MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

train, perfection march april, full out may..where is june?

3 posters

train, perfection march april, full out may..where is june? Empty train, perfection march april, full out may..where is june?

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 16, 2011 10:42 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Michael Jackson ın son günlerini geçirdiği evin içinden görüntüler.aynanın üzerine kendi yazısıyla yazdığı şeyler;
-train,perfection,march,april,full out may -mükemmeliyet,mart,nisan,tüm mayıs- (baştaki tren i anlamadım.bana önce hoax un bir rollercoaster a benzetildiği hoax videolarını çağrıştırdı,ya da bu üç ayla ilgili şeylerin birbirine bağlantılı olduğunu anlatan bir deyim anlamı katmış da olabilir bilemiyorum)
peki ya haziran nerede? eğer Michael bunu yazmakla Londra konserlerini kastediyorsa haziran ve temmuz a asıl odaklanması gerekmez miydi?provaların bitip,konserlerin başlayacağı zamana? ama eğer bu konserleri yapmaya değil de en büyük hoax a odaklandıysa,tüm bu konsantrasyon buna hazırlık içindi.hoax un içinde olan herkes talimatlarını ve komut dosyalarını almak zorundaydı.kamu için inandırıcı olmalıydı.çelişkiler medyaya yayılmalıydı.senaryoya son dokunuşlar yapılmalıydı.TII için haziran ayında bazı prova görüntüleri kaydetmek,belki de Michael için en basit şeydi.
train perfection,march,april,full out may
mart 2009 -O2 konferans ve tartışmalı haberler.
nisan 2009 -Julien's müzayede haberleri ve Michael ın Arnie klein in meşhur yeşil ceketiyle Ed Hardy ziyareti.
full mayıs 2009-kanser haberleri,konserlerin yapılamayabileceği imasındaki haberler,allgood davası,çocuklarla Nelson de La Nuez sergisinde görülmesi
bunlar önemli aylardı.Michael emin olmak zorundaydı.doğru anlarda herkesin tam olarak ne söyleyeceğine ve tam olarak nerde duracaklarını bildiklerine.notlarında yazdığı gibi....(5.18..hah işte bu görüntü nedir arkadaşlar,her yerde bu var.şu aralık ayında yapılacak müzayedenin bir parçası mı bu yazı,doğrusu hazine gibi bişey bu)
-to late to turn back now-şu an geri dönmek için çok geç
ve doğru zamanda doğru yerde bulunmaktan bahsediyor.TII de Man In The Mirror arkaplanında kim bulunuyor bakın.davanın kilit isimlerinden alberto alvarez.notta ilginç bir yorum daha var.çok okunaklı değil ama sol tarafta,''Michael'' şarkıları hollywood tonight,hold my hand,sonra barry gibb düeti all in your name ve bir şarkıdan daha bahsediyor;D.I.E. sağ tarf şöyle;
-Ed Hardy MJ
-Jackson hall
-yatak(ya da yatak takımı)
-eldiven
-cerrahi maske
-botlar
-conrad in story-conrad ın hikayeye dahil olması.
ve başka şeyler de belki okuyabilirsiniz.hoax için takip edilecek yolla ilgili notlar.jackson hall un ne olabileceği ile ilgili;güney afrikada gazinolu bir eğlence merkezinin restoranıymış??
Michael ın evinden görüntüler devam ediyor.stick figure ler.-cin ali figürleri Very Happy (aynı zamanda aynada da vardı)stick figure lerin reklamlarda ve eğlence işinde etkili olduğu kanıtlanmış,ayrıca film işinde bir çeşit uygulamada da kullanılıyormuş.Michael bize son haftaların nasıl gittiğini ve filmin nasıl başladığını gösterdi.ve bu hep aynadaki adamla ya da aynadaki mesajla ilgili oldu.
Michael ın mesajı;
you got to stand up and make that change
esprit467
-
Anonymous
Misafir
Misafir

train, perfection march april, full out may..where is june? Empty Geri: train, perfection march april, full out may..where is june?

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Kas. 16, 2011 10:52 pm

Mdenz demiş ki:
-train,perfection,march,april,full out may -mükemmeliyet,mart,nisan,tüm mayıs- (baştaki tren i anlamadım.bana önce hoax un bir rollercoaster a benzetildiği hoax videolarını çağrıştırdı,ya da bu üç ayla ilgili şeylerin birbirine bağlantılı olduğunu anlatan bir deyim anlamı katmış da olabilir bilemiyorum)

"Train perfection" yazıyomuş Şengün abla, yani arada virgül yok ve train burda çalışmak,alıştırma yapmak anlamında kullanılmış.Yani mükemmel olana kadar çalış gibi birşey demek istemiş Michael sanırım.Bana en enteresan gelen kısım "Conrad in Story" ve "too late to turn back now" kısmı oldu.
Kağıtlar çok iyi incelenmeli,kimbilir daha neler çıkacak Michael ın şifrelerinden Smile
ecz_mj
ecz_mj

train, perfection march april, full out may..where is june? Empty Geri: train, perfection march april, full out may..where is june?

Mesaj tarafından Misafir Perş. Kas. 17, 2011 6:00 am

çok saol Asena cım. I love you
bana da en çok CONRAD IN STORY kısmı ilginç geldi.(çeviren abilere not;Michael bunu yazdığın için çok teşekkürler,her zaman bizi düşündüğünü görebiliyoruz train, perfection march april, full out may..where is june? 586927 )
TOO LATE TO TURN BACK NOW için de minnettarım. train, perfection march april, full out may..where is june? 862385 bu yazıyı Michael ne zaman yazmış bilmiyorum belki yeni yazmıştır ama en azından marttan önceki zamanlarda yazdığını kastetmiş.aylar önceden hoax saatini çalıştırmaya başlamış,planlar yapılmış ve plandan dönüş söz konusu olamaz artık.kararlılık ve kendine güven..çok hoş. train, perfection march april, full out may..where is june? 736249
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Kas. 17, 2011 10:39 am

Evet çeviren abi ya da ablalara selam,Michaeling e devam (bunu da çevirsinler hadi Razz ) Very Happy
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Kas. 17, 2011 10:44 am

Michael , evlen benimle (Noooolur çevirin) Very Happy Razz

Pinokyo

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Kas. 19, 2011 9:43 am

Michael her yere bi ipucu bırakmış.-train,perfection,march,april,full out may
"Train perfection" Michael ın ne kadar mükemmelliyetçi olduğunun ispatı.Bi röportajında da bundan bahsediyordu.Demekki en iyi zaman ve mekan gelmeden hareket etmiyo.
Bu kadar planlı çalıştıysa bu işin çoook önceleri de vardır.Yılların deneyimi.
Ama çok ilginç gerçekten aynalara ipuçları düşmesi
umut356109
umut356109

- Similar topics