MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Game Linsday Lohan

+4
blue sea
nunu
KingofMusic
Pinokyo
8 posters

The Game Linsday Lohan Empty The Game Linsday Lohan

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 02, 2011 4:01 pm

Ben size demiştim sahte ölüm moda olacak diye Very Happy Şaka bir yana bende uzun zamandır video-maker ile aynı şeyi düşünüyordum.Hollywood tonigt'ta bana hep Linsday Lohan'nı hatırlatır.Lohan'nın Amerika'nın sweetheart'ı minik kızdan,şimdi medyanın yaptıkları ile geldiği noktayı düşünürsek bu şarkı onu anlatıyor.Ayrıca bizim davamızın hakimi ile Lohan'nın hakimi aynı.Aynı hakim o çok ciddi Razz cinayet mahkemesinde salonun oyuncakçı dükkanı olmasına izin veriyorsa belki Lohan'nın mahkemesi bile gerçek değildir.Akon,Teddy derken yeni bir believerımız var anlaşılan ama bu kez sinema dünyasından.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

The Game Linsday Lohan Empty Geri: The Game Linsday Lohan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 03, 2011 3:45 pm

bu haber tam da Hollywood tonight tan önce çok iyi geldi.Pinokyo sana ne demeli ki,lindsay lohan bağlantısını çok önceden kurmuş olmanı kastediyorum,daha neler biliyorsun acaba?bence sen de bir videomaker olmalısın. Wink
bu beni çok heyecanlandırdığı için bir özet geçmeden duramayacağım;
X17 aynı TMZ gibi online bir yayın yapıyormuş ve Michael ın ölümünü TMZ den önce duyurmuş???28 şubatta lindsay lohanla ilgili bir haber çıkmış.yeni filminde ünlülerin sahte ölüm yaparak bir adada yaşamasına yardım eden birini oynuyormuş.Escaping the game-oyundan kaçış filminden ayrıntılar;ünlüler sahte ölüm yaparak,diğer ünlülerle birlikte gizli bir adada yaşarlar,bunlar kim olabilir,Tupac,prenses diana,notorious big,elvis,james dean vs.bu fimln Michael la ne bağlantısı var diyenler için videomaker bir bağlantı kurmuş,bence süper,hollywood tonight ın cover resmini gördünüz mü?hollywood ışıkları altında Michael ama kırmızı halı yerine sarı halı.(yellow brick road-Oz Büyücüsü-sarı tuğlalı yolu takip et,büyücüye ulaş)bizim resimdeki yol nereye gidiyor,bir adaya.video yapan diyor ki,hollywood tonight ın sözleri bana hep tuhaf gelmiştir,şu bölüme bakın;
o hayallerini takip etmek için hayatından vazgeçti.
film sahnesi için herşeyi arkasında bıraktı
planını uygulamaktaki kararlılığı yüzünden çok şey isteyebilir
hollywoodu istedi,kötü istedi
şimdi hayalleri gerçekleşiyor bir star oluyor
herşey iyi görünüyor,uzaktan ama
isteyen her paparazzinin kamerasına hapsedilmiş durumda(yani bunun gibi bir şey işte)
bu bana lindsay lohanı düşündürdü.lindsay in bu aralar olan mahkemesinin yargıcı da tanıdık;keith l. schwartz.hani şu geçen sene murray nin davasına bakan yargıç(çocukların nafakasıyla falan ilgili bir davaydı galiba)murray ile birlikte havuzbaşı resimleri olan adam.(o zaman masasında ayçiçeği ve oyuncak taksi falan vardı,bu defa yok)ondan sonra video yapan başka bir video yapan kişi last seven words un geçen 22 martta yaptığı çok eleştirilen videolarının aslında haklı olabileceğini anlatmış,burayı anlamadım zaten bu konudan sonra bahsedecekmiş.sonra SAW a bağlamış.testerenin sonundaki sahneyi göstererek sormuş;hangisi daha iyi ? escaping the game or gameover?
bazı çevreler hoax u kullanıyor gibi endişelerimiz oluyor,herhalde kullananlar vardır ama bu son durum,hollywood u hadi geçtik,yargıçların da bal gibi işimizin içinde olduğunu göstermesi açısından,ve HT şarkısını biz duyalı ne kadar zaman geçti,düşünün ,ayrıca yargıçların köküne kıran mı girdi de aynı adamı görüp duruyoruz.bir de şu hold my hand in sonundaki esrarengiz ayağın yanında beliren palmiye figürünün bu defa Hollywood Tonight cover resminde karşımıza çıkışını ve aynı anlara gelen ıssız ada senaryolarını ekleyin,bir de DURUŞMA başlığında KingofMusic adlı arkadaşımızın resimde gördüklerini ekleyin.kabak gibi ortada ortada adım adım uygulanan bir plan vaaaaar.artık buna kimse başka bir kılıf aramasın.bal gibi bir hoaxumuz var işte.inşallah o sarı tuğlalı yolu bize gösteren Michael yolun sonunu da gösterir.
not:ayrıca bu yılki oscar ödüllerinde sarı tuğlalı yol konsepti olan sahnede bir ÇOCUK korosu :somewhere over the rainbow u söyledi ve sahnenin sonunda dev bir M harfi şeklinde dizildiler,bu da bizim kendi hezeyanımız olsun hadi,tesadüf olabilir artık.pes doğrusu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KingofMusic Perş. Mart 03, 2011 8:51 pm

