Murray Trial - Michael Jackson Death Hoax - Poetry in Play - Part 2

Aşağa gitmek

default Murray Trial - Michael Jackson Death Hoax - Poetry in Play - Part 2

Mesaj tarafından Misafir Bir Perş. Ekim 20, 2011 3:13 pm

https://www.youtube.com/watch?v=W5TNyOJFhRk&feature=share
genelde hoax un iş boyutu ,Michael ın işadamlığı gibi maddesel konuları nasıl olup da her defasında şiirsel bir anlatıma dönüştürdüğüne hayret ettiğim MagicalXscapism in yeni videosu.-hoax un içinde neden cola firması ve Sony var -gibi anlamakta zorlandığımız bir konudan bahsetmiş ve işi dokunaklı bir şekilde Michael ın Elephants şiirine oradan -WATCH-LEARN-LOVE a bağlamış.
watch,learn,love.don't you see at last?NEVER FALL AGAIN.so we MARCH.Watch Learn Love
Anonymous
Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

default Geri: Murray Trial - Michael Jackson Death Hoax - Poetry in Play - Part 2

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Ekim 21, 2011 11:50 am

insanın vicdanı bir yasanın haksız olduğunu söylüyorsa,ve o insan yasalar karşısında ceza almayı göze alarak ,insanların dikkatini çekmek için bilerek yasayı çiğniyorsa ,o kişi aslında yasalara en çok saygı duyan kişidir.-Martin Luther King Jr.
korunmuş olanlar sonunda kazanacak.oyun zamanı,tıpkı make believe diye adlandırılan oyun gibi.Michael ın çocuksuluğunu seviyoruz.oyun kelimesini ne çok kullanır.röportajlarında oyunu sevdiğini söyledi.oyuncakları,bebekleri,ağaç evlerini,su balonu savaşlarını..bize,bizimle oynayacağını söyledi.satrançı da sever.(prince ve Michael)video oyunlarını da sever(bashir ve michael)ve şimdi sony nin yeni oyunu long live play..To Michael!Michael ın iş için inanılmaz bir zihni vardır.80 lerin sonundaki california raisins reklamında da yaratıcılığını gösterdi.(reklamdaki karakterleri nasıl düşündüğünü anlatan görüntüleri)Michael,gerçekleştiremeyeceğin hiç bir hayal olmadığına inanır.BELIEVING i yaratarak bundaki başarısını gösterdi.duaya,çekim yasasına ve kuantum fiziğine inandı.bu kombinasyon sıkı çalışma ve azimle birleşince sihir gerçek olur.onun zihninin sony ile bazı make believe reklamlarında birlikte çalıştığını görüyorsanız bunda haklısınız.
1993 deki çocuk istismarı suçlaması,2003 deki neverland baskını ve 2005 deki yargılanma sürecinden anlıyoruz ki,Michael ın california mahkeme sistemi üzerinde hiç bir nüfuzu yoktu.ve bu konuda ona yardım edecek birilerine ihtiyacı vardı.Sony ve cola gibi uluslararası şirketlerin,politikacılardan iyilik alabilecek ,Michael ı öldü olarak gösteren illüzyonda resmi hükümet ofislerini kullanabilecek kestirme yolları kullanabilecek güç ve paraları vardır.mahkemeyi de içeren murray davası bir kişinin tek başına yapamayacağı bir şey.(aynı videocu sık sorulan sorular videosunda Michael ın sahte bir memoria ı nasıl yapabildiğini de -şehrin mutlu işortakları=şehrin mutlu politikacılar -olarak açıklamıştı bu da ona paralel olmuş)bu hem MJ için hem şirketler için iki taraflı yararlı bir durum.Michael ın dönüşü de tarihte en çok konuşulan olaylar arasında olacak.calo ve sony dünya çapında bir tanıtım yaptı.dünya çapında gazetelerde ve TV şovlarında son dakika büyük haberi.MJ ın ölümü büyük haberse,dönüşü daha da büyük olacak.insanların ağzını açık bırakacak bir şok.Michael ;Thriller videosunu yaptığında,videonun başarısının yanında arka planı,nasıl yapıldığı yıllarca konuşuldu.ölüm illüzyonunun da nasıl yapıldığı,detayları yıllarca konuşulacak.gittiğim zaman(uzun süre video yapmamıştı onu diyor bilmiyorum) ,politikacıların michael a bu ölüm illüzyonunda yardım etmiş olasılığında sony ve cola bağlantısı yla ilgili büyük miktarda bilgi bulurum.??
make believe,long live play ve oyuncaklar.TMZ nin Conrad Murray ön duruşmasını ve duruşmadaki oyuncakları nasıl haberlerle duyurduğunu hatırlıyor musunuz?onlar buna TOY STORY dediler.michael ın sevdiği film.ve şöyle dediler;etrafa bakın,mahkeme salonundaki oyunda ne yapacağız-TMZ''believerlar sembolik beyaz tavşanla mutlu oldu.yine ön duruşma sırasında arkada bir kırık kalp resmi vardı.aynı zamanlarda kalbimizi kıran haberler oldu ve aynı zamanlarda Michael ın hold My Hand videosu geldi,kalpler ve kalp sembolleriyle.ve nihayet asıl duruşma eylülde başladı.Pearl ve başka believerlar mahkeme salonunda bir fil olduğunu duyurdular.iyi bildiğim gibi siz bunu ilk 6 gün göremediniz.ve o sihirli -7. GÜN de kameranın açısı değiştirildi ve siz o fili görmeye başladınız.Long Live The Play,tavşanlar,kalpler ve oyuncaklar.aynı sihirli 7. gün de paris twitterda şöyle dedi;''kalbimin bir oyuncak olmadığını farketmeye ihtiyacınız var.''

