MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular.

+3
nunu
Pinokyo
umut356109
7 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular. Empty Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular.

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ekim 08, 2011 12:29 pm

bazı videolarını paylaştığımız MagicalXscapism in en çok duyduğu sorularla ilgili kendi kişisel yorumları-fikir yürütmeleri vs.

part-1 Ekim 2010
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

part-2 Ekim 2011
Anonymous
Misafir
Misafir

Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular. Empty Geri: Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular.

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ekim 08, 2011 1:20 pm

çok soru var ve her cevabı anladığımı söyleyemem,eski videodaki ilk sorulardan başlıyorum.bunlar özel bilgiler değil,kişisel fikirler,çoğumuz da bunları düşünmüştür zaten,ama olsun can sıkıntısına iyi gelir belki;
S-Ortada Michael ın ölümünden dolayı intihar edenler olduğu halde Michael buna nasıl hala devam ediyor?
C-Öncelikle kimse michael ın ölümü yüzünden intihar etmedi,bu yanlızca söylenti.Jesse Jackson bununla ilgili TV de konuştu.söylentilerin hiçbirinin resmi bilgilere dayanmadığını söyledi.konuyla ilgili bir intihar vakası bulunmuş(Chandler dan mı bahsediyor acaba?ama onun ismini kullanmamış)2. bir kişi yok.ancak bir insanın hayatına son vermesi çok daha derin bir konudur,hiç karşılaşmadığı bir ünlünün ölümüyle tam olarak açıklanamaz.
S-Michael geri döndüğünde sahte ölüm yüzünden hapse girecek mi?
C-uzun zaman önce Michael ıjn böyle birşey yaptığını düşünmeye başladığımda bunun cevabını kişisel olarak aradım.bulduğum cevap;Hayır dı.son zamanlarda bir proje üzerinde bazı LA. lı avukatlarla çalıştım.ortada bir sigorta poliçesiyle ilgili bir ödeme varsa,evet bu bir dolandırıcılk sayılır.Michael ın ailesi büyük bir sigorta ödemsi almadı,bu yüzden yasadışı bir durum yok,endişelenmeyin(bu video bir yıl önce yapılmış,aileyi bilmiyorum ama gerçekten sigorta şirketi örneğin AEG ye ödeme yapmayacağını duyurmuştu,konuyla ilgili bir mahkeme vardı,son zamanlara kadar ödeme yoktu,mahkeme geçenlerde sonuçlandı ama çok yeni bişey bu,tam bilgim yok,yakın zamana kadar ödeme yapıldığını sanmıyorum)
S-LA. Şehrinin,cenaze için yaptığı harcamalar yasal bir sorun olmaz mı?
C-AEG ve Jackson Estate,masraflarla ilgili şehre 1.3. milyon dolar geri ödeme yaptı.,polis ve trafik servisi sağlamakla ilgili.Birçok şehir,bunun gibi büyük olayları gerçekleştirmek için anlaşmaya gönüllüdür ayrıca.Neden?insanları şehre çekmek oteller ,restoranlar,dükkanlar için para demektir.şehir ve şehrin işortakları için gelir demektir.MUTLU İŞORTAKLARI=MUTLU POLİTİKACILAR!birileri otelde kaldığında ve şehirde para harcadığında,bu vergi olarak şehrin kasasına döner.yani LA. şehri,memorialdan kazançlı çıktı(borç yok-hesap yok) ve (politikacılar ve yerel yöneticilerle ilgili bişey söylemiş de anlamadım)
S-Michael döndüğünde vergi kaçırmaktan suçlu bulunabilir mi?
C-Hayır,benim LA yasal takımı ve muhasebeci takımım da aynı şeyi söylüyor,çünkü;(valla burayı anlamadım,vergi hukukuyla ilgili,ben Türkçesini bile yazsaydı anlamazdım zaten,sorry.galiba,yanlış anlamadıysam one person corporation diye bişey var,Michael ölüm tarihi itibarı ile şu ana kadar kazandıklarının vergisini zaten çatır çatır ödüyomuş,onu didik didik anlatmış işte)
devam edecek,ilk videonun yarısındayız..
Anonymous
Misafir
Misafir

Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular. Empty Geri: Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular.

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Ekim 08, 2011 2:45 pm

Ben bu soru ve cevapları bi yerden hatırlayacam ama çıkaramadım Smile Teşekkürler
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Misafir Paz Ekim 09, 2011 10:07 am

evet,TII ile ilgili -içerden bir kişiyim-diyen birinin videolarını çağrıştırıyor biraz.ama bu içerden bir kişi değil,bunlara yanlızca onun kişisel görüşleri olarak bakabiliriz(bazı videolarından ciddi olarak şüphelensem de?)
S-Conrad Murray neden kendini feda etti?
C-Birçok kişi conrad ın yaptığını yapıp Michael a yardım edebilirdi.MJ,Estate,ilk yılda bir milyar dolar kazandı,AEG ve Sony de aynı miktarda kar yapmış olabilir.büyük ve zor bir rolde olan conrad murray nin,bunun karşılığını aldığını düşünmek inandırıcı olur.5 milyon dolar,belki de 10..Michael ve ilgili diğer şirketlerde yanlızca ilk yılda değil,birkaç yılda olan geliri karşılaştırınca.. kendisine yöneltilen suç için konuşulan süre 4 yıl..maksimum 3 yıl ya da daha az alabilir.5-10 milyon dolar için 3 yıl verir miydiniz?
S-Conrad Murray hapse girerse,artık inanmaktan vaz mı geçelim?
C-hayır.Michael ın yaşadığı açık,bildiğimiz şeyleri hiç bir olay değiştiremez.TII de Michael -düzeltmek için 4 yılımız var - dedi.istemsiz adam öldürme için konuşulan süre de 4 yıl.Michael ın bahsettiği 4 yıl ile ilgili bir çok teori var.sanırım bu da bir olasılık.
S-birinin hiç olmamış bir şey için tutuklanması ve yargılanması,Michael için sorun olmaz mı?
C-olmayan bir şey için hapse girmezsiniz.Conrad ı DA tutukladı,Michael değil bu onların hatası,Michael ın değil.Conrad murray bu işin içinde olmayı kabul ettiğine göre,michael a karşı dava açmayacaktır.4 yıl dolmadan michael dönerse,Murray i oynayan kişi,tüm finansal sorunlarını çözecek ve kalan hayatını konforlu geçirmeye yetecek kadar parayla uzaklaşır.(davada savunma finansal sorunları gündeme getirmek istemişti,Michael ve doktor birlikte çalışmaya başladıklarında her iki tarafın da finansal sorunları olduğundan bahsedecekti ama yargıç para konusunun mahkemeye getirilmesini kabul etmedi scratch )artı Michael ve Murray,çok önemli bir konuyu kanıtlamış olacaklar.medya ve toplumdaki ırkçılık.bu olay dünya çapında algıları değiştirecek.herkes için kazanılan bir durum olacak.
S-LA. Coroner in şefi,sahte bir otopsi için neden 20 yıllık kariyerini tehlikeye atsın?
C-bizim için Michael büyüleyici ve çoğumuz aslında hiçbir karşılık beklemeden ona yardım etmek isteriz,bunun iyi bir sebebi vardır,değil mi?Coroner şefi açısından bakarsak,yılda 150 bin dolar kazanıyor.7,5 milyon doları kazanması tam olarak 50 yıl sürer..her gün ölü bedenler üzerinde çalışarak.belki 18 yıllık kariyerinin bir karşılığını almıştır.belki hayatının kalanı bir sahilde uzanarak geçirmek istiyordur.herkesin bir fiyatı vardır.ölü bedenler ve sahil?zor karar..estate 1 milyara yakın kazandı,sony de muhtemelen.cola Michael ın dönüşünde tarihinin en iyi tanıtımını yapacak,ihtiyacı olanlara verecek kadar bol para mevcut.(geraldo rivera nın Estate in bir yılda kazandığı parayla ilgili konuşması...)LA lı bazı avukatlarla çalıştım ve film işiyle ne kadar ilgili olduklarına şaşarsınz.hollywood filmeleri dünyanın her yerinde iş yapar.ama hollywood,dünyadaki tüm film endüstrisi ile karşılaştırınca küçük bir alan.MJ,Coke ve Sony .bu üç şirketin produksiyonu dünyaya hitap eder.yanlızca üçü ,tüm LA politikacılarını ceplerinde tutmayı başarabilir.
tartışmayı burda bitiriyorum.sonraki konular,
-where is michael?
-what is he doing?
-does he talk to us on int?
-did Michael scam us?
-is he in witness protection?
-is he a part of a sting operation?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ekim 10, 2011 2:22 pm

part-2;
öğrendiğimiz şeylerin michael tarafından sızdırıldığına inanıyorum.çoğu sızıntı,onun talimatlarıyla,onun ekibi tarafından,internet üzerinden fanlara ulaştı.fanlar bilgiyi dağıttı,araştırdı ve tartıştı.sanırım Michael bilmemizi istediği şeyleri dağıttı.tıpkı Kenny nin dediği gibi,parça parça..Michael kendisini ortaya koyacaktır.sanırım bunun interaktif olmasını istedi.yalan ve illüzyon olan şeyler medyaya sızdırıldı,onun ölüm haberi gibi.fanlar gerçeği aldı ve yaydı,medya da yalanları.bu medyanın içinde birilerinin ,michael ın yaşıyor olma ihtimalini, araştırmadığını göstermez.olayın sonu gösterecek ki,''medya uzun zamandır yalanlarla ayakta ve araştırma işi olmadan.gerçek gazetecilik öldü''bu konunun detaylarını gelecek videoda konuşacağız.bu videoda çok sorulan sorularla ilgili kendi şahşi görüşlerimden bahsetmeye devam edeceğim.
S-Bu michael ın bizi kandırdığını(scam-dolandırmak sahtecilik) göstermez değil mi?
C-bu bir sahtekarlık değil.Michael sihiri ve şakayı severdi.bu iki elementi de de bunun içinde görebilirsiniz.iyi amaçlarla birşeyler göstermek için illüzyonu kullanıyor.Michael çok ünlü sihirbazlarla ve psişiklerle takılırdı ve kimse onlara yalancı demezdi(uri geller,criss angel vs.).yalancı olan medyadır.bazıları Disney,PT Barnum ve Howard Huges un birer sahtekar olduğunu düşünür ama Michael onları severdi.Michael gerçekdışılığı seviyordu ve realite den nefret ediyordu(bu MJ ın sözü benim değil)
S-Michael tehlikede mi?
C-sanırım hayatında bazı zamalarda tehlike oldu,bununla ilgili gerçek tartışmalar var.ama,ben onun şu anda bir şekilde tehlikede olduğunu düşünmüyorum.en azından düşündüğünüz gibi bir tehlikede.hayatına yönelik bir tehlike nedeniyle sahte ölüm yapan biri,bunu şatafatsız ve fazla dikkat çekmeyecek bir yöntemle yapar.basit bir kanser ya da kalp krizi sahnelenir ve sessizce gider.tehlikede olsaydı,büyük haberlere konu olan,olası katilin yargılandığı mahkemelerin olduğu ve entrikaların döndüğü bir ölüm istemezdi.tehlikedeyseniz,olayın bir sirke dönüşmesini istemezsiniz..oysa Michael zihinlerimize limitsiz olasılıkları entrikalarla birlikte sundu.bu bir kaza mıydı?bu bir cinayet miydi?Ölmeyi istemiş miydi?gerçek bir -real thriller -mi istemişti?
S-Michael bir -tanık koruma programında mı?Michael katillerin ya da teröristlerin hedefinde miydi?Michael tehlikeli bir elit grubu ortaya çıkarmak,ya da tehlikeli bir suçluyu ya da suç örgütünü yakalamak için organize edilen bir operasyonun bir parçası mı?
C-her üç durum için de hayır.Michael ın özel bir hedef olduğunu düşünmüyorum.....devam edecek
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ekim 10, 2011 2:49 pm

