MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michae JACKSON DEATH HOAX - RIHANA MJ'S TRIBUTE...HATMAN THE RETURN

3 posters

Michae JACKSON DEATH HOAX - RIHANA MJ'S TRIBUTE...HATMAN THE RETURN  Empty Michae JACKSON DEATH HOAX - RIHANA MJ'S TRIBUTE...HATMAN THE RETURN

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Haz. 03, 2012 2:57 pm

Hatman geri döndü.İlk kez bu kadar yakından görüyoruz.Yürüyüşü gerçekten çok benziyor Michael'ın yürüyüşüne.Unutmadan geçen günlerde Paris Rihanna'nın performansı ile ilgili -süper gibi- bir tweet atmıştı.Şimdi izleyin ve karar verinHatman Michael'mı ??

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michae JACKSON DEATH HOAX - RIHANA MJ'S TRIBUTE...HATMAN THE RETURN  Empty Geri: Michae JACKSON DEATH HOAX - RIHANA MJ'S TRIBUTE...HATMAN THE RETURN

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 03, 2012 4:57 pm

bütün Hatman ler birbirine benziyor.HT daki,XFactor deki,,burdaki.bilmiyorum eğer o mike sa, bak sen şu işe,amma çok eğleniyordur. Razz eğer oysa,ya ''bizimkiler beni tanısın'' diye aynı şekilde giyiniyor,ya da ''bu kostüm çok kolaylık sağlıyo,bunla devam ediim ben,nasıl olsa kimse çakmıyo'' diyodur herhalde.
bu görüntüyü başka bi videoda daha görmüştüm ben.eski aslında.hatta o 1.50 deki hatun ''he is here'' gibilerinden bişey diyordu.bide videonun başlarında biri Mike,Mike deyip duruyodu.hay allah o videoyu bakalım bulacak mıyım?hatırlayan var mı? burda paylaşılmamıştı sanırım?
ve yine raffles van exel şahsiyeti de var Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Michae JACKSON DEATH HOAX - RIHANA MJ'S TRIBUTE...HATMAN THE RETURN  Empty Geri: Michae JACKSON DEATH HOAX - RIHANA MJ'S TRIBUTE...HATMAN THE RETURN

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Haz. 03, 2012 5:03 pm

Evet evet gene o sevimsiz adam var.Rihanna bir tuhaf sanki uyuşturucu almış gibi yürüyor.Jackie'de orada.Ama Hatman amca sanki Michael'a göre daha uzun.Aramızda Michael'ı kendi gözleriyle gören biri varmıydı sanki , bi de ona soralım Very Happy Ben en çok ellerini benzettim Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Haz. 03, 2012 5:15 pm

Buldum işte buradaki el hareketi Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 03, 2012 6:52 pm

ben de bahsettiğimi buldum.(1.50 deki hatun un konuyla bi alakası yokmuş bu arada. Very Happy )
bu videoda görüntünün orjinal sesli hali 0.31 den sonra başlıyor.aynı saniyelerde tanımadığımız bir kadın kapı açılırken,''Michael ,he's here,it's here'' diyor.ama bi tesadüf de olabilir tabii.R.van exel in ceketinde yazan da ilginç;I'm with King
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 03, 2012 6:55 pm

Mdenz demiş ki:bütün Hatman ler birbirine benziyor.HT daki,XFactor deki,,burdaki.

aaa,bi tanesini eksik yazmışım..şu chinese bilmemnesinde çocukların el izi falan alındığında da aynı kılıklı aynı hatman vardı.ve aynı bu videodaki gibi orda da birilerine bu şekilde el işaretleri falan yapıyordu...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Haz. 04, 2012 1:20 pm

Pinokyo demiş ki:Evet evet gene o sevimsiz adam var.Rihanna bir tuhaf sanki uyuşturucu almış gibi yürüyor.Jackie'de orada.Ama Hatman amca sanki Michael'a göre daha uzun.Aramızda Michael'ı kendi gözleriyle gören biri varmıydı sanki , bi de ona soralım Very Happy Ben en çok ellerini benzettim Very Happy

Bana da boyu "biraz" uzun geldi...ama diğer yandan vücut hareketleri.... Michae JACKSON DEATH HOAX - RIHANA MJ'S TRIBUTE...HATMAN THE RETURN  733568
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Haz. 04, 2012 10:39 pm

Yürüyüşünü ben de benzettim ama boy Question gerçekten uzun gibi,fakat bu adam başka biriyse bile neden hep aynı giyiniyor??
ecz_mj
ecz_mj

- Similar topics