MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anma Yıldönümü Videoları

5 posters

Anma Yıldönümü Videoları Empty Anma Yıldönümü Videoları

Mesaj tarafından rrain Perş. Tem. 01, 2010 11:02 pm

anma yıldönümünün ilk hoax videosu düştü hadi hayırlı olsun videoda ilginç şeyler olduğunu söyledi nes ama çeviriyi yarın ekliycek biraz sabır

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
rrain
rrain

Anma Yıldönümü Videoları Empty Geri: Anma Yıldönümü Videoları

Mesaj tarafından nesronic Cuma Tem. 02, 2010 3:59 pm

Arkadaşlar azcık çalakalem oldu çeviri, saniyelerini yazmaya da üşendim, cümleler de biraz Allah'a emanet oldu gerçi ama siz anlarsınız beni Very Happy Şimdilik böylece ekliyorum ama anlaşılmaz olmuş, düzenle Nesrin derseniz halledeyim yarın falan ama bugün tembelliğim üzerimde Neutral

Bazı yerler fazla alengirliydi, oralarda parantezle araya girdim yine Smile

..........................................................

Videoda ki ilk cümle "Randy, oyunun planını değiştirdi."

Bu video Randy ve Janet'in 25 Haziran'da FL'ye varması ile ilgili. Koca adam önden yürüyor ve telefonla konuşuyor ya da bir çeşit mikrofonla ve diyor ki; "yuvarlana yuvarlana dışarı çık dışarı Randy oyunun planını değiştirdi" (rolling rolling come out come out, belki anladığımdan farklı bir anlamı vardır, deyim gibi bir şeydir bilemedim, anladığım gibi yazdım artık)

Bu günde bir plan olduğunu duyabilirsiniz. Anlamından emin olamayız, ne duydunuz? dinleyin 1.32'de... (1.32'de değilde 2.45'de dediğini duydum ama videomaker o andan itibaren 1.32. saniye anlamında öyle denmiş herhalde...)

O halde oyun henüz tamamlanmadı...
Mozolenin oraya kameralar geldiğinden beri mi?
soldaki palmiyenin tepesine bakın.
Şimdi bir parça şaşırabiliriz.
Onlar içeri kamera alınmayacağını söylemişlerdi.
Belki sadece CCTV güvenliği içindir.
FL'deki özel anma resimleri
cenazedeki sarı gömlekli Liberian Girl resminde kullanılan mor iris çiçeklerine dikkat çekmek için değil.
Tesadüfen orada 300 özel iris vardı, ben bunun oldukça tesadüfi olduğunu sanıyorum.
O halde, buketlerin bağlandığı saru kurdeleleri not edin. Sarı kurdele=eve dönüş yani yas için hatalı...
kilise bodurumu (gizli bölme vs. gibi bir anlamda işte) ile sınırdaş büyük palmiyeye dikkat edin.
Pazar Palmiyesi (bu pazar palmiyesinin özel bir anlamı var mı bilmiyorum)
en basitinden şartlara göre Pazar Palmiyesi (Sunday Palm) İsa'nin hayatının final haftasını yansıtan bir vesile..
Bu hristiyanların, kalplerinden onun tutkusunun ızdırabını hissetmeye ve yeniden doğuşuna (gelişine) hazırlandıkları zaman.

Şapkalı adam???
İlave resimler:
Taç aynısı gibi görünmüyor
Bu insanların çoğu funeraldikerle aynı...
O halde biz neden diğerlerinin oraya geldiği (ulaştığı) anı görmedik? (valla haklı ve sanırım demeye getirdiği şey şu ki; 1. yıldönümde içerideki kalabalığın olduğu görüntüler o güne ait değil. Kardeşler içeri girdiler, oyalandılar ama aslında içeride kalabalık falan yoktu, o görüntüler başka bir zamanda çekildi ve medyaya verildi.. Eh bana gayet mantıklı geldi çünkü gerçekten içeri giren onca kişiyi içeri girerken görmedik değil mi, ben hatırlamıyorum en azından)
Bu güvenliğin çok gizliği ile ilgili
Onlar çok fazla fanın boş mozolede gerçekte neler olduğunu görmesini pek istemediler.
çiçeklerin üzerinde olduğu sütunlar standlar için kullanıldı (funeraldeki sütunları diyor, üzerinde çiçek olan sütunlar, 1. yıldönümde içerden gelen görüntülerde aynıları varmış...)
mezarın daha alçakta olduğu başka bir resim buldum: Etkinlikdeki yüksek görünüyor.
İkinci fotoğrafdaki ışık birinci fotoğrafta tepede görünüyor.
Yukarıya giden 4 hat var ve ışık 4. hatta biraz paralel olmalı
Buna rağmen yeni resimde ışıklar perspektifi olmayan 4. hattan daha yüksekte. (evet, daha önce mezar resmi diye medyaya dağıtılan resimlerle 1. yıldönüm anmalarında görünenler birbirini tutmuyor)
turuncu daireye aldığım boyalı camların modeline bakın, ışıklar bundan çok daha yüksekte.
IMO, onlar Holly Terrace'daki bu kadar insanın ve fotoğrafçının mezarda aslında MJ'ın olmadığını keşfedememesinden, birilerinin sinsice halka açılmayan tabutun resmini çekmeye denemeye karar vermemesinden emin olmak istediler (biraz bozuk cümle oldu da anlam tam olarak böyle, başım ağrıyor, uğraşmadım o yüzden düzgün yapıcam diye Very Happy)

Anıt
anıt bana tuhaf görünüyor
onlar neden iz bırakan resimleri kullandılar
Bunlar Michael'ın hayatının üzüntülü günlerinin resimleriydi
Ve onların arasında E Cassanova'nın resmi var
WTF??? IMO anıt bana ucuz görünüyor, anıtın bir ip ucu olduğunu düşünüyor musunuz?
Ne halt demeye taşın tepesine poster (afiş, reklam, ilan) koydular? Ve neden E Cassnova???
Onların seçtiği bu resimler biraz tuhaf
Ve onlar neden O2 konferansından resim kullandılar... eğer bu kişinin MJ olmadığına inanıyorsanız?
Tuhaf bir anıt olduğunu kabul etmek zorundayım.
Taşın üzerindeki yazıyı okuyan var mı?
Sadece başını ve sonunu okuyabildim.
diyor ki; "elemli kalp krizinden sonra" anıtıma böyle bir şey yazılmasını istemeyeceğimdem eminim. Ölüm sebebi...
yerleştirilen resimlere tuhaf bir biçimde, güç bela hudut çizilmiş (sıraya dizilmiş) çünkü düzensizler. Ayrıca poster çok ucuz görünüyor. Gerçekten kiralanmış gibi duruyor.
Zaman çizelgesi olarak da resimler tepeden, bebekliğinden başlıyor, sonra Jackson 5, Jacksons, Off The Wall, Thriller, BAD ve sonra TII ve tekrar BAD'a geri dönüp, sonra dava dönemi... Bilemiyorum. Bütün bu şeyler bir parça şaşırtıcı. Sonra, E Cassnova? Onun neden orada olduğunu anlayamıyorum. Onu oraya koymaya kimin karar verdiğini öğrenmek istiyorum.

(Stone Plans, anıtı hazırlayan şirketin adı )
Taş planı??? bunu gördünüz mü çocuklar? Taşın Planını'nın Websitesine baktım ve butona (bench demiş de o da bank demekmiş ama öyle de anlamsız oldu, buton demek istemiş olabileceğini düşünüp buton yazdım...) tıkladım ve butonun söylediğini görünce şok oldum "Coca Cola"!!!
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

tarih kısmı neden fotoşoplu????
teksdeki farka bakın.
biri profesyonel bir oyma makinasi ile yapılmış görünüyor ama tarih, ve home of Gery bir çocuğun el yazısı gibi görünüyor. Sadece bu resim için fotoşop yapılabilirdi. Sağ üst cnr'deki kısım, Nature tarafından oluşturuldu... ustalıkla tarafından ????

Anıt 3 defa örtüsüzdü (ifşa edildi anlamında)
Temmuz 2009 O2'de (bunu bilmiyordum valla Shocked ), 2010 Haziran'ında Joe tarafından ve 25 Haziran 2010'da Ketrin tarafından...
Anıtı ilk gördüğümde bir kaç hafta önce, Stone Plans sitesinin ana sayfasına baktım ve o kadar büyük değildi ("side" büyük değildi demiş de side ne manada anlamadım, yan-taraf-yön büyük değildi oluyor ama o da tuhaf oluyor, bir kaç taraf-yan-yön ya da içerik demek istemiş olabilir), şimdiki gibi değil... 2010'da oluşturuldu...
Bu aynı anıt değil mi? Önce Joe şimdi de Ketrin, neler oluyor???
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından B'uu Cuma Tem. 02, 2010 10:07 pm

Etkilendim Anma Yıldönümü Videoları 831850 Nesrin Jollystar TV ne oldu ? adı tam olarak buydu galiba. Hoax serielri 14te kaldımı.Hani şu Kenny Ortega'nın söyledikleriyle paralel giden videolar Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından nesronic Cuma Tem. 02, 2010 10:52 pm

Valla Jonelstar'ın videolarını ben de severdim, heyecanlıydılar Smile kaldı onlar ya 14'den sonra devam etmediler, halbuki devam edecek gibi bitmişti 14. bölüm Sad
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından hsbmj C.tesi Tem. 03, 2010 9:51 am

Video ve çeviri için teşekkürler ..
hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 03, 2010 10:05 pm

teşekkürler. Very Happy gerçekten de aile dışındakilerin oraya girdiğini görmedik.çok komik Anma Yıldönümü Videoları 83066 zaten o gün olanlar hoax olduğunu bilmeme rağmen içimi burktu.bir yıldır michaella yatıp kalkıp ağlayan,elinin çizgilerini bile ezberlemiş bir sürü insan gözünü dikmiş bu günü bekliyordu.ama ne gördüler?hiç özel ,tatmin edici birşey yapmadı jacksonlar.uyduruk bir anıt.dublör konusunda kör biri olmama rağmen(hala o2 arenadakinin michael olduğunu düşünüyorum) o resimdekinin casanova olduğunu ben bile biliyorum.
ortada gerçek bir yas olmadığı için mi _şu anıt neye benziyormuş bir bakalım _ deme gereğini duymadılar yoksa özellikle mi casanovanın resmini istediler bilemedim.ama özellikle konmuştur.hadi diyelim ki onlar michaeldan çok parayı önemsiyorlar da böyle göze batıcı bir hatayı iplemediler bile(bu kadar da değillerdir herhalde)kaç aydır bu anıtı yapanlar onca güzel fotoğrafın içinden bunu mu illaki seçmişler.anıtın açılışı yapılana kadar kaç kişi görmüştür.abi bu ne yahu diyen biri çıkmıştır herhalde.bir de randynin yaptığı oyun planı değişikliği var.bu aralar jermain sazı bıraktı randy eline aldı.ee zor bir oyun oynuyorlar.adamı şişiriyor.bakalım ne kadar dayanabilecekler.michael onların ve bizim iyiliğimiz için dönmek istiyordur.yoksa bu kadar topun ağzında olmalarına izin vermezdi.herkes onlara saldırıyor ve eleştiriyor.michaelın ailenin durumuna üzüldüğünü düşünüyorum.öyleyse dönmek için birşeylerin olmasını mı bekliyor yoksa dönüş tarihi önceden belli mi merak ediyorum.galiba dönene kadar soru işaretleri bitmeyecek.işin delirtecek kadar güzel tarafı da bu galiba

Anma Yıldönümü Videoları 925595 Anma Yıldönümü Videoları 925595
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ylzdnz C.tesi Tem. 03, 2010 10:27 pm

youtube sorun cıkarıyo görüntünün başlığını verir misiniz rica etsem?

ylzdnz

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 03, 2010 10:35 pm

ylzdnz demiş ki:youtube sorun cıkarıyo görüntünün başlığını verir misiniz rica etsem?
michael jackson hoax death_forest lawn,randy etc Wink
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics