MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Michael Jackson ComeBack Date?

5 posters

A Michael Jackson ComeBack Date?  Empty A Michael Jackson ComeBack Date?

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ocak 09, 2012 8:07 pm

Bu bence oldukça önemli bir video.Bam tarihi olarak 21 Aralığı işaret ediyor.Müsait olan bir arkadaşımız çevirirse süper olur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

A Michael Jackson ComeBack Date?  Empty Geri: A Michael Jackson ComeBack Date?

Mesaj tarafından nesronic Salı Ocak 10, 2012 10:49 am

Dick Gregory'den bahsetmiş açılışta, bu kişiyi tanıyorum ama nereden emin olamadım, aklımda kalan bir ara deepinside'ın bu lişi hakkında kısa bir araştırması olduğuydu, Deeeepppp, sesim geliyor mu A Michael Jackson ComeBack Date?  283281 Smile

Uzun zamandır hem Mike'ın hem ailesinin yakın arkadaşı imiş aynı zamanda 2005 sürecinde bir çok duruşmaya katılmış...

Yanlış anlamış da olabilirim, sanırım Gregory, bu ay (Ocak 2012) Jr.'ı aramış (tamamen uyduruyor da olabilirim Razz)

Ve bu adam JR'a maya takviminden bahsetmiş. Jr. demiş ki Murray davasını kaydettim veya takip ediyorum gibi bir şey demiş ve Dick'in cevabı; "that was such a farce" yani böyle bir saçmalıktı...

Sonra Jr. Farce'ın sözlük anlamını getirmiş ekrana falan falan, aptalca şov, sahnelenmiş saçmalık gibi bir şey, neticede saçmalık demek işte, biliyoruz zati Very Happy

Jr. bu ne saçmalık şimdi diye düşünmüş, Gregory'nin aramış olmasın ainanamış falan. Önemli bir tarih bildireceğini düşünmüş veya bu aramanın Joe ile alakalı olabileceğini. Neyse, önce Jr. 5 Ocak'ta bir email almış Angel Homansky diye birinden ve 20 dakika sonra Gregory Jr.'u aramış. Mail Joe baba ile ilgili, Las vegas'ta bir partiye dair ama anlayamdım konunun tam olarak ne olduğunu... Sonra bir resi geliyor ekrana, Jr. ve Homansky'nin 2010 christmas partisinden birlikte çekilmiş bir foroğrafları. Homansky 20 yılı aşkın süredir Jackson ailesinin tanımcısı, reklamcısı gibi bir şey gibi bir şey Very Happy

Sonra biri yine bir mail yazmış, maili yazan kişi diyor ki, hey Pearl hala MJ'ın yaşadığına inanıyorsan bu yeni mizah dergisini kontrol et. Derginin adı da comeback kings... diyor ki (maili yazan) tahmin et bakalım kapakta kim var...

Jr. mevzuyu anlamamış, MJ ile ne alakası var vs. Ve Jr. Google amcadan araştırmaya girişmiş. Neyse, Jr. neler yaptığını gösteriyor, bir blog sayfası sanırım, aşağılara doğru iniyor ama konu yine Maya takvimine geliyor Exclamation

Sonra Mike'ın el yazısı olan bir kağıt gösteriyor (bu konu konuşuldu mu hiç, ben kaçırdım muhtemelen, 11 11 11 tarihli bir şey var, best of joy'un sözleri vs. var mı böyle bir şey, bir şarkı falan, ne ola ki bu?) valla arkadaşlar, kulaktan anlamaya çalışıyorum, bir sayaç, ve her nasılsa 21 12 2012 11 saat 11 dakika 11 saniye üzerinden 21 aralık tarihine ulaşıyor. Bir video buluyor bu arada Jr. incelemeleri sırasında, neyse, bu kadın saçmalıyor olabilir, Gregory onu neden aramış, gergoryen takvimini çağrıştırdığı için olabilir gibi bir cümle var yahu, bu ne Razz

Sıkı Mj dedektifleri David Icke'in adına ulaşabilirler demiş ve Icke'ın blogunu gösteriyor, blogda Mike'ın SONY'ye sövdüğü konuşmanın videosu var bu arada. Icke aynı zamanda NWO ve Illuminati'yi ifşa eden, inceleyen falan bir şahıs.

Sonra medyanın manipülasyon etkisi ve yalancılığı üzerine görüntüler ve Nelson De la Nuez...

Şimdi videoyu kapatmam lazım, 10. dakikada kaldım, sonra devam edicim Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ocak 10, 2012 12:01 pm

Nesrin abla çevirilerinin hastasıyım Razz
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Salı Ocak 10, 2012 12:09 pm

Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ocak 10, 2012 12:43 pm

MJ-4EVER demiş ki:Nesrin abla çevirilerinin hastasıyım Razz

Bende direkmen kendisine hastayım Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından nesronic Salı Ocak 10, 2012 1:04 pm

Siz bana, ben size, alem hepimize, hepimiz de Mike'a hasta Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından deep_inside Salı Ocak 10, 2012 1:11 pm

nesronic demiş ki:Dick Gregory'den bahsetmiş açılışta, bu kişiyi tanıyorum ama nereden emin olamadım, aklımda kalan bir ara deepinside'ın bu lişi hakkında kısa bir araştırması olduğuydu, Deeeepppp, sesim geliyor mu A Michael Jackson ComeBack Date?  283281 Smile
Geliyor, geliyor Laughing Valla o kadar çok araştırma yapmışım ki, yaptıklarımı unutmuşum inan scratch Bir kurcalayayım bakayım...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından nesronic Salı Ocak 10, 2012 1:16 pm

Ooooooooooooo yeaaahhhhh HD
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı Ocak 10, 2012 1:51 pm

a-ha! ben de dedektiflik bürosuna bu kadın neden bahsediyor acaba diye sormak üzereydim? Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Salı Ocak 10, 2012 2:23 pm

Büromuzca yaptığımız incelemeler doğrultusunda bu kadın hafif çaplı saçmalıyor intibası yaratırken bunun kasıtlı bir eylem olup olmadığı tartışması noter yeminli tercümanımız nesronic'in anlamaması sonucu konu bütünüyle çapraşık bir hal aldığından, konu kamu oyuna sunulacak hatta referanduma dahi gidilecek Very Happy

Neyse, sululuğum üzerimde bugün Very Happy

Videonun devamında Nelson'un şu sarmallı merdivenden yukarı baktığı fotoğraf için de diyor ki, Michael'ı tutmak üzere bakıyor. ne demekse Rolling Eyes

Ve Nelson'ın bir twitini getirmiş ekrana, diyor ki, "hey eğer MJ'ın saklanmak için bir gizli yere ihtiyacı varsa, burası onun için mükkemmel olur. Bu bir davetiyedir."

Sonra sarmallı bir şey göstermiş ama ofis çok yoğun ve videonun sesini de açamıyorum, duyamıyorum böyle oluncada, sanki belgeselden görüntü gibi, hücre anlatıyor olabilir Rolling Eyes ve diyor ki bu desen (görüntü) yeni başlangıcı ifade ediyor...

Sonra da birbirimizi sevelim, egolarımızı törpüleyelim herşey love için falan ve DVD serisinin reklamı. 21 aralığı neye göre tespit erttiği ise gizemini korumaya devam ediyor Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı Ocak 10, 2012 2:43 pm

Razz
yanlız Gregory Amca kimdir bilmiyorum ama,fotoğrafına bakınca hiç de öyle şaka -maka yapacak birine benzemiyo,ciddi kişilik olsa gerek. A Michael Jackson ComeBack Date?  364876
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Ocak 12, 2012 10:46 pm

deep_inside demiş ki:
nesronic demiş ki:Dick Gregory'den bahsetmiş açılışta, bu kişiyi tanıyorum ama nereden emin olamadım, aklımda kalan bir ara deepinside'ın bu lişi hakkında kısa bir araştırması olduğuydu, Deeeepppp, sesim geliyor mu A Michael Jackson ComeBack Date?  283281 Smile
Geliyor, geliyor Laughing Valla o kadar çok araştırma yapmışım ki, yaptıklarımı unutmuşum inan scratch Bir kurcalayayım bakayım...
Ancak zamanım oldu kusura bakmayın, biraz kurcalayınca hatırladım bu adamı...Dick Gregory eski bir komedyen, şimdi insan hakları savunucusu, eşitlik için savaşan bir insan ve yazar aynı zamanda...Buna ilaveten ailenin de yakın bir dostu...Dick Gregory ile ilgili olarak daha önce konuştuğumuz şey, 25 Haziran'dan sonra bir TV kanalında anlattığı şeylerdi ve beni çok üzmüştü, öldürülme korkusunun o zamanlara dayandığını anlamıştım...Bu programın videosunu da buldum:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu videoda Gregory, Michael'ın öldürülmekten korktuğunu söylüyordu, 2005'teki mahkemeler esnasında çok kötü zamanlar geçirdiğini, bir keresinde mahkemeden Neverland'e döndükten sonra onun odasına gittiğini ve Michael'ın ağlayarak "ona gitme, lütfen beni bırakma, beni öldürmeye çalışıyorlar" dediğini anlatıyordu. Onu sakinleştirmeye çalıştığını ama Michael'ın "beni zehirliyorlar" diyerek hiçbirşey yiyip içmediğini söylüyordu. Michael'ın vücudunun son derece susuz kalmış olduğunu farkettiğinde, ona hastaneye gitmeyi teklif etmiş ama Michael "beni orada öldürürler" diyerek reddetmiş. Adam, burdan 20 mil ötedeki herhangi bir hastaneye gidelim, gittiğini haber vermeyelim, dediğinde ikna olmuş ve gitmiş. Aşırı susuz kalmış vücuduna sabah akşam sıvı yüklemek zorunda kalmışlar ve doktor eğer 12 saat daha böyle kalsaydı, ölürdü demiş. Sanırım bu hastane olayını hatırlarsınız zaten, vücudu çok susuz kaldığı için hastanelik olmuştu. Ben bunları duyduğumda, hayatının tehlikede olduğunu net bir şekilde biliyormuş demiştim. Yaşadığının güçlü bir kanıtı daha...Kimseye, evindeki çalışanlara, hatta ailesine bile güvenmeyen adam (onlara bile güvenmeyip, evde birşey yiyip içmemiş), hayatını ne olduğunu bilmediği bir doktorun ellerine teslim eder mi sizce? Beni endişelendiren şey, hayatının hala tehlikede olması...Bizden başkaları da onun yaşadığını anlayabiliyordur ve hayatı hala tehlikede olabilir ve belki de bu yüzden ailesi tüm güçleriyle yaşadığını inkar ediyor... Rolling Eyes
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından tarmir Cuma Ocak 13, 2012 6:41 am

Biz hep o gülen yüzünü görüyoruz ama herşeyin ardında öyle çok acı çekiyor ki..çok sevilmenin yetenekli olmanın, iyi niyetli olmanın cezasını çektirmeye çalışıyolar.
tarmir
tarmir

Mesaj tarafından nesronic Cuma Ocak 13, 2012 7:44 am

deep_inside demiş ki:Yaşadığının güçlü bir kanıtı daha...

Hem de çok büyük, zaten şüphemiz yoktu ama biliyoruz ki tehlikede olduğunu bilen adam, hele ki MJ ise kurda kuşa yem olacak adam değildir... O ne yaptığını çok iyi biliyor. Bizden başka herkesin (katil adaylarının) yaşadığını bildiğini de biliyor. Bilen adam aynı zamanda işini şansa bırakmayan da adamdır. Gardını sıkı almıştır o, o ne çakaldır o, o var ya o, o hepimizi sulu dereye götürür, susuz getirir o, King o be, king of kings Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

- Similar topics