MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

animasyon hoaxdeath-Megamind.

+9
nunu
mj_dodo
sinem_mj
MJ-4EVER
mjnuray
nesronic
Pinokyo
KING-MJ
4k1n_B3y
13 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

animasyon hoaxdeath-Megamind.   Empty animasyon hoaxdeath-Megamind.

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 19, 2011 4:17 pm

bu belki önemli birşey olmayabilir ama eğlenceli birşey.yakın zamanda Megamind diye bir animasyon gösterilmiş.seyretmiş miydiniz?ben en kısa zamanda seyredeceğim.bu bir hoaxdeath in animasyonu ama video filmin sonuyla ilgili bilgi içeriyor,ben uyarayım da
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

süper kahraman Metroman herkesin sevdiği bir stardır.burda heykelinin açılışında yaptığı şovlar var.bu anlar insanın aklına History heykelinin açılışını getiriyor.kostümün önünde bir büyük M harfi var.ancak Metroman düşmanı olan Megamind tarafından öldürülür.(yanlış anlamadıysam bir gazeteci kadın bu olaya şahit olur)bir gün mrgamind ,gazeteci kadınla birlikte gizli bir yer bulur,sanat eserleriyle dolu büyük bir salon,ve BAM: Metroman le karşılaşırlar.hayattadır.(karşılaşma sahnesi komik galiba Very Happy )Metroman onlara insanlardan uzaklaşmak için detaylı bir plan yaparak fake bir ölüm hazırladığını ve saklandığını anlatır.istediği şeyin müzik yapmak ve hayatını değiştirmek olduğunu söyler.ve son;Megamind iyi bir kahraman olur ve Metroman gizlenerek yaşamaya devam eder.burda çalan fon müziği:Bad..fakat bitmedi...(illa bir TESADÜF olacak ya)IMDb de filmin full cast ında visual effects listesinde bir isim var:Michael J. Pan.
Michael J. Pan a ait başka bilgiler:
eğlenceli bi TESADÜF.
Anonymous
Misafir
Misafir

animasyon hoaxdeath-Megamind.   Empty Geri: animasyon hoaxdeath-Megamind.

Mesaj tarafından 4k1n_B3y Çarş. Ocak 19, 2011 5:17 pm

Süper bilgiler , teşekkürler.
4k1n_B3y
4k1n_B3y

Mesaj tarafından 4k1n_B3y Çarş. Ocak 19, 2011 5:20 pm

Ayrıca filmin tarihi ney.
4k1n_B3y
4k1n_B3y

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 19, 2011 5:35 pm

bu daha yeni gösterilmiş.aralık ayında galiba.ayrıca şu metroman le karşılaştıkları sahne var ya,orda michael ı o şekilde düşündüm de gülmekten öldüm yav Razz
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KING-MJ Çarş. Ocak 19, 2011 6:51 pm

megaman fzik olarak aynı Elvis yalnız. elinde gitarda var...
ama benim takıldıgım MICHAEL J. Pan olayı tabi.. süper bişey. film su an vizyonda yarın gidicem..
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ocak 19, 2011 8:11 pm

Ne zamandır reklamı yapılıyor bu filmin,görmüştüm.İnanılmaz aileye benzettim biraz.Hangi hoax videosuydu hatırlamıyorum.Michael'ın artık sadece müzik yapmayacağı,sinema,basın,yönetmenlik,oyun,görsel sanatlar v.b ile yoluna devam edeceğini söylemişti.Hatta This is it sadece başlangıçtı diye eklemişti.

Bazı filmlerde Michael'dan kesin izler görüyorum.Senaryoda mı yazmaya başladı desem muhtemeldir.Dünyanın en büyük şovunun senaryosunu yazabildiğine göre,film için senaryo yazmak onun için çocuk oyuncağı.Hayranlığım hergeçen gün biraz daha artıyor.Kim bu adam.Gerçek mi.Bilmiyorum.

Pinokyo

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ocak 19, 2011 9:22 pm

MICHAEL J. Pan Very Happy süpermiş bu Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından mjnuray Perş. Ocak 20, 2011 9:30 am

Bende bayıldım buna yaa gerçekten çok güzel baglantılar var heyecanlandım valla Very Happy
Michael J. Pan ' da harika Smile

kesin izlemek gerek Wink

teşekkürler Mdenz ..
mjnuray
mjnuray

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Ocak 20, 2011 11:45 am

KING-MJ demiş ki:megaman fzik olarak aynı Elvis yalnız. elinde gitarda var...
ama benim takıldıgım MICHAEL J. Pan olayı tabi.. süper bişey. film su an vizyonda yarın gidicem..

Elvis benzetmesi yerinde olmuş Very Happy ..Ben videoya bakamadım resimlerine baktım sadece..Sanırım Brad Pitt seslendiriyor çünkü görsellerde metroman heykelleriyle fotoğrafları çıkıyor Very Happy

Michael J. Pan süpermiş yahu Very Happy Very Happy Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından 4k1n_B3y C.tesi Ocak 22, 2011 10:45 am

Aha! birşey daha aklıma takıldı hani bu süper kahramanı arkadan biri dürtüyor ya o zaman ki üstü hani MJ'nin sahte cenazesinde bi bastonlu adama MJ diyorlardı . O adama benzemiyormu üstü sakalı herşeyi ?
4k1n_B3y
4k1n_B3y

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ocak 22, 2011 1:49 pm

evet ya,tipi ve şapkası benziyor sanki Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından 4k1n_B3y C.tesi Ocak 22, 2011 2:55 pm

Aynı yahu sakallarının rengi dahi fötr şapkanın çizgisi dahi aynı.
4k1n_B3y
4k1n_B3y

Mesaj tarafından KING-MJ Salı Ocak 25, 2011 11:56 am

arkadaşlar filmi bugün izledim herşeyden önce çok eğlenceliydi tavsiye ediyorum.

MJ konusuna gelirsek ben MegaMan nin MJden cok Elvise benzetildigini düşünüyorum kostümündeki sacaklar olsun gitar çalması sakallı hali ve dolgun bir sesi olması sebebiyle. MJle ilgili en dikkat cekici şey filmin son şarkısının BAD olması ve tüm karakterlerin BAD de dans etmesi..

ama MICHAEL J. PAN dan baska elimizde sanırım bi ipucu daha varki oda filmin amerikadaki gösterim tarihi..

5 KASIM..

hatırla hatırla 5 KASIM gününü hatırla.. Smile
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından sinem_mj Salı Ocak 25, 2011 2:34 pm

Merak ettiğim filmdi .. İzleyebilseydim keşke ama bakalım..

MICHAEL J. PAN hee ? Smile
Teşekkürler Şengün abla Smile
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından nesronic Paz Ocak 30, 2011 6:34 pm

Arkadaşlar filmi bugün izledim, MJ Elvis falan kısmını geçiyorum acayip eğlendim o yüzden kaçırmayın derim Wink İşin MJ&EP kısmı ile ilgili de söylenecek bir çok şey var aslında Very Happy

İlk olarak, eğer Michael'ın bu filmde parmağı olduğundan emin olsaydık derdim ki, Michael Jackson, Elvis Presley'e teşekkürlerini sunmuş Smile ama emin olmasak da ben yine de aynı şeyidüşünmeye başladım bile Very Happy İzleyecek olanların keyfini kaçırmamak için filmle ilgili fazla detaya girmeyeyim. Metroman Elvis'in yansıması, Megamind'ı da ben Michael olarak kabul ederim rahatlıkla. Fİlmin bir sahnesinde Megamind'ın elinde dergi mi yemek mönüsü mü ne bir şey var, üzerinde Megamind unmasked yazıyor. Aynısı MJ çin dergi kapağıydı Very Happy Megamind filmin kötüsü ama aslında kötü değil, sadece halk tarafından kötü biliniyor çünkü sürekli yalnız bir çocukluk geçirmiş ve o kadar dışlanmış ki çevresi tarafından zamanla kendi kendisinin kötü olduğuna inanmış. Kötülük yaparken de genelde eline yüzüne bulaştırıyor falan zaten çünkü aslında kalbinde kötü biri değil. Neyse yine birgün Metroman'la didişirken Megamind Metroman'i öldürüyor ve çok mutlu oluyor ama zamanla canı sıkılmaya başlıyor çünkü iyi kahraman olmadan kötülüğün bir anlamı kalmıyor. Kötülük yapsa da bundan keyif almıyor ve kendisi bir iyi kahraman yaratıyor. Ama bu sözde iyi kahraman da kısa sürede bir şeytana dönüşüyor ve kendi çıkarları için şehri yakıp yıkıyor. Veee İyilik misyonu da, şehri yeni kötü kahramandan kurtarama işi Megamind'e düşüyor. Böylece Megamind'ın özündeki iyilik ortaya çıkıyor zaten aslında kötü olmayan Megamind şehri kötüden kurtararak kahraman oluyor falan. Bu arada Megamind ve gazeteci kız Metroman'ın evine gittiklerinde Metroman'le karşılaşıyorlar, o sahne cidden harika Smile Neyse Metroman aslında ölmediğini falan itiraf ediyor vs. Metroman'ın o andaki hali ve sonra şehirdeki gösteride biri arkadan dürttüğünde yüzünü bize döndüğü andaki hali bana funeraldeki şapkalı amcadan ziyade Elvis'in yaşadığı teorilerindeki başka bir şeyi hatırlattı Very Happy

Bu video demek istediğimin tam ifadesi Very Happy

Son olarak bir iki şey daha eklemek istiyorum, Megamind aynı Michael gibi, herkes kötü biliyor ama o aslında iyi biri, yanı sıra cildi herkesinkinden farklı, filmin içindeki tek ucube olarak tanımlanacak kişi o ama herkesin sandığı gibi biri değil işte. Bu arada sık sık kılık değiştiren de biri Very Happy Filmin neden Michael'ın Elvis'e teşekkür göndermesi olduğunu düşünebileceğimi de söyleyeyim. Son sahnelerde, Megamind ne kadar yardım istese de Metroman şehri kurtarma konusundan Megamind'ın ricasını reddediyor ve Megamind'ı bu işte yalnız bırakıyor. Megamind şehri tek başına kurtarmak zorunda kalıyor ve başarılı da oluyor. Onu izleyen Metroman'da aynen şöyle diyor; "Aferim evlat, başaracağını biliyordum" Very Happy Açıkcası bu benim için Michael'ın hoaxtaki başarısından dolayı hocası Elvis'e teşekkürüdür. Sen olmasan başaramazdım anlamında yani, Elvis'de aferim demiş işte Very Happy

Tabi bu dediklerimin hepsi kişisel düşüncem, teorilerim vs. Yoksa filmde MJ'ın parmağı var mıdır, yoksa bile Elvis'e niyet mi oluşturulmuştur Metroman figürü bilmiyoruz. Sadece izledim ve film bittiğinde salondan bu duygularla çıktım Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından KING-MJ Paz Ocak 30, 2011 10:11 pm

Nesrin korktum su an. filmi bende izledim ama hiç fark etmedigim ortak özellikler bulmuşsun.
ama filmde okadar güzeldiki MJ için gittim ama film boyunca amacımı unutup filme daldım. çok eglenceli bir film. bilmiyorum alt yazılımı izledin ama bn düblajlı izledim ve onunda ayrı bir tat verdigi kesin. hele o minyonla belediye binasının kapısını kapatma olayında yere düştüm gülmekten..
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Ocak 31, 2011 7:00 pm

Yok ben de dublajlı izledim, alt yazılı gösterim yoktu zaten, netten tüm salonlardaki gösterimlere baktım. Olsa bir de ingilizce izlerdim kesin, ne yazık ki ülkemizde animasyonlar genelde dublajlı oynuyor ama şu gerçeği unutuyorlar, bu yeni nesil animasyonlarda çocuklardan çok yetişkinler eğleniyor Very Happy Salondaki çocukların hiç biri gülmedi ama anneler babalar ve ben gibi koca eşşekler göbek çatlattık Razz Ama bu arada dublaj da muhteşemdi Wink

Bu arada, filmin tamamen Michael'ın eseri olduğunu varsayarsak çıkacak sonuç bence tam olarak şu olur; Michael Elvis'i buldu, ondan hoax yapmanın püf noktalarını öğrendi ve onunla birlikte geri dönmesi ve alemi kurtarması için sızlandı ama Elvis kabul etmedi, yok dedi, "sen tek başına başarmalısın evlat, ben bu inziva hayatımdan gayet memnunum" Very Happy E o zaman filmin finaline göre Michael şehri kurtaracak demektir Smile

Hmm ayrıca filmin devam filmi çekilirse ikinci bölümde kesin Megamind da hoax yapar Metroman gibi Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ocak 31, 2011 7:42 pm

Valla Nesrin abla sana ne diyeceğimi bilmiyorum süpersin Very Happy ..Sen video yapıp yaysan varya tıklanma rekoru kırarlar Razz ..Bunlar nasıl teoriler benim acayip hoşuma gitti yemin ederim Very Happy ..Filmi bende izlemek istiyorum yaa Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Ptsi Ocak 31, 2011 7:46 pm

İzle izle, süper film Very Happy Zaten filmi Michael yaptıysa açık açık hoax cluesu verecek değildi, böyle alttan alttan yedirmek tam Michaelcıma göre bir hareket, çok güzel hareketler bunlar Smile

Manyak Michael, alem Michael'a, Michael da bana hasta olsa keşke Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Şub. 01, 2011 9:51 am

Filmi bugün seyrettim.Gerçi benimkine seyretmek denmez bir elimde kalem diğer elimde kağıt sürekli not tuttum.Önemli gördüğüm yerleri,sözleri yazdım.Senaryo'da Michael'ın eli olduğunu kabul ederek bir şeyler hazırladım.Ama çoğu benim fikrim.Konuyu Nesrin anlattığı için tekrar etmeyeceğim.

*Filmin başında Metroman'in düştüğü yer bana Graceland'i hatırlattı.Megamind'in çocukluğu üzücü bir şelilde Michael'ın çocukluğuna benziyor.En iyi yaptığım şey kötü olmak dediği yerde çok tanıdık bir cümle söylüyor "I loved it".
*Metroman elbetteki süperman'e benziyor.Kız'da doğal olarak Lois Lane.Ama hem fizik olarak hemde filmin ilerleyen bölümlerini gözönüne alırsak bence kızın ilham kaynağı Lisa.
*Megamind sık sık rahatlıkla kılık değiştiriyor.Sizi kime hatırlatıyor Very Happy
*Kız hiçbirşeye şaşırmıyor.Megamind kendisini kaçırdığında bile.Bu soğukkanlılığı hoax boyunca sadece bir kişide gördüm.Bildiniz Lisa
*Megamind Metroman'i öldürmek için-gerçek olmayan- bir rasathane inşa etmiştir.Metroman tuzağa düşünce aralarında geçen konuşmada "İntikam soğuk yemektir "diyen Metroman'e ,Megamind "Ama şeytan'nın mikrodalga fırınında ısıtılabilir" dedikten sonra ekranda kocaman bir tek göz görünür.
*Metroman öldükten sonra kral Megamind olur.Elvis'ten sonra Michael kral olur malumunuz.(Elvis yaşada Michael kral olacaktı zaten.Bu bağlantıyı sevmedim.)
*Megamind şehri ele geçirdikten sonra belediye binasında ilk kez pencere görür.Ve onu televizyon sanır.Yardımcısı balık" O bir pencere" der."Bütün çocuklar pencerelerden bakarlar"(Michael'ın sürekli çalışarak geçirdiği çocukluğuna atıf)
*Şehirde asılı posterlerde "No you can't" yazar.Hatırlayın aynı poster Obama "Yes you can"
*Kral olunca Megamind yalnız kalır,rekabetsiz.
*Hem kız hem Megamind, Metroman'i (Elvis) özlüyor.
*Megamind Metroman'nin heykeli ile dertleşirken elinde bir demet sarı gül var.
*Megamind Roxanne karşı birşeyler hissediyor.
*Megamind'a bir kahraman yaratma fikrini kız verir.Metroman'nin Dna'sını kullanarak.(This is it Dna meselesi ve bu sahne ile bağlantı kurmayı düşündüm ama alakasız gibi)
*Bernard kim hoax üyelerinden çözemedim.Murray olabilir mi?Murray'nin arkasında Michael olduğu ve Murray'nin Michael gibi konuştuğunu hesaba katarsak (Dava "I'm innocent man")
*Yeni kahraman Titan'nın (Space Dad) hocası %1000 Marlon Brando bence.Konuşması aynı.Replikleri Süperman'deki meşhur sahneye benziyor.
*Herşeyi Space Dad yönetiyor.
*Megamind un masked.Smile Smile
*Megamind sanat seviyor.
*Kıza aşık oldukça kötü adam olmak istemiyor.
*Bernard kılığına girdiği rendevu sahnesinde kız "Kitabı kapağına göre yargılayamazsın diyor."Bir insanı görünüşüne göre yargılayamazsın" diye ekliyor.
*Megamind Michael ise, bence Lisa ile ilgili hayal kırıklıklarınıda izliyoruz.
*Titan'nın evine geldiği sahnede aslında iyi sandığımız insanların,kahraman olduğunu sandıklarımızın paramızı çalıp bizi kandırdığı gösterliyor.Aynı sahnede tv'da Game over yazısı var.
*Kötü kahraman ortaklık teklif ediyor.Megamind reddediyor.
*Titan Megamind'i öldürmeye çalışıyor.Megamind,Titan'ı bakır bir kafese kapattığı zaman Megamind "Bil bakalım ne oldu Buster Brown" diyor.(Buster Brown E.C.Segar'ın yarattığı bir çizgi roman karakteri imiş.Hakkında çok şey öğrenemedim.Yazılar hep İngilizceydi.Ama ilginç olan bu yazarın diğer kahramını çok meşhur yani Temel Reis(Michael Temel Reis seviyor.This is it'deki twymf nota bölümü,tişörtü)
*Megamind Metroman'i bulmak için kızdan yardım istiyor.(Hoax Lisa yardımı)
*Megamind Metroman'e "Are you ghost"diyor?
*Megamind ve Metroman gizli sığınakta karşılaştıklarında, Metroman neden sahte ölüm yaptığını anlatıyor(Bu kısmı belki Elvis yazmıştır.)Very Happy
*Titan şehri yakıp yıkıyor.Titan kıza çoğu şeyin hayal olduğunu söylüyor.Bu cümleye dikkat "Burası gerçek dünya ve senin uyanman gerek"
*Megamind geri döndüğünde (savaşmak için) Megamind gösterişi sever diyor.Bana müthiş birini hatırlattı ama kimi Razz
*Metroman, Titan Megamind'i yere sererken geri dönüyor ve "Ölümüm çok abartıldı "diyor.
*Aslında dövüşenin Metroman değil Megamind olduğu ortaya çıkıyor.(Damadın intikamımı desek ne desek)
*Kötü adam,yenildikten sonra balıkta sahte ölüm yapıyor.Megamind'ın lafına bayıldım burada "Ne duygu sömürüsü ama" diyor. Very Happy
*Bitiş sahnesi sözü "Kader bize verilen değil,kendi seçtiğimiz yoldur."
*Son sahne herkes Bad ile dans ederken Megamind dönüyor (Ben o ayakları çok iyi tanıyorum.Dünyada sadece bir kişi öyle dönebilir.)
*Michael Jackson......

Pinokyo

Mesaj tarafından mj_dodo Salı Şub. 01, 2011 10:14 am

bu resimdeki de bana you rock my world ü hatırlattı Question
mj_dodo
mj_dodo

Mesaj tarafından nesronic Salı Şub. 01, 2011 10:43 am

Pinokyocum, süpersin afro
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nunu Salı Şub. 01, 2011 12:16 pm

Pinokyo demiş ki:Filmi bugün seyrettim.Gerçi benimkine seyretmek denmez bir elimde kalem diğer elimde kağıt sürekli not tuttum.Önemli gördüğüm yerleri,sözleri yazdım.Senaryo'da Michael'ın eli olduğunu kabul ederek bir şeyler hazırladım.Ama çoğu benim fikrim.Konuyu Nesrin anlattığı için tekrar etmeyeceğim.

*Filmin başında Metroman'in düştüğü yer bana Graceland'i hatırlattı.Megamind'in çocukluğu üzücü bir şelilde Michael'ın çocukluğuna benziyor.En iyi yaptığım şey kötü olmak dediği yerde çok tanıdık bir cümle söylüyor "I loved it".
*Metroman elbetteki süperman'e benziyor.Kız'da doğal olarak Lois Lane.Ama hem fizik olarak hemde filmin ilerleyen bölümlerini gözönüne alırsak bence kızın ilham kaynağı Lisa.
*Megamind sık sık rahatlıkla kılık değiştiriyor.Sizi kime hatırlatıyor Very Happy
*Kız hiçbirşeye şaşırmıyor.Megamind kendisini kaçırdığında bile.Bu soğukkanlılığı hoax boyunca sadece bir kişide gördüm.Bildiniz Lisa
*Megamind Metroman'i öldürmek için-gerçek olmayan- bir rasathane inşa etmiştir.Metroman tuzağa düşünce aralarında geçen konuşmada "İntikam soğuk yemektir "diyen Metroman'e ,Megamind "Ama şeytan'nın mikrodalga fırınında ısıtılabilir" dedikten sonra ekranda kocaman bir tek göz görünür.
*Metroman öldükten sonra kral Megamind olur.Elvis'ten sonra Michael kral olur malumunuz.(Elvis yaşada Michael kral olacaktı zaten.Bu bağlantıyı sevmedim.)
*Megamind şehri ele geçirdikten sonra belediye binasında ilk kez pencere görür.Ve onu televizyon sanır.Yardımcısı balık" O bir pencere" der."Bütün çocuklar pencerelerden bakarlar"(Michael'ın sürekli çalışarak geçirdiği çocukluğuna atıf)
*Şehirde asılı posterlerde "No you can't" yazar.Hatırlayın aynı poster Obama "Yes you can"
*Kral olunca Megamind yalnız kalır,rekabetsiz.
*Hem kız hem Megamind, Metroman'i (Elvis) özlüyor.
*Megamind Metroman'nin heykeli ile dertleşirken elinde bir demet sarı gül var.
*Megamind Roxanne karşı birşeyler hissediyor.
*Megamind'a bir kahraman yaratma fikrini kız verir.Metroman'nin Dna'sını kullanarak.(This is it Dna meselesi ve bu sahne ile bağlantı kurmayı düşündüm ama alakasız gibi)
*Bernard kim hoax üyelerinden çözemedim.Murray olabilir mi?Murray'nin arkasında Michael olduğu ve Murray'nin Michael gibi konuştuğunu hesaba katarsak (Dava "I'm innocent man")
*Yeni kahraman Titan'nın (Space Dad) hocası %1000 Marlon Brando bence.Konuşması aynı.Replikleri Süperman'deki meşhur sahneye benziyor.
*Herşeyi Space Dad yönetiyor.
*Megamind un masked.Smile Smile
*Megamind sanat seviyor.
*Kıza aşık oldukça kötü adam olmak istemiyor.
*Bernard kılığına girdiği rendevu sahnesinde kız "Kitabı kapağına göre yargılayamazsın diyor."Bir insanı görünüşüne göre yargılayamazsın" diye ekliyor.
*Megamind Michael ise, bence Lisa ile ilgili hayal kırıklıklarınıda izliyoruz.
*Titan'nın evine geldiği sahnede aslında iyi sandığımız insanların,kahraman olduğunu sandıklarımızın paramızı çalıp bizi kandırdığı gösterliyor.Aynı sahnede tv'da Game over yazısı var.
*Kötü kahraman ortaklık teklif ediyor.Megamind reddediyor.
*Titan Megamind'i öldürmeye çalışıyor.Megamind,Titan'ı bakır bir kafese kapattığı zaman Megamind "Bil bakalım ne oldu Buster Brown" diyor.(Buster Brown E.C.Segar'ın yarattığı bir çizgi roman karakteri imiş.Hakkında çok şey öğrenemedim.Yazılar hep İngilizceydi.Ama ilginç olan bu yazarın diğer kahramını çok meşhur yani Temel Reis(Michael Temel Reis seviyor.This is it'deki twymf nota bölümü,tişörtü)
*Megamind Metroman'i bulmak için kızdan yardım istiyor.(Hoax Lisa yardımı)
*Megamind Metroman'e "Are you ghost"diyor?
*Megamind ve Metroman gizli sığınakta karşılaştıklarında, Metroman neden sahte ölüm yaptığını anlatıyor(Bu kısmı belki Elvis yazmıştır.)Very Happy
*Titan şehri yakıp yıkıyor.Titan kıza çoğu şeyin hayal olduğunu söylüyor.Bu cümleye dikkat "Burası gerçek dünya ve senin uyanman gerek"
*Megamind geri döndüğünde (savaşmak için) Megamind gösterişi sever diyor.Bana müthiş birini hatırlattı ama kimi Razz
*Metroman, Titan Megamind'i yere sererken geri dönüyor ve "Ölümüm çok abartıldı "diyor.
*Aslında dövüşenin Metroman değil Megamind olduğu ortaya çıkıyor.(Damadın intikamımı desek ne desek)
*Kötü adam,yenildikten sonra balıkta sahte ölüm yapıyor.Megamind'ın lafına bayıldım burada "Ne duygu sömürüsü ama" diyor. Very Happy
*Bitiş sahnesi sözü "Kader bize verilen değil,kendi seçtiğimiz yoldur."
*Son sahne herkes Bad ile dans ederken Megamind dönüyor (Ben o ayakları çok iyi tanıyorum.Dünyada sadece bir kişi öyle dönebilir.)
*Michael Jackson......

pinokyocum adınla çelişiyorsun Very Happy şapkam olsaydı çıkartacaktım senin için
nunu
nunu

Mesaj tarafından leydis Salı Şub. 01, 2011 12:54 pm

Pinokyocum eline sağlık ne güzel özetlemişsin her şeyi seyretmiş kadar oldum Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Şub. 01, 2011 2:03 pm

Ne demek herşey siz ve Michael için.Beni hayata yeniden döndüren sizlerdiniz.Keşke çok daha fazlasını yapabilseydim sizin için. Heart

Pinokyo

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki