MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success

+3
blue sea
nunu
Pinokyo
7 posters

So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success Empty So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success

Mesaj tarafından Misafir Paz Tem. 31, 2011 11:19 pm

So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success...(video 51)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bunlar yanlızca kişisel fikirler vs..
greatest show on earth bir başarı.Michael joe jackson,Michael joseph jackson olarak bilinir...Robert Earl Carter,Conrad murray olarak bilinir.2009 da yapılan tur planı This Is It ,bir illüzyondu.sonuçta bir filmdi.Sigorta şirketi Lloyd's un zararı karşılamayı reddettiğini hatırlayın.Neden?çünkü bu bir hoax.(burda geçenlerde bir avukatın hoax un illegal tarafları neler olabilir diye bir açıklamasını konuşmuştuk ya bunu hatırladım.sigorta şirketi parayı ödeseydi,bu dolandırıcılık sayılacaktı Michael için.ama herhangi bir ödeme yapılmadı demişti,neyse)ve 2 yıl aradan sonra yeniden bir greatest event anonsu alıyoruz.ve bu 25-07-2011 de açıklanıyor.yine 2 tane 7 var.aynı tarihli bir haber;yargıç TII prova görüntülerini kullanmayı reddetti...çünkü Michael,o kötü günlerinde bile..iyiydi...25-7 2011 de ,hoax için en önemli günde 2 adet 7 bulduk???(2 haber olmasından bahsediyo galiba)
katherine,la toya,tito marlon ve jackie basın konferansı için Beverly Hills Hotel i tuttular.projelerinin adını açıkladılar;Michael Forever:''the tribute concert''.yer;8-ekim-millenium center-cardiff-UK...Hoax içinde Hoax..kadere bakın ki;aynı zamana denk gelen bir olay var(burayı yanlış anlamadıysam,Prenses Diana nın bir hayır işi vakfı da 14 yıl boyunca bir çok iyi iş yapmak üzere yaklaşık 161 milyon doları 14 yıl boyunca ödemiş bunun da süresi tam o zaman doluyormuş)
katherine i 4 çocuğu destekledi.burada bir cümle kullanmışlar;Oğlu Michael ın istekleri doğrultusunda...nasıl yani oğlu ölü değil mi? yoksa böyle bir not mu bıraktı giderken?bunun için açılan websitesinde katherine in dikkat çektiği bir kelimeyi de görüyoruz:LIVE..Tıpkı onun yazdığı kitabı Never Can Say Goodbye ı sattığı sitede daha önce yaptığı gibi.(sanırım burda daha önce konuşulmuş bişeyi hatırlatıyor,katherine in kitabını e-kitap olarak almak isteyenler,indirimden yararlanmak için bir anahtar kelime yazmaları gerekmiş o zaman o kelime de şuymuş;MJ LIVES Very Happy )
now şimdi anonsun videosuna bakalım..başlarken bir görüntü geçiyor,..bir süre sonra da siz şunu anlıyorsunuz;o burda ve iyi ve herşeyi düzenliyor(ben de aynen böyle görüyorum bu anons videosundan,believer olmasaydım bile nasıl yani MJ kendisi mi gelicek derdim bunu görünce)ve estate bu konser planıyla bir alakaları olmadığını ,organizatörlerle hiç bir kontakları dahi olmadığını açıkladı.bu durumda tek yetkili olması gereken estate in nasıl haberi olmaz?bu mümkün mü?çünkü bunu gerçekleştiren Michael ın kendisi.herşey çok açık.hatırlayın 8 ekim 2010 da da arno bani nin bazı fotoğraflarını bulmuştuk.ekim böylece ayınanın gizli tarafı oldu(o fotolara göre konuşuyor)teddy nin şu tweet ini hatırlayın(yahu teddy sen bunu ne zaman yazmıştın?)
-thank you god for this day Iwill remember.tomorrow is not promise.I was born the 8th day of oct.thats when he rose from the dead...demek istediğini anlıyoruz,bu hoaxun sonu... Shocked (bu arada 17 mayısda yazmış bizim teddy)teddy 17 mayıs da neler olacağını biliyordu.Michaelın 8 ekimde konseri protesto etmek için mezarından kalkacağını biliyordu.(burayı anlamadım ben.anlayan bi bakarsa sevinirim.orda bulunan logoyla ilgili bişeyler anlatmış.Jackson 5 olarak bu işte bulunmadıkları ya da Michael ın bulunmadığı gibi tamamen anlamsız bişeyler -bunu anlamı ben bişey anlamadım ama anlamk isterim doğrusu Shocked )
ağzına kadar dolu başka görüntülerimiz var.mesela geçenlerde Thriller ceketini aldığı açıklanan Milton Verret..onun taaa 25 Haziran 2009 da tek bir tweet mesajı yazdığını biliyor musunuz;he it's me...O Benim...(vay anasını affraid )kendisi cartoon cinema endüstrisinde ve bir filmi varmış;Happily ever after.tweeter da takip ettiği bir kişi var yanlızca.onun da ilk 2 mesajı şöyle olmuş; asla burada bulunma ve bir ipucu verme,uğraşıyorum.teşekkürler Question bu mesajları da ,4 saatte ticketmasterda tüm TII biletlerinin satıldığı 13 mart 2009 ta yazmış.
katrherine konser anonsunda bir süre önce Estate i savunan bazı açıkamalar yaptı TMZ de yayınlandı.kısaca Estate in Michael ı öldürdüğüne inanmadığını söyledi.aynı zamanda o zamana kadar konuşulan cinayet ve intihar iddia larını reddetti.hatta dr u bile savundu denebilir,çünkü bir kaza da olamaz çünkü dr odada bile değildi dedi.yani kaza-cinayet-intihar teorilerine inanmadığını söyledi...gözünüzü açın millet Very Happy Michael yaşıyor onlar temmuzda bize bunu fısıldadılar,yavaşça.Joe da...Murray yanlış kişi dedi.Robert Earl Carter yanlış kişi.bu yıllar boyunca Jackson ailesi vakfının başarmak ve para kazanmak için yaptığı herşeyin yasal olduğunu söyledi.başkalarına yardım etmek amaçlayan.dünyanın başka yerlerindeki vakıflar gibi.Michael için tek birşey önemliydi;VERMEK.ve YENİDEN VERMEK.medya son sözünü söyledi.Michael onların hesapladığından,bildiğinden daha güçlü çıktı.TMZ nin yardımıyla hayatında eksik kalan gücü de buldu.ve 8 ekim tarihi kadar yeri de önemli;CARDIFF...Meşhur.CARDIFF Hoax unu ve Barnum u hatırlayın.Cardiff Devi fosili bulunduğunda pt barnum sirkinde kullanmak için 3 aylığına kiralamaya çalıştı.ama red cevabı aldı.onun intikamı şöyle oldu.dev fosilin bir kopyasını yapmak ve şovunda kullanmak.kopya o kadar ilgi gördü ki gerçeğini gölgede bıraktı.(benim öğrendiğime göre taaaa 70 li yıllarda aslında ilk fosilin de sahte olduğu açıklanmış)ve insanlar barnum dakini görmeye gelmeyi tercih ettiler.....tarih ve yer..bunlar kader değil..yanlızca bize anlatmak için...havada birşeyler daha var ve bunun için birkaç saat sonra burda olacağız.size herşeyi açıklamak için.siz dünyanın en büyük şovunun içindesiniz.. .....tigerbelieve....
Anonymous
Misafir
Misafir

So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success Empty Geri: So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ağus. 01, 2011 5:42 am

Eline sağlık.Eğer dünyanın en iyi believerı yarışması yapılırsa ilk 5'e girersin kesinlikle. Very Happy Yeni video yoldaymış.

Mj lives pinokyo bunu acayip beğendi Razz

Pinokyo

So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success Empty Geri: So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ağus. 01, 2011 8:27 am

çok teşekkür ederim son zamanlarda okuduğum en iyi çevirilerden biri, içeriği bakımından yani emeğine sağlık acayip mutlu olduumm yuppiii bounce
nunu
nunu

Mesaj tarafından blue sea Ptsi Ağus. 01, 2011 9:34 am

Emeğine,eline,duygularına sağlık Şengün

Heart So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success 586927
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ağus. 01, 2011 10:51 am

söylediğim yanlış anlaşılmasın çeviriler her zaman güzel, çevirenler de Smile bu videoda söylenenler çok mantıklı geldi demek istemiştim
nunu
nunu

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 01, 2011 12:34 pm

tamam arkadaşlar Very Happy adamlar yapmış,yenisinde ne anlatacaklar acaip merak ediyorum.yani videomaker a hayran olmamak mümkün değil ama şu da var,olayları o yaratmamış aslında,olaylar orda duruyor,adam görmüş,yine bizim Michael ımızın hayranlık uyandıran dehası,olan bu ,yani anlamlı bir cümle kuramıyorum şu an ,yüklem müklem arıyorum ama olmuyor. So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success 557417
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Ağus. 01, 2011 1:05 pm

En çok şu ceketi alan adama şaşırdım ne yalan söyliyim Shocked ,bekliyorum sabırsızlıkla yeni video ve çeviriyi,eline sağlık Very Happy
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 01, 2011 1:08 pm

yeni video gelmiş ama çevirmek için vaktim olmayacak galiba;

Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ağus. 01, 2011 2:27 pm

Bu videoları yapan arkadaş bu "laurencebajeux" twiterda takip etmek isteyen olursa.Benim en favori hoax videom olan spider-web'i yapan kişide aynı.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 03, 2011 7:50 am

2. yi çevirmeye çalıştım,sonlara doğru çuvallamış olabilirim kontrol edin isterseniz,düzeltme gerekiyorsa...

Cardiff a fake concert!!! For another fake concert!!! (Video 52)

birebir çeviri değil,kısaca;
yine bunlar kişisel fikirlerdir.Cardiff sahte bir konserdir.bir başka fake konser.bu videoyu anlamak için öncekini de seyredin,aynı atmosferi kullanıldı.Medya imparatorluğunun kalesi düştü..tabloid basının kullandığı metotlara karşı savaş 80 lerden beri var.mesela Queen gurubu da ,Murdoch ve onun basınıyla süregelen bir savaş verdi.şu an duyduğunuz şarkıda bunun ispatıdır(Roger taylor Freddie nin ölümünden sonra bu şarkıyı yayınlamış.içinde Murdoch un ne biçim bir insan olduğu gayet açık anlatılıyor.yazabileceğim en yumuşak sözleri;sayın murdoch kar için kitle katliamı yapan leş yiyici akbabalarla çalışır.sayın murdoch güçlü bir adamdır havayı bile satın alır ama standartları düşürerek ancak kral olabildi,zihinlerimizi .....vs vs.)
Lady Diana da medya yüzünden acı çekti.onun kaderi 1997 de Paris de paparazziler tarafından kovalanırken bir tünel de sona erdi.söylentiler hemen yayıldı.ölümü hala sırrını koruyor.bir kaza mıydı yoksa planlanmış mıydı?skandal gazeteleri,onu kovalayanlar,Murdoch un tabloid inden başkası değildi.Murdoch 175 den fazla gazetenin sahibidir.gerçek bir Media imparatorluğu,gazeteler,TV ağları ve web siteleri...bunlardan bazıları;Myspace,IGN Entertainment,New York Post,Dow Jones,Wall Street Journal,The Times,Fox News,The sun....2006 da The Sun günde 3 milyon kopya satıyordu.ve bir ihbarın ardından Murdoch ın düşüşü başladı.ve 25 -Haziran-2011 , onun Tabloidlerine yayın yasağı kondu! Shocked Prensese yapılan olası bir planlı saldırı mıydı?belki belli insanların bu konuda artık gerçekleri anlatması da mümkün olabilecek.MJ Fanları ,Murdoch ın Michael dan nasıl nefret ettiğini bilirler.!!!Murdoch ve onun yayınları,dünya starını yıkabilmek için herşeyi yaptı.Michaelın insancıl tarafı ,Murdoch a onu ortadan kaldırma isteği uyandıracak kadar rahatsızlık veriyordu.Irkçı lakap Wacko Jacko, 80 li yıllarda Michael a News Of The world tarafından takıldı.Murdoch un yayınları,Michael hakkında en çok yalan üreten yayınlar oldu.hatta ölümünün? ardından 2 yıl sonra bile yalanlarına devam ettiler.bu dedikoduların yarattığı olaylar ve sonuçlar,Michael ın hayatını cehenneme çevirdi.ve bu iftiralar da sneddon a onu yıkmak için herşeyi yapma (cüreti) gücü verdi.2005 yılında ,mahkeme Michael hakkında'' TÜM SUÇLAMALARDAN SUÇSUZ BULUNDU'' kararı verdiğinde,karar Murdoch ın tabloidlerinde yayınlanmadı Evil or Very Mad
NOTW de kapanmadan bir süre önce boxer ve kokain haberi yapıldı Razz aslında bu haberlerin ve murray ile ilgili haberlerin,2005 e uzanan süreçle aynı çizgide olduğuna dikkat ettiniz mi?(örn;''Jacko nun pantolonunda kokain ''masalı)tıpkı 2003 de Neverland de yapılan zoraki ipucu-sahte kanıt haberlerini çağrıştırıyo)mesela o zaman da bir boxer ve kokain haberi vardı,hatırlarsanız.. bu iççamaşırı ve kokain hikayesi neydi?o zamanlar Jackson a ait olduğu söylenen 2 adet boxer da kokain izleri taşıyan kan lekesi olduğu iddia edilmişti.Mr. Mesereau,savunmasında bunların ,Michael ın vitiligo tedavisine bağlı uygulanan düzenli enjeksiyonlardan kaynaklandığını ispat etti.aynı zamanda laboratuar analizlerine dayanarak Michaelın bedeninde ve aynı zamanda kumaştaki kan izinde kokain bulunmadığını da ispat etti.ancak kanda bulunmayan kokain kumaşta mevcuttu ve analizler bunuun ancak Neverland deki transportlar sırasında olabileceğini gösteriyordu.(2005 yılında savcı Sneddon ın bazı deliller üzerinde değişiklikler ve oynamalar yaptığını da hatırlarsınız,mesela şu dergiyi çocuğa savcılığın bizzat vermiş olabileceği bile konuşulmuştu,dergi basıldıktan sonra çocuğun Neverlande hiç gelmediği ispat edildiğinden,..bu kokain olayı da ona benziyor işte)tüm bunlar sayesinde bu sözde deliller çöpe atılmıştı.gelelim yeni NOTW haberine ,geçenlerde yayınladıkları donlu resim olan komik haber,geçmişten geliyor sanki.bu durumda Murray ekibinin geçmişten esinlendikleri yaramazlıklar için Michael a telif ödemeleri gerekir. Very Happy Very Happy Very Happy .gerçekte bunlar savunma ekibine fayda sağlamaz.Analiz;savunma önce başka bir yol izledi.akrabalar,tanıdıklar vasıtasıyla,Michael ın sağlığıyla ilgili dedikodulara dikkat çekildi.yok yorgundu,yok stresliydi,anksiyetesi vardı,üşüyordu,yemiyordu ve doktora gidip duruyordu vs.vs.bu iddiayı desteklemek için TII provalarına bakın dediler.ama olmadı,TII Michael ın hiç de öyle olmadığını gösterdi.2005 de .nimmer produksiypon ,Bashir in yaptıklarına karşılık,Neverlandde asıl hikayeyi anlatan ve Michael ı aklayan bir çekim yapmak istedi.(sanırım The Untold Story Of Neverlan den bahsediyor)TII tam tersi bize michael ın şarkı söyleyebildiğini,dansedebildiğini,bir bağımlı ve hasta olmadığını gösterdi.TII Michael ın savunmasıydı.2. bir untold story idi.Michael yeni bir savunma hazırlamıştı,bu defa ölümünden sonra kendini savunabilecekti.
NOTW skandalı bizi yine prenses Diana ya götürüyor.Michael Diana yı kaybettiği için çok üzgün ve kızgındı.NOTW un 25 haziran da kapanması bir tesadüf mü?Michael bir zafer mi kazandı?ve prensesin ölümü açığa mı kavuşacak?başka bir mesaj;Cirque De Soleil de ki şu şova bakın...ve TII için hazırlanan dirty Diana filmine bakın.bu prensesin favori şarkısıydı.(burada Estate ile ilgili bazı ayrıntılar var anlayamadım.)Estate gölgeler arasında ve Michaelın ışığında saklanıp kaldı.ve Michaelın annesi Estate i savunan açıklamlar yaptı. onu seven insanların-mesela la toya gibi-zamansız ölümüyle ilgili şüpheleri olmasını normal karşıladığını,ama kendisinin estate in Michael ı öldürdüğüne inanmadığını söyledi.kısa süre sonra 25 temmuzda konser açıklamasını yaptı.estate ile anlaşması olmayan bir sürpriz konser.Cardiff konseri 29 martta bir yerde bir şekilde planlanmış.?ve aslında bir hayır işi olduğu söyleniyor.yer;CARDIFF.acaba burayı kim seçti?bizi yine P:T.Barnum a götürüyor.Cardiff Devi Hoax u..Cardiff bir Fake devdi ve Konser de bir fake konser...
90 lı yıllarda bir konser daha iptal edilmişti.Jackson 5 ın bir geceliğine bir araya gelmesini sağlayacak olan konser..bu projede katherine ve joe ya Michael ı ikna etmelerine karşılık avans olarak 4 milyon dolar nakit ödenmişti.fakat Michael ı projede yer alması için ikna edemezlerve iptal edilir.joe ve katherine in avansı geri vermesi gerekecektir ama onlar bunu yapmadılar!!organizatörler den biri olan Segye Times gazetesi Michael ı suçladı.(organizatörler Koreli ve konserin orda olmasını istemişlerdi.ayrıca bu eski konuydu,başlangıcı BAD dönemine denk geliyordu ama gazetede yer alması ve suçlamalar 90 lı yıllara rastladı ben öyle sanıyorum).daha sonra gazete joe,katherine ve jermain in 4 milyon doları ödeme zorunluluğunu yazdı ama Michael ı konu dışı tuttu.19996 da gazete dava açtı.ve ailenin kendilerini dolandırmak için Encino house ın ortaklığını Michael a devrettiğini söylediler.1999 da katherine ve joe iflas için başvurdu.ve segye times , borçlar için bir liste çıkardıı.1999 da hala ödeme bekliyorlardı.şu ana dek borcun katlanıp 13 milyon dolar olduğu söylendi.(geçen yıl TMZ de bu konu yazıldı sanırım)olaylar ın geldiği boyuta bakınca,Michaelın ortadan kaybolması için,estate in hayatlarına yerleşmesi gerekiyordu(kulağa komik geliyor biliyorum.ben kendi bildiğimi taraborrelli den anlatayım.,inanıp inanmamak size kalmış,aslında bu koreli grup,aileye Michaelın da içinde olacağı konser için para verdilerinde michael ın bundan haberi yok ve.o aralar çok meşgul zaten,BAD dönemi.ve Michael ı kim ikna ederse ona daha da çok ödeme yapacaklarını söylemişler.hatta uzun bir süre Michael dan çekinmiş bizimkiler ve söyleyememişler.koreli gurup ta aslında siyasi ve dini gücü olan bir çeşit mafya çıkıyor.Michael o aralar bazen diyormuş ki;neden etrafımda sürekli asyalı insanlar görüyorum ve neden bana pahalı hediyeler vermek istiyorlar?neyse haberi olunca kabul etmiyor ama bizimkiler Michael ı çok bunaltıyorlar.hatta annesine olan zaafını kullanıyorlar ikna etmek için.aslında Michael ın ki de körükörüne bir inat değil.organizatörlerin çok acaip istekleri oluyor Michaeldan .sahnede yapacağı şeyler-konserde siyasi söylemlerde bulunması vb. şeyler.Michael bu şartları kabul etmiyor,en sonunda değişikliği kabul ettirip konseri kabul ediyor ki;bunu sırf ailesi için yapıyor yine.,bu sefer adamların mafyavari yöntemlerle onları dolandırmaya çalıştığını farkedip yeniden vazgeçiyor.neyse organizatörün finanse ettiği gazete bunları dava ediyor ama Michael da onları dava ediyor ve tek kuruş borcu olmadığını söylüyor,burda kişisel bir yorum yapmış yazar,eğer F. Dileo o sıralarda Michael ın menejeri olsaydı,Michael bu sıkıntıyı yaşamazdı,çünkü Frank Michael ı Jackson ailesinden nasıl koruyacağını bilirdi demiş.neysevideoya dönersek,ölmeden önce Michaelın estate i güçlü kılmasının nedeni bu olabilir,alacaklılardan ve mafya dan ailesini korumak için,mirası bir estate e devretti sanırım onu diyor video)Michael mirası direk olarak ailesine bıraksaydı,onlar ,yıllardır kendisine savaş açan gazeteye bazı ödemeler yapmak zorunda olacaklardı.........Michaelın ölümünden bir gün sonra bir sürprizle karşılaştılar Very Happy Hombly hill,mobilyalarıyla birlikte,Michael a ait değildi ve kiralanmıştı Very Happy La toya Michael a ait bazı değerli mücevher ve paranın kaybolduğunu yanlızca bir hard diski kurtarmayı başardığını söyledi Very Happy bu bir sürpriz miydi yoksa planlı mıydı?tüm proje anlaşmaları estate den bağımsız yapıldı.bu konser gibi Very Happy ve tüm projelerin etrafında tartışmalı konular oldu.Michael ölümünden 8 gün önce yaptığı düzenlemelerle,ölümünden sonraki dönemde ailesini mafyadan korumayı mı amaçlamıştı.Michael ölümünden sonra Murray ekibinin savunma yapmak iin kendisini suçlayacağını öngörmüş müydü?
eğer bir şeye inanıyorsak,sonuna kadar inanmalı ve yapmalıyız-MJ....tigerbelieve
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ağus. 03, 2011 11:40 am

Bence kontrole falan gerek yok Şengün The Hunter, ellerine, emeğine sağlık, işimin stresimin arasında ilaç gibi geli bünyeye So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success 481545
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nunu Çarş. Ağus. 03, 2011 12:01 pm

Smile teşekkürler Mdenz her şey mükemmel planlanmış zekasına hayranım ben bu adamın yahuu eee 5 yaşından beri tozunu yuttuğu alemin hakkını veriyor sadece dans edip şarkı söylemediğini kendi deyimiyle bir şarkıcının zekasıyla neler yapabilceğini görsünler artıııkkk So that "THE GREATEST SHOW ON EARTH" is a success 815857
nunu
nunu

Mesaj tarafından hsbmj Çarş. Ağus. 03, 2011 12:29 pm

emeğine sağlık , Şengün abla, bu videolara bayıldım ya çok güzel , çok teşekkürler .
hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ağus. 09, 2011 6:56 am

Bu devam videosu...Her kapı P.T Barnum'a çıkıyor.Tam bir çeviriye ihtiyacımız var ama ben özet geçeyim.Videoya daki bağlantılara göre ailenin yaptığı konser anonsu neyin içinde olduğumu anlatıyor bize.Tek cümle "Hoax".

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 14, 2011 12:14 am

asıl bundan sonraki video benim ilgimi çekiyor ama arada boşluk olmasın ,bunun kısa özeti(tamamı değil);
-eylüle kadar ara vermeden önce hafta sonuna doğru büyük sürpriz için söz veriyorum(sonraki videosundan bahsediyor herhalde)önce bir hatırlatma,Charlie chaplin,kendi dublörlerinin yarıştığı bir yarışmaya kendini oynayarak katıldı ve finale kalamadı...(Burada Nesrin in kulaklarını çınlatıyoruz..)Hıstory tour un tanıtımı drill sinema ekranında gösterildi.Drill,TII de de vardı.TII reklamı sinemalarda gösterildiğinde ayrıca Immortal(ölümsüz) world tour reklamı mıydı???
John Mcclain dedi ki;Michael a provaların bir videosunu yapalım mı deseydik derdi ki-emin misin?iyi misin sen?-o bir mükemmeliyetçiydi ve provaları sunmaya hayır derdi..ama ona -X dolar karşılığında,bu dünyanın en çok satan konseri olacak ve albüm listelerde taylor swift ve justin bieber ı geçip 1 numara olacak-buna çabucak şu cevabı verirdi;-nereyi imzalıyorum?-
başlatılan şovun tamamında Michael ın imzası var mı?2011 sonunda Immortal Tour başlıyor.Estate bu şovu onayladı.herkes için yeterli değil.yeni proje Cardiff...Cardiff -New York =PT Barnum Hoax u..Cardiff-Scotland=MJ.bu proje,organizatör Global Lıve Event ın mart 2011 de geliştirdiği bir fikirmiş.bu firmanın açıkladığı adresine bakın;Bristol,Avon 89,Whiteladies Road..google dan bakınca bu adresde aslında bir bar görünüyor.Humbug Bar..barın adı Humbug,Fransızca bir kelime anlamı da ;riyakarlık ,ikiyüzlülük ...(ikiyüzlü deyince,sizin de aklınıza bu konserde sahne alacakların bazıları geliyor mu????) ve humbug adına bir yerde daha rastlıyoruz,bilin bakalım nerdeee?yine PT Barnum da.adam the HUMBUGs of the world diye bi kitap yazmış yahu???(amazon da da mevcut şu an,ayrıca bu X-Files ın bir bölümüne de ilham vermiş,sirkli misk li bi bölüm yapmışlar)..(şimdi benim tam anlayamadığım bir bağlantı yapmış.ruhların fotoğrafını çekerek zengin olan bir adam varmış o dönem..barnum bu adamın aslında insanları kandırdığını ispat etmiş ondan bahsediyor..bazı fotoğrafları hazırlarken de ailelerin haberi olmadan,yaşayan aile üyelerinin resimlerinden yararlanıyormuş)hayaletlerin fotoğrafçısı..Cardiff konseri hayalet starları???
Craig David organizasyona katılacağı için mutlu olduğunu söyledi.yazıp sonra sildiği tweetleri görüyorsunuz.birşeyden pişmanlık mı duydu,yoksa bizim bilmediğimiz bir şey mi öğrendi?Craig resmen moonwalk yaptı...(sonra burda projenin anonslarının yapılmamasından ve askıda görünmesinden bahsetmiş,ama şu an hiç de askıda gözükmüyor,TMZ de tek tek isimleri görüyoruz.bu arkadaş demiş ki geçen hafta;Jackson kardeşler yine bir tartışma konusu yarattı ama,şimdiye kadark, tüm proje anonslarında Jermain vardı,bu acaba Michael HAYIR diyorsa HAYIRDIR anlamına mı geliyor?-valla öyle yuvarladım işte ona yakın bişey)
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MJ-4EVER Paz Ağus. 14, 2011 11:41 am

Mdenz demiş ki:ama ona -X dolar karşılığında,bu dünyanın en çok satan konseri olacak ve albüm listelerde taylor swift ve justin bieber ı geçip 1 numara olacak-buna çabucak şu cevabı verirdi;-nereyi imzalıyorum?-

Michael böyle dermiş he ? La havle...

Çeviri için teşekkürler Şengün abla
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 14, 2011 12:00 pm

Mcclain in ettiği laftaki'' X dolar'' ifadesi beni de rahatsız etti ama sanırım asıl söylemek istediği ''büyük ve iddialı projelere her zaman vardır ama provaları insanlara sunmayı düşünmez''
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Ağus. 14, 2011 2:24 pm

Ben şu Jermaine olayına takıldım ve nedense baştan beri gerçekten de öyle olduğuna inandım...Jermaine, Michael'ın şu anki temsilcisidir ve ne yapıyorsa ona bunu yapmasını Michael söylüyordur Rolling Eyes İnşallah haklı çıkarım...
ecz_mj
ecz_mj

- Similar topics