MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farkındalık Videoları

+15
Pinokyo
nunu
MİsmailJ
bluemj
themanattheback
hsbmj
NotAlone
leydis
B'uu
Sirduwolf
bo-bo
Berfin
MJ-4EVER
tubM
nesronic
19 posters

2 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Farkındalık Videoları - Sayfa 2 Empty Geri: Farkındalık Videoları

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Haz. 14, 2010 2:37 pm

küfürlere eşlik eden düşüncem:yeterli cesaretim ve gücüm olsaydı fight club daki adam gibi federal rezervleri havaya uçururdum.iyiki kolumda bir çip yok.yoksa şu anda servis dışı olurdum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Haz. 14, 2010 2:40 pm

yeterli cesaretim ve gücüm olmadığına göre farkında olmadığım bir çip mi taşıyorum acaba?neyse tamam ben iyiyim.L.O.V.E. Farkındalık Videoları - Sayfa 2 925595
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından bo-bo Ptsi Haz. 14, 2010 5:09 pm

Arkadaşlar, ben izlemeye az önce başladım, önce Nesrin ablanın ilk verdiği kısmı izleyeceğim, 2. videosundayım, burada genel olarak neden bahsediyor? Kısaca özetleyebilir misiniz? İzlerken daha iyi anlamam için lütfen.

Düzeltme: birkaç tane daha izledim hepsi şu binalar hakkında, ben anlayamıyorum bunun Amerikanın kendi düzenlediğini mi söylüyorlar? Ben bu teoriyi başka bir yerden duymuştum ve zaten inanmıştım, çok ilginç. Shocked

Tekrar düzeltme:)

Şimdi şu insanları birbirine düşürme kısmını izliyorum, ne kadar tanıdık bize değil mi?
Yıllarca bu topraklar üzerinde de böyle oyunların alası oynandı ve ne yazık ki oynanıyor hala...
bo-bo
bo-bo

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Haz. 14, 2010 8:24 pm

ben Nesrinin tek link olarak verdiği kısımdan izledim.aslında bitirince daha iyi kavrıyorsun.bankerlerin para ve güç için dünyayı nasıl da kolayca yönettiğini ve birkaç kişi daha doğrusu grup kar edebilsin diye insan hayatlarının feda edildiğini gösteriyor.kar etmek için savaş sebepleri yaratıyorlar.benim asıl şaşırdığım tüm insanlık hatta başkanlar bile onlar ne istiyorsa onu yapıyor.bazen başkanlar da onlardan biri oluyor.bu ekonomik sistemin nasıl işlediğini anlayamıyordum ama bu konuda bayağı bilgilendirici oldu.milletlerin kaderi kötü planlar yapan kötü insanların elinde.bu arada biz birşey sorgulamıyoruz çünkü başımıza düşünmemizi engelleyecek belalar sarıyorlar.bunun için de medyayı kullanıyorlar.aptal bir sistem yüzünden çok çalışıp az kazanıyoruz önümüze koydukları çok gerekliymiş gibi görünen hedeflere bir türlü ulaşamıyoruz,asıl gereksinimimiz olan yaşama hakkımızı kaybettiğimizi farkedemiyoruz.mesela amerikan halkı ödemek zorunda olmadığı vergileri ödediğinin farkında bile değilmiş.buna çok güldüm işte.oysa orada bir ölümden bir devergiden kaçamazsın diye bir korku yaratılmış.hayat tarzımız o kadar hızlı ki insan doğasına aykırı.ne zamandır güneşin doğuşunu izlemedim.sabahın köründe kimimiz işe kimimiz okula.nasıl sağlıklı düşünebiliriz?bir kızılderili sözü var:çok hızlı gidersen ruhun geride kalır.ruhumuz geride o yüzden bizi yönetebiliyorlar.sabah sabah işi olmayanlar da TV karşısında zehirleniyor.din konusunda konuşmayacağım orada zaten islamiyetten bahsedilmemiş ama maalesef islamiyeti de kendilerine göre kullanıyorlar.network tvde konuşan adam hoşuma gitti.dünyada acı çeken çocukların olduğunu biliyoruz ama bunu izlemek ayrı bir dehşet.annesinin cesedi başında tepinerek ağlayan yarı çıplak kanlar içindeki küçük çocuk ve sonrasında bunlara sebep olan insan bozuntularının sırıtık suratlarını seyretmek çook sarsıcı oldu.yapılabilecek birşey var mı .varsa bile çok zor birşeydir.çözümü hayal eden herkes öldürülmüş.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Haz. 14, 2010 9:29 pm

Network'ü ben de yeni izledim. 1976 yapımı bir film, mutlaka edinip izlemeye çalışın arkadaşlar. Medyanın elinde kitlelerin nasıl maymuna dönüştüğü oldukça sert bir üslupla anlatılıyor...

Yanı sıra, parçalı ve tek link olarak verdiğim filmin bir de devam filmi var; Addendum...

Şimdi onu da tek parça olarak eklicem. Filmin sonlarına doğru bazı hoşunuza gitmeyecek söylemler var, o yüzden yine onlara takılmadan ve incinmeden, bizi ilgilendiren kısmını yani dünyadaki para akışındaki sahteciliğin anlatıldığı ve nelere alet edildiğimizin didiklendiği kısmı dikatlice izleyin. Filmin sonunda dünyanın yenilenebilir kaynakları ve aslında petrole ihtiyacımız olmadığı da açıkça gözler önüne seriliyor. Beri yandan bazı öneriler var kredi kartlarınızı iptal edin, TV izlemeyin, çocuklarınızı askere göndermeyin gibi. Bunlar direkt Amerikan toplumu baz alınarak söylenmiş sözler tabiki, kısmen bize uymayabilir ama bize uyanları da en kısa zamanda hayata geçirmeye çalışalım. TV leri kapamak ve herkesi buna teşfik etmek gibi ya da mümkün olduğunca kredi ve kredi kartı hesaplarımızı kapamak gibi. Askerlik konusuna girmiyorum çünkü koşullarımız buna elverişli değil ama yapabileceğimiz bir şeyler mutlaka var Wink

Devam filmi Addendum...
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis Salı Haz. 15, 2010 9:22 am

Nesronic çok teşekkürler ben henüz ikinci olarak eklediğin 1 saat 58 dakikalık filmi izliyorum ilk eklediklerin açılmıyor izleyemedim,nereye varmak istediklerini aşağı yukarı anlamış bulunuyorum bu bilgileri masonlukla,illuminatiyle ilgili kitapları okuyunca öğreniyoruz en acısı da hiç bir şey yapamamak oluyor.Zaman zaman kendime sorardım bu dünyaya bir çocuk getirmekle o'na haksızlık mı yaptım diye bu tarz olayları okuyup,gördükçe şimdi daha da üzülüyorum.Henüz izlemeleri bitiremediğim için tam bilgi sahibi olamadım ama bir çelişkiye dikkat çekeyim,iki dine uydurma demiş,bunlar mitolojik demiş ama bütün dinlerde geçen şeytanı bir unsur olarak kullanmaktan kendini alamamış.Ah mj bizleri nerelere getirdin,acaba sen nerelerdesin,tekrar teşekkürler.
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Salı Haz. 15, 2010 11:01 am

leydis demiş ki:Zaman zaman kendime sorardım bu dünyaya bir çocuk getirmekle o'na haksızlık mı yaptım diye bu tarz olayları okuyup,gördükçe şimdi daha da üzülüyorum.

Aynı şekilde düşünüyorum... evli değilim çocuğum da yok ve olmamasına da karar verdim çoktan.

Dünya bu kadar kötüye giderken kendimi kurtarsam yeter...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Haz. 15, 2010 12:28 pm

ama yapmayın böyle sakın böyle düşünmeyin..Sizin gibi iyi insanların çocuk yetiştirmesine ihtiyacı var bu ülkenin ..bende korkuyorum çocuk yapmıcam diyorum ama düşündükçe yapmam gerektiğini anlıyorum..Çünkü bizim gibiler çocuk yapmazsa iyiliğin nesli nasıl devam eder..kötülüğe karşı iyilik yapacak belki sizin çocuğunuz bide böyle düşünün Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Salı Haz. 15, 2010 1:51 pm

Ama ne yazık ki bir çocuğu ateşe atmayı göze alamam...

İyi çocukların büyüdüklerinde kötü adam olma ihtimali de var ayrıca çünkü bazıları annelerden daha fazla kontrol gücüne sahip olabiliyorlar. Dolayısıyla zaten ne yazık ki dünyaya gelmiş olanlardan kurtarabildiklerimi kurtarmayı ama bir yenisini daha katmamayı tercih ediyorum kendi adıma Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından NotAlone Salı Haz. 15, 2010 1:58 pm

Dunya malesef daha ıyıye gıtmıyor.aksine gecen hergun daha da batıyoruz kırlılıge.bu kirli dunyada en azından bızım egoist,bencil,ırkçı,ayrımcı olmamamızı saglayan MİCHAEL JACKSON'a sonsuz teşekkur etmemız lazım.bızı temiz tutmayı başaran şey,ona olan sevgimiz oldu bence.çunku onu gercekten,yurekten seven hıckımse savaş yanlısı,ayrımcı,bölucu olamaz...
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 15, 2010 2:06 pm

insanın yaradılışında iyiliğin baskın olduğuna inanıyorum.bir çocuğa sarılmak, doğal sevgi dolu bir şeyken şimdi bir çocuğa sarılırsan potansiyel sapıksın.zavallı michae nasıl da dürüst davrandı.bunun nesi kötü anlamıyorum derken.dünyayı bu duruma getirdiler.insanların ebeveyn olmaktan korkmasını anlıyorum.ama herkes sizin gibi ince düşünmüyor.üstelik bunca gücün sahibi bir avuç banker.bu video beni çok kızdırdı ama yenilmez olmadıkları konusunda ümit de verdi.onlar sayılabilecek kadar az gerizekalı bankerler.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 15, 2010 2:08 pm

şu zihin kontrolü bir şekilde kırılsa.biri parmaklarını şıklatsa hipnozun gücü bitse.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından NotAlone Salı Haz. 15, 2010 2:11 pm

hıpnozun etkısının gecmesı ıcın parmagını şıklatmaya kalkanların parmaklarının kesildigi bi dunyadayız malesef..
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 15, 2010 2:21 pm

NotAlone demiş ki:hıpnozun etkısının gecmesı ıcın parmagını şıklatmaya kalkanların parmaklarının kesildigi bi dunyadayız malesef..
haklısın.ama bugün anormal iyimserim.bir kişiyi bile kendileri için tehdit olarak görüp yoketme yoluna gitmeleri bir kişnin bile çok şey yapabileceğini gösteriyor.birşeyler değişirse bu kitaplara devrim olarak geçer.bakalım o günleri görebilecekmiyiz.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Haz. 15, 2010 2:21 pm

Michael ı hatırlayın ''Parmaklarımı şıklatacağım , onlarla oynayacağım ve BAM!! '' ..burdaki parmak şıklatmayı bu hipnozu kıracağım şeklinde değerlendirebiliriz..ve bence bunu başardı ..biz bunları öğrendik bizim hipnozumuz kırıldı değilmi Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından NotAlone Salı Haz. 15, 2010 2:26 pm

inşallah denzcım dedıgın gıbı olur.hepımız bunu ısterız.
ayrıca çelik bu parmak şıklatmayla ıyı bı baglantı kurmuşsun tebrıkler heheh Very Happy
aa bu arada senın şu ımzaların sayfayı hep donduruyo çelik yaw ..Sad(((((
Hanı 1 taneye duşursen ımzanı belkı boyle olmaz Very Happy
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Haz. 15, 2010 2:27 pm

yoo bende dondurmuyo ama rahatsız olduysan indiriyim Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından NotAlone Salı Haz. 15, 2010 2:33 pm

Syfa aşagıya dogru ınmıyo.donup duruyo dıye demıstım sana ama 1 taneyle de aynı oluyo.boşver yıne ıkı Tane yap sen.bı degısıklık yok cunku.yıne donuyo Very Happy Very Happy
yıne de saol Very Happy
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Haz. 15, 2010 2:36 pm

geçti şimdi sildim ordaki linki bakiyim kaldırıyım onuda aynı sorun olursa yine imzaları çakarım oraya Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından NotAlone Salı Haz. 15, 2010 2:38 pm

duzeldı sımdı vallahi de billahi de Very Happy
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Haz. 15, 2010 2:43 pm

tamam ozaman elveda güzel imzalarım Sad
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından NotAlone Salı Haz. 15, 2010 2:47 pm

yaa eger onları gercekten ıstıyosan koy yıne buraya.napalım olsun.donsun sayfa.ıdare ederız artık bi sekılde Very Happy sen aglayınca uzuldum sımdı bee Very Happy
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Haz. 15, 2010 2:49 pm

yok ya duygu sömürüsü yaptım Very Happy Very Happy ...zaten nereye baksam Michael burdada görmeyiveriyim Very Happy ..hem avatarımdaki süper foto yeter Very Happy Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından NotAlone Salı Haz. 15, 2010 2:52 pm

tamam o zaman Very Happy
tekrar saol Wink
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından leydis Salı Haz. 15, 2010 7:12 pm

Çok güzel yazmışsınız arkadaşlar gerçekten farkındalık çok önemli,gerçekler seni özgür kılar sözünü seviyorum,şu etapta en azından bilgilenmek,öğrenmek dünyadaki bir çok insandan daha fazla şey bilmek güzel,belki birgün harekete geçme zamanı da gelecek kim bilir? O zaman hazır olacaklardan olmak güzel...Mj hep yanımızda olsa keşke,25 hazirana çok az kaldı.... Farkındalık Videoları - Sayfa 2 586927
leydis
leydis

2 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics