MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Live - MJ Cell Phone Vigil in Indiana

+3
MJ-4EVER
MJGokce
nesronic
7 posters

Live - MJ Cell Phone Vigil in Indiana Empty Live - MJ Cell Phone Vigil in Indiana

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 26, 2010 12:26 am

Geri indianada itfaiye departmanı mum yakılmasına izin vermediği için insanlar We Are the World'ü cep telefonlarının ışıkları eşliğinde seslendirmişler...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ama bana garip gelen, TMZ deminden beri denk geldiğim haberlinde böyle nasıl desem tam tabiriyle birilerine laf sokuyor sanki... bu haberin de başında parantez içinde (yes, you read that right) yani evet doğru okudunuz demiş, sanki duruma biraz kızmışlar gibi...

bir de anıtı açmaya michaelın eski arakadaşı komedyen Eddie Griffin de gelecekti demişler ama kimdir bu komedyen, gelmişmidir ya da gelse bize bir hayrı olur mu bilmiyorum...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Live - MJ Cell Phone Vigil in Indiana Empty Geri: Live - MJ Cell Phone Vigil in Indiana

Mesaj tarafından MJGokce C.tesi Haz. 26, 2010 12:33 am

Gelecekse Michael gelsin artık.

Hareket bekliyorum TMZ'den. Sabır taşı çatladı çatlayacak.
Birde araya başka ünlülerle ilgili haberleride sıkıştırıyor ya...
Yoksa bugün sandığım kadar mühim birgün değil mi, diyesim geliveriyor.
MJGokce
MJGokce

Live - MJ Cell Phone Vigil in Indiana Empty Geri: Live - MJ Cell Phone Vigil in Indiana

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Haz. 26, 2010 2:56 am

ya bu TMZ nin belkide Michael la alakası yok..sadece onlarda Believer dır bizim gibi ve istediği açıdan veriyordur bu haberleri..valla ne biliyim geleceğine ümidim hiç kalmadı gibi bişey..bugün dönmediya başka ne zaman dönecek diyo içimdeki bi ses
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Riri C.tesi Haz. 26, 2010 6:10 am

MJ-4EVER demiş ki:ya bu TMZ nin belkide Michael la alakası yok..sadece onlarda Believer dır bizim gibi ve istediği açıdan veriyordur bu haberleri..valla ne biliyim geleceğine ümidim hiç kalmadı gibi bişey..bugün dönmediya başka ne zaman dönecek diyo içimdeki bi ses

TMZ zaten tabloid bir basın.Onun MJ'le işbirliği içinde olduğunu düşündüren tek şey sürekli MJ haberleri yapmaları.Başka bir şey yok.

Riri

Mesaj tarafından ketcap C.tesi Haz. 26, 2010 7:19 am

mj ın ölüm haberini mj ın ailesi açıklamadan 6 dk önce vermesi bile bu işin içinde olduğunu gösteriyor bence... Smile scratch Live - MJ Cell Phone Vigil in Indiana 283281

ketcap

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 26, 2010 9:13 am

Ümitsizlik yapmayın arkadaşlar ya, Murray ne demişti 25 haziran için, sakin ve sıradan bir gün olacak, tabi bunu kendi için söyledi o ayrı da, bizim için bol TMZ saçmalığı dışında öyle olacaktı zaten...

Bütün bu bekleyişe BOW yol açtı, ben de her ne kadar bekleyişe düşsemde açıkcası dün dönüş beklemiyordum...

Hemen bırakmayın kendinizi, daha vakit var. Aile saçmalığı sınırları aştı dün, ölen bir Michael Jackson anısına yakışır bir şey var mıydı dün, yoktu...

Düşe kalka 1 yıl geçirdik ama asıl şimdi kendimizi göstermeliyiz, umudunuzu kaybetmeyin, ben hala bir dönüş olacağına inanıyorum;)
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Sirduwolf C.tesi Haz. 26, 2010 11:46 am

Ben Michael'a 2012'ye kadar müddet tanıyorum, o zamana kadar göremezsem acı çekerek onsuz bir yaşam süremeye çalışacağım.İnanıyorum ki Michael dediğim o tarihe kalmadan gelicektir.
Sirduwolf
Sirduwolf

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Haz. 26, 2010 12:28 pm

Bana kalırsa bir ömür beklerim de.Milletin saçma sapan konuşmaları ve iftiraları ve de çok saf olmaları beni deli ediyor.
umut356109
umut356109

- Similar topics