MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Death Hoax: Hollywood Tonight Clues and More

+2
KING-MJ
KingofMusic
6 posters

Michael Jackson Death Hoax: Hollywood Tonight Clues and More  Empty Michael Jackson Death Hoax: Hollywood Tonight Clues and More

Mesaj tarafından KingofMusic Cuma Mart 11, 2011 11:54 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MJHoaxEvidence'in HT ile ilgili videosu. O da yaşlı adama dikkat çekmiş.
KingofMusic
KingofMusic

Michael Jackson Death Hoax: Hollywood Tonight Clues and More  Empty Geri: Michael Jackson Death Hoax: Hollywood Tonight Clues and More

Mesaj tarafından Misafir Cuma Mart 11, 2011 1:11 pm

zaten bu adamda bi dave dave havası var.yüzü de çok tanıdık geliyor.çok iri olan görüntüsünün bir yanılgı olabileceğini sanıyorum,TII seçmelerinde göründüğü gibi videoda uzun olan sofia aslında seçmelerin kısa dansçılarından biri.ayrıca kostüm de ceket olması açısından dave e benziyor.o görüntüler için konuştuklarımızı hatırlarsanız,normalde dave in de michael ın da bu kadar geniş değil omuzları denmişti.plastik makyaj hakkında çok bilgim yok ama ghost a bakınca yüzün bir miktar büyüdüğü görülüyor,bunu kamufle etmek için belki büyük gösteren ceketler özellikle seçiliyordur,bilmem bana mümkün göründü,dave olarak TV. ye çıktığına inanan biri olarak...
2010 daki flash mob gösterisindeki adamın da nickolas yarris e çok benzediğiyle ilgili bir video görmüştük daha önce,kendisi suçsuz yere 23 yıl hapis yattıktan sonra salıverilmiş gerçek bir kader mahkumuymuş...
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson Death Hoax: Hollywood Tonight Clues and More  Empty Geri: Michael Jackson Death Hoax: Hollywood Tonight Clues and More

Mesaj tarafından KING-MJ C.tesi Mart 12, 2011 8:39 am

dans edenin MJle alakası oldugunu sanmıyorum ama şu Dave Dave gerçektende MJ ya.
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mart 12, 2011 10:15 am

facede'' bulduğum ''demeyeyim de ''bana gelen'' bazı bilgileri aktarıyorum.önce şu fotoğrafa bakın:
bu meşhur dansçı dede.yüzü ayrıntılı görüyorsunuz.tıpkı bir plastik yüz gibi.insan gözlerden ve ağızdan şüphe ediyor.dave e benziyor
sonra bi de şu bilgi var:
bu dedenin profiliymiş.adı john edwards mış.zaten dansçıymış.başka görüntüleri de varmış.yani onun Michael dışında başka bir kişilik olduğunu gösteren bilgiler.kararı siz verin,klibin orta yerinde,tanıdık bir karakter,ama başka bir profili var,tıpkı dave in profili olduğu gibi...ben profili gördükten sonra ''herşey kabak gibi ortada''diyemiyorumbize memorial ı,dave i çağrıştıran bir karakterin klibin orta yerine kabak gibi konduğunu söyleyebiliyorum yanlızca.bilgiye ulaşma hızı daha çabuk olan arkadaşlar,dansettiği başka görüntülerini değerlendirdiğinde paylaşırsa sevinirim.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mart 12, 2011 12:04 pm

illa ki adam Michaeldır demiyorum ama gerçek bir profili olması neyi değiştirir onu diyorum,sonuçta dave in de gerçek bir profili var.eğer klipte Michaelın eli varsa (ki bundan şüpheliyim)memorialdaki amcayı ve dave i çağrıştıran bu amcayı klibin orta yerine koyan michaeldır.aksi halde bu klipte birileri bizi fena kekliyor demek ki.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından B'uu C.tesi Mart 12, 2011 12:11 pm

B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından leydis C.tesi Mart 12, 2011 12:50 pm

Adam Maykıl'dan uzun boylu,yüzü biraz değişik bir tip plastik makyajla oluşturulmuş gibi ama doğal hali de öyle olabilir hadi yüzü makyajla değişti desem boy nasıl olacak da öyle uzayacak ,iri cüsseli görünmek için giyisiyle kamufle olur ama boy adamın kendi boyu belli ki,dans ederken bir rahatsızlık olurdu aksi halde,ayrıca Maykıl böyle dans etmez bence No içimdeki ses o değil diyor Neutral
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mart 12, 2011 1:37 pm

saol Burcucum,adamın gerçek yüzü de aynıymış demek ki.ama birileri ona dikkat çekmek istemiş,bu kesin,özellikle seçilmiş bir tip gibi.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nunu C.tesi Mart 12, 2011 1:51 pm

Mdenz demiş ki:saol Burcucum,adamın gerçek yüzü de aynıymış demek ki.ama birileri ona dikkat çekmek istemiş,bu kesin,özellikle seçilmiş bir tip gibi.
aynı şekilde düşünüyorum bu günden beri bu adamla ilgili araştırmalar yapmaya çalışıyorum ama olmuyor aynı isimde bir çok kişi var hiçbiri bu klipteki adam değil. Dave Dave yi larry nin programında ilk kez gördüğümüzde de aynı şeyler olmuştu ne google da ne de youtube da izine rastladık uzun süre, kim olduğunu ne iş yaptığını MJ ile alakasını anlayamamıştık. vardır bir alakası bunun da bilgi yine kendilerinden gelir. artık bu oyunları düzenleyen her kimse... Evil or Very Mad
nunu
nunu

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mart 12, 2011 2:07 pm

ayrıca Teddy nin söylediklerine inanırsak bu oyun biraz can sıkıcı,dün twitterda bişeyler gevelemiş HT ile ilgili ,dur onları Teddynin sayfasına ekleyeyim.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Mart 12, 2011 3:40 pm

Mdenz demiş ki:illa ki adam Michaeldır demiyorum ama gerçek bir profili olması neyi değiştirir onu diyorum,sonuçta dave in de gerçek bir profili var.eğer klipte Michaelın eli varsa (ki bundan şüpheliyim)memorialdaki amcayı ve dave i çağrıştıran bu amcayı klibin orta yerine koyan michaeldır.aksi halde bu klipte birileri bizi fena kekliyor demek ki.

Katılıyorum.Bu amca ki Dave Dave'e ne kadar benzediği ortada,kızın son sahnelerdeki inanılmaz benzerliği bilinçli seçim.Ben senaryoyu Michael'ın yazdığını düşünüyorum ama Teddy'nin tweetlerini gözönüne alırsak ortada bir karışıklık var.Sony davası yeniden mi hortluyor.Allah korusun.Çok şartlanmamızdan mı oluyor bilmiyorum,kimse Hold my hand için kötü birşey demedi çünkü baştan aşağı Michael kokuyordu.Diğer taraftan Michael müziğin tartışılmazsız kralı ama sürekli eserlerine ipucu koymaktan yoruldu diye de düşünüyorum.Bütün eserlerinin hoax ile bağlantılı olması ya onu sıkmaya başladıysa.Bir şekilde özgür hareket edemiyorsa.Her yaptığının Michael Jackson ile bağlantılı olmasını istemiyorsa tıpkı diğer yönetmenler gibi kamera arkasında kalmak istiyorsa?

Pinokyo

Mesaj tarafından B'uu C.tesi Mart 12, 2011 5:54 pm

işim vardı hiç birşey yazamadan videoyu attım buraya . Şimdi yazıyım. bu adamın gerçekliği kanıtlayamıyoruz bu yüzdende potansiyel şüpheli olarak devam edicek gibi Smile
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

- Similar topics