M şeklindeki dizilişe hiç dikkat etmemiştim. Shocked Tam o sırada zaten arkadan açılan platformdan Oscar kazanan ünlüler geliyor, arkada sarı tuğlalı yolumuz ve Emerald City gözüküyor. Smile

KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 03, 2011 8:54 pm

evet ben de farketmemiştim,daha çok şarkıyı çocukların söylemesine odaklanmıştım,sonra şu fotoğrafı gördüm;
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mart 05, 2011 12:13 am

bu videonun devamı olan bir video var:
Going Hollywood
bana önemli gelen yerleri kısaca:
tabii ki bütün ünlülerin dev bir planın parçası olduğunu düşünmek saçma olur,ama hollywood da olan bazı şeyler,bazılarının bilerek ya da bilmeyerek bir planın parçası haline geldiklerini gösteriyor.(lindsay lohan bilerek mi parçası oldu yoksa bilmeyerek mi,her iki ihtimal üzerinde de durmuş)kızımızın oynadığı escaping the game filminin ardındaki prodüktör NATHAN FOLKS dur.küçük bütçelerle saygın filmler yapmış.hakkında ilginç bilgiler var.memorial da Human nature yi çalan John Mayer in yakın arkadaşıdır.2. ilginçlik nathan folks bir süre önce başka bir isim kullanıyormuş;conrad folks.(Imdb de de bu doğrulanmış)Nathan ,Combined Entertainment(C.E.) kampanyasının prodüktörüydü.C.E. daha sonra başka bir firmayla birleşerek W.R. Films adını aldı.Living The Lie diye bir filmleri var.konusu,Marty son derece yetenekli bir adamdır.hakettiği ün ve sevgiye bir gün ulaşır ama ödemesi gereken bir bedel vardır,kendini iğrenç bir dünyanın içinde bulur.,falan .Nathan Folks un biyografisini okurken ilginç bi şeye rastlamış,:Folks,film işinde yazarlık ve prodüktörlüğün yanısıra ,Birleşik arap emirlikleri ve dubai de ,prodüktör rashid al habtoor la birlikte yatırımlar yapmaktaymış.rashid al habtoor u araştırmış ama prodüktörlüğü ile ilgili bir işini bulamamış,yanlızca dubai nin varlıklı bir ailesinden gelen bir işadamı olduğunu öğrenmiş. yanlız bu rashid in kardeşi ,Bahreyn Kralıyla politik bağlantıları olmasıyla bilinirmiş.2005 deki mahkemenin ardından Michael ın Bahreyn de kaldığını hatırlayın.yani rashid le michael ın bağlantısı dolaylı biraz.ama Nathan bağlantılı ve fake ölüm yapan ünlülerle ilgili bir film yapıyor.videomaker bir çok kişiden Michael ın dubai de olabileceği ile ilgili dedikodular duyduğunu ama bunları önemsemediğini söylemiş.ama son zamanlarda bir çok ünlünün dubai ile ilgilendiğini hatırlatıyor.(bi dakka,burda şu bizim tuhaf vendetta kostümlü adamın dubai nin yapay güzelliğini övdüğü video geldi aklıma,hatırladınız mı,dubai ne alaka şimdi demiştik falan)bunlardan biri de Janet Jackson.abd de bir işi olmadığı zamanlarda dubai de vakit geçirmeye başladı.janet,jermaine dupri ile ayrıldıktan sonra ,Katar lı wissam al mana ile beraber olmaya başladı.hoax un başladığı ilk günlerde dubaide Michael Jackson Adası adında bazı çizimler gördük.(birileri bir proje yapmış,yapay adalardan birini Michael jackson silüeti şeklinde yapmakla ilgili.bu görüntü gerçekten çok güzel,ama gerçekleşseydi Michael uzaydan bile görünen bir adada gizlenmek istemezdi )neyse,videomaker,o zamanlar birilerinin şaka yaptığını ya da bir dedikodu başlatmak istediğini düşünmüş.(bence de şaka,gerçek olmayacak kadar hoş gözüküyor çünkü)ve,2 yıl sonra Hollywood Tonight cover resmine bir bakın...
buraya kadar lindsay lohan ın bilmeyerek te bu işin parçası olabileceğini anlatmıştı,şimdi farkında olabileceğiyle ilgili bilgilere geçmiş:
öncelikle lohan ın 25 haziran tweetlerine bakmış,önce ''sevgim ve dualarım Michael ve ailesi için'' demiş.sonra başka bir tweet;''yeni haberler komada olduğunu söylüyor''emin olmaya çalışmış ve sonra bir RIP mesajı yazmış.bir kaç gün sonra ise geniş zamanla başka bir tweet:''Tanrı Janet ı,Michael ı ve Jackson ailesini korusun,o bizim için sonsuza kadar yaşayacak.''ve 7 temmuz da yani memorial in olduğu gün şöyle bir mesaj yazmış:''BU BENİM HAYATIMDA ALDIĞIM EN GÜZEL DOĞUMGÜNÜ HEDİYESİ-HABERİ''memorialden bir kaç saat sonra yazmış.
ikisinin mazisine bakalım.ilk kez 2006 daki world music awards da tanıştılar.2007 de lohan diana ross un oğlu evan ross ile çıkıyordu(bu videomaker da da dedikodu bolmuş)bu aralarda Michael la bolca vakit geçirdi.medyanın hedefi olmak gibi bir ortak yönleri olduğunu keşfetmişlerdir.lohan bu arada birçok deneyim sahibi oldu bu konuda.bir röportajında Michael ın kendisine paparazzilerle ve medyayla başa çıkabilmesi için tavsiye verdiğini söyledi.ilk albümü speak ten rumors(söylentiler) isimli bir single ı vardı ve şarkıyı taryll ve tj jacksonla birlikte yazmıştı.klibine baktığımızda ise bolca illüminati sembolü görüyoruz.bunlardan biri de göz.güzel kahverengi ama herşeyi gören göz.ama başka bir göz daha var,farklı...acaba bu göz kime ait.klibin sonunda bir helikopter gelir ve lohan ı kurtarır,özel hayatına kavuşur galiba vs.Teddy riley michael ın hollywood tonight ı 2007 de tamamladığını ve kendisine bazı not kağıtları verdiğini söyledi.Michael albümünde bu elyazılarını gördük(büyüksün Michael)bu notta 2 ilginç şey vardı,sonunda michael ''gerçek bir hikayeden alınmıştır'' yazmıştı.ve Beverly hills hotel den geliyordu bu not kağıtları.lohan 2007 de bu otelde yaşıyordu..çünkü otele paparazziler giremiyordu.onun ne yaptığını, ya da KİMİNLE buluştuğunu göremiyorlardı.
Michael ın bir sözüyle bitirmiş anlayan bana da söylesin;
I figured out at an early age that if someone said something about me,that wasnt true,then It was a lie...but if someone said something about my image that wasnt true,then it was ok.because then it wasnt a lie,it was public relations.

Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Mart 05, 2011 6:55 am

Aaa süpersin Mdenz.Ben o şarkıyı çok sevmiştim,klibide beğenmiştim.Demek ki kan çekmiş. Very Happy Lohan gerçekten çok yetenekli.Klibi izleyince bu kız niye şarkıcılık yapmıyor demiştim.Hollywood gerçekten, çok yetenekli insanlara gıcık.Semboller malum zaten sembolsüz klip yok.Ben eskiden gerçek bir müzik severdim.Amerika'ya hiç gitmedim ama çok Amerikan filmi seyrettim,şarkıları ve klipleri iyi bilirim.Onlar önce çöken,sonra ben hayattayım diyen idollere bayılırlar.Bkn:Britney,Mariah v.s

Michael'ın Dubai'de olması bana da saçma geldi ama ailede bir Dubai sevgisi var.Janet'ı yeni öğrendim,Jerm zaten şu an Dubai'de.Çocuklardan o kadar uzakta yaşayabileceğini sanmıyorum.Bilgiler ve çeviri için teşekkürler. Heart

Not:Linsday'ın asansörde kameraya yaptığı "benden uzak durun tokatı" bana Michael'ı hatırlattı.
Not2:Herşeyi ipucu sanmaktan sapıtacam yakında.Gittiğim avm'deki dev Sony yazısını,altında hiçbirşey yazmamasına rağmen make.believe diye okudum.Biri beni dururmasın,tam gaz gidiyorum,daha çok iş var.....I LOVE THIS GAME Twisted Evil

The Game Linsday Lohan 925595

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu C.tesi Mart 05, 2011 8:13 am

bilgiler çok ilginçti teşekkürler Mdenz emeğine sağlık ada fikri bana çok saçma geldi sonra bunun bir sembol olabilieceğini düşündüm şu ünlülerin topluca yaşadığı adadan bahsediyorum, inşallah burası toplu mezarlık adası değildir,neyse iş James Dean'e kadar varmış o kadar da değil sonuçta her nefis bir gün ölümü tadacak Very Happy sanırım starları yaşatma teorileri Elvis'le oluşan pazarı genişletti Michael olayını elbette hala çözmüş değiliz. Bu gidişle Rock Hudson'dan tutun da Charlie Chaplin'e kadar herkes hala yaşıyor kampanyasının kurbanları olacak
nunu
nunu

Mesaj tarafından blue sea C.tesi Mart 05, 2011 8:22 am

Şengün, emeklerin için sonsuz teşekkürler. Dubai kısmı çok ilginç geldi bana çünkü Jermain Jackson İstanbuldan sonra Dubaiye gidecekti belki biricik kardeşini görmeye gitmiştir kim bilir.
Heart The Game Linsday Lohan 586927 Heart
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mart 05, 2011 8:55 am

bu film ne zaman gösterilecek acaba merak ettim.elvis ve tupac den gerçekten bahsedecek mi?komedi olur herhalde ama bu haberin zamanlaması gerçekten çok ....neyse doğru kelimeyi bulamadım,başka kelimeler geliyor aklıma ,bu aralar bir revolution dur gidiyor.bir videoda Fated hikayesinde konuştuğumuz gotham chopra nın da _devrim olduktan sonra bunu TV de seyredeceğiz-dediğinden bahseden bir video gördüm.twitterda bunu yazması tuhaf değil aslında son günlerde ortadoğuda olanlardan bahsediyormuş gibi görülüyor,ama takip eden tweet i şöyle:that's a wrap!...sonra bu mesajları silmiş.??
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis C.tesi Mart 05, 2011 2:00 pm

Şengüncüm bilgiler için çok teşekkürler,pinokyonun da dediği gibi bir paranoya haline dönüştü bu iş daha paranoyakça olmadan Mj e kavuşsak artık I love you
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Salı Mart 08, 2011 1:41 pm

Teşekkürler Şengüncüm, süpersin, valla ben artık takip edemiyorum bu hoax'ı, Michael resmen tarumar etti. Linsday Lohan olayı ohalık olay, okurken aklıma bir ara TMZ'ye sık sık baktığım günlerde, "şu TMZ de amma çok Linsday Lohan haberi yapıyor, çok mu gerekli" diye düşündüğüm geldi. Cidden bir ara (hatta hala) TMZ saniye de 1 milyon Lohan haberi giriyordu siteye Smile Hmmm, gereksiz değilmiş demek Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı Mart 08, 2011 3:30 pm

Nesrin ya,sensiz hoax olmaz üstad ...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Salı Mart 08, 2011 7:44 pm

Geldim üstadım, ara ara kopuyorum ama hoaxdan değil, bütünüyle hayattan... Yine öyle bir zaman aralığına düştüm, çıktım, tekrar ne zaman düşerim bilmiyorum ama şimdilik hayat ve hoaxa geri döndüm, Michaelcım da biran evvel dönse fena olmayacak Very Happy Her yerde Temmuz'da geliyor diye böğüresim var ama adamımızın ne yaptığını daha anlayamadık ki, aleme rezil olmayayaım diye susuyorum Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis Salı Mart 08, 2011 9:50 pm

Nesrincim,Maykıl okulunun hoax bölümünde çok şey öğrendiğim öğretmenim gibi oldun çoğu konuda Razz hayat önemli değil ondan bıkıp usanılıyor da zaman zaman Razz ama bu Maykıl yakışıklısından bıkılmıyor,hoax sensiz olmuyor Şengün'ünde dediği gibi üstad olmadan olmaz (biraz masonca oldu ama Razz )
leydis
leydis

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Mart 09, 2011 6:04 am

Nesrin abla 33. derece believer.İşte duyurdum buradan.Dışarıya çaktırmamak lazım çok gizli Razz
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 09, 2011 6:24 am

Nesrin sitecek sana hastayız.L.O.V.E YOU Heart The Game Linsday Lohan 560376 HD

Pinokyo

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Mart 09, 2011 6:48 am

Pinokyo demiş ki:Nesrin sitecek sana hastayız.L.O.V.E YOU Heart The Game Linsday Lohan 560376 HD

İlahi Pinokyo sitecek kelimseni anlamak için baya bir efor sarfettim Razz .Diyorum burda harf hatasımı yapmış istecek falanmı demek istemiş diye.Zorda olsa Site-cek anlamını çıkardım.Forumcak yazsaydın tüm bunlar olmazdı Razz
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 09, 2011 7:05 am

Bizim zamanımızda forum mu vardı?Kanal değiştirmek için,günde 300 kere yerinden kalkıp,gidip televizyonun düğmesine basan ve ekrandaki görüntüyü kaçırmamak için moonwalk yaparak yerine dönen ve bunu sadece ikinci bir kanal için yapan bir nesiliz biz.Olacak o kadar Very Happy Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Mart 09, 2011 9:49 am

Kim nereye sitiyo ben anlamadım.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından leydis Çarş. Mart 09, 2011 9:54 am

Şu sitecek kelimesi sanırım herkesi dumura uğrattı 3.okuyuşumda çözdüm işi,aferin bana evet sitecek (genel istek üzerine forumcak ) hastayız Nesrin'e,en büyük Nesrin başka büyük yok,hepimiz Nesrin'iz ( bu da son yılların moda sloganı) Razz Selahattin bitirdin yani beni Razz pes artık çok komiksin Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Mart 09, 2011 12:47 pm

Sitecek gıyabımda konuşulmuş Very Happy Çok teşekkür ederim bacılarım ağalarım, sözlerinizden çok mutlu oldum, biraz gülmeye ihtiyacım vardı cidden, sayenizde gülüverdim, hem de öyle böyle değil, işyerinde çaktırmayayım, masanın altına gömüleyim dedim, kafayı da masaya geçirdim, gülme halim ikiye katlandı, gülmekten değil, gülememekten çatladım Razz

Ben koparım, dönerim, siz bakmayın bana, hayat zor, Michael'ınkinden zor olmasın ama herşeye rağmen devam ediyor işte Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 12, 2012 9:45 pm

haberin geneli abuk olmakla beraber,bu başlığa uygun cümleler içeriyor yine de;
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics