MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LeahcimNoskcaj this is it.

+7
nesronic
MJ-4EVER
tink*
KING-MJ
nunu
leydis
Pinokyo
11 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

LeahcimNoskcaj this is it.  Empty LeahcimNoskcaj this is it.

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ocak 30, 2011 4:27 pm

Bu videoları italyan bir çocuk hazırlıyordu değil mi,sesi ne kadar benziyor.Çok özlediğim için halüsülasyonda görebilirim.Aldırmayın Very Happy Razz

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

LeahcimNoskcaj this is it.  Empty Geri: LeahcimNoskcaj this is it.

Mesaj tarafından leydis Paz Ocak 30, 2011 4:36 pm

Buradaki ses Mj değil mi? Çok benziyor ama...... Rolling Eyes I love you
leydis
leydis

Mesaj tarafından nunu Paz Ocak 30, 2011 8:43 pm

özellikle sesini değiştirerek söylemiş gibi BN deki kadar sahte değil dikkat ettiniz mi
nunu
nunu

Mesaj tarafından KING-MJ Paz Ocak 30, 2011 9:51 pm

norveçli bu arkadaş tipide tam bir emo Smile

başlarda kıskanıyodum böle MJ e sesini benzetenleri ama bi sansım olsaydı kimin sesini almak isterdin diye sorulsa asla MJ demem ne onun gibi şarkı sölemek nede dansetmek isterim. çünkü MJin TEK olmasını isterim. o yüzden bu şansımı yabancı olarak George Michael Türk olarak Tarkan dan yana kullanırım. Smile

bunuda niye acıkladıysam Smile

KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından nunu Paz Ocak 30, 2011 9:55 pm

KING-MJ demiş ki:norveçli

kim bu ya nerden çıktı şimdi Smile ne çok takklitçisi var bu adamın her yerden ya bir MJ suratı ya da sesi çıkıyor....acaba MJ, MJ miydi diyesim var
nunu
nunu

Mesaj tarafından KING-MJ Paz Ocak 30, 2011 10:51 pm

Smile

diğer siteden biliyorum orda cıkmıştı bu genç.

hep böle slow takılıyor ama andırıyor. hatta Shes out of my life sarkısını seslendirip this is it provası diye yerdirmeye çalıştı bende diger sitede paylaşmıtım bu konser provasıymış ama sesi benzemiyor kandırılabilirz demiştim herkes sapına kadar mj ve cok tatlı gibi seyler söleyerek gaza gelmişlerdi ama sonra benm kafa biri ortaya cıkarmıştı kanıtladı baya geyigi dönmüştü. cok iyi bir Lady in My Life performansı var ama bulamadım

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] burdada emo hali Smile
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından tink* Ptsi Ocak 31, 2011 9:03 pm

arkadaşlar bi de buna bakın :

tink*
tink*

Mesaj tarafından tink* Ptsi Ocak 31, 2011 9:04 pm

sizce de verdiğimiz link'te this is it dublörüne benzemiyo mu?
tink*
tink*

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ocak 31, 2011 10:32 pm

Bu şarkıyı Marcus Joseph Williams seslendiriyo KING-MJ'inde dediği gibi..Bu videoda adı yazan kişi ise tink*'in paylaştığı videodaki adam..Yani bir karışıklık var Smile

Bu ses Michael'a benzemiyo bence(birkaç şarkı hariç)..Hele bu şarkıda hiç benzemiyo zaten kendi sözleri bunlar..27-28. saniyelerdeki gırtlağa dikkat Michael la alakası yok Smile ..Gırtlakta çok kötü bu adam..Çok iyi Gırtlak yapabilen iki kişi tanıyorum birisi Jean Walker öteki Robert Alexander Giles Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından tink* Ptsi Ocak 31, 2011 11:51 pm

Pinokyo'nun paylaştığı linkten yola cıkarak facebook hesabını bulduk.Facebook hesabında ''orjnal Leahcim'' diyerek bir hesabın linkini vermiş.Ve this is it'i inceleyenler bilir I just can't stop lovin' you performansından hemen önce Ortega'yla konuşmalarında aksan farklılıkları vardı.Başta İspanyol aksanı gibi gelmişti bana.ve şimdi bu hesabı bulduktan sonra çocuk ispanyolcaya çok yakın olan portekizce yazışıyo.Ve This is it'teki bariz michael olmadığı belli olan dublörle ağız yapısı çene ve saç (yapışık kafasına:) ) (michael'ınki daha kabarık) neredeyse birebir bence.Bu yüzden bu linki önerdim...

facebook hesabı için :

orjinal halini de paylaşmış duvarında ama yine de vereyim :

inceleyin fikir çarpıştıralım Smile)
tink*
tink*

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Şub. 01, 2011 12:15 am

I Just Can't Stop Loving You'dakinin Michael olmadığını söylemeyin hayatta inanmam Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından tink* Salı Şub. 01, 2011 2:16 am

ilk başta bende öle düşünüyodum beni o performansta tereddüte düşüren sadece sesiydi ama sonradan gördük ki mj nin sesini başarıyla taklit edenler var o yüzden tekrar tekrar ve dikkatle izlemeni tavsiye ediyorum Smile
demek istediim sesi benzeyen bi adam bulmuşlar ve sora bi kaç ameliyatla ham maddeyi oluşturmuşlar sonrası zaten kolay bir kaç makyaj tekniği ve gözlükle iş bitmiştir.mj için zor bi şey değil bunlar...
tink*
tink*

Mesaj tarafından nesronic Salı Şub. 01, 2011 7:40 am

I Just Can't Stop Loving You için Michael'ın sesi ya da değil diyemem, anladığım bir konu değil ama filmi izlediğimde ne biçim söyledi beaaaa demiştim Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Şub. 01, 2011 9:03 pm

tink* demiş ki:ilk başta bende öle düşünüyodum beni o performansta tereddüte düşüren sadece sesiydi ama sonradan gördük ki mj nin sesini başarıyla taklit edenler var o yüzden tekrar tekrar ve dikkatle izlemeni tavsiye ediyorum Smile
demek istediim sesi benzeyen bi adam bulmuşlar ve sora bi kaç ameliyatla ham maddeyi oluşturmuşlar sonrası zaten kolay bir kaç makyaj tekniği ve gözlükle iş bitmiştir.mj için zor bi şey değil bunlar...

Sen bunun önemli bir kanıtı olarak baştaki değişik konuşmaları gösteriyorsun değilmi ? ..Orda şarkının bir farklı versiyonu olan farklı dilde olanını söylüyordu..Bu kadar amatörce bir açık vereceğini bekleyemessin Smile ..Hareketleri gülüşü söyleyişi kesinlikle Michael ..Bu filmde en emin olduğum Michael diyebilirim Smile ..Hele o gırtlakla söyleyişi yokmu beni bitiriyor Heart
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından tink* Çarş. Şub. 02, 2011 1:51 am

ben kanıt olarak sadece bu değişik konuşmaları değil bütün this is it incelemelerimden bahsediyorum amatörce açıklardan bahsetmişsin hoax boyunca fazlaca ipucundan bahsettik sence hepsi çok mu profesyoneldi bence tii de hareketleri gülüşü kesinlikle taklit edilmiş michael olduğunu düşünüyorum..tii her izlediimde rahatsız olduğum bölümler vardı ve leahcim in fotosunu gördüğümde this is it dedim:)benimki tabi ki sadece bir teori;ama this is it'te michael varsa bu sadece 2-3 performansı geçmiyo tii teki dublör illa ki leahcim dir demiyorum ancak kesinlikle bizlerin bildiği dublörlerden biri değildi zaten ben mj nin performanslarını neredeyse 20 yıldır izliorum ve tii e kadar böle bi mj ile karşılaşmadm .
tink*
tink*

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Şub. 02, 2011 2:29 am

Michael'ı bende izledim tabiki yıllarca (seninki kadar olmasada) ve benim kanaatim Michael olduğu yönünde çünkü bunların prova olduğunu varsayarsak böyle konser havasında olmayıp serbest davranması çok normal (her zaman der dans ederken düşünmek en büyük hatadır) fakat biz bunun film olduğunu düşünüyoruz ki belki de kafamız karışsın diye böyle davranıyordu kimse bilemez..Hem biraz matnık yürütecek olursak : Dublör adı üstünde Michael ı taklit etmekle onun hareketlerini yapmakla mükelleftir ama burdaki adama baktıkmı hep yeni hareketler görüyoruz (ki bu hareketlerin altından da mesajlar çıkıyo) , yeni figürler çıkarmış bir halde karşımıza çıktı..Michael demişti 2008'in sonlarında artık eskisinden daha iyi dans ediyorum diye sanırım..Yeni figürler yeni hareketler tabiki kafasında geliştirmiştir yani 20 yıl önceki Michael ı nasıl bekleyebiliriz..Bu adam sahneye çıkmayalı tam 8 yıl oldu mantıken başka hareketler yapması normal geliyor bana ,bilmiyorum..Ayrıca ben de This is it i didik didik etmiş biriyim ve sadece I'll be there deki yeşil parlak ceketliden çok fazla şüphe ettim ve onun Michael olmadığını düşünüyorum.Smooth Criminal'dakini herks görmüştür zaten..Benim fikirlerim bunlar...
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Şub. 02, 2011 8:01 am

tink* demiş ki:tii her izlediimde rahatsız olduğum bölümler vardı
tink* demiş ki: ben mj nin performanslarını neredeyse 20 yıldır izliorum ve tii e kadar böle bi mj ile karşılaşmadm .

Duygularını paylaşıyorum tink, filmi izleyemiyorum, izlemeye çalıştıkça kıvranıyorum, ki her MJ klibini, konser provasını, sahne performansını bıkmadan usanmadan izler dururum ağzım beş karış açık halde hem de Very Happy Ama ben bu TII'i izleyemiyorum, izleyemiyorum, izleyemiyorum, acayip rahatsız oluyorum, sıkılıyorum, ruhumu teslim edecek noktaya geliyorum, aynen ben de bu ne biçim Michael diyorum her seferinde Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nunu Çarş. Şub. 02, 2011 1:20 pm

tamam işte bunun adı dublör Twisted Evil
nunu
nunu

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Şub. 02, 2011 1:23 pm

Bana da öyle geliyor nunu LeahcimNoskcaj this is it.  364876
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından tink* Perş. Şub. 03, 2011 1:50 pm

heyecanımı ve ısrarımı anlatabilmek için fotoğraf yüklemek istiyorum ama beceremiyorum Sad image shake hata veriyo neden acaba biri yardımcı olabilir mi??
tink*
tink*

Mesaj tarafından nesronic Perş. Şub. 03, 2011 8:47 pm

tinypic'i deneyebilirsin bir de...

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından tink* Cuma Şub. 04, 2011 8:11 pm

sizce de çok benzemiyor mu?tii'deki dublörle leahcim'in saçları bile çok benziyo.çok yapışık ve yapay duruyo bence.
tink*
tink*

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Şub. 04, 2011 8:19 pm

Ben yine kendi fikrimi söyliyim bence benzemiyor Rolling Eyes ..Gözleri görünüyor bazen o performansta ve o gözler Michael'ın gözleri...........
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Şub. 04, 2011 8:40 pm

Bu adamın ismi, niye leahcim noskcaj.Fazla basit değil mi?Ne ima etmeye çalışıyor.Michael'ın isminin tersten yazılışı,sesin bu kadar benzemesi, ben o dublörüm mü demek???

Not:Her gün, yaklaşık 10 tane hoax videosu seyrediyorum.Yakında, aslında dublör benim dersem şaşırmayın!
Very Happy lol!

Pinokyo

Mesaj tarafından tink* Cuma Şub. 04, 2011 8:50 pm

IJCSLY 'da hiç gözlüğünü çıkarmıyo.sen human nature'la karıştırıyosun.kaldı ki HN'da da dublörü var,sadece gözlüğü cıkmış olan yerdeki gercek mj bence...orda sadece turuncu pantolonludan emin olamıyorum.
tink*
tink*

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki