MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection

3 posters

Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection  Empty Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Şub. 16, 2011 7:45 am

Videomuz this is it'teki Thriller sahnesindeki meşhur mezar taşı yazısı Bill Blake ile ilgil.Videoyu anladığım kadarı ile yazıyorum.Tarzan İngilizcemle sorry Smile

*This is it'teki büyük ipuçlarından biridir thriller'de yazan RİP Bill Blake.Bill ismi bilindiği gibi William isminin kısaltılmışıdır ve genellikle William yerine o kullanılır.O halde kim bu William Blake.

*William Blake 1757-1827 arasında yaşamış bir İngiliz şair.Yanlış anlamadıysam romantik çağın önemli bir şairi.Şimdi MJ ile Blake arasındaki bağ nedir?

*12 Ocak 2011'deki Tmz haberine bakalım.Haber bir hastasının Murray'i savunması üzerine kurulu.Bu hastanın ismi Robert Day (Murray suçsuz o sadece MJ'e yardım etmek istedi) demiş.

*Kim bu Robert day?Imbd sitesine göre ünlü bir yönetmen.En önemli filmleri The Green Man(1956), Two Way Stretch(1960),She (1965) v.s..

*Burada we are the world haiti 2010'nun içindeki yeşil adamı hatırlayalım.

*The Green Man filminin daha derinine inersek ve cast'ına bakarsak William Blake'in George cole tarafından oynanan bir filmin ana kahramanlarından biri olduğunu görürüz.(Filmin konusu çok İngilizceydi -ne demekse Smile beni aştı.Çözen varsa biri yazsın kardeşlerim)

*Tek bağlantı bu değil.Michael'ın sanat sevdiğinin biliyoruz.(Buradan emin değilim sanırım en önemli şiiri buymuş şairin.)

"We are led to believe a lie
When we see not thro'the eye
Which was born in a night to perish in a night,
When the soul slept in bleams of light"

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection  Empty Geri: Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Şub. 16, 2011 8:04 am

teşekkürler Pinokyo.Seing Clues bunu haberin çıktığı ilk gün bulmuştu.ama videosu yoktu.green man bazen Peter Pan için de kullanılan bir sözmüş ayrıca.bir de bu yönetmenin,anestezi ilaçlarına bağımlı olan bir doktorla alakalı Corridors of blood diye bir filmi de vardı.
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection  Empty Geri: Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection

Mesaj tarafından leydis Çarş. Şub. 16, 2011 9:12 am

Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection  925595 Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection  925595 Neler oluyor böyle herşeyin altından bir şey çıkıyor,bu ne böyle yakında kafayı üşüteceğim gibi görünüyor Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection  925595 Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection  925595 gerçekten bu kadar enteresan şeyler tesadüf olamaz fakat böyle bir senaryoda yazılamaz,bu senaryoyu Mj yazdıysa tüm zamanların en iyi senaristi,yönetmeni olduğunu şimdiden ilan ediyorum Michael Jackson Death Hoax - The William Blake connection  557417
leydis
leydis

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Şub. 16, 2011 9:39 am

Aslında Murray'ın güya hastası Robert Day doğru demiş, Murray suçsuz (biliyoruz), o sadece Michael'a yardım etmek istedi (eh bunu da biliyoruz Smile).

Canla başla yardım ettiğinin farkındayız robcum, onun için de kolay değil, poz ver, mahkeme setlerinde oyna, moda ikonuna dönüş, tıp efsanesi ol, MJ'ı öldür, CPR yapama, suni teneffüs için yardım iste, sonra git uçakta hayat kurtar falan Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

- Similar topics