MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı...

+4
KING-MJ
Pinokyo
MİsmailJ
nesronic
8 posters

Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı... Empty Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı...

Mesaj tarafından nesronic Perş. Ara. 23, 2010 7:03 pm

Ben bu haberi ne anlayabildim doğru dürüst ne de anlamlandırabildim. Habere göre Haziran 2009'da (ölmeden önce yani, haberde böyle denmiş) Michael bir kağıda çok para yapacam ben demiş. Haber bunun TII konserlerine dair olduğundan bahsediyor ama başlık tabi direkt MJ ölmeden hemen önce çok para kazanmayı planladı, ahan da el yazısı diye girince sanki çok para için hoax yapmış gibi bir anlama sürüklenebilir. TMZ neden böyle bir haber yayınladı anlamadım. Bunun dışında Londra'da 1 yıl, 1 2 3 4 5 albüm ve 1 single yazmış Michael. Kağıdın üzerindeki kırmızılık kan değilmiş bu arada. İçecek lekesiymiş. Michael bu notu Klein'in orada yazmış, muayenehanesi herhalde, bakamadım sözlüğe şimdi. Haberi kurcalasak bence bir sürü şey daha çıkar da ben bu kadarını anlayabildim Rolling Eyes

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı... Empty Geri: Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı...

Mesaj tarafından nesronic Perş. Ara. 23, 2010 7:09 pm

Pardon, bu arada bu kağıt ebay'da mı ne satılımış ya da satışa çıkmış, MJ'ın el yazısının olduğu bir kağıdın satışı ile ilgili haber. Kağıtta tam olarak yazanlar ise;

"One year in London 3? International # 1 2 3 4 5 albums and single."
Londra'da 1 yıl, 1 2 3 4 5 albüm ve bir single

"Talk to digital people, Universal, Warner ... make huge $"
dijital kişilerle konuş, universal, warner, büyük dolar yap (anlamadım valla)

"Who's doing sculpture for Halloween special."
Kim cadılar bayramı için özel heykel (yontu) yapıyor.

"Çok para yapıcam" kısmı TMZ'nin yorumu sanırım...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı... Empty Geri: Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı...

Mesaj tarafından MİsmailJ Perş. Ara. 23, 2010 7:35 pm

Bu haber aslında MJ nin borçları yüzünden kaçmadığının göstergesidir.Bunu duyanlar diyecek ki zaten parası varmış borçları yüzünden neden kaçsın.Yani daha önemli bir mesele var... Question Question Question
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ara. 23, 2010 7:48 pm

"Who's doing sculpture for Halloween special."
Kim cadılar bayramı için özel heykel (yontu) yapıyor.

Cadılar bayramı ile ilgili bir video vardı.Çocuklar,Liz ve kurt adam maskesi giymiş birinin MJ olduğu iddası.alakası var mı sanmıyorum Question Question Question

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ara. 24, 2010 2:49 pm

çok ilginç şeyler yazmış.Michaelın ne kadar çok elyazısı çıktı ortaya son günlerde değil mi?dijital people tanımı ne ola ki?Universal ve warner ın sony ile bir alakaları yok sanırım.burda sony ve colombiadan bahsetmemesi ilginç yani Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 02, 2011 2:46 pm

şu dijital people la ilgili birşeyler bakınayım dedim kafam oldu bi dünya. burda meşhur souza&mo ikilisinin ekim 2009 da yazdığı birşeyler var,bahsi geçenler dijitaller olabilir mi?:

aslında hoaxu baştan beri takip edenler için bunlar eski bilgiler olabilir.ben ilk ayları takip etmediğim için souza ve mo nun faaliyetleri hakkında da çok bilgim yok.ben anladığımı yaziim,siz düzeltin ve ekleme yapın.bu arkadaş oprah ve david lettermanın Michaelın ölümüyle ilgili uzun bir süre hiç yorum yapmadığını hatırlatıyor ondan sonra David in şovunu izlerken,''bu bir Harpo Production yapımıdır'' ifadesini görmüş ve Harpo ile ilgili bir araştırma yapmış.çünkü bu şovu uzun yıllardır izlermiş ve prodüksiyonda önceden başka bir isim yazıyormuş.
araştırmada görmüş ki Harpo ve Sony ortak işler yapıyorlar ,mesela oprah şovu gibi.kaynaklarını da gösteriyor.Harpo nun iletişim sektöründe ne kadar çok işe elattığını anlatırken Sirius kanaldan da bahsediyor.yanlış anlamadıysam Conrad Murray nin şu meşhur konuşmasını yayınlayan video kanalıymış ve bu konuşmadan yanlızca 2 gün önce kurulmuş.sonra ortaklık olarak gözükmese de harpo nun Time Warnerla bir çok ortak çalışması olduğundan bahsediyor.Time Warner ı incelemiş.Time Warner ın altyapısı AOL de TMZ yi yönetiyor.
çok karışık oldu biliyorum zaten ben de anlamadım
Very Happy Very Happy
ancak anladığım kadarıyla sony nin kolları çok uzun.Michaelın notunda adı geçen Warner yukarıdaki olabilir mi?ayrıca adı geçen programlarda yaşanan el değişikliklerinin de 2009 rastlaması bir tesadüf mü?burada kafamı karıştıran diğer konu,Michael
&sony ortaklığı.wikipedia da hala Sony&ATV katoloğu için Michael Jackson ortak olarak görülüyor.zaten albümü boykot etme fikrinin bana ters olması da bu yüzden.aklıma 2001 deki öfkeli konuşması geliyor .hani demişti ya,''Sony nin yarısı bana ait olacak ve buna çok kızıyorlar.''o zaman Sony demek Michael demek olmuyor mu?(öte yandan Teddy demişti galiba ''bu parayla ilgili bir durum değil''bu da ortaklık olayını 2. plana atmamızı mı öneriyor acaba?)olay böyleyse Michael zamanında kendisine kötülük etmiş herkesi şu an ele geçirmiş durumda.Sony'ye ortak,oprah'ya patron,david letterman'a patron,TMZ'ye patron.bence ortada büyük bir intikam planı var.şu an acı içinde Michael'ın moonwalk kitabında Heartbreak Hotel şarkısıyla ilgili söylediklerini hatırlıyorum.''Bu şarkıyı yazdığım sırada başka hiçbir şey düşünmüyordum.bu içinde intikam barındıran bir şarkı.İntikam benim anlayamadığım bir şey,bir insana size yaptıklarını ödetmek bana tamamen yabancı bir durumdur.ama şov dünyasında sularda kan arayan sayısız köpekbalığı var.''29 yaşındayken bunları yazan genç belki yıllar içinde kendisine yapılanlarla bir Monte Kristo Kontu na dönüşmüş olabilir.zira her taşın altından Sony çıkmakta.
tüm bu konuları yanlış anlamış olabilirim çünkü bu konu hakkında fazla konuşmuyoruz nedense.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ocak 02, 2011 3:03 pm

Mdenz demiş ki:şu dijital people la ilgili birşeyler bakınayım dedim kafam oldu bi dünya. burda meşhur souza&mo ikilisinin ekim 2009 da yazdığı birşeyler var,bahsi geçenler dijitaller olabilir mi?:

aslında hoaxu baştan beri takip edenler için bunlar eski bilgiler olabilir.ben ilk ayları takip etmediğim için souza ve mo nun faaliyetleri hakkında da çok bilgim yok.ben anladığımı yaziim,siz düzeltin ve ekleme yapın.bu arkadaş oprah ve david lettermanın Michaelın ölümüyle ilgili uzun bir süre hiç yorum yapmadığını hatırlatıyor ondan sonra David in şovunu izlerken,''bu bir Harpo Production yapımıdır'' ifadesini görmüş ve Harpo ile ilgili bir araştırma yapmış.çünkü bu şovu uzun yıllardır izlermiş ve prodüksiyonda önceden başka bir isim yazıyormuş.
araştırmada görmüş ki Harpo ve Sony ortak işler yapıyorlar ,mesela oprah şovu gibi.kaynaklarını da gösteriyor.Harpo nun iletişim sektöründe ne kadar çok işe elattığını anlatırken Sirius kanaldan da bahsediyor.yanlış anlamadıysam Conrad Murray nin şu meşhur konuşmasını yayınlayan video kanalıymış ve bu konuşmadan yanlızca 2 gün önce kurulmuş.sonra ortaklık olarak gözükmese de harpo nun Time Warnerla bir çok ortak çalışması olduğundan bahsediyor.Time Warner ı incelemiş.Time Warner ın altyapısı AOL de TMZ yi yönetiyor.
çok karışık oldu biliyorum zaten ben de anlamadım
Very Happy Very Happy
ancak anladığım kadarıyla sony nin kolları çok uzun.Michaelın notunda adı geçen Warner yukarıdaki olabilir mi?ayrıca adı geçen programlarda yaşanan el değişikliklerinin de 2009 rastlaması bir tesadüf mü?burada kafamı karıştıran diğer konu,Michael
&sony ortaklığı.wikipedia da hala Sony&ATV katoloğu için Michael Jackson ortak olarak görülüyor.zaten albümü boykot etme fikrinin bana ters olması da bu yüzden.aklıma 2001 deki öfkeli konuşması geliyor .hani demişti ya,''Sony nin yarısı bana ait olacak ve buna çok kızıyorlar.''o zaman Sony demek Michael demek olmuyor mu?(öte yandan Teddy demişti galiba ''bu parayla ilgili bir durum değil''bu da ortaklık olayını 2. plana atmamızı mı öneriyor acaba?)olay böyleyse Michael zamanında kendisine kötülük etmiş herkesi şu an ele geçirmiş durumda.Sony'ye ortak,oprah'ya patron,david letterman'a patron,TMZ'ye patron.bence ortada büyük bir intikam planı var.şu an acı içinde Michael'ın moonwalk kitabında Heartbreak Hotel şarkısıyla ilgili söylediklerini hatırlıyorum.''Bu şarkıyı yazdığım sırada başka hiçbir şey düşünmüyordum.bu içinde intikam barındıran bir şarkı.İntikam benim anlayamadığım bir şey,bir insana size yaptıklarını ödetmek bana tamamen yabancı bir durumdur.ama şov dünyasında sularda kan arayan sayısız köpekbalığı var.''29 yaşındayken bunları yazan genç belki yıllar içinde kendisine yapılanlarla bir Monte Kristo Kontu na dönüşmüş olabilir.zira her taşın altından Sony çıkmakta.
tüm bu konuları yanlış anlamış olabilirim çünkü bu konu hakkında fazla konuşmuyoruz nedense.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Ağzım açık kaldı.Büyüksün Michael.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 02, 2011 3:44 pm

ayrıca şimdi aklıma geldi.bir yerlerde sony yi boykot çağrısı yapan bir sayfada(bu sayfa Michael ın katalog yüzünden öldürüldüğünü düşünen bir grup justiceformichael cı tarafından hazırlanmıştı.)yeni albüme ''kan'' bulaşmış olduğu iddia ediliyordu.son 2 yılda Michael ın hayatında bulunan bazı kişilerin şaibeli ölümlerinden bahsederek.birisi de sanırım silahlı saldırıda ölen şu eski avukat,intihar olduğu mu söyleniyordu şimdi çıkaramadım o sayfayı bi arayım.bu elyazısıyla ilgili haberde,''yazının üstündeki leke kan değil'' diye bir TMZ yorumu vardı.ilginç yani,bana mı öyle geliyor ne? Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı... 925595
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KING-MJ Paz Ocak 02, 2011 7:04 pm

ben korktum.....Smile
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 02, 2011 11:26 pm

tamam o sayfayı buldum.öncelikle bu insanlar believer değil ve Michaelın Sony kataloğu yüzünden öldürüldüğünü ve fanların albümü almamaları gerektiğini iddia ediyor.buraya kadar aynı fikirde değilim ama believer olmayanların yaptığı araştırmalar da farklı bakış açısı içerdiğinden ilginç oluyor.
iddiaları şöyle:
EVAN CHANDLER :Michael hakkındaki ilk taciz iddialarını ortaya atan adam kasım 2009 da ölü bulundu.intihar olduğu söylendi.
BRUCE AYERS:dr.Klein in asistanı.kovulduktan birkaç ay sonra aralık 2009 da sokakta ölü bulundu.yanlış anlamadıysam overdose.
PETER LOPEZ:Michael ın 2006 dan beri avukatı.aralık 2009 da evinin bahçesinde vurulmuş olarak bulundu.şüpheli intihar olasılığı.
SULEMA VE JERRILLE WILBORN:2005 deki davada Michaelın avukatı Tom Mesereau için gönüllü çalışan çiftin arabası ağustos 2010 da kaza yaptı ama kazadan önce çiftin vurulduğu açıklandı.ikisi de öldü.
RONNIE CHASEN:Aynı şekilde kasım 2010 da arabası kaza yapmadan önce vurularak öldürüldü.1970 lerden beri eğlence sektöründeki tanıtım ve kampanyalarda görev alan ünlü bir hoolywood gazetecisiymiş.Janet Jackson ,Cher,Michael Douglas gibi insanlarla çalışmış.(ne iş yaptığını anlayamadım)Kenny ortega ve arnold klein in dostuymuş ve bir partide ortege ve TII dansçılarıyla görülmüş.
bunların ne kadarı kader,ne kadarı tesadüf ?ripperların yorumlarını bir tarafa bırakırsak,bu insanlar gerçekten öldü.bu bizi Michael da bu kişiler gibi öldü sonucuna götürmez bence.tekrar ripper yorumlarına dönersek,''arkadaşlar bu albümü alarak Michael adeğil,Sony ye kazandırırsınız,bu albüme kan bulaştı ''diye bitirmişler.bu fikirler tam da albüm çıktığı sırada yoğunlaşmışken,TMZ den tuhaf bir elyazısı haberi geldi.altındaki yorum:''kağıdın üzerindeki leke KAN DEĞİL''offff.burda birden çok senarist var,kim kimi yiycek bakalım.

Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Ptsi Ocak 03, 2011 9:25 am

Bu insanların öldüğü gerçeğinden hareket edersek,aslında bir tuhaflık var öldürüldüklerini düşünürsek eğer durum çok karmaşık bir hale geliyor kim,neden öldürüyor bu insanları? Bu durum Mj'in lehine mi,öyleyse bile ciddi bir organize suç var ortada,ürkütücü geliyor bana,tesadüf olmadığını da artık küçük çocuklar bile anlar ama bu olayları nasıl okumak gerekiyor onu bilemedim doğrusu Question
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Ocak 03, 2011 1:52 pm

Bu ölümlerin her biri gerçekleştiği anda aklımdan geçen tek şey, Michael'ın lehine veya Michael'ın düşmanlarının aleyhine konuşacakları için susturuldukları. Chandler da dahil olarak. Bana göre muhtemelen taciz davasına kimler tarafından zorlandığını, tehdit edildiğini, azmettirildiğini açığa çıkaracaktı. Beri yandan bu cinayetlerin tümü Michael'ın ortaya çıkması için de yapılıyor olabilir, misal ortaya çıkmadığın sürece dahası da ölecek gibi. Ama ortaya çıkması da belki başka kötülüklerin kapısını açacak ve o da eli kolu bağlı bekliyor. BAM'a her ne kadar inansamda, bir yanım bu olayların engel oluşturduğu veya bu şeyler yüzünden BAM'ın sürekli ertelenmek zorunda olduğu ya da BAM iptal edildi. Her neyse, ölmediği bilgisi şimdilik benim için fazlasıyla avutucu ama hepimiz ne olup bittiğini öğrenmek istiyoruz. BAM yapmayacaksa bile olanı biteni anlatacağı bir kitap falan yazmasını diliyorum...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ocak 03, 2011 2:40 pm

isterseniz geçmiş bilgilerimize dayanarak bir kaç hatırlatma yapayım işinize yarar mı bilmiyorum sorulara cevap bulmak çok zor hatta imkansız tabi sony ile alakalı kimbilir belki olayın boyutunu anlamamıza yardımcı olur.

Tommy Mottolanın 2000 yılında istifa etti sonra, sony nin yeni ceosu ROLF Schmidt-Holtz adında bir alman.adam geçmişte RTL de görev yapmış
Rolf Schmidt-Holtz was named Chief Executive Officer of SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT in February of 2006 (Holtz 2006 da göreve gelmiş
ne kadar delil sayılır bilemem ama RTL nin sözde ambulans videosunu hatırlatmak isterim

Music producer and Michael Jackson friend Rodney Jerkins says the King of Pop planned to "shock the world" with his comeback -- and that Michael said of his plans, "Wait until we show them what's next."
Michael died at age 50. He was in the midst of rehearsals for his tour.
kısaca Michael'ın arkadaşı ve müzik yapımıcısı rodney jerkins mıchaelın dünyayı şok edecek bir planı olduğunu söylemiş...İnvinsible 2001 yılında çıktı ve yapımcıları arasında Rodney de yer alıyor

Gelelim ilginç olan başka bir konuya bu linkte MJ nin sony hakkındaki iyi düşünceleri var şu linkten videoyu izleyebilirsiniz
tabi karşınıza şu yazı çıkmazsa Twisted Evil
This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds.
Sorry about that. (ben de sorry Twisted Evil )
videonun en önemli kısımları şunları söylediği saniyelerdi

4.30'da "I'll let you know a secret" diyor yani "size bir sır vereceğim" diyor....
5.50-5.58'de de "Negative news, sensationalizm simply sell more than wonderful positive news" yani
Olumsuz haberler, harika olumlu haberlerden daha fazla satar"
"they never thought that this performer myself would outthink them!"
"bu sanatçının, benim, onları zekasıyla alt edeceğini asla düşünmediler.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ayrıca: Twisted Evil Herneyse, ilk önce bu kadar fazla konuşmayı sevmediğimi söylememe müsaade edin, konuşmaktansa performansımı göstermeyi tercih ederim. Şunu söylemeliyim ki Sammy Davis Jr’dan, James Brown’a, Jackie Wilson’a, Fred Astaire’e, Gene Kelly’e, büyük sanatçıların bu geleneği hep aynıdır. Bu insanlar sanatları için çok çalıştılar ama hikaye aynı şekilde bitti. Hep kırıldılar, parçalandılar ve sadece üzüldüler ve hikayenin sonu hep üzücüydü çünkü şirketler onlardan faydalandılar, gerçekten yaptılar. Ben bir sanatçı olarak Sony’e milyarlarca dolar kazandırdım. Onlar benim aklımın her zaman müzikte, dansta olduğunu düşündüler- genellikle öyle- ama bu sanatçının, benim, onları zekasıyla alt edeceğini asla düşünmediler. Onların yapmaya çalıştıkları şeyi yapmalarına izin veremeyiz çünkü şimdi serbest bir çalışanım. Sony’e sadece bir albüm daha borçluyum, bu iki cd’den oluşan ve içinde sadece benim seneler önce yazdığım iki yeni şarkının olacağıbir box set. Çünkü kaydettiğim her albümde, şöyle bir düşünürsek, size doğruyu söylüyorum, en az 120 şarkı yazıyorum, bunu yapıyorum. Bu box seti herhangi iki şarkıyı vererek yapabilirim. Bu yüzden Sony’i , serbest bir çalışan olarak- ve Sony’nin yarısına sahip olarak-bırakıyorum ve onlar bana bu yüzden çok kızgınlar. Ama ben sadece iyi bir iş yaptım. Ama onların öçlerini alma yolu benim albümümü mahvetmeye çalışmak oldu. Ama her zaman söylüyorum iyi sanat asla ölmez. Michalengelo’yu seviyorum. Ve Tommy Mottola bir şeytan. Şimdi söyleyeceğim şeyi söylememem gerekiyor, size bir sır vereceğim, ben bunu söylerken videoya kaydetmeyin olur mu? Onu kapat lütfen, ya da hayır, umurumda değil, kaydedin! Mariah Carey, boşanma zamanından sonra bana ağlayarak geldi, o kadar kötü ağlıyordu ki onu tutmak zorunda kaldım. Bana dedi ki o çok kötü bir adam Michael, bu adam beni takip ediyor, telefonlarımı dinletiyor, o çok kötü ve o bu adama güvenmiyor. O korkunç bir insan ve biz o bitene kadar yolumuza devam etmek zorundayız. Onun bunu iyi sanata yapmasına izin veremeyiz, yapamayız. Bilmenizi istiyorum ki yaptığınız her şeyi takdir ediyorum, hayret vericisiniz, çok sadıksınız, Diana, herkes, Voldo, hepinizi çok seviyorum, hayret vericisiniz, sizi seviyorum. Ama size hala söz verebilirim ki en iyisi henüz gelmedi! Söz veriyorum!

Ocak 7 de Sony'nin sitesinde görünen yeni sloganı: "make.believe" Neutral

Ortaklık anlaşması 1995 yılında gerçekleşmiş. Michael Jackson elindeki The Beatles, Elvis Presley ve Little Richard şarkılarının haklarını Sony'ye devretmiş. Sony 90 milyon dolar teklif etmiş. Ve bu şekilde alacakları karşılığında hissedar olmuş. Sony'nin %50 ortağıyım dediği an The Beatles ve Elvis Presley şarkıları da artık Michael Jackson'ın elinde değil anlamı çıkıyor.

Şirketin tam adı Sony / ATV Music Publishing. Resmi sitesi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (şirketin %50 si MJ nin)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (şirkete bağlı müzisyenler)
şimdi ben burda yorum yapmak istiyorum burdan anlaşıldığına göre bir ortaklık söz konusu, yanlış mı anlıyorum? öyleyse Michael'ın şu kadar borcu var söylentileri ne kadar doğru? Twisted Evil

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu videoya kesinlikle bir göz atın (Sony'nin gizemi
Başlamadan önce bunların kişisel fikrim olduğunu belirtmek istiyorum.
Kimseyi ya da hiç bir şeyi suçlamıyorum.
Michael'ın Sony'yle bir bağı var mı?
Yakın zamanda Sony (Michael'ın 2011'e kadar, TII film ve albümü için anlaştığı) logosunu değiştirdi..............)

SONY'nin Make.Believe temalı reklam filmi

isterseniz buraya da bir göz atın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kısaca Michael'ın Cascioların evinde kalışı ve BN şarkısından bahsediyor ilgiiiinnnnççç haberin veriliş tarihi 3-5-12 ve BN şarkısından bahsediliyor bu neyin göstergesi bütün hoax işlerinin sony tarafından mı planlandığını...ya da MJ tarafından Embarassed ben işin içinden çıkamadım

ayrıca şunu eklemek istiyorum cinayetler oldukça can sıkıcı tamam ama MJ nin yanında olan da karşısında olan da öldürülmüş. bu işin ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor belki de sandığımızdan daha kapsamlı tehlikeli bir durum hiç delil bırakmayıncaya kadar olayla alakalı herkes öldürülmüş

bizi de öldürmeleri gerekecek.... öyle mi peki o zaman neden bu ve benzeri forumları kapatmıyorlar bir şekilde engel olabilirler...çok mu zararsızız acaba Evil or Very Mad

nunu
nunu

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 03, 2011 2:57 pm

Teşekkürler nunu,ilerleyen saatlerde bakacağım sanırım aradığım şeylerden bazılarını içeriyor.yanlız mottola nın ayrıldığı tarihi 2003 olarak biliyorum,zira ''benim zekamı küçümsüyorlar konuşmasını yaptığı sırada mottola hala görevdeydi.sonra gelen kişinin şu holtz un bir Michael hayranı olduğunu duymuştum.bu arada rodney jerkins o dünyayı şok etmekle ilgili konuşmanın devamında başka bir şey daha söylüyor,kendisine funeral le ilgili bir soru sorulduğunda ''Michael beni oraya(cenazesine) davet etti ve orda olacağım sabırsızlanıyorum dedim'':
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 03, 2011 3:04 pm

nesronic demiş ki:Bu ölümlerin her biri gerçekleştiği anda aklımdan geçen tek şey, Michael'ın lehine veya Michael'ın düşmanlarının aleyhine konuşacakları için susturuldukları. Chandler da dahil olarak. Bana göre muhtemelen taciz davasına kimler tarafından zorlandığını, tehdit edildiğini, azmettirildiğini açığa çıkaracaktı. Beri yandan bu cinayetlerin tümü Michael'ın ortaya çıkması için de yapılıyor olabilir, misal ortaya çıkmadığın sürece dahası da ölecek gibi. Ama ortaya çıkması da belki başka kötülüklerin kapısını açacak ve o da eli kolu bağlı bekliyor. BAM'a her ne kadar inansamda, bir yanım bu olayların engel oluşturduğu veya bu şeyler yüzünden BAM'ın sürekli ertelenmek zorunda olduğu ya da BAM iptal edildi. Her neyse, ölmediği bilgisi şimdilik benim için fazlasıyla avutucu ama hepimiz ne olup bittiğini öğrenmek istiyoruz. BAM yapmayacaksa bile olanı biteni anlatacağı bir kitap falan yazmasını diliyorum...
olabilir gerçekten.herne kadar bu hoax için yok sanatsal boyutu var,yok interaktif performans,yok greatest show on earth desek te aslında altında çok önemli bir hayati sebep olmadan Michaelın böyle birşeye kalkışmayacağını tahmin ediyoruz.ben de Michael ın kaçmasına sebep olan kişilerin onun dönmesini de istemediğini düşünüyorum.özellikle arabalarda işlenen cinayetlerin tarzı bile aynı,bunları görünce Michael nelerle uğraşmak zorunda kalmış diye düşünüyorum.elyazısıyla ilgili haberi de tüm bunlar için Sony nin suçlanmaması gerektiği şeklinde yorumladım Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KING-MJ Ptsi Ocak 03, 2011 6:28 pm

eger MJ bu cinayetleri işleyenler yüzünden kaçtıysa bir çok güvendigimiz kanıtı çöpe atmış oluruz yalnız. çünkü kanıtların yarısından fazlası MJin bunu neredeyse BAD döneminden beri planladıgı yönünde. bu cinayet olaylarına güvenmekse MJin bunu en fazla 1-2 yıl boyunca planladıgını düşünmekle aynı şey.
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından leydis Ptsi Ocak 03, 2011 6:35 pm

pale Shocked Haziran 2009'dan Michael'a ait el yazısı... 925595 Evet evet sıra bizde onu seven bütün fanlarla tek tek hesaplaşılacak eyvahhhhhh..........
leydis
leydis

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ocak 03, 2011 8:54 pm

Şengün abla ve Nuray abla mükemmelsiniz diyesim geldi Very Happy Very Happy

benim kafama en çok takılan şu cinayet olayları..Michael ın karşısındaki ve yanındakiler ölüyor nedense..Okurken acaba ona bunları yapanları Michael mı hakladı dedim Very Happy ..Ama sonra Michael böyle birşey yaparmı dedim ve cevabım ''yapmaz'' oldu Neutral .Karşılıklı dövüşmü var yoksa Michael onlardan haklıyor onlar Michael dan Very Happy ..Bu da saçma oldu tamam Razz ...en iyisi Nesrin ablanın düşüncesi konuşma ihtimali olan kişilerin onlar tarafından haklanması..Ozaman bunlar Michael'ı öldürmüş oluyorlar bu hesaba göre ama..Michael'ı öldürdüler ve konuşma ihtimali olan kişileride hakladılar ve haklamaya devam ediyorlar Neutral ..Michael'ı görmek istiyorum Crying or Very sad
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Ocak 03, 2011 9:35 pm

Michael'ı öldürdüler diye düşünme bence Selahattin. Kafamda tam da toparlayamıyorum düşüncelerimi ama Michael belki öldürülecekti de kaçtı, belki de daha önce öldürülen bir çok kişinin intikamını almaya karar verdi. öldürülen kişiler derken medya aracılığı ile yıpratılan, özel hayatı zehir edilen ve sonunda öldürülen falan. Michael'ın kendisi dışındaki bütün trajedileri detaylarına kadar bilip kendi için gardını aldığından eminim. Aklımda şu var, aslında bazıları (Michael'ı her türlü yok etmek isteyenler) ilk andan beri ölümün hoax olduğunu biliyorlar, Michael da onların bildiğini biliyor. Bİr çeşit danışıklı dövüş gibi ve o günden beri de Michael ve onlar arasında afedersiniz bir sidik yarışıdır gidiyor. Taraflardan biri diğerini alt edecek, dua edelim ki alt eden Michael olsun. Bu arada zaten saklayacak bir şeyi olmayan Michael yaşadığını da bizlere ufak tefek ve bizim anlayabileceğimiz ayardaki detaylarla bilirdi. Daha derinlerde neler olup bittiğini anlatılmadan anlayamayız gibi görünüyor yani. Hoax bize buz dağının görünen kısmı ve sanırım bizden başka işin içinde olan yani (düşmanlar ve dostlar) herkes aslında her şeyi biliyor... Karışık oldu ya biraz neyse, umarım ifade edebilmişimdir düşündüklerimi.

Bu arada yarın mahkeme var, yine ne gerekçeyle ne zamana ertelenecek merak ediyorum ama beri yandan bu saçma ertelemeler de beni memnun ediyor çünkü Michael'ın hala zaman ihtiyacı olduğu için böyle yapıldığını düşünüyorum. Bir çeşit zaman kazanma taktiği yani ve bir de hoax için evde yapılan hesap çarşıya uymadı gibi geliyor bana. Bu cinayetlerin planı bozduğu varsıyalabilir bence. 12 kişinin intihar haberi yalandı ama bakın kaç tane gerçek intihar haberi çıktı ortaya. Bu insanlar Michael'a zarar vermek için öldürüldüyse nasıl çıkabilir ki ortaya, belki onunda içi yanıyordur sebep olmuş olmaktan... Bir de ihtimal vermediğim ama aklımdan geçen kötü bir fikrim var. 12 kişi intihar etti haberi belki bu intihar süsü verilmiş cinayetler için öncü bir haberdir, ip ucu misali ve bu cinayetler 12 ye tamamlanana kadardevam edecektir. Eğer bu böyleyse oyunu kimin yönettiği sorunsalı yeniden gündem konusu olabilir. İçinizi karartmamışımdır umarım, oyunu kimin yönettiği derken Michael ölmüştür anlamında değil ama Michael'ın oyununa başka oyunlar katan başka eller var muhtemelen...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ağus. 18, 2011 11:28 am

bu başlığa konu olan ilginç elyazısıyla ilgili bir iddia var.twitterda bi arnold klein var.gerçekten o mu bilmiyorum ama binlerce takipçisi var ve bir çok believer da takip ediyor.o olduğunu sanıyorum.son günlerde çok konuşuyor.genellikle gereksiz tıbbi zırvalardan bahsederken,son zamanlarda da araya çok fazla Michael mesajı sıkıştırır oldu.mesela bu notla ilgili demiş ki;
-bu elyazısı benim evimden çalındı ve son Jackson açıkartırmasında satıldı....
cevaplar da şuna benziyor;
-senin derdin ne ?
daha başka şeyler de var,onlara tam konsantre olamadım henüz.bu adamın gerçek bir pislik olduğunu bile varsaysak,asıl gerçek,olan biten hakkında çok fazla şey biliyor olduğu.Michael da 25 haziran dan önce en çok onu ziyaret ederken görüntülendi.bi takip edelim bakalım,gidişata bakınca bişeyler pırtlatıcak gibi,esrarengiz konuşmalar falan..
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Minmylife Ptsi Kas. 12, 2012 10:13 am

Arkadaşlar belki küçük bir ayrıntı ama benim dikkatimi bişey çekti..o elyazısında 'kim cadılar bayramı için özel heykeltraş yapıyor' cümlesinden önce 'universal' kelimesi vardı..kafamda aniden şimşek gibi çaktı bu fikir ama belki sadece bir rastlantıdır..

o bahsettiğiniz Paris, Prince, elizabeth taylor ve michael oldugunu sandığımız o domuz maskeli adam o gün cadılar bayramında nerdeydiler?? Universal Studio'larında.... Smile

Minmylife

- Similar topics