''Filler hakkında çok ilginç bir gerçek şudur ki, hayatta kalabilmek için düşmemeleri gerekiyor.
Bütün diğer hayvanlar tökezleyip geri kalkabiliyorlar. Ama filler hep ayaktadırlar, uyurken bile. Sürüden biri kayıp düşecek olursa çaresizdir. Kendi ağırlığının mahkumu olarak yan üstü öylece yatılı kalır. Diğer filler etrafını sıkıca sarıp çaresizce itip kaldırmaya çalışsalar da yapacakları pek birşey yoktur. Yavaş ve ağır nefesle düşen fil ölür. Diğerleri önce nöbet tutar, sonra yollarına ağır ağır devam ederler.
. Acaba doğru tam olarak bu mudur diye merak ediyorum: Fillerin düşememelerinin başka bir sebebi yok mudur?
Belki böyle bir ortak kararları vardır? Düşmemek onların misyonudur? insanlara ne tür bir örnek gösterebilirlerdi?..Hayata karşı derin saygımızı gösterelim ona' derler. Ve o günden beri filler sessiz, sabırlı, barışçıl varlıklar olurlar...Bu kadar ölüm sahnelerinin içinde filler vazgeçebilirdi. Yapmaları gereken tek şey yere yıkılmaktır. Hepsi bu. Kurşuna ihtiyaçları yoktur: Doğa onlara yere yatıp ölebilme haysiyetini vermiş ! ..Ama onlar kutsal olarak gördükleri eski anlaşmalarını ve bizlere vaad ettiklerini hatırlıyorlar..eski kutsal vaad..Bu yüzden filler yürüyorlar ve her adımlarıyla toza iz bırakıyorlar: 'İzle, öğren, sev. İzle, öğren, sev.'..Onları duyabiliyor musun? Bir gün utanç içinde ovaların ağalarının binlerce ruhu seslenecektir: 'Sizden nefret etmiyoruz. En sonunda anlayabildiniz mi? Biz düşmeyi kabul ettik ki siz küçükler bir daha düşmeyin diye.''
izle öğren sev.sonunu görebildiniz mi?Br Daha Asla Düşmeyin.ve biz yürürüz. watch learn love.
Anonymous
Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

default Geri: Murray Trial - Michael Jackson Death Hoax - Poetry in Play - Part 2

Mesaj tarafından umut356109 Bir Cuma Ekim 21, 2011 6:37 pm

Mdenz demiş ki:,Michael ın california mahkeme sistemi üzerinde hiç bir nüfuzu yoktu.ve bu konuda ona yardım edecek birilerine ihtiyacı vardı.Sony ve cola gibi uluslararası şirketlerin,politikacılardan iyilik alabilecek ,Michael ı öldü olarak gösteren illüzyonda resmi hükümet ofislerini kullanabilecek kestirme yolları kullanabilecek güç ve paraları vardır.mahkemeyi de içeren murray davası bir kişinin tek başına yapamayacağı bir şey.bu hem MJ için hem şirketler için iki taraflı yararlı bir durum.Michael ın dönüşü de tarihte en çok konuşulan olaylar arasında olacak.calo ve sony dünya çapında bir tanıtım yaptı.dünya çapında gazetelerde ve TV şovlarında son dakika büyük haberi.MJ ın ölümü büyük haberse,dönüşü daha da büyük olacak.insanların ağzını açık bırakacak bir şok.

Kârlarını gözetenler elbetteki bu işe destek verdiler.Düşünsene Reklamını Very Happy
umut356109
umut356109

Mesaj Sayısı : 882
Kayıt tarihi : 08/04/10
Yaş : 25

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

default Geri: Murray Trial - Michael Jackson Death Hoax - Poetry in Play - Part 2

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Ekim 22, 2011 9:22 am

çokuluslu şirketlerin bize göre karşı tarafta olduğunu düşünüyoruz.ama çok etkilendiğim bir believer bir keresinde şöyle demişti;''her iyinin içinde bir kötü,her kötünün ,içinde bir iyi vardır.''biliyorum bu aynı zamanda çok zararlı bir düşünce olabilir.iyiyle kötüyü birbirine karıştırmak aslında Mind Control cülerin bir taktiği.ama durum daha basittir belki.yani eğer dönüş öyle bir ana denk gelecekse,dünyada birşeylerin değiştiği bir ana,zihinler ve bakış açıları da değişecektir.belki de Sony bu değişimin dışında kalmayı göze alamayacak kadar yapıcı ve işbirlikçi olmaya karar vermiştir.değişim her zaman her şeyden daha güçlüdür.tüm sistemler bir gün değişir.tommy mottola gibi insanlar çoktan tarih olur.bildiğim kadarıyla bir süredir sony nin CEO su olan kişi(adını bilmiyorum) Michael ın dostça kelimelerle andığı bir kişi.
Anonymous
Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz