MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MJ's Kids -- Daddy-Inspired Clothing

3 posters

MJ's Kids -- Daddy-Inspired Clothing Empty MJ's Kids -- Daddy-Inspired Clothing

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 01, 2011 7:08 pm

Tmz Murray'dan sonra meleklerimizin kıyafetlerini işaret etmiş.Paris'in tişörtü ilginç.Michael'ın gözünden renkler akıyor.Elbette hoax renkleri sarı ve mavi.Ayçiçeği ve blue Ganstra,mavi küre,the rio movie v.s,Blaanket fare kral.Alakası var mı bilmiyorum fare kral diye arayınca internette dünyanın en önemli balelerinden biri olan, fındıkkıran balesi çıkıyor.Hikayesi biraz Alice'i andırdı bana.Prince'in tişörtünü çok seçemedim.Bir ev ve araba var sanırım.

Fındıkıran Balesi’nin Sahneleri Parti Sahnesi

Stahlbaum ailesinin evinde yılbaşı partisi verilmektedir. Clara ve erkek kardeşi Fritz ile anne ve babaları dev yılbaşı ağacının altında dostlarıyla eğlenirler. Gizemli Vaftiz Baba Drosselmeyer çocuklar için bir çuval dolusu oyuncakla gelir. En güzel oyuncak, Clara’ya hediye edilen Fındıkkıran’dır. Kıskanan Fritz, oyuncağı kırar ancak Drosselmeyer tamir eder. Parti sona erdiğinde aile yatmaya gider ancak Clara Fındıkkıran’ı görmek için ağacın altına gelir. Kollarında Fındıkkıran ile uykuya dalar.

Savaş Sahnesi

Gece yarısı, garip şeyler olmaya başlar. Clara,fare sesi sesi duyarak uyanır. Oda, Fareler Kralı’nın önderliğindeki bir fare ordusu ile dolar. Clara kaçmak ister ancak dev fareler onu durdurur. Öte yandan odadki oyuncaklar da canlanır.Fındıkkıran komutasındaki kurşun askerler Fareler Kralı’nın ordusu ile savaşır ve ölür. Clara’nın terliğini Fareler Kralı’nın başına atmasıyla kral ölür ve komutanlarının cesedini taşıyan fareler odayı terkeder. Clara’nın Fındıkkıran için döktüğü gözyaşları onu canlandırır. Bir prense dönüşen Fındıkkıran, Clara’yı kendi ülkesi Karlar Diyarı’na götürür.

Karlar Ülkesi
Karlar Ülkesi’nde Prens ve Clara, kar tanelerinin dansı ile karşılanırlar.

Şekerleme Ülkesi
Clara, prensin eşliğinde Şekerleme Ülkesi’ne gider. Şeker Perisi’ne farelerle yaptıkları savaşı anlatırlar. Peri, onları ödüllendirmek için kutlama dansları sunar.
İspanyol Dansı
Arap Dansı
Rus Dansı
Çin Dansı
Mirliton Dansı
Çiçeklerin Dansı
Son olarak prens ile Şekerleme Perisi birlikte dans ederler.

Rüyanın Sonu
Clara, rüyadan uyanır ve kendisini Fındıkkıran’ı ile beraber evlerinin salonundaki yılbaşı ağacının altında bulur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

MJ's Kids -- Daddy-Inspired Clothing Empty Geri: MJ's Kids -- Daddy-Inspired Clothing

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Nis. 05, 2011 6:44 am

Pinokyo

MJ's Kids -- Daddy-Inspired Clothing Empty Geri: MJ's Kids -- Daddy-Inspired Clothing

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Nis. 05, 2011 8:16 am

Şu Michael'ın gözünden akan hoax renkleri iyi bağlantıymış teşekkürler pinokyo Smile ..Teşekkürler araştırma ve haber için, süpersin Very Happy

Prince'in tişörtüne anlam verememişsin, haklısn ben de verememiştim Very Happy ..Ama biryerde gördüm geçen gün, tişörtündeki beyaz oval kısım Rio'daki kuşun kuyruğuna benzetilmiş sanırım.. Kuşu tam göremediğim için kesin bir şey diyemiyorum Very Happy .Siz de bir bakın isterseniz Smile

Düzenleme: Senin açtığın Dodo twitter'ıyla ilgili konuda paylaşılmış fotoğraf Razz
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Salı Nis. 05, 2011 2:43 pm

Prince'ın tişörtünde sörf tahtası gibi 4 adet yanyana duran şeyler; asıl hoax renkleri onlar bence, hem de direkt Memorial renkleri, sarı, beyaz, kırmızı, mavi Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

- Similar topics