67_22768...

default 67_22768...

Mesaj tarafından Misafir Bir Perş. Nis. 07, 2011 2:39 pm

https://www.youtube.com/watch?v=dkEwJSfKIWE&feature=youtu.be&a
bu MJHoaxEvidence in yeni videosuymuş.oldukça karışık.(özellikle benim için..çünkü rakamlardan bahsediyor.kodlar ve şifreler...mod medyan falan çalışan gençler hele bi bakıverin Very Happy gerçi bu YGS de gördüğümüz şiffre kadar basit değil sanırım.küçükten büyüğe sıralamak yeterli olmayacak Very Happy )
öncelikle bu video çok karışık tam olarak anlamadım .bişeyler anlayan paylaşırsa çok sevineceğim .bu ''who I am''diyip duran adam nerden çıkmış.?sonra bu frank kim?frank in bilgi aldığı kişi Carousel kim?zaten video da bir psikolojik gerilim havası var.o yüzden çok sevdim.Leachcim gibi kişileri sevmiyorum ama bunun tarzını sevdim.
Misafir
Misafir

default Geri: 67_22768...

Mesaj tarafından KingofMusic Bir Perş. Nis. 07, 2011 4:09 pm

Şunu çözdüm sanırım. Very Happy
968 9455 6333 2 246279 8726752867 86 76583 843 2633 23569=You will need a binary translator to solve the code..
KingofMusic

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Nis. 08, 2011 3:54 pm

KingofMusic demiş ki:Şunu çözdüm sanırım. Very Happy
968 9455 6333 2 246279 8726752867 86 76583 843 2633 23569=You will need a binary translator to solve the code..
Millet hala ''I Don't Understand'' yazarken,burdan birinin çözeceğini tahmin ediyordum ama bu kadar çabuk beklemiyordum Shocked
gerçekten çözdün mü?nasıl çözdün?doğrusu ben üzerinde düşünmedim nasıl olsa çözemem diye Very Happy
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KingofMusic Bir Cuma Nis. 08, 2011 4:48 pm

Aslında tek ben çözmedim, hemen ingilizcesi iyi olan bir arkadaşa attım msn'den videoyu. O da kırmadı beni yardım etti biraz, telefonlardan falan yardım aldık sonrada bulduk zaten. Very Happy Ama asıl onun altındakini çözmek gerekiyor, ve onu çözenler olmuş sanırım. Jack London, Frank Tyson, Phantom of light gibi şeyler bulmuşlar. Şu konunun açılma saatine baktım da baya hızlıymışız gerçekten. Very Happy
KingofMusic

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Nis. 08, 2011 4:55 pm

vallahi bravo söyleyecek bir şey bulamıyorum,teşekkürler.
aslında Leahcim, mainattraction vb. kimliğini açıklamayan ama'' Michael a yakın biriyim''imasında bulunan karakterlerden hoşlanmıyorum.galiba BOW un yarattığı bir önyargı.ama bu video o kadar güzel hazırlanmış ki,merak etmekten kendimi alamadım.umarım bu karakter bize güvenebileceğimiz şeyler verir de vakit kaybına sebep olmaz.

En son Mdenz tarafından Cuma Nis. 08, 2011 4:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Cuma Nis. 08, 2011 4:56 pm

Şunun bir Türkçesini yazarmısınız please

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Nis. 08, 2011 4:58 pm

yanlış anlamadıysam:
kodu çözmeniz için bir -ikili çevirmen-e ihtiyacınız olacak Question
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KingofMusic Bir Cuma Nis. 08, 2011 5:01 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] burası yardımcı olur ama, ben çıkamadım bu işin içinden. Very Happy Bir sürü 10011101 gibi rakamlarla karşı karşıya kalınca, ne yapacağımı bilemedim. Very Happy
KingofMusic

Mesaj tarafından MİsmailJ Bir Cuma Nis. 08, 2011 5:19 pm

Bu 1 ve 0 lar Bilgisayar yazılımlarında kullanılan rakamlar değil mi?Komut vermek amaçlı kullanılıyor sanırım onunla ilgisi olabilir. Question

Say No To Racism
MİsmailJ

Mesaj tarafından nesronic Bir C.tesi Nis. 09, 2011 7:24 am

Ben hala hiç bir şey anlamadım Embarassed

Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Nis. 09, 2011 9:52 am

ben de tam olarak anlamadım ama şifrelerden önce verilen metin hoşuma gitti.bir kısmı şöyle galiba:
varlığı hakkında birkaç şey bilinir.birçok isim kullanır;Mr.Carousel,Jack London,Frank Tyson,67_22768735,phan'rom ligh'..man,The 7th Torch....hiç bir zaman Michael Jackson olduğunu iddia etmemiştir,hiç biri o değildir.frank tyson dan bir mesaj:bu benim gerçek adım değil,kullandığım bir isim
videomaker ın notu:o benim kişisel bilgi kaynağım değil.o yanlızca gerçeği arayacak cesareti olanlar için kendi doğrularını açıklıyor.o Michael için ve Michael adına çalışmış biridir.kimliği hakkında bilgi verebilecek tek kişi kendisidir ve zamanla bunu göreceksiniz.(ve adamın mikrofonik sesi konuşmaya başlar)
-Mr. Carousel in eğitici videosuna hoşgeldiniz.kim Michael Jackson değildir,belki o başka biridir.kendimi umutsuzca tanımlamak isteyene kadar kim olduğumu bilmiyordum.bizi almaya çalışan terminalojiden uzaklaşmaya çalışıyorum(??)bazı şeylerin tutarsız olduğunu söylüyorum.kimsem oyumdur..ben bir işverenim.uyumam..enerjimi öğrencilerden alırım.personelim tarafından teşvik edilir ve meslektaşlarımdan da ilham alırım.umutsuzluğumu yayınlarken böyle bir mikrofona konuşuyorum.ama bir cevap alamıyorum.sorularınızı duymak için orda olamadığıma üzgünüm.şu an dinliyorum.sofistike değilim ama dostça konsantre olmuş durumdayım.bunun size biraz gürültülü gelmesinden dolayı biraz korkuyorum.bir sanat hayranıyım özellikle rönesans döneminin.çizimler yapıyorum ve sorunlarla karşılaşmaktan korkuyorum...kim olduğumu seviyorum.ben bir starım.ben bir avukat değilim ve size yasal tavsiyeler veremem.ortadoğuda olanlar yüzünden hayalkırıklığına uğradım.tıpkı orda yaşayan insanlar gibi.aynı baskılarla defalarca ve defalarca karşılaşmaktan hoşlanmıyorum(TV. kafalı adam görüntüsü)bir görsel tasarımcı değilim.yanlızca bir adam gibi oynuyorum.hasta değilim ve yardıma ihtiyacım yok.sizi ağlattığım her an için çok üzgünüm...(bundan sonra bazı animasyonlardan ve filmlerden kolaj yapılmış.sonda çalan müzik de Madagaskar 2 nin finalinden)
bundan sonra yavaş yavaş şifrelere ve kodlara girilmiş.ilk verdiği basit bir kod.zaten telefon görüntüsüyle anlatmış neyden faydalanmak gerektiğini(translator binary imiş artık o neyse)sonra daha karışık olan uzun kodları vermiş.bu arada frank tyson la ilgili birşeylere ulaşanlar olmuş ona da bir ara bakarız.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KingofMusic Bir Salı Nis. 12, 2011 2:14 pm

Jack London
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
KingofMusic

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Eyl. 03, 2011 6:09 am

burda bahsettiğimiz jack london-twitterdaki PhantomLightman,yine konuşmaya başladı.hatırlarsanız temmuz ayında insiderların biri gider biri gelirken,hack rezaletleri ve forum kapanmaları yaşanırken, o hep bu olayların bitmesini beklediğini çünkü Michael ın temmuzda dönmeyeceğine emin olduğunu söylemişti.şimdi demiş ki;
-beni bu akşam FB da bulabilirsiniz
-gerçekler bu pazar günü Twitterda olacak
-Tupac Michael dan sonra tanıdığım 2. iyi adamdı
ve Tupac in ölümüyle ilgili bir video paylaşmış.bakacak vaktim olmadı ama şu;
https://www.youtube.com/watch?v=KoRlv4_sRQQ&feature=share
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Eyl. 03, 2011 6:34 am

ayrıca mjviva ya inananlar için hatırlatayım,PhantomLightman -jack london ilk olarak hoaxevidence in bir videosunda bize tanıtıldı.mjviva da başka isimlerle birlikte mjhoaxevidence in -hoax u canlı tutma- görevi olduğunu söylemişti
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Bir C.tesi Eyl. 03, 2011 6:36 am

Bu adamla ilgili iyi şeyler hissetmiyorum.Michael'ın dönmeyeceğinin söylüyor sanki

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Eyl. 03, 2011 12:22 pm

ben şöyle adam gibi bir bilgi vermeyen hiç bir insider a inanmıyorum.öyle bişey söylesin ki emin olalım ama yok hep yuvarlak laflar.bu da ötsün bakalım,uzun zamandır bu günleri bekliyordu ne yumurtlayacak sa,hemen yarın ona güvenip güvenmeyeceğime karar vereceğim ben şahsen.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Bir C.tesi Eyl. 03, 2011 12:32 pm

Prim yapıyorlar bu karışıklıktan faydalanarak. İnside olmak çok kolay. Birkaç komplo teorisi uydurursun. Bir blog yada twitter adresi açarsın. Birkaç yere kendini tanıtırsın tamam.

Say No To Racism
MİsmailJ

Mesaj tarafından KingofMusic Bir C.tesi Eyl. 03, 2011 1:47 pm

Takip etmeye çalıştığım tek insider Jack London. Şu Illuminati ile ilgili paylaştıkları da kafamı kurcalıyor ayrıca, bir kaç mesajında onları savunuyor gibiydi sanki.
KingofMusic