MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"

5 posters

Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  Empty Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Tem. 04, 2011 3:20 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sonunda tristanyatta nın Julien's açık artırmasıyla ilgili vaadettiği ilginç görüntüler geldi.gerçekten Miko Brando var.bir elyazısı okuyor çok ilginç:
-hey bro..don't worry.I will bring everything back to you.I have a list of everything.Like YOU TOLD ME TO.I love you .Brother Miko♥️
-hey kardeşim,endişelenme.herşeyi sana geri getireceğim.elimde herşeyin bir listesi var.tıpkı senin bana anlattığın gibi.seni seviyorum.brother miko.
ve bunu Miko bizzat kendisi okuyor.yanlız o ana kadar bu michael ın yazısı mı derken ,acaba bu Miko nun Michael a mesajı mı demeye başladım.orayı tam anlayamadım Laughing amaaaa,her iki türlü de anlam müthiş Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  815857
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  Empty Geri: Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"

Mesaj tarafından blue sea Ptsi Tem. 04, 2011 3:27 pm

Mdenz demiş ki:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sonunda tristanyatta nın Julien's açık artırmasıyla ilgili vaadettiği ilginç görüntüler geldi.gerçekten Miko Brando var.bir elyazısı okuyor çok ilginç:
-hey bro..don't worry.I will bring everything back to you.I have a list of everything.Like YOU TOLD ME TO.I love you .Brother Miko♥️
-hey kardeşim,endişelenme.herşeyi sana geri getireceğim.elimde herşeyin bir listesi var.tıpkı senin bana anlattığın gibi.seni seviyorum.brother miko.
ve bunu Miko bizzat kendisi okuyor.yanlız o ana kadar bu michael ın yazısı mı derken ,acaba bu Miko nun Michael a mesajı mı demeye başladım.orayı tam anlayamadım Laughing amaaaa,her iki türlü de anlam müthiş Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  815857

Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  815857 Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  5192 Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  815857 Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  5192
Heart Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  586927 Heart
blue sea
blue sea

Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  Empty Geri: Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"

Mesaj tarafından blue sea Salı Tem. 05, 2011 7:30 am

Ben, Michael in bu Temmuz ayında ortaya çıkacağını sanmıyorum. şu an için yapılacak Bam ın MJ için ve dünya için erken olacağını düşünüyorum bence biraz daha zamana ihtiyacı var. MJ. biliyorsunuzki mükemmelliyetçi birisidir ve olmasını istediği ortamın şuan hazır olduğunu düşünmüyorum bunun için ben sabırla beklemeye devam ediyorum ve 2013 yılına girmeden BAM ı gerçekleştireğini umuyorum.

Heart Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  586927 Heart
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından nunu Salı Tem. 05, 2011 7:59 am

Mdenz demiş ki:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
mesaj mesaj mesaj her şeyi sana geri getireceğim diyor yahuu Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  83066 bounce bounce bounce bounce bounce Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  83066
nunu
nunu

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Tem. 05, 2011 12:34 pm

Herşeyde bizi heyecanlandıracak bir parça var ama kendimi kaptırmamaya çalışıyorum Rolling Eyes
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Salı Tem. 05, 2011 1:53 pm

Michael a ait eşyaları açık artırmada satılması fikri bana hep kötü hissetmiştir.neden bilmiyorum sanki bu üzücü bişey gibi bizim kültürümüzde,ama onlar için böyle anlamlar içermiyor olabilir(ya da ben bu konuda çok hassasımdır)ama bu videoda miko nun okuduğu not,sonra öyle bir hava var ki,satışa hep tanıdık kişiler gelmiş gibi,sonra alıcıların ismi açıklanmamıştı o zaman hala öyle mi bilmiyorum?sanki gerçekten Michael ın varlığı var bu işte gibi hissediyor insan.miko harika bir dost olsa gerek.YAPILACAKLAR LİSTESİ,TIPKI KONUŞTUKLARI GİBİ..BRO MIKO...hoş gerçekten anlamlı.(bize de güvenebilirsin Michael,yapılacaklar listesi ver,olmuş bil Wink )
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nunu Çarş. Tem. 06, 2011 7:20 am

Michael'ım kendine ait olan her şeyi söke söke alıyor Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  815685 alımların büyük bir bölümü internetten sağlanmış galiba Very Happy bebişim aldı hepsini geri aldı Very Happy yakında namusunu da temizlicek inşallah Laughing herkes onun hala bebelere sarkıntılık ettiğini zannediyor Michael demek bebelere taciz demek şu imajı da ortadan kaldırdı mı iş bitmiş demektir Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  10290
nunu
nunu

Mesaj tarafından hsbmj Çarş. Tem. 06, 2011 9:02 am

nunu demiş ki:Michael'ım kendine ait olan her şeyi söke söke alıyor Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  815685 alımların büyük bir bölümü internetten sağlanmış galiba Very Happy bebişim aldı hepsini geri aldı Very Happy yakında namusunu da temizlicek inşallah Laughing herkes onun hala bebelere sarkıntılık ettiğini zannediyor Michael demek bebelere taciz demek şu imajı da ortadan kaldırdı mı iş bitmiş demektir Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  10290

Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  481545
hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 10, 2011 3:09 pm

bu ev Michael a ait değildi ama sonsuza dek Michaelın ismiyle anılacak o kesin.Ev de yabancıya gitmiyor muş,yeni sakinleri de tanıdık çıkmış;
bu eski bir video,Funeral deki o kadını tanımıyorum,ama Michael ın doğumgününü şereflendirdiği şu adamın karısıymış.Christian Audiger..kadın kocasıyla birlikte mart ayında Michael ı bu evde ziyaret ettiklerini söylüyor.Michael ın kendilerini hoş karşıladığını ve çocukları da konuklarına merhaba demek için çağırdığını anlatıyor.kocasının evi hayran ziyaretine açabileceğini söylemiş.....ama bunun üzerinden çok zaman geçti,planlanan hayran ziyareti yapılmadığı gibi evde şu an kimse yaşamıyor sanıyorum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ara. 19, 2011 3:37 pm

şimdi bu Miko nun okuduğu elyazısıyla ilgili tuhaflık bu kadarla bitmiyormuş meğerse.nelson de la nuez a gönderilmiş bi videoyu gördünüz mü.şimdi şunun 4.59. sn sine bakın.sağ üstte bu yazının tarihi var;26/10/2009..hey kardeşim,endişelenme,herşeyi sana geri getireceğim,elimde herşeyin bir listesi var.tıpkı senin bana anlattığın gibi.seni seviyorum kardeşim Miko..
26-ekim-2009.net görülüyor.aynı tarih sol altta da daha az netlikte var.şimdi biliyorum onlar ayları daha önce yazıyor.ama bu tarihi de 26 ekim 2009 dan başka türlü okumak mümkün değil ki Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından tarmir Ptsi Ara. 19, 2011 4:43 pm

Gördüm gördüm :O
bu da başkalarının oyunu olamaz herhalde Very Happy
tarmir
tarmir

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Ara. 19, 2011 4:50 pm

Tamam da o tarihin yazısı Miko nun el yazısına pek benzemiyor sanki,bu defter öldükten sonra yazılan bir an defteriyse neden sana geri getireceğim diyor...Yok eğer ölmeden önce yazıldıysa tarih muamma ??? kafam karıştı,bayılacağım Michael Jackson Hoax Part 3 "Coming Home"  50181
ecz_mj
ecz_mj

- Similar topics