MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Fans To Protest Dr. Murray Hearing

3 posters

Michael Jackson Fans To Protest Dr. Murray Hearing Empty Michael Jackson Fans To Protest Dr. Murray Hearing

Mesaj tarafından Ceres Paz Ağus. 22, 2010 5:47 pm

23 Ağustos Pazartesi günü DR.Murray sadece mahkeme karşısına değil aynı zamanda Justice4MJ adlı MJ fan grubununda karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Murray'in mahkemedeki duruşmasından çıkışında Los Angeles Adliye Binası'nın yakınındaki çevreyolu üstgeçidinde bekleyen kalabalık pankart ve sloganlarla onu protestoya hazırlanıyorlarmış.

Haberin kaynağı burada:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ceres

Michael Jackson Fans To Protest Dr. Murray Hearing Empty Geri: Michael Jackson Fans To Protest Dr. Murray Hearing

Mesaj tarafından Misafir Paz Ağus. 22, 2010 7:28 pm

ayrıca TMZ nin kendi fikri var son cümlede:but we're guessing the protest is the least of dr. murray's worries(bize göre protesto doktorun endişeleri içinde en son sırada ,ya da dr bu protestoyu çok da takmıyor gibi bir şey) sunny
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson Fans To Protest Dr. Murray Hearing Empty Geri: Michael Jackson Fans To Protest Dr. Murray Hearing

Mesaj tarafından hsbmj Paz Ağus. 22, 2010 7:36 pm

Haber için teşekkürler ..

TMZ nin yorumuda güzelmiş , ee doğru Murray ın içi rahat niye taksınki protestoyu Smile
hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından Ceres Paz Ağus. 22, 2010 10:08 pm

Ne bileyim arkadaşlar umarım MJ hala hayattadır da bizde boşu boşuna bu DR.Murray'i masum sanmıyoruzdur bazende böyle düşünüyorum.

Tamam bir çok tuhaf olaylar dönüyor ama insanda hiç bir zaman 100% emin olamıyor taa ki MJ'i kanlı canlı görene kadar benim içimde bir şüphe kalacaktır veya daha sağlam kanıtlar görene kadar.

Ceres

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Ağus. 23, 2010 12:39 am

TMZ ve onun şahane haberleri .Teşekkürler Ceres.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Ceres Ptsi Ağus. 23, 2010 7:40 am

TMZ cidden Michael'ı seviyor bunu dün gece aynı habere okur yorumlarına mesaj yazarken anladım Smile

Orada bir iki kendini bilmez var biri "I Hate MJ" diğeride "OhWell" nickli üyeler.

Ne zaman TMZ bir haber yapsa MJ hakkında ağza alınmayacak ifadeler kullanabiliyorlar yorumlarında bende dayanamayıp karşı cevap yazdım ve dün gece bunları takip ederken TMZ'nin bu iki kafadarın bazı mesajlarını uçurduğunu gördüm halbuki benim onlara yazdıklarımda az buz şeyler değildi ve onlardan alıntıda vardı ama birlikte uçmadı anlayın artık.

Ceres

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 23, 2010 2:05 pm

iyi yapmışsım Ceres eline sağlık.ordaki nickin de aynı mı?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Ceres Ptsi Ağus. 23, 2010 5:20 pm

Ordaki nickim ilk başta Billie Jean'di Mdenz,ama ceres aşkım ağır basınca bende nickimi CéRéS olarak değiştim olurda orada bu nicki gördün mü anlaki anti MJ taraftarlarına iyi bir saydırıyorumdur he he Very Happy

Hayır adam gibi yazarım orasıda ayrıda öyle ağza alınmayacak şeyler yazıyorlarki karşındakini adam yerine koyamıyorsun mecburen anlayacağı dilden anlatıyorum bende.

Ceres

Mesaj tarafından B'uu Ptsi Ağus. 23, 2010 5:41 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Michael Jackson Fans To Protest Dr. Murray Hearing 925595
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

- Similar topics