MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Hoax mesaj 1

+4
blue sea
mjmyhero
B'uu
zehra
8 posters

Michael  Jackson Hoax mesaj 1 Empty Michael Jackson Hoax mesaj 1

Mesaj tarafından zehra Perş. Haz. 03, 2010 11:45 am

Video yu herkes izleyebilir Youtube değildir......Ayrıca mesajda ki MJ fonu bana aittir... son olarak bu kanalı yer imlerinize ekleyiniz... Forumumuzun kanalıdır...... İyi izlemeler.. İyi paylaşmalar Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Link:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
zehra
zehra

Michael  Jackson Hoax mesaj 1 Empty Geri: Michael Jackson Hoax mesaj 1

Mesaj tarafından B'uu Perş. Haz. 03, 2010 11:57 am

Çeviri nesronic , altyazı zehra ,aracı ben Smile keyifli video ,izlenmeli believer olsun olmasın....
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından mjmyhero Perş. Haz. 03, 2010 12:15 pm

çok güzellll Michael  Jackson Hoax mesaj 1 5192
emeği geçenlere çok teşekkürler.ve fondaki fotoğrafı benim favorilerimden biri.öyle harika görünüyor kii Heart
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 03, 2010 1:15 pm

izniniz olursa ben bu videoyu facebookta paylaştım.şimdi adresimizi ve emeği geçenleri de ekledim.mesaj güzeldi.baştan beri hayranların believer ve ripper olarak ayrılması beni üzmüştü.şimdi bunu pek düşünmüyorum.zaten bu mesaj da herkese.peki ne yapmamız gerekiyor?25 haziran yaklaştıkça hissettiğim şeylere bir isim veremiyorum.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından blue sea Perş. Haz. 03, 2010 1:21 pm

teşekkürler...sevgi herşeyin üstesinden gelir...
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 03, 2010 1:34 pm

herkes seyretmeli ama mesaj believerlara gezegen ve doğayla ilgili mesajlar gayet açık.bireysel olarak herkesin yapabileceği şeyler vardır.ama sevgi ordusu olarak birleşme ve farkettirme nasıl olacak.michaelın böyle bir isteği olduğunu varsayarsak bunu nasıl farkettireceğiz.somut olarak göstermemiz gereken birşeyler mi var.bazen michaelın dönmesinin bazı şartlara bağlı olabileceğini düşünüyorum.bunlar belki bizden beklediği birşeylerdir.bu video bana bunları düşündürdü.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından B'uu Perş. Haz. 03, 2010 5:05 pm

Kendi etrafımıza baktığımızda , MJ'le ilgili iyi bir şey söyleyen veya yapman birine believersa sözüne değer verilmediğini görüyoruz.Aslında biz çağresiz ağlamaktansa This is it'eki mesajı aldık ve durmadan ilerledik.Açıkça söyliyebilirimki bu sadece bizim ülkemizde böyle.
Bunu çok rahat söylüyorum ve herkeste farkında kimse dediğimin aksini kanıtlayamaz.
Ama bunu yapanlar sözde eski MJ'ciler yeni üyeleri etkiledi.Asıl biz bir grup olmaazken onlar bizi bi grup yaptı.Şimdi ne farkları kaldı Michael'ı olmadığı gruplara sokan ,olmadığı anlamları yükleyen insanlardan.This is it'e Michael biz biriz ailieyiz dedikçe onlar bize beleiver demeyi tercih etti.
Oysa biz heryerdeydik, onlar sadece ağlarken....
Çokta birşey söylememe gerek yok herhalde.Bunları yapanların hala umarım doğru yolu bulurlar demekle yetinicem.

mjturkfan tek başına Türkiye'deki MJ fanlarını yönetemiceği gibi ülkemizdede saygınlığı tartışılır ,o yüzden bi elin parmağını geçmeyen kişilerin oraya önem verdiğini sanmıyorum.Dünya'ya hele o kibirle hiç birşey veremez,(hayranların orman bağışımızdan başka)

İlk defa o siteye bu kadar sert konuştum ama 1 yıl geçti hala aynı kafa pesss....Sözlerim gideceği yerlere gider.1 kişi orada cahilse hepiniz mi cahilsiniz ?

Biz mutluyuz ,huzurluyuz çünkü ne yapmamız gerektiğini Michael söyledi yapıyoruz.
Cesaretimiz var .....ee kime çektik ? Doya doya facete twitterda yayın Michael  Jackson Hoax mesaj 1 831850

En son Burcu tarafından C.tesi Haz. 05, 2010 11:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Haz. 03, 2010 7:21 pm

benim açtığım konuya yaptığın yoruma çok güldüm Very Happy Very Happy Very Happy ...gerçekten acele etmişim Very Happy Very Happy Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Riri Perş. Haz. 03, 2010 7:44 pm

Şimdi arkadan dedikodu olacak ama söylemeden edemeyeceğim,Mirhan da sonunda sürü psikolojisi olayını fark etmiş ve bir tartışma(kötü anlamda değil) ortamı oluştu şu an.Eğer yönetimi doğru adımlar atarsa sitenin geleceği çok daha iyi olabilir.O sitede 20 tane aynı beyinden bulabiliyorum bazen,Allah farklı beyinler yaratmaya mı üşenmiş anlamıyordum bir türlü Very Happy

Riri

Mesaj tarafından Berfin Perş. Haz. 10, 2010 9:15 pm

Çok teşekkürler .. Çok güzel bir video gerçekten.. I love you
Berfin
Berfin

Mesaj tarafından bo-bo Perş. Haz. 10, 2010 11:52 pm

Riri demiş ki:Allah farklı beyinler yaratmaya mı üşenmiş anlamıyordum bir türlü Very Happy
Tövbeee Smile
bo-bo
bo-bo

- Similar topics