MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AEG -- Don't Blame Us for Dr. Murray!

4 posters

AEG -- Don't Blame Us for Dr. Murray! Empty AEG -- Don't Blame Us for Dr. Murray!

Mesaj tarafından Ceres Cuma Eyl. 17, 2010 8:52 am

AEG : "Doktor murray bizim için bi suçlama değil"

AEG avukatları aracılığıyla yayımlanan bildiride şirket aramaları "Katherine'in davasının yanlış,kanıtlanmamış ve değersiz" olduğunu söylüyor ve ardından Dr.Murray ile olan ilişkişini açıklıyor.

Açıklama devam ediyor --> Dr.Murray bay Jackson'un uzun zamandır kişisel doktoruydu(!!).AEG onu seçmedi ; denetlemek için aldı yada kiraladı.

-AEG "Bay Jackson ve onun varlığı(mülkü) ile ilgili başka açıklamalar da yapacağız" diyor.

Bu doğru Michael Murray'ı seçti - ama Katherine'in iddiaları da;

-AEG Murray'ın kimlik bilgilerini kontrol etmedi ÇÜNKÜ İHMALKARDI. diyor ve Ayrıca AEG'nin provalar sırasında Michael'ı çok zor bir yola ittiğini iddia ediyor..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ceres

AEG -- Don't Blame Us for Dr. Murray! Empty Geri: AEG -- Don't Blame Us for Dr. Murray!

Mesaj tarafından frvrmj Cuma Eyl. 17, 2010 3:05 pm

mj ın eskıdende doktoruysa murray,mj yenı bır doktor ıstememıstır dogal olarak.işe onunla devam etmıstr ama parayı AEG vermıstr doktora.
frvrmj
frvrmj

AEG -- Don't Blame Us for Dr. Murray! Empty Geri: AEG -- Don't Blame Us for Dr. Murray!

Mesaj tarafından B'uu Cuma Eyl. 17, 2010 7:16 pm

Şöyle anladım : Katherine AEG'ye dava açtı dieye haber çıkınca aaaa AEG'ye dava açıyor noluyor diye düşündük .1 gün sonra AEG'nin bu haberden dolayı açıklama yapması sağlanıyor.AEG durduk yere bunu açıklayamazdı ya pat diye bir zemin hazırlamak lazımdı.Tamamda 1 yıl boyunca çok vakti vardı neden ölüm olayının gerçekleştiği haftalarda yada Murray dava günleri açıklamadı şimdi açıkladı? Çok manidar .... Herhalde bu olayda başka bir şeyin zemin hazırlamasıdır.Domino taşı gibi.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Cuma Eyl. 17, 2010 8:34 pm

AEG neden Michaelın mal varlığını gündeme getiriyor,onlarla veya ihmal suçlamasıyla ne alakası var?ayrıca Murray nin kimlik bilgilerinde ilginç olan ne var ki.?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Ceres Cuma Eyl. 17, 2010 9:41 pm

Arkadaşlar çeviri Sinemin face'den arada böyle face'de ki haberlere denk geldikçe foruma aktaracağım.

Benim bu haberden anladığımda AEG karşı savunmaya geçmiş durumda ve Katherine'nin suçlamaları için Murray'i biz işe almadık zaten o MJ'in doktoruydu yani doktorun ihmalkar davranarak ölüme sebebiyet vermesinden sorumlu değiliz demek istiyorlar.

Benim anlamadığım nasıl Murray AEG'nin atadığı doktor değil mi??

Çoğu yerde hatta MJ ve AEG'den bir yetkili kimi belgeleri imzalamamış o yüzden de Murray yasal olarak konserler sırasında MJ'in doktoru bile değildi diye okumuştum??

Of ki ne of!! kafam fena karıştı çöz beni arap saçı..

Fransız kaldığım bir noktada bu olayla MJ mal varlığı ne alaka???

Ceres

Mesaj tarafından sinem_mj Cuma Eyl. 17, 2010 10:17 pm

Mal varlığını ben de anlamadım..Çeviride yeni olduğum için acaba yanlış mi çevirdim diye bayağı bir araştrdm ama Neutral
sinem_mj
sinem_mj

- Similar topics