MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helikopter video ve fotografları

+25
mjspeeddemon
moonwalkerman
ecz_mj
deep_inside
Minmylife
tarmir
Pinokyo
MJSedef
leydis
Ceres
zehra
mj988
MJ-4EVER
frvrmj
V
umut356109
nesronic
Ruhkıran
EwwY
B'uu
MJes
ados
MİsmailJ
Sirduwolf
misssea
29 posters

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Helikopter video ve fotografları - Sayfa 5 Empty Geri: Helikopter video ve fotografları

Mesaj tarafından Minmylife Çarş. Şub. 06, 2013 6:14 pm

Michael ın o sedyedeki güya otopsi fotosu zaten sahte..

Minmylife

Helikopter video ve fotografları - Sayfa 5 Empty Geri: Helikopter video ve fotografları

Mesaj tarafından Minmylife C.tesi Şub. 09, 2013 11:44 pm

Arkadaşlar o helikopterdeki ses Twitter da orijinalinde daha net duyuluyor. Bu sesi yayımlayan mjmystery adlı arkadaştan rica etsek de tekrar yayınlasa. Geçen gün yine yayınlamıştı.

Minmylife

Mesaj tarafından moonwalkerman Paz Nis. 06, 2014 12:28 pm

mjnin yaşadığına inanan veya karar veremeyen arkadaşlarım hepinizi facebooktaki Acaba Yaşıyorlarmı?/Wonder Do They Live? sayfasına davet ediyorum gelin tartışalım...

moonwalkerman

Mesaj tarafından mjspeeddemon Ptsi Nis. 07, 2014 2:42 pm

deep_inside demiş ki:
ecz_mj demiş ki:Elbette ki dediğin gibi de olabilir. Ama diğer yandan düşünüyorum da eğer bu adam gerçekten hapisteyse 4 ya da 14 yıl olması farkeder mi??? Amerika'dan bahsediyoruz, Türkiye'de bile cezaevlerinde neler oluyor, orada kullandığı ilaçların uyuşturucu olarak elinden alınıp kullanılmasından tecavüze kadar insanın başına her türlü şey gelebilir. Gerçi Murray'e inanırsak sadece ibuprofen alabiliyor ağrısı için ama öksürük şurubunu bile kafa yapmak için içenlerin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Ne kadar para alırsa alsın, üne sahip olursa olsun katillerin, canilerin, hırsızların, bağımlıların olduğu bir ortama girmeyi kabul etmek pek aklı karı değil...Bu arada lisansı elinden alındı bu adamın. Tekrar çıktığında alabilir mi geri bilemiyorum, o kısmını deep_inside daha iyi bilir. Rolling Eyes

Alabileceğini sanmıyorum...Ancak Amerika'da eyaletlere göre değişiyor herşey...bir eyalet doktorluk yapmasını kabul ederken diğeri doktorluk yapmasına izin vermeyebilir...bu lisansının askıya alınması durumunda...ancak lisansı iptal edilirse, değil Amerika, dünyanın hiçbiryerinde doktorluk yapamaz...Ben en başından beri birşey söylüyorum, benim bu adama güvenim yok nedense...ve ne çözülecekse bu adam üzerinden çözülecek...herşeyi yanyana koyunca onun "good guy" olması hiç inandırıcı gelmiyor...Hapis konusunda dediklerin de çok doğru...üstelik orada Michael'ın hayranlarının da olabileceğini düşünecek olursak...onun için tehlikeli bir yer...Benim aklıma Murray'in savunmasının bilerek zayıf bırakıldığı bile geliyor...eğer 4 yıl gibi kısa bir süre yatıp çıkarsa, ona bunu yaptıran "esas kötüler" herşeyin kapanacağını düşünüyorlar. Murray'e de bunun teminatını verdiler. Ama Michael bu oyunu bozdu ve Murray de bunu anladı bence ve titremesi, korkması bu yüzden...çünkü diğerleri de arkasından çekilip yalnız bıraktılar...avukatı bile artık onu savunmuyor...

eğer gerçek adının sahte olduğu doğruysa alınan lisansın gerçek olduğu şüpheli  Rolling Eyes 
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından Tary Cuma Tem. 25, 2014 10:43 pm

Hayır yaşadığını düşünmüyorum buraya Michael'ın yaşamasını istediğim için geldim kendimi kandırıyorum içimdeki hisin ne dediğini ben biliyorum maalesef  Sad Sad  hiçbir zaman inanmadım buna üzgünüm

Onun kalbi o kadar saf ve masum ki hiç bir insanı kandıramaz Sad

Tary

Mesaj tarafından angelina pond stuff Cuma Ağus. 01, 2014 6:46 am

eğer gerçekten jermaine nin dediği gibi korumaları ve yanındakiler müslüman ise o gerçekten iyidir ama yinede böyle bir olay çok şüpheli onu allah korusun jermaine onun için kitap getirmişti araştırıyordu yol ayrımındaydı hoax amacından çıkmaya başladı onun mutlu,huzurlu ve iyi olduğunu bilsek ama buda tehlikeli rahat uyu arkanda kocaman bir aile var

angelina pond stuff

http:// angelina-pond-stuff.tumblr.com

Mesaj tarafından shady Paz Haz. 21, 2015 9:07 am

bu kadar az mı bilgi var sitede
shady
shady

Mesaj tarafından MertBacara_mj Paz Haz. 21, 2015 12:38 pm

Sitede bilmemiz gereken herşey var, diğer konu başlıklarını incelemeni öneririm.Sana yardımcı olacaktır.
MertBacara_mj
MertBacara_mj

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

- Similar topics