Siz ne hissediyorsunuz bilmiyorum ama Michael'a yakın olduğunu düşündüğümüz,içten içe fan olmadığa inandığımız video makerlar yavaş yavaş bir dönüşü müjdeliyor gibi.Kesin bir şey söylemek istemiyorum ama Pearl JR'ın Michael kaçırıldı mı videosuyla başlayan bir süreç bu benim kafamda.Mjhoaxevidence,21311kw,MagicalXs.. v.s gibi video makerların videolarının direk olarak media ve hoax arasındaki ilişkiyi aynı zaman içinde incelemeleri bana garip geldi.Hep artık michael söylemek istediklerini söyledi,yalanları ortaya çıkardı demek istediklerini düşünüyorum.Beni umutlandıran başka bir cümle ise dönüş,gidişle beraber planlandı.Çok mantıklı.Ne kadar gerçek bilemem ama mjvivada sürekli aynı şeyi söyleyip duruyor.Sürekli hoaxsın sonucu zaten başından beri biliniyordu diyor.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ekim 10, 2011 3:30 pm

umarım öyledir,
-tehlikede değil-konusunda yazdıklarını düşündüm biraz.eğer hayatını kurtarmak için yaptıysa,gerçekten bir sirk ortamı istemezdi gibi geldi bana da.bunun daha değişik bir versiyonunu düşünmüştüm.Michael ın planlı bir cinayete kurban gittiğini düşünenler için,Michael öldürülmüş olsaydı..propofol bağımlılığı bile tartışmalı bir konu,bu çok saçma bir yöntem,onu overdose dan öldürebilirlerdi,MJ bağımlıydı,goldenshut yapmış diyebilirlerdi.olay nerelere geldi,bu kesinlikle cinayet değil,cinayet olsaydı,bir kalp krizi,hızlı ilerleyen bir kanser türü,bir overdose ya da overdose intiharı(curt cobain gibi) daha beklenen bişey olurdu.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ekim 10, 2011 10:01 pm

S-Michael bir -tanık koruma programında mı?Michael katillerin ya da teröristlerin hedefinde miydi?Michael tehlikeli bir elit grubu ortaya çıkarmak,ya da tehlikeli bir suçluyu ya da suç örgütünü yakalamak için organize edilen bir operasyonun bir parçası mı?
C-Hayır,3 durum için de.Dünyada tehlikeler var ve Michael da bunlara işaret etti ama ben Michael ın özel bir hedef olduğunu sanmıyorum.Eğer Michael ın ölmesini isteyen güçler varsa,onlar için kolay bir hedef olurdu.sayısız zamanlar ,bir keskin nişancı için fotoğraf çekmek kadar basit olurdu.başkanlar bile suikaste uğradı,Michael ın korumaları vardı ama onlar bir gizli servisle kıyaslanamaz.onu zehirlemek ve başka yollarla öldürmek de kolay olurdu ama bunun istendiğini sanmıyorum.kendinizi Michael ın yerine koyun,eğer bir tanık koruma programına alınsaydınız,çocuklarınızın kimliğini açığa çıkarmak için o zamanı mı seçerdiniz?tabii ki hayır.ya da eğer bir Sting operation(bir suçluyu ya da suç örgütünü yakalama-açığa çıkarma -ihbar etme operasyonu)içine dahil edilseniz ,bu çocukların maskelerini çıkarmak ve fotoğraflarının çekilmesine izin vermek için uygun bir zaman mıdır?eğer büyük bir tehdit altındaysanız,çocuklarınızın binlerce insanın önünde sahne almasına izin verir miydiniz?bir bomba patlayabilir ya da bir keskin nişancı olabilirse..bu doğruysa çocuklarınız memorial a ya da Grammy törenine katılmasını da istemezsiniz.bu tehlike senaryoları gerçek olsaydı,bu olaylar bu şekilde yaşanmazdı.daha fazla açıklama yapacağım.bazı insanlar Michael ın coronerden çıkarken görüntülendiğini düşündü.bazı insanlar onun kendi cenazesine bir adam ya da kadın kılığında katıldığını düşündü.L.King de Dave Dave in michael olduğunu düşündü.bazıları neverland de bir hayaleti canlandırdığını düşündü.bazıları,grammy de çocuklar konuşurken alkışlayan Pinokyo burunlu adamın o olduğunu düşündü.We Are The World 2 de green man olduğu düşünüldü.TII backmask inde yaşadığını söylediği düşünüldü.Janet ın VMA performansında sahne aldığı düşünüldü.bu haziran da Omer Bhatti nin stüdyo çalışmasında ortaya çıktığı düşünüldü.Obee nin web sitesinde ipuçları verdiğini düşünüldü.insanlar ipuçlarının her hafta verildiğine inandı.(TMZ de çıkan bazı fotolar vs..)bildiğiniz gibi tüm bu ipuçları listesi daha da uzayıp gidiyor.belki bunların bazılarına inanıyor,bazılarına inanmıyorsunuz.ama bunların yanlızca birine bile inanıyorsanız,şunu bilmelisiniz ki;tanık koruma programı-FBI-LAPD bunlara izin vermez.8 yaşında bir çocuk,bana bu ipuçlarını gördüğünü anlattı.ve bir tanık programı veya sting oprasyonunda bunların görünmesi Michael ve hükümet için sorun olmaz mıydı?yani ölümün ardından,her hafta düzenli olarak verilen ipuçları,zor bir organizasyonu baltalayan darbeler olmaz mıydı?8 yaşında bir çocuk bunları alabiliyorsa ,suç örgütleri ya da elit gruplar da alabilecek zekada değil mi?suç örgütler de bizimle aynı yollarla bunları görüyor.düzenli ipuçları göndermek,bir tanık programını veya sting operasyonu işlevsiz hale getirir.sanırım tüm bunlar yardım içindi.ve en son ne zaman bir cola firması bir tanık programına sponsor oldu?hiç bir zaman.cola dahil oldu,çünkü dönüş muhteşem bir olay olacak.ölüm ve dönüş arasında yaşananlar önemli olacak.Sony ne zaman bir sting operasyona sponsor oldu.hiç bir zaman.
S-Eğer Michael bu tür bir programa dahil değilse,neden Jacksonlar sürekli onun tehlikede olduğundan bahsettiler?sürekli onun hayatından endişe ettiğini söylediğini hatırlattılar?
C-Jacksonlar,Michael ın öldüğünü söylediler,biliyoruz ki bu doğru değil...devam edecek,
C-
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ekim 11, 2011 7:32 am

Mdenz demiş ki: S-Michael bir -tanık koruma programında mı?Michael katillerin ya da teröristlerin hedefinde miydi?Michael tehlikeli bir elit grubu ortaya çıkarmak,ya da tehlikeli bir suçluyu ya da suç örgütünü yakalamak için organize edilen bir operasyonun bir parçası mı?
C-Hayır,3 durum için de.Dünyada tehlikeler var ve Michael da bunlara işaret etti ama ben Michael ın özel bir hedef olduğunu sanmıyorum.Eğer Michael ın ölmesini isteyen güçler varsa,onlar için kolay bir hedef olurdu.sayısız zamanlar ,bir keskin nişancı için fotoğraf çekmek kadar basit olurdu.başkanlar bile suikaste uğradı,Michael ın korumaları vardı ama onlar bir gizli servisle kıyaslanamaz.onu zehirlemek ve başka yollarla öldürmek de kolay olurdu ama bunun istendiğini sanmıyorum.kendinizi Michael ın yerine koyun,eğer bir tanık koruma programına alınsaydınız,çocuklarınızın kimliğini açığa çıkarmak için o zamanı mı seçerdiniz?tabii ki hayır.ya da eğer bir Sting operation(bir suçluyu ya da suç örgütünü yakalama-açığa çıkarma -ihbar etme operasyonu)içine dahil edilseniz ,bu çocukların maskelerini çıkarmak ve fotoğraflarının çekilmesine izin vermek için uygun bir zaman mıdır?eğer büyük bir tehdit altındaysanız,çocuklarınızın binlerce insanın önünde sahne almasına izin verir miydiniz?bir bomba patlayabilir ya da bir keskin nişancı olabilirse..bu doğruysa çocuklarınız memorial a ya da Grammy törenine katılmasını da istemezsiniz.bu tehlike senaryoları gerçek olsaydı,bu olaylar bu şekilde yaşanmazdı.daha fazla açıklama yapacağım.bazı insanlar Michael ın coronerden çıkarken görüntülendiğini düşündü.bazı insanlar onun kendi cenazesine bir adam ya da kadın kılığında katıldığını düşündü.L.King de Dave Dave in michael olduğunu düşündü.bazıları neverland de bir hayaleti canlandırdığını düşündü.bazıları,grammy de çocuklar konuşurken alkışlayan Pinokyo burunlu adamın o olduğunu düşündü.We Are The World 2 de green man olduğu düşünüldü.TII backmask inde yaşadığını söylediği düşünüldü.Janet ın VMA performansında sahne aldığı düşünüldü.bu haziran da Omer Bhatti nin stüdyo çalışmasında ortaya çıktığı düşünüldü.Obee nin web sitesinde ipuçları verdiğini düşünüldü.insanlar ipuçlarının her hafta verildiğine inandı.(TMZ de çıkan bazı fotolar vs..)bildiğiniz gibi tüm bu ipuçları listesi daha da uzayıp gidiyor.belki bunların bazılarına inanıyor,bazılarına inanmıyorsunuz.ama bunların yanlızca birine bile inanıyorsanız,şunu bilmelisiniz ki;tanık koruma programı-FBI-LAPD bunlara izin vermez.8 yaşında bir çocuk,bana bu ipuçlarını gördüğünü anlattı.ve bir tanık programı veya sting oprasyonunda bunların görünmesi Michael ve hükümet için sorun olmaz mıydı?yani ölümün ardından,her hafta düzenli olarak verilen ipuçları,zor bir organizasyonu baltalayan darbeler olmaz mıydı?8 yaşında bir çocuk bunları alabiliyorsa ,suç örgütleri ya da elit gruplar da alabilecek zekada değil mi?suç örgütler de bizimle aynı yollarla bunları görüyor.düzenli ipuçları göndermek,bir tanık programını veya sting operasyonu işlevsiz hale getirir.sanırım tüm bunlar yardım içindi.ve en son ne zaman bir cola firması bir tanık programına sponsor oldu?hiç bir zaman.cola dahil oldu,çünkü dönüş muhteşem bir olay olacak.ölüm ve dönüş arasında yaşananlar önemli olacak.Sony ne zaman bir sting operasyona sponsor oldu.hiç bir zaman.
S-Eğer Michael bu tür bir programa dahil değilse,neden Jacksonlar sürekli onun tehlikede olduğundan bahsettiler?sürekli onun hayatından endişe ettiğini söylediğini hatırlattılar?
C-Jacksonlar,Michael ın öldüğünü söylediler,biliyoruz ki bu doğru değil...devam edecek,
C-

Emeğine sağlık canım.İlaç gibisin vallahi Şengün.Nihayet mantıklı birşeyler duyduk.Ama bizi geçtim,dünya ve Michaelın öldüğüne inanan insanlar için geçerli, gerçek bir sebebi olmalı hoaxsın.Yoksa yine aynı şeyleri yaşamaz mı.Bunu bize neden yaptın diyen hayranlardan,michael jackson tarihin en kötü şakasını yaptı diyenlere kadar.Michael bunu sadece medyanın yalanlarını ortaya çıkarmak için yaptı sözü herkes için geçerli olacak ya da kabul görecek mi.Gerçekten merak ediyorum.

Ayrıca Coca Cola ucunda para kazanmayacağı hiçbirşeye yatırım yapmaz.Burası doğru.Hoaxsın sponsoru Coca-cola cümlesi beni çok rahatsız etti ama.Coca cola ne demek.Muhammed'e (S.A.V) hayır Mekke'ye hayır demek.Sevmedim ben bu işi Evil or Very Mad

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Salı Ekim 11, 2011 8:18 am

canım benim çeviri için çoook teşekkür ederim bir başladın mı sayfalarca çeviriyorsun maaşallah ne zaman duracak diye merak ediyorum her seferinde hehe Smile

Pinokyocum özellikle son cümlelerine katılıyorum. Ben de sevmedim bu işi. Coca Cola meselesine gelene kadar zaten bazı konularda rahatsızlık duydum cola son haddi oldu.

bazı konular çok mantıklı evet tehlikelerden kaçan bir insan el altından olsa da bu kadar ortaya dökmez olayın ayrıntılarını. Çocuklar ile ilgili söyleneneler de mantıklı amaaa gel gör ki bu blanket bebesi neden ağladı artııı prince'in gülümsemeleri de çok sahte geldi bana. Kız için (vallahi adını unuttum) hiçbir şey diyemiciiim onun ne düşündüğünü ancak Allah bilir Twisted Evil acaba dedim bir zorlama mı söz konusu. Michael el altından hoaxla ilgili mesajlar yolluyor, hayranları aracılığıyla, demiş amma ve lakin o mesajların birçoğunu da püüf diye havaya savurmuş. (ya bazen kendimi ekmek teknesindeki uykulu gözlü adama benzetiyorum Smile aga iyi de ben şunu anlamadım derdi ye hep) İyi de her açıklamanın ardından anlamadığım bir şeyler oluyor ne yapayım. Hmm bir de dikkat ettim hoaxın sebebi olarak geriye sadece maddi sıkıntılar kalmış. Mahkemede bu konu konuşulmayacak, Murray da MJ de Sony ( Evil or Very Mad ) Cola da vs. kazançlı çıkacak. Kırk yıllık düşmanlar dost mu oldu ne diyim anlamadım işte aga yaa anlayan bi zahmet 5 yaşında çocuk beynini zorlayacak çekilde bana da anlatsın zira bu açıklamalarda üstü kapalı suçlamalar var.
nunu
nunu

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ekim 11, 2011 8:53 am

nunu demiş ki:Hmm bir de dikkat ettim hoaxın sebebi olarak geriye sadece maddi sıkıntılar kalmış. Mahkemede bu konu konuşulmayacak, Murray da MJ de Sony ( Evil or Very Mad ) Cola da vs. kazançlı çıkacak. Kırk yıllık düşmanlar dost mu oldu ne diyim anlamadım işte aga yaa anlayan bi zahmet 5 yaşında çocuk beynini zorlayacak çekilde bana da anlatsın zira bu açıklamalarda üstü kapalı suçlamalar var.

Harikasın nunucum işte bende bunu anlamıyorum.Hoaxsı destekler gibi görünenler hep erperyalizm kaleleri.Cola,mcdonalds,cnn,sony v.s.Michael yaptığı bütün yatırımlarla kendi başına bir tekel mi olduda herkes her dediğine evet diyor.İyide bu adam 2003'de tutuklandığında yapayanlızdı.6 senede nasıl bu kadar güçlendi.En basiti 11.11.11 de vizyona girecek bir film var -Ölümsüzler- diye.Onun arkasında michael var diyorlar.İyide bu filmin yönetmeni 300 Spartalının yönetmeni.300 spartalı illuminati yaz youtube bak neler çıkar.Yalan söyleyemem kimseye bazen Michael gerçekten öldüde biz adı hoax olan dev bir mind controlun içindemiyiz diye düşünüyorum.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Salı Ekim 11, 2011 12:05 pm

bilmiyorum ki kızlar Shocked bazı şeyler mantıklı bazılarını anlamak mümkün değil.ben bir süredir,bu illuminati konusunda şöyle düşünüyorum;bunlar Michael la uğraştılar,kendi yöntemlerince başarılı oldular,öyle bir çamur atma kampanyası yaptılar ki,ne sapıklığı kaldı,ne renginden utanması.gerçekten amaçları öldürmek değildi ki,bu kadar kampanya yaptılar,amaçlarına da ulaştılar yani.konuyu çözdüler,Michael Jackson olayını bitirdiler.daha fazlasıyla(ki hayatı kalmıştı artık) uğraşmak onlar için bişey ifade etmeyecek konuma geldi.Michael ın 80 lerdeki imajını yaşamış olanlar 2000 den sonrasını kıyaslayınca ne demek istediğimi anlar.en büyük rolü de medya oynadı.medyaları olmasa hiç bir şeyi başaramazlar.neyse bi aralar Nesrin vitiligo ile ilgili bişeyler paylaşmıştı da yarım kalmıştı.(Nesrin kulakların çınlasın canım I love you )-Michael ın vitiligosu neden üst sınırda azarak ilerledi?acaba kronikleşen bir çeşit mineral zehirlenmesine maruz kalmış olabilir mi?-konulu bir yazıydı.ben kendim çok iyi biliyorum ki,kronik cilt hastalıkları herkeste farklı seyredebilir,çoğunlukla insana iş çıkarmaz.ama tetikleyen faktörler olursa çok uğraştırır insanı,Michael ın vitiligosunun uç noktada seyretmesi sağlanmış,Michael zehirlenmiş olabilir.atıyorum klor mesela hastalık için iyi değilse,içtiği sular klorlu olabilir,bunun gibi.eğer bu şekilde olmuşsa ,görülüyor ki,hayata kasıt hedeflenmemiş.
cola konusuna gelince,(yine senaryo yazıyorum)ağzı sulanan cola,hoax un potansiyelini görür ve konunun dışında kalmak istemez,hoax a katkıları oldu evet ama ne oldu,son günlerde hoax colayı terkedip pepsiye doğru moonwalk yaptı,altta yatan şeyleri hayal edemiyorum,ama Michael a biraz fazla misyon mu yükledik de kabullenemiyoruz acaba?tamam kapitalizm kötüdür de kapitalizmin PC lerini kullanarak haberleşiyoruz çoğumuz.kötüyü ayıklamak çok zorlaştı.
bi de bu sonuçta Magical ın şahsi fikirleri,ne kadarında gerçeklik payı var bilemiyorum.ben bu şahsı sevdiğim için ,farklı görüşler de eksik kalmasın diye çeviriyi bi bitireyim bakiim.normalde şiirsel bir anlatımı olur videolarında ama bu soru videosunda çok direk,böyle patpat konuşmuş,ben de şaştım,devamı nasıl olacak bakalım,özellikle gelecek olan medya konulu videoyu merak ediyorum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Salı Ekim 11, 2011 12:58 pm

C-Jacksonlar bize michael ın öldüğünü de söylediler ve biliyoruz ki bu gerçek değil.sanırım Michael bu seti çok önceden hazırlamaya başladı,Tıpkı -6 aylık ömrü kaldı-haberlerinde olduğu gibi.haberlerle paralel,onu tekerlekli sandalyede bir hasta gibi gösteren fotoğraflar gibi.Sanırım,-Michael hayatından endişe ediyor-hikayesi de ,ölüm illüzyonunun bir parçası olarak sahnelendi.''hayatım için ve çocuklarım için endişe ediyorum,bizim için korkuyorum''(bu ses kaydı TV de yayınlandı)Janet ın röportajda,Michael ın ölümünden bahsederken nasıl gülümsemesine engel olamadığını hatırlayın.(gerçekten çok güzel bir gülümsemesi var ama o anda onu anormal gösteriyordu)Jermain in L.King de gülmemek için çatladığını(?  Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular. 557417 ) hatırlayın.
jermain;hergün düşünüyorum,michael,michael,michael,nerdesin? seni özledim,michael?
L.King;biryerlerde olduğuna inanıyor musun?
Jermain;evet,kesinlikle(pırtlama tarzında bir gülümseme  Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular. 557417 ) ....
sanırım zihinlerinde ,bunu dile getirmenin ne kadar gülünç olduğu onları gülümsetiyordu.eğer kardeşiniz,bir tanık koruma programına alınacak kadar büyük bir tehlike altındaysa ,korkarsınız,gülümsemezsiniz.eğer kardeşiniz bir sting operasyona dahil olmuşsa,onun için endişe edersiniz,gülümsemezsiniz.ayrıca onun ölümüne de gülmezsiniz.kahramanınız,hoax yaratıcısı ve öncüsü pt.barnum gibi,dünyanın en büyük şovunu yaratıyor.cenaze öncesi filler gibi..onun şarkısı gibi;LOVE,LOVE,LOVE,IT'S THE GREATEST SHOW ON EARTH..Michael nihai aldatıcıdır(aldatıcı tam açıklamıyor aslında,ultimate humbug demiş,humbug aldatan ama burda kullanmasının amacı şu olabilir;cardiff(pt barnum alakası) konseri organizatörlerinin kullandığı adreste humbug=aldatan,üçkağıtçı=riyakar adlı bir bar çıkmıştı hatırlarsanız) ve her dakika bir aldanan doğar.evet cola reklamında bir Thriller ceketi vardı.-Michael hayatından endişe ediyordu-hikayesi,bir thriller yaratmaktı.
Thriller ın tanımı;
1.suç,casusluk ya da gizem heyecanı içeren ,kitap,oyun ya da film.2.heyecan sağlayıcı,birşey ya da birileri,insanları heyecanlandıran.
''I'm afraid for my life and my children .I'm so scared.I'm very concerned about my life..I'm afraid for us,we're being stalked.''
''OK everybody That's a wrap..''
''belive that anything you can imagine.You can make real.Make.Believe.''
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Salı Ekim 11, 2011 1:56 pm

Pinokyo demiş ki:
nunu demiş ki:Hmm bir de dikkat ettim hoaxın sebebi olarak geriye sadece maddi sıkıntılar kalmış. Mahkemede bu konu konuşulmayacak, Murray da MJ de Sony ( Evil or Very Mad ) Cola da vs. kazançlı çıkacak. Kırk yıllık düşmanlar dost mu oldu ne diyim anlamadım işte aga yaa anlayan bi zahmet 5 yaşında çocuk beynini zorlayacak çekilde bana da anlatsın zira bu açıklamalarda üstü kapalı suçlamalar var.

Harikasın nunucum işte bende bunu anlamıyorum.Hoaxsı destekler gibi görünenler hep erperyalizm kaleleri.Cola,mcdonalds,cnn,sony v.s.Michael yaptığı bütün yatırımlarla kendi başına bir tekel mi olduda herkes her dediğine evet diyor.İyide bu adam 2003'de tutuklandığında yapayanlızdı.6 senede nasıl bu kadar güçlendi.En basiti 11.11.11 de vizyona girecek bir film var -Ölümsüzler- diye.Onun arkasında michael var diyorlar.İyide bu filmin yönetmeni 300 Spartalının yönetmeni.300 spartalı illuminati yaz youtube bak neler çıkar.Yalan söyleyemem kimseye bazen Michael gerçekten öldüde biz adı hoax olan dev bir mind controlun içindemiyiz diye düşünüyorum.

Ben de bunu ciddi düşünüyorum. Reklamın iyisi kötüsü olmaz felsefesine göre mi hareket ediyorlar acaba. Michael hayranlığından daha soyutlanarak yaklaşıyorum artık olaya. Her şey aydınlandığında karar vermiş olacağım. Eğer bir Michael hayranı olarak yaklaşsaydım klasik hayran psikoloji olarak Michael'ın yaptığı her şeyi doğru kabul edip , düşündüğü bazı şeyleri de dolaylı yollarla doğrulayacaktım. Belki Michael Jackson bir piyondu ve kullanıldıktan sonra onu da şüpheli bir olayla verimini arttırıp sakladılar? Çünkü dünyayı yöneten birileri varsa Michael'ı yönetememesi biraz garip? Çok soru işaretleri var Question Question Question Question  Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular. 733568
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 22, 2012 3:12 pm

aynı serinin eski bir videosu.Magical bu videoyu haziran-2010 başlarında yapmış..hmm.yani bizim BOW un 25 haziran 2010 u BAM tarihi ilan edip de bir geri sayım aracı koyduğu zamanlara geliyor.Magical 25 haziran ın BAM tarihi olmadığını düşünüyor(ne yazık ki haklıydı da)
neyse,neden bu eski video...çünkü bugün ben bunu HALA AĞLAMAKTA OLAN ARKADAŞLARIMIZA adamak istiyorum bu gün.onlar kendini biliyor. I love you
Michael found a way to make us all cry at the same time,didn't he?...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ağus. 22, 2012 4:21 pm

Mdenz demiş ki:aynı serinin eski bir videosu.Magical bu videoyu haziran-2010 başlarında yapmış..hmm.yani bizim BOW un 25 haziran 2010 u BAM tarihi ilan edip de bir geri sayım aracı koyduğu zamanlara geliyor.Magical 25 haziran ın BAM tarihi olmadığını düşünüyor(ne yazık ki haklıydı da)
neyse,neden bu eski video...çünkü bugün ben bunu HALA AĞLAMAKTA OLAN ARKADAŞLARIMIZA adamak istiyorum bu gün.onlar kendini biliyor. I love you
Michael found a way to make us all cry at the same time,didn't he?...

Smile Sad Smile Sad Smile Sad Smile ......

