MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yaşadığı kanıtlandı

+2
Adam
zaleyna
6 posters

yaşadığı kanıtlandı Empty yaşadığı kanıtlandı

Mesaj tarafından zaleyna Salı Mart 01, 2011 6:40 pm

michael yaşıyor ve 2012 de dönecek videoda yaşadığını görebilirsiniz...........https://www.youtube.com/watch?v=u33rNvKi-3I&feature=related
zaleyna
zaleyna
Cezalı Üye

yaşadığı kanıtlandı Empty Geri: yaşadığı kanıtlandı

Mesaj tarafından Adam Salı Mart 01, 2011 7:26 pm

teşekkür ederiz ama videolara koysaydın keşke
Adam
Adam

Mesaj tarafından KING-MJ Salı Mart 01, 2011 9:51 pm

arkadaşım 2009 da koyulan bizimde ezbere bilfigimiz bir video bu böle çarpıcı başlıklar atmayın gece gece gaza geliyoruz sonra fıs çıkıyor..
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 02, 2011 6:30 am

Kingciğim arkadaşımız yeni believer olduğu için bazı şeyleri yeni öğreniyor sanırım.Empati kurup kendimizi onun yerine koyarsak heyecanını anlarız bizde bu yollardan geçtik.Ayrıca ne zamandır sana söyleyeceğim şimdi yeri geldi.Sanki yorulmuş gibisin.Uzun zaman oldu belki haklısında.Ama Michael daha yorulmadı ve unutma hala yaşıyor.Biz burada hiçbirimiz yalnız değiliz hep beraberiz.Lütfen inancını koru.Bu meselenin sadece bir yıldızın geri dönüşü ile alakası olmadığını, arkasında çok daha büyük şeylerin olduğunu sende benim kadar iyi biliyorsun.

Keep The Faith......

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Çarş. Mart 02, 2011 10:11 am

Pinokyocum ağzına sağlık canım bazen canımız sıkılıyor aslında Maykıl hepimizin umudu olduğu için gelmesini çok istiyoruz süre geçtikce motivasyon bazen bozulabiliyor arkadaşların bu tarz moral vermeleri çok destek oluyor zaten hayatın içinde çoğu kişi normal gözle bakmadığından tek desteğimiz sizlersiniz tekrar teşekkürler.(Gerçi yazıyı Kınge yazmıştın ama ben yine de cevap verdim Razz )
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 02, 2011 1:31 pm

leydis demiş ki:Pinokyocum ağzına sağlık canım bazen canımız sıkılıyor aslında Maykıl hepimizin umudu olduğu için gelmesini çok istiyoruz süre geçtikce motivasyon bazen bozulabiliyor arkadaşların bu tarz moral vermeleri çok destek oluyor zaten hayatın içinde çoğu kişi normal gözle bakmadığından tek desteğimiz sizlersiniz tekrar teşekkürler.(Gerçi yazıyı Kınge yazmıştın ama ben yine de cevap verdim Razz )

Her zaman cevap verebilirsin ne demek Leydisciğim.Bam'ın kararını sadece Michael verebilir tek gerçek bu,bize düşen herzaman yanında olmaktır.Hayatta ya da ölümde farketmez.

Pinokyo

Mesaj tarafından zaleyna Çarş. Mart 02, 2011 1:32 pm

hepinize teşekkür ederim Very Happy benim için önemli olan dönmesidir ve yaşadığı kanıtlanmasıdır video tarihini bilmiyordum özür dilerim ve 2010 da dönmesini beklemiyordum tabi böyle bir oyun yapmışken bir kaç sene tadını çıkarmak gerekir ama artık sonlara doğru geliyoruz ya çıkacak yada çıkacak.........elvis presley gibi olmasını istemiyorum onun hayranlarıda yaşıyor dedi ve gerçekten ölmüştü lütfen öyle olmasın........
zaleyna
zaleyna
Cezalı Üye

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 02, 2011 1:41 pm

zaleyna demiş ki: elvis presley gibi olmasını istemiyorum onun hayranlarıda yaşıyor dedi ve gerçekten ölmüştü lütfen öyle olmasın........

Orası bile kesin değil.Megamind filmini bir izle istersen! Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından zaleyna Çarş. Mart 02, 2011 1:51 pm

neresi arkadaşın anlamadım elvisten mi bahsediyorsun?
zaleyna
zaleyna
Cezalı Üye

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mart 02, 2011 2:19 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Mart 03, 2011 9:51 pm

Pinokyo demiş ki:
zaleyna demiş ki: elvis presley gibi olmasını istemiyorum onun hayranlarıda yaşıyor dedi ve gerçekten ölmüştü lütfen öyle olmasın........

Orası bile kesin değil.Megamind filmini bir izle istersen! Very Happy

Elvis Presley ile Michael'ın ölümlerini ayarlamaları arasında farklar var..Elvis bıkkınlığından ve rahat, sakin bir hayat yaşamak istediğinden ölümünü düzenlediğine inanıyorum ben Smile ..Elvis Presley is Still Alive Smile ..Long Live the King Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER