MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday

+2
B'uu
Ceres
6 posters

Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday Empty Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday

Mesaj tarafından Ceres Çarş. Eyl. 01, 2010 4:31 pm

Michael'in doğum günü için Forest Lawn'a aileden sadece Randy gitmiş hatta MJ'in hayranlarıyla birlikte kutlamışlar doğum gününü.

Biliyorsunuz Forest Lawn 29 Ağustos için özel olarak bir platform koymuştu mezarın dışına gelen hayranları çiçek ve hediyeleri bu platforma bıraksın diye.

Ne baba ne anne ne de çocukları yine ortalarda yok ayrıca benim bildiğim aileden bu konuda doğru düzgün bir Tribute çalışması bile olmadı doğum günü için Twitter'da biz hayranları bile daha çok şey söyledik MJ'le ilgili.

Bu da TMZ haberi hatta okuyucu yorumlarında bile neden sadece Randy'nin olduğu sorulmuş.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İki üç seneye kalmaz aile tamamen unutur MJ'i dostlar.

Ceres

Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday Empty Geri: Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday

Mesaj tarafından B'uu Çarş. Eyl. 01, 2010 4:34 pm

Gerçekten ölmüş olsa bu durumu görüp oturur ağlardım. Forest'i gitmelerini önemsemiyorum.Randy foresti çok sevdi kendine ordan yer alsın bence Smile

Teşekkürler Ceres 77. mesajın hayırlı olsun Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday Empty Geri: Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday

Mesaj tarafından Ceres Çarş. Eyl. 01, 2010 5:18 pm

Seviyorum bu forumu Burcu Heart

Bizlere bu ortamı sunduğunuz içinde tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.
Dilim döndüğünce ve elimden geldiğince (vakit buldukça) burada olduğum süre içinde hep bir şeyler paylaşmaya devam edeceğim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MJ'in 1.ölüm yıldönümünde yine Randy,Janet ve Jermaine vardı FL'da,yani sanki ölen benim oğlum veya babam ne gamsız aile ya..!! medyaya sadece bu üçlü çıkıp röportaj olsun anma olsun konuşuyor?? dediğin gibi öldüğüne inansam bu insanlara sövcem neredeyse

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu da sözüm ona özel bir anma ama nasıl olmuşsa resimler nete sızmış!!

Ceres

Mesaj tarafından B'uu Çarş. Eyl. 01, 2010 6:34 pm

O fotolar 25 Haziran'daki anmadan, doğum gününe ait değil.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Ceres Çarş. Eyl. 01, 2010 8:26 pm

Resimler öyle evet Burcu Ölüm yıldönümü anmadan doğum günüyle alakalı değil.

Zaten MJ doğum gününde FL giden Randy ve doğru düzgün iki kelime eden Jackie oldu gerisi biraz sessiz kaldı.

Bu linki vererek belirtmek istediğim nokta bu tür bir anma olsun doğum günü v.s. olsun aileden sadece belli kişilerin medyada görünmesi.

Ceres

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Eyl. 02, 2010 5:37 am

onlar Michael'ın yanındaydı bence..kimseyi görebildikmi doğum gününde? Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından leydis Perş. Eyl. 02, 2010 6:46 am

Dediğin gibi olmasını bütün kalbimle umuyorum... Sad
leydis
leydis

Mesaj tarafından mjmyhero Perş. Eyl. 02, 2010 11:24 am

MJ-4EVER demiş ki:onlar Michael'ın yanındaydı bence..kimseyi görebildikmi doğum gününde? Very Happy

bencede Selocum pepsi
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Eyl. 02, 2010 12:29 pm

Bende pasta istiyorum Michael.Ama benim pastamın üzerinde acıların çocuğu Murray'in resmi olsun.Propofol'u bol,demorolu az,bol hoax soslu olsun. Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday 83066

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Eyl. 02, 2010 12:41 pm

Pinokyo demiş ki:Bende pasta istiyorum Michael.Ama benim pastamın üzerinde acıların çocuğu Murray'in resmi olsun.Propofol'u bol,demorolu az,bol hoax soslu olsun. Michael Jackson's Brother Pays Tribute on Birthday 83066

Koptum bu yoruma ya ne güzel açıklamışsın Very Happy Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

- Similar topics