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 22, 2012 4:37 pm

Bu videoya tekrar dönmek istiyorum .''Michael hayranlarına acı çektirmek ister miydi?'' sorusuna değinmiş.ama içinde kollektif hislerle ilgili şeyler olduğu ve acı çeken fanlarla ilgili görüntüler içerdiği için bana geçen hafta okuduğum bişeyi hatırlattı.bunu ''ulu manitu ve yüce bilge Very Happy Nesrin holmes un sayfasında okumuştum...Inner Michael diye bir blog sayfasına biri yazmış.yazan kimdir bilmiyorum.zaten yazının ana fikri başka bi konuyla ilgili.ama içinde ''açıklanamaz bir ruhun fenomeni'' diye bir tabir geçiyor.o kısmı aktarıyorum;
-Ben Michael Jackson'ın "This Is It" analizimi ve “Thank you” adlı saygı makalemi yazdıktan kısa bir süre sonra, kadınlardan – başlangıçta günde 60 mektup – almaya başladım. Bu kadınlar, Michael Jackson’ın ölümü konusunda keder sancıları içerisindelerdi, çünkü Jackson onların bilmedikleri bir pop yıldızı ve bir adamdı! Yaslarının derinliğinden, üzüntülerinin kapsam ve şiddetinden allak bullak olduklarını yazdılar. Birçokları Michael Jackson’ı daha önce tanımamıştı veya tanıdıkları halde ilgilenmemişti. Fakat onun ölümü, içlerindeki birşeyleri tetiklemişti, felç olmuşlardı ve bir kısmı da kendileri için endişeniyordu. Bu durum, kısa bir süre içinde bana benzersiz görünmeye başladı; bu bir fenomendi.
Demografik dağılım çok şaşırtıcıydı. Bazıları gençken, Michael ve müziğiyle yeni tanışmışken; bazıları hayat deneyimine sahip orta yaş kadınlarıydı. Aklı başında kadınlar. Çalışan kadınlar, evli kadınlar, anneler, anneanneler. Çalışanlar arasında doktorlar, öğretmenler, hukukçular, yöneticiler, ve hatta rahibeler. Burada görülmedik birşeyler oluyordu!
Bir kadın bana gecenin ortasında görünmeyen bir el tarafından uyandırıldığını ve tekrar uyuyamadığını yazdı. Televizyonu açmış ve Michael Jackson’ın Staples Center’da yapılan cenaze törenini izlemiş. Sonunda uyumayı başardığında, ertesi sabah Michael’ı düşünerek uyanmış ve onun hayatını incelemeye başlamış. Bu hikaye bana yine ve yine tekrar edilmişti.
Psikologlarla ve terapistlerle konuştum. Diğer yetkililere sordum. Cevabı bulmak için kitaplara gömüldüm. Belki neler olduğunu tanımlayabirler diye Spiritualist Camp’a bile gittim.

İnsanlar üzerinde böyle bir geniş ve benzer etkiye sahip olan, kesinlikle çok yaygın ve geniş bir ruhun varlığı fenomeninin bir ismi var mı? Vefat etmiş ruhlar üzerinde çalışan Spiritüeller şaşırmışlardı. Benim için bir açıklamaları yoktu.

Her birinde spiritüel olağanüstü durum belirtileri vardı. Geçen yaz spiritüel olağanüstü durum ve başka bir durumun ortaya çıkışı derslerinde büyük bir mesafe kat etmiştim. Bu bana bu çalışmanın bir hazırlığı gibi görünmüştü. Tüm mesajlar, kendilerine ne olduğunun nedenlerini anlama istekleriydi. Bu kolektif bir spiritüel olağanüstü durum ve kolektif bir spiritüel uyanma idi. Başka bir açıklaması yoktu. Böylece her mektubu yapabildiğim kadar insani bir biçimde cevapladım ve geri kalanını da “Inner Michael”da yazdım.
Birisi bu hafta bana bir inviza (sığınma) konusunu hiç tasarlayıp tasarlamadığımı sordu. Konu hakkında, eyalet sınırları zaten öyle diye düşünmüştüm, tabii ki konu hakkında düşünmüştüm. MJ fanlarının onu anmak için toplanarak, ziyaretgahtan daha farklı bir şey yapmaları daha ilginç olmaz mıydı? Mesela MJ hayranlarının dünyayı iyileştirmek için çalışacakları bir kamp? Bazıları zaten kendilerininkine başlamışlardı bile.
Yükselen tek şey ay değil.

yazının bir kısmı bu.açıklanamaz bir ruhun varlığı konusunu düşündünüz mü? buna benzer şeyler yaşadınız mı? 25 haziran 2009 geceyarısından sonraki bir iki saat yaşadığım şeyler üzerinde bu açıdan düşünmemiştim.ama şimdi düşünüyorum.açıklanamaz bişeydi..bi ara size anlatayım.aslında anlatmıştım,ama tuhaf olduğunu farketmemiştim pale
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 22, 2012 4:58 pm

yanlız burda geçen ''yaygın ve geniş bir ruhun varlığı'' olarak düşündüğüm şey Michael ın kendisi değil.ne isim verilmesi gerektiğini bilmiyorum
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından tubM Çarş. Ağus. 22, 2012 6:35 pm

Ben o geceyi hatırlıyorum. Ve her hatırladığımda sanki öldüğüne inanıyormuşum gibi birşeyler oturuyor içime. Nasıl nefes alamadığımı, yataktan nasıl fırladığımı, suyu yüzüme nasıl çarptığımı, "noluyor böyle" dediğimi..

Kuzenimin o saatlerde attığı mesaj ama telefonumun kapalı oluşu. Öğrenmemem gerekiyormuş gibiydi her şey. Telefonu açıp mesajı görünce aldırmadım bile. 5 dk sonra arkadaşım arayıp durumu "söyleyemeyince" olan oldu zaten.. Yaz boyu ruhsuz dolaştığımı hatırlıyorum. Gerçekten kötü zamanlardı.

Şu açıklanamaz ruh her neyse, evet gerçekten ben de açıklayamıyorum o gece olanları. Sevgiden kaynaklanan bir şey gibi geliyor bana. Bir annenin, çocuğunun acısını hissetmesi gibi bir şey.
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 22, 2012 7:06 pm

benim için açıklanamaz olan şey şöyle başladı;
tesadüfleri numaralarsam;
o gün normalden çok daha yoğun ve yorucuydu ve sabah erken kalkmam gerekti ama bir türlü uyuyamadım.(1) gecenin ilerleyen saatleri aslında televizyon seyretmiyorum ama TV yine de açık(2) aslında daha önce hiç bir zaman açık olmayan yabancı bir haber kanalı ilk kez açık.kumandayı neden kurcaladığımı ve neden orda durduğumu bilmiyorum (3) kızkardeşimle havadan sudan konuşuyorum.uzun bir süre sonra altyazı geçmeye başlıyor;''Michael Jackson in coma'' sonra haberler gelmeye başlıyor.kardeşim dışında evde herkes uyuyor(4)ingilizce bilmiyorum ama tesadüfdür ki kızkardeşim iyi biliyor ve normalde kendi evi olmasına rağmen o gün bizde kalıyor (5) ''ölmüş olabileceğini söylüyorlar'' dediğinde ''yok canım,daha önce de benzer haberler yapmışlardı,yine öyledir'' diyorum.haberler akmaya başlıyor.ben herşeye canlı tanık oldum.kısa süre öncesine kadar bunların tuhaf olduğunu farketmemiştim ama gerçekten tuhaf.yukardaki yazıda geçen ''gecenin bir yarısı uyanıp TV u açan kadına ''benzer tarafları var benimkinin de.sonrasında yaşanan BELIVE in bir çok YABANCIyı birbirine bağlaması başlbaşına açıklanamaz bir fenomen...(6)
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Ağus. 22, 2012 8:36 pm

"Hayat bu. Pop'un Kralı bile ölebiliyor."

Cümleleriyle duymuştum haberi. Ama Michael Jackson'ı neredeyse hiç tanımıyordum. Bu cümleler soğuk duş etkisi yapmıştı. Hiç alakası olmayan kuzenlerim , halâm falan da bu olayı konuşuyordu.

Sonra girdim youtube'a. "Michael Jackson" diye arattım. İlk çıkan şeye tıkladım. Billie Jean. Dinledim. Gta oynayanlar bilir. Orada bir radyoda Billie Jean çalar. Oradan aklıma geldi hemen. Sonra sırayla şarkıları dinledim. Bad , Smooth Criminal , Beat It .... falan dinlerken ayrı bir sekmede de vikipediden hayatını okuyordum. Gerçekten büyülenmiştim. Bu adamı neden ölüm haberiyle tanıyorum diye kendime kızmıştım. Bir ara TDCAU'yu dinlemeye başladım. Harikaydı. Hani bazı şarkılar olur, ritmini bilirsiniz ama ismini bilmezsiniz. TDCAU'da daha önceden duyduğum ama ismini çıkaramadığım bir şarkıydı. Sanki define bulmuş gibiydim. Uzun süreler sadece TDCAU dinledim. Efsaneydi.

Daha sonra mjturkfan'ı ve believerları keşfettim. O günden beri buradayım. Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Ağus. 22, 2012 9:22 pm

MİsmailJ demiş ki:"Hayat bu. Pop'un Kralı bile ölebiliyor."

Cümleleriyle duymuştum haberi. Ama Michael Jackson'ı neredeyse hiç tanımıyordum. Bu cümleler soğuk duş etkisi yapmıştı. Hiç alakası olmayan kuzenlerim , halâm falan da bu olayı konuşuyordu.

Sonra girdim youtube'a. "Michael Jackson" diye arattım. İlk çıkan şeye tıkladım. Billie Jean. Dinledim. Gta oynayanlar bilir. Orada bir radyoda Billie Jean çalar. Oradan aklıma geldi hemen. Sonra sırayla şarkıları dinledim. Bad , Smooth Criminal , Beat It .... falan dinlerken ayrı bir sekmede de vikipediden hayatını okuyordum. Gerçekten büyülenmiştim. Bu adamı neden ölüm haberiyle tanıyorum diye kendime kızmıştım. Bir ara TDCAU'yu dinlemeye başladım. Harikaydı. Hani bazı şarkılar olur, ritmini bilirsiniz ama ismini bilmezsiniz. TDCAU'da daha önceden duyduğum ama ismini çıkaramadığım bir şarkıydı. Sanki define bulmuş gibiydim. Uzun süreler sadece TDCAU dinledim. Efsaneydi.

Daha sonra mjturkfan'ı ve believerları keşfettim. O günden beri buradayım. Smile

Allah'ım bu yazıyı İsmail'in şifresini öğrenip de ne zaman yazdım acaba Question Çok küçük farklılıklarla benim hikayemin aynısı bu (koyu taraf bire bir aynı) Shocked
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından MİsmailJ Perş. Ağus. 23, 2012 6:43 am

Kader. Smile

Eskiden bu sitedekilerin seçilmiş kişiler olduğunu düşünürdüm. Şimdi tekrar düşünmeye başladım. Smile

Seçilmiş derken , biri bizi seçmiyor. Doğal olarak seçiliyoruz. Çünkü hepimiz Michael hayranıyız ve hepimiz ölmediğine inanabiliyoruz. Buraya gelene kadar birçok yerden geçtik.

Mesela soğukkanlı olmak. Eğer o ölüme inansaydık duygularımıza yenilmiş olacaktık. Soğukkanlı olanlar duygularına yenilmediğinden ölüme inanmadı. Duygularına hakim olamayan birisi de ölümü inkar edemedi ve ayrıldı. Soğukkanlılık hepimizin sahip olduğu bir şey yani. Bu sadece bir örnekti. (saçmalamış olabilirim ne demek istediğimi anlarsanız sevinirim. Razz )

Karakter özelliklerimizi de yaşamda kullandığımız için davranışlarımız da benzeyebiliyor. Sonuçta buradaki herkes bir olaya aynı tepkiyi vermiş insanlar. Smile

MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ağus. 23, 2012 9:15 am

Asena senin eski bir fan olmadığına inanamıyorum.O kadar tutkulusun ki söz konusu Michael olunca.. Smile

Ben spiritüel şeylere çok inanmam ama söz konusu Michael olunca orada durmak lazım.Michael çok sevilen ve çok seven bir insan.Onunla fanları arasında tuhaf bir aura , açıklanamayan bir sevgi bağı var.O gece ile ilgili yüzlerce fan hikayesi okudum , bir sürü insan kötü bir şey olacağını hissetmiş,rüyalar görmüş...Bu açıklanması çok zor bir şey.Michael'ın gidişi insanların içinde bir şeyleri uyandırdı.Sanki yeniden çocuk olmak gibi , doğum yapmak gibi , komadan uyanmak gibi..Acı,sancılı ama yeni bir dönem yeni bir çağ açar gibi..

Benim o gece hikayemi defalarca anlatım zaten bütün kadınlar gibi benimde 6.hissim kötü bir şeyler olacağını söylüyordu.Ama bu ara aklımda kalan tek şey o geceden titreyen ellerim ve kırdığım bardaklar.Neredeyse elime aldığım bütün cam eşyalar kırıldı o gün..Sadece dokunduklarım bile..Gülmeyin ama hani derler ya bardak kırmak iyidir diye bazen kırdığım o bardakların Michael'ı bir şeylerden koruduğunu düşünüyorum..Evet ben deli bir beLIEverım Very Happy

Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular. 991999

Pinokyo

Mesaj tarafından MİsmailJ Perş. Ağus. 23, 2012 9:36 am

Pinokyo demiş ki:Gülmeyin ama hani derler ya bardak kırmak iyidir diye bazen kırdığım o bardakların Michael'ı bir şeylerden koruduğunu düşünüyorum..Evet ben deli bir beLIEverım Very Happy

Frequently Asked Questions-çok sorulan sorular. 991999

lol!
MİsmailJ
MİsmailJ

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki