MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlenceli bir video

Eğlenceli bir video Empty Eğlenceli bir video

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ekim 30, 2010 11:47 am

bu video eğlencelik olduğu için buraya atayım dedim(youtube değil)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
hoax için en büyük şüphelerden biri de emniyet ve adalet kurumlarının bu iş için kullanılmasının imkansız olduğu fikri.video polislerle ilgili şubat 2010 da LA havaalanında bir sürü polis görüyorsunuz.C.Murray i korumak için ordalar.deniyor ki,kimse ama hiç kimse bir şov için ,hoax için yüzlerce polisi kullanamaz,sirk mi bu,resmi bir kurum sonuçta.hiç kimse mi? gerçekten mi?Michael hariç,çünkü bunu daha önce de yaptı.bu görüntüleri hatırlarsınız.Michael şov için yüzlerce avrupalı polisi kullanıyor.(şu tavırlarına bir bakın,çok güzel organize ediyor,büyük bir yönetmen havası var.ayrıca amerikan emniyet teşkilatı onlardan daha ciddi bir kurum mu sanki,herhalde bir sürü hollywood yapımında kullanılmışlardır şimdiye kadar)son kısımları seyredemiyorum ama cenaze törenindeki polisleri gösteriyor eskortluk yapan.bir kaç yıl önce Michaela işkence yaptıklarını bu da yetmezmiş gibi gazetecilere boş bir hücrenin fotoğrafını çektirip ''işte Michael Jackson yargılandıktan sonra böyle bir hücrede kalacak'' dediklerini düşününce (üstelik mahkeme süreci daha başlamamıştı bile) kurallar ve kanunlar konusunda çok da hassa oldukları söylenemez.o yüzden bu bir hoax sa yazık değil mi o adamcığazlara orda çalışıyorlar gibi laflar bana çok saçma geliyor.
Anonymous
Misafir
Misafir

Eğlenceli bir video Empty Geri: Eğlenceli bir video

Mesaj tarafından B'uu C.tesi Ekim 30, 2010 4:54 pm

Ben buraya taşıdım mesajını , çünkü video ve aradığımızda orada bulmak zor oluyor .Kategorisi olduğu için burada daha iyi Smile

B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

- Similar topics