MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlluminati Kartları Oyunu

+10
Pinokyo
rrain
tubM
mjspeeddemon
umut356109
MJ-4EVER
ecz_mj
MİsmailJ
leydis
sinem_mj
14 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

İlluminati Kartları Oyunu  - Sayfa 2 Empty Geri: İlluminati Kartları Oyunu

Mesaj tarafından MİsmailJ Cuma Ağus. 24, 2012 5:24 pm

Bir de kartı görebilsek. Hangi karttan bahsediliyor tam olarak acaba? Belki uydurma olabilir.

Baştan beri düşünüyordum bu bir mind control mü diye. Şimdi yavaş yavaş inanmaya başlıyorum galiba. Michael tek başına bunu başarmış olamaz herhalde. Düşünün, sahte belgelerle Amerikan hukuku kandırılıyor. Michael'ın bu kadar gücü var mıydı? He, bir de katalog falan var. O Michael'a geçtikçe aslında evil side'a mı geçiyor acaba? Çok soru işaretleri dolu. İyi bir şey çıkmasını ümit ediyorum.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ağus. 24, 2012 5:26 pm

Mdenz demiş ki:Gülsüm ve Nesrin Holmes un FB da paylaştığını gördünüz mü? Shocked
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bomba haber?

Allah kahretsin..En korktuğum şey gerçek oldu.1998 yazarken bana bunu yapacaklar mı demek istedi..

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ağus. 24, 2012 5:32 pm

heeeey Gülsüm merhaba cheers
arkadaşlar bişey soucam.eskiden beri kafama takılıyor.bu kartlar nedir..dersem .... olucam Very Happy yani bu kartları insanlar bi oyun için mi temin ediyormuş? nerden bulunuyormuş?son olarak elinde bu kartlardan olan var mı? son bomba kartı bi bi ışığa tutup bakabilir mi?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ağus. 24, 2012 5:52 pm

bi de şu var;Michael imzasında çok önceden 1998 yazıyordu değil mi?yani yıllar öncesinden 1998 yazmıştı? herşey bu kadar esrarengiz olmak zorunda mı pale
imzadan başka bişeyi daha çağrıştırdı bu bana.''Michael '' albüm kağpağında da aynadan bakınca okunan gizlenmiş bi yazı vardı hatırladınız mı?elinde olan baksın gerçekten bi yazı var.son sayfada Michael ın elyazısı olan bölümü aynaya tutunca görülüyordu."We only live once (DİD THEY ACCEPT IT FIRST?)since we are given the gift of life it should be our persistent endeavour to immortalize ourselves.(YOURS)
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ağus. 24, 2012 5:59 pm

Mdenz demiş ki:bi de şu var;Michael imzasında çok önceden 1998 yazıyordu değil mi?yani yıllar öncesinden 1998 yazmıştı? herşey bu kadar esrarengiz olmak zorunda mı pale
imzadan başka bişeyi daha çağrıştırdı bu bana.''Michael '' albüm kağpağında da aynadan bakınca okunan gizlenmiş bi yazı vardı hatırladınız mı?elinde olan baksın gerçekten bi yazı var.son sayfada Michael ın elyazısı olan bölümü aynaya tutunca görülüyordu."We only live once (DİD THEY ACCEPT IT FIRST?)since we are given the gift of life it should be our persistent endeavour to immortalize ourselves.(YOURS)

Türkçesini yazarmısın beynim durdu.Don't stop til you get enough'un backmaskinde ben 50 yaşında öleceğim diyor.Bu tesadüf mü ? 1979'da yapılan bir şarkıda.Kötü hissediyorum şimdi..

Pinokyo

Mesaj tarafından rrain Cuma Ağus. 24, 2012 6:00 pm

ben nedense o kadar kötü düşünmüyorum şimdi bu kartları nereden bulabiliriz onu düşünüyorum ama 1998 olanı
ismail bilmiyorum hatırlar mısınız bir yerde eğer gerçekten sağlam bir neden varsa (hayati tehlike vb gibi ) Amerikan yasalarına göre hangi yıldı unuttum ama o yıldan beri hoax yapmak yasalmış diye duymuştum yani öyle bir durum varsa sahte belgelerle hukuk kandırılmış olmuyor ben baştan beri bunu yaparken mutlaka Amerikan hükümetinin bu işten haberi olduğunu hatta bu işe ortak olduğunu düşünüyorum duruşmalardaki lakayıtlıkları bir düşünün eğer bundan haberleri olmasa onca şeye göz yumarlar mıydı
rrain
rrain

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ağus. 24, 2012 6:07 pm

Benim de anlamadığım bu işte Amerikan hükümetinin arkasında bu adamlar yok mu ,Hoaxta bize ipucu veren McDonalds, Coca cola , Sony , Pepsi v.s bu adamların şirketleri değil mi ? Nasıl oluyorda internet MJ ölmedi haberleri ile yıkılıyorken tabloidlerde tek satır yok.Haberleri nasıl,kim önlüyor..Michael'ın dirisini çiğ çiğ çiğneyen tabloidler nasıl ölüsüne saygı duyuyor..Ve asıl önemli olan biz MJ ölmedi derken birilerine mi hizmet ediyoruz!

Pinokyo

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Ağus. 24, 2012 6:13 pm

95 yılında paravan bi şirketle piyasaya sürülmüş bir kart oyunu.Oyun'un adı "Illuminati- Yeni Dünya Düzeni".Steve Jackson yapımı.Dan Brown kitaplarında da sık sık geçer.Şeytani gruplar planlarını oyun altında sunup tek tek gerçekleştirmeye çalışıyor.Millet de aa bak bu olay hani şu kartta anlatılan değil miyidi, tüh tüh, deyor.

Bana kalırsa topluma uygulanan şok testlerinden biri.Vakit kaybından başka bişey değil.Illuminati kimki kart oyunu yapıp kendini ifşa etsin.Niye etsin.O kartta da Michael la ilgili bişiy bulamadım.1998 cod la ilgili bi bağ fantezi gibi geliyo bana ama o imzada hala bişiler gizli.

Steve jackson a kalmadan Dangerous albüm kapağından bile Michael Jackson ın evil side a bir zamanlar abone olduğunu anlayabilrz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] .Burda bütün kartlar var
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Ağus. 24, 2012 6:17 pm

rrain demiş ki:ben nedense o kadar kötü düşünmüyorum şimdi bu kartları nereden bulabiliriz onu düşünüyorum ama 1998 olanı
ismail bilmiyorum hatırlar mısınız bir yerde eğer gerçekten sağlam bir neden varsa (hayati tehlike vb gibi ) Amerikan yasalarına göre hangi yıldı unuttum ama o yıldan beri hoax yapmak yasalmış diye duymuştum yani öyle bir durum varsa sahte belgelerle hukuk kandırılmış olmuyor ben baştan beri bunu yaparken mutlaka Amerikan hükümetinin bu işten haberi olduğunu hatta bu işe ortak olduğunu düşünüyorum duruşmalardaki lakayıtlıkları bir düşünün eğer bundan haberleri olmasa onca şeye göz yumarlar mıydı

.Aynen o şekil .devlet arkandaysa hiç birşey imkansız olamaz. legal or illegal.

umut356109
umut356109

Mesaj tarafından rrain Cuma Ağus. 24, 2012 6:27 pm

bunu nesrinle de hep düşünmüşüzdür ama içimdeki yaşıyor inancı hiç gitmiyor

rrain
rrain

Mesaj tarafından MİsmailJ Cuma Ağus. 24, 2012 6:56 pm

Pinokyo demiş ki:Ve asıl önemli olan biz MJ ölmedi derken birilerine mi hizmet ediyoruz!

Ben de bunu düşünüyorum. Eğer Michael'ı kullansalardı , böyle bir sahte ölümle kendi reklamlarını iki kat daha fazla yaparlardı ki yaptılar( mı acaba? Question scratch ) Gerçekten öldüğünü düşünenler onun Illuminati'nin öldürdüğünü sanıyor. Ölmediğini bilenler ise Illuminati'den kaçtığını sanıyor. Ama bunu takip ederken belki de bize bazı kötü şeyler enjekte ediliyor. Ölmemesi belki de MJ'nin elinde olmayabilir. Ölmemesini bile kontrol ediyor olabilirler. Youtube'de, twitterda, facebookta orada burada bir sürü insider ıvır zıvır var. Bunlar belki de gerçekten Michael'dan haber getirmiyor. Belki zaten kontrol altında olan bir hayatın görmediğimiz kısımlarını farkettiriyor. Belki "reklamın iyisi kötüsü olmaz" felsefesiyle reklamlarını yapıyor. Michael gizlendi ama bunu kendi mi istiyor? Bu konuda çok soru işareti var bence. Biz yine de temkinli olalım bence. Hayran psikolojisi iyi bir şey değil. Onun bunları yapmama ihtimali yüzde yüz değil. Her şey olabilir.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından B'uu Cuma Ağus. 24, 2012 8:00 pm

Pinokyo demiş ki:Benim de anlamadığım bu işte Amerikan hükümetinin arkasında bu adamlar yok mu ,Hoaxta bize ipucu veren McDonalds, Coca cola , Sony , Pepsi v.s bu adamların şirketleri değil mi ? Nasıl oluyorda internet MJ ölmedi haberleri ile yıkılıyorken tabloidlerde tek satır yok.Haberleri nasıl,kim önlüyor..Michael'ın dirisini çiğ çiğ çiğneyen tabloidler nasıl ölüsüne saygı duyuyor..Ve asıl önemli olan biz MJ ölmedi derken birilerine mi hizmet ediyoruz!

Ölmedi derken kime nasıl hizmet edebilirsiniz ?

Ölümünü beklemektense ,kendi ölümünü kontrol edebilir.Bunuda ancak sağlığı nispeten daha kötüye gitmeden yapabilirdi. Bence ölmedi teorilerinin illuminatiye olumlu etkisi yok.
B'uu
B'uu
Admin
Admin

https://mjhoaxdeath.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ağus. 24, 2012 9:18 pm

bu kartın varlığını kabul edersek,ben bu habere olumlu yaklaşıyorum Very Happy neden mi?kişisel fikrim;
ben bir süredir hoaxla ilgili illuminati teorilerini terketmiş durumdayım.,bu adamların güçleri gözümüzde büyüttüğümüz şekilde değil.bi düşünün,bunlar önce Michael ın ölümünü sahiplendiler.bazıları dedi ki;Michael ı illuminati öldürdü..n'oldu şimdi,bu sefer de hoax u sahiplendiler.çünkü acizler.görülüyor ki,toplumu etkileyen herşeye bir etiketlerini koymaya çalışıyorlar ki varlıklarını devam ettirmeye uğraşabilsinler.bu arada popüler bir romancıyı (DB) kullanmak,demek ki iyi bi fikirmiş.sembolleri herkese ezberlettiler ki,oraya buraya koyduklarında biz de ''vay anasını,işte yine onlar'' diyelim.medyayı -sektörleri yöneten kişiler var tabii.onlar güçlü,ama illuminati fikri aciz bir kurgu..dünyayı yönetenlerin kullandığı maşa-inançlardan biri.başka inançlar gibi,artık adlarını siz koyun.peki bu durumda kartın varlığını nasıl açıklayacağız(gerçekten varsa)...bazen eskiden basılmış bir kitabın yeni baskılarına önsöz ya da içerikte eklemeler yapılır.insanlar kitabın 1995 de basıldığını okurlar ama 2012 baskısında yeni şeyler olur.bu da belki öyle bişeydir.1995 de bu oyun çıktı.önceden planlanmış bazı şeyleri içeriyordur.bazı içeriklerde sadece kurgudur.yıllar içinde eklemeler yapılmıştır belki.1998 versiyonu olduğuna nasıl emin olacağız.o kadar konuştuk da bu kartı niye görmedik önceden?ama bence yine de çok önemli.birileri önemli olaylara hoax u da eklemiş eksik kalmamak,ya da bilgiçlik ve güç gösterisi yapmak istemiş.illuminati kart oyunları başlığını ciddiye alıyorsanız,bu karta çoooook sevinmeniz gerek....bence Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından rrain Cuma Ağus. 24, 2012 10:00 pm

Mdenz demiş ki:bu kartın varlığını kabul edersek,ben bu habere olumlu yaklaşıyorum Very Happy neden mi?kişisel fikrim;
ben bir süredir hoaxla ilgili illuminati teorilerini terketmiş durumdayım.,bu adamların güçleri gözümüzde büyüttüğümüz şekilde değil.bi düşünün,bunlar önce Michael ın ölümünü sahiplendiler.bazıları dedi ki;Michael ı illuminati öldürdü..n'oldu şimdi,bu sefer de hoax u sahiplendiler.çünkü acizler.görülüyor ki,toplumu etkileyen herşeye bir etiketlerini koymaya çalışıyorlar ki varlıklarını devam ettirmeye uğraşabilsinler.bu arada popüler bir romancıyı (DB) kullanmak,demek ki iyi bi fikirmiş.sembolleri herkese ezberlettiler ki,oraya buraya koyduklarında biz de ''vay anasını,işte yine onlar'' diyelim.medyayı -sektörleri yöneten kişiler var tabii.onlar güçlü,ama illuminati fikri aciz bir kurgu..dünyayı yönetenlerin kullandığı maşa-inançlardan biri.başka inançlar gibi,artık adlarını siz koyun.peki bu durumda kartın varlığını nasıl açıklayacağız(gerçekten varsa)...bazen eskiden basılmış bir kitabın yeni baskılarına önsöz ya da içerikte eklemeler yapılır.insanlar kitabın 1995 de basıldığını okurlar ama 2012 baskısında yeni şeyler olur.bu da belki öyle bişeydir.1995 de bu oyun çıktı.önceden planlanmış bazı şeyleri içeriyordur.bazı içeriklerde sadece kurgudur.yıllar içinde eklemeler yapılmıştır belki.1998 versiyonu olduğuna nasıl emin olacağız.o kadar konuştuk da bu kartı niye görmedik önceden?ama bence yine de çok önemli.birileri önemli olaylara hoax u da eklemiş eksik kalmamak,ya da bilgiçlik ve güç gösterisi yapmak istemiş.illuminati kart oyunları başlığını ciddiye alıyorsanız,bu karta çoooook sevinmeniz gerek....bence Very Happy

aynen senin gibi düşünüyorum bu kartları o kadar konuştuk neden görmedik soruna şöyle bir cevabım var naçizane
en baştan beri sadece görmemiz gerekenler gösterildi ben hala inatla Smile bunları michaelın yaydığını düşünüyorum
her şey o kadar sistemli gidiyor ki zamanı geldikçe o gerektiği kadarını bize veriyor biz fark ediyoruz hatırlayın ayçiçeği konusunda bizler o zamana kadar Michaelın ayçiçeklerini sevdiğini biliyor muyduk ben şahsen bilmiyordum ama ne oldu lisa ortaya bir ayçiçeği attı ardından MJ imzalı çiçekçi kartı çıktı bu kartlar da belki şimdiye kadar fark edilmedi ve ardından buna bağlı olarak başka birşey çıkacak
hoax olayının ilk zamanlarında Nesrinlerle msn konuşmalarımız olurdu orada hep şunu diyorduk ne zaman ve ne kadarını vereceğine MJ karar veriyor biz gereken kadarını alıyoruz çoğu zaman elimzdekiyle yetinmeyip sabırsızlandığımız ve kapıları daha çok zorladığımız zamanlar kendimizi bir labirentin içinde bulduk kafamız karıştı aslında benim hızımı kesen de biraz bunlar oldu azıcık surup beklemek istedim çünkü çığ gibi büyüyen believerlık illa ki kötü niyetli bazı kişilerin de ekmek kapısı olacak bazen bizlerle dalga geçmek için bazen kafamızı karıştırmak için saçma sapan videolar çıkıp bizi yanlış taraflara sürükledi ama doğum günlerinde ve 25 haziran yıldönümlerinde güzel ve ümit verici ipuçları hep çıktı bu da belki onun bize hediyesidir Wink
rrain
rrain

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Ağus. 25, 2012 10:36 am

Hepinizin söylediklerinde katıldığım yerler var ama benim içim hiç rahat değil.Bir yerlerde yanlış olan birşeyler var.

Pinokyo

Mesaj tarafından tubM C.tesi Ağus. 25, 2012 11:08 am

Pinokyo demiş ki:Hepinizin söylediklerinde katıldığım yerler var ama benim içim hiç rahat değil.Bir yerlerde yanlış olan birşeyler var.
Ben de böyle düşünüyorum. Yani bu kart işi sakat. Ya da bizim bu konudaki bilgilerimiz fena halde sınırlı. Duruma bakınsana, hangi taraf iyi hangi taraf kötü karar veremiyoruz. Doğru diye bildiklerimizden bile şüphe eder hale geldik. Bence bu şimdilik bir sorun değil ama bi yerden sonra tüm bunlardan sıkılıp bırakacağız. 3 yıldır kaç türlü komplolar gördük, kaç türlü teoriler okuduk ama şu anda beyninde Michael ve gidişiyle ilgili düzgün bir senaryosu olan var mı? Benim yok. Bu adam nereye gitti, nasıl "birilerinin" haberi olmadan hayatını sürdürebiliyor? Hükümetin Michael'ın yanında olduğuna, Obama'cığımızın Michael'a yardım etmesine falan, bunların hiçbirisine beni kimse inandıramaz. Yıllardır planlanan bir senaryonun maşası olan Obama Michael'a yardım edecekse (ya da etmişse) ve Michael da bu yardımı kabul edecekse (ya da etmişse) ben Michael'dan da şüphelenmek zorunda kalırım ki buna da sevgim izin vermiyor.

tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından mjspeeddemon C.tesi Ağus. 25, 2012 11:30 am

Bişeyler eksik,evet.Hikayenin bazı parçalarını çözdüm sanırım.Doğruluyan bir kanıt bulunca paylaşıcam.Ama hepsini değil.Birkaç teorim var.İşe yarayacak gibi,hem MJ'nin açısından düşünerek geliştirdim hem de bu kartlara bakarak.Başka şeyler de var tabi,geçmiş yıllar vs.
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Ağus. 25, 2012 5:29 pm

tubM demiş ki:
Pinokyo demiş ki:Hepinizin söylediklerinde katıldığım yerler var ama benim içim hiç rahat değil.Bir yerlerde yanlış olan birşeyler var.
Ben de böyle düşünüyorum. Yani bu kart işi sakat. Ya da bizim bu konudaki bilgilerimiz fena halde sınırlı. Duruma bakınsana, hangi taraf iyi hangi taraf kötü karar veremiyoruz. Doğru diye bildiklerimizden bile şüphe eder hale geldik. Bence bu şimdilik bir sorun değil ama bi yerden sonra tüm bunlardan sıkılıp bırakacağız. 3 yıldır kaç türlü komplolar gördük, kaç türlü teoriler okuduk ama şu anda beyninde Michael ve gidişiyle ilgili düzgün bir senaryosu olan var mı? Benim yok. Bu adam nereye gitti, nasıl "birilerinin" haberi olmadan hayatını sürdürebiliyor? Hükümetin Michael'ın yanında olduğuna, Obama'cığımızın Michael'a yardım etmesine falan, bunların hiçbirisine beni kimse inandıramaz. Yıllardır planlanan bir senaryonun maşası olan Obama Michael'a yardım edecekse (ya da etmişse) ve Michael da bu yardımı kabul edecekse (ya da etmişse) ben Michael'dan da şüphelenmek zorunda kalırım ki buna da sevgim izin vermiyor.

Beynimden geçenleri okumuşsun.Ben de tam bunu demek istiyorum.Ama asla asla asla Michael'ın kötü bir şeyin parçası olduğuna inanamam.O adam masumiyetin yaşayan temsilcisi.Nerede yaşıyor gizlice Neverland'de mi ?? Yani birileri bu adamın saçlarını kesiyor,çamaşırlarını yıkıyor,arabasını kullanıyor.Nasıl,hangi yardımla bu kadar iyi gizlenebilir ki.Hükümet dışında kim onu bu kadar iyi gizleyebilir.İnternet hoax iddaları ile dopdolu.Medyada tek satır yok.Kim engelliyor haberleri bilmiyorum.

Yalan yok ben en başından beri Jermanie'ne Janet'a acayip güveniyordum son olanlardan şimdi şaşkın haldeyim.Eee ailesi yanında değilse kim yanında.Çocuklar desen bazen o kadar anlamsız şeyler yapıyorlar ki.Paris mesela Kiss grubunun konserine gitmiş.Babasına sübyancı diyen adamların konserine...Ben artık ipin ucunu kaçırdım.Üç senedir geceli gündüzlü bu işe emek verdik.Michael bizi 2012 meselesi için uyarıyorsa neden hoaxsın her köşesinden çok uluslu bir şirket çıkıyor.Soracak kimse yok,açıklayacak kimse yok,güvenecek kimse yok.Bütün insiderlar,knowerlar sus pus oldu.Dönüp dolaşıp aynı şeyleri konuşuyoruz.Zaman geçiyor..Düşünülen tüm Bam tarihleri , büyük dönüş hayalleri fos çıktı ,Murray hapse girdi v.s v.s..Çarşamba doğum günü ve gene bir sürü insan onu dönecek sanıyor.Bizim Michael'a ihtiyacımız var.Sadece o bize gerçekte neler olduğunu anlatabilir.Ama Michael yok !

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Ptsi Ağus. 27, 2012 8:45 am

Pinokyocum eline sağlık benim de aklıma gelen bir çok şeyi yazmışsın bunlar insanı çok düşündüren sorular hiç birinin cevabı biz de yok, bu sorularla yaşamak da zor bizim gibi düşünenlerin sonu ne olacak en çok da bunu merak ediyorum ,dilerim ona kavuşulan bir son olur.
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ağus. 27, 2012 6:56 pm

leydis demiş ki:Pinokyocum eline sağlık benim de aklıma gelen bir çok şeyi yazmışsın bunlar insanı çok düşündüren sorular hiç birinin cevabı biz de yok, bu sorularla yaşamak da zor bizim gibi düşünenlerin sonu ne olacak en çok da bunu merak ediyorum ,dilerim ona kavuşulan bir son olur.

Sağol leydiscim.Michael'a kavuşursak inşallah bütün bu soru işaretleri sona erecek.Michael Jackson iyi bir insandır.Eminim herşeyin bir açıklaması vardır.

Gerçi konu ile bağlantılı değil ama bugün twiterda MJ öldü diyen bir rippera "Michael madem öldü neden bir cinayet mahkemesinde onlarca oyuncak var dedim" "Çünkü Michael çocuk ruhluydu dedi" Very Happy Very Happy Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim.Yukarda konuştuğumuz ciddi şeyler bir yana sanırım doğru taraftayım.Ve bu tarafı seviyorum. Smile

beLIEve !!!

Pinokyo

Mesaj tarafından Smooth Fan Cuma Ağus. 31, 2012 10:15 am

Şu an hangi kart olduğunu anımsayamıyorum malesef ama 1995 te üretilen bir kart var ve bu kart Michael ile ilgili, kartı güneşe tutuğunuzda ''Mükemmel bir planla, herkes onun savaşıp kaybettiğini düşünecek. Ve bu paranoya bizi daha da güçlendirecek.'' şeklinde (belki daha farklı da olabilir, tam hatırlamıyo olabilirim) bi yazı ortaya çıkıyo. Bununla ilgili teorileriniz Question Heart

İlluminati Kartları Oyunu  - Sayfa 2 586927
Smooth Fan
Smooth Fan

Mesaj tarafından MİsmailJ Cuma Ağus. 31, 2012 11:45 am

Smooth Fan demiş ki:Şu an hangi kart olduğunu anımsayamıyorum malesef ama 1995 te üretilen bir kart var ve bu kart Michael ile ilgili, kartı güneşe tutuğunuzda ''Mükemmel bir planla, herkes onun savaşıp kaybettiğini düşünecek. Ve bu paranoya bizi daha da güçlendirecek.'' şeklinde (belki daha farklı da olabilir, tam hatırlamıyo olabilirim) bi yazı ortaya çıkıyo. Bununla ilgili teorileriniz Question Heart

Bu konuda iki ya da üç sayfa önce tartıştık. Very Happy Biraz geri gidersen göreceksin. İlluminati Kartları Oyunu  - Sayfa 2 10290
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından Smooth Fan Cuma Ağus. 31, 2012 1:24 pm

MİsmailJ demiş ki:
Smooth Fan demiş ki:Şu an hangi kart olduğunu anımsayamıyorum malesef ama 1995 te üretilen bir kart var ve bu kart Michael ile ilgili, kartı güneşe tutuğunuzda ''Mükemmel bir planla, herkes onun savaşıp kaybettiğini düşünecek. Ve bu paranoya bizi daha da güçlendirecek.'' şeklinde (belki daha farklı da olabilir, tam hatırlamıyo olabilirim) bi yazı ortaya çıkıyo. Bununla ilgili teorileriniz Question Heart

Bu konuda iki ya da üç sayfa önce tartıştık. Very Happy Biraz geri gidersen göreceksin. İlluminati Kartları Oyunu  - Sayfa 2 10290

Ooops. Tamamdır Smile
Smooth Fan
Smooth Fan

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 02, 2012 8:05 pm

Söylemeye dilim varmıyor ama Michael Jackson'nın asıl savaştığı şey kendi sahte ölümü olabilir mi ?

Pinokyo

Mesaj tarafından liberian girl Çarş. Eyl. 05, 2012 9:17 pm

Nasıl yani Pinokyo ama sahte ölümüyle savaşsa bize bu haberleri bu kadar rahatlıkla nasıl verecek yada bizmi herşeyden mana çıkarıyoruz rolling stone dergisinin avusturalya kapağında michaelın resmi var var aşağıda sanırım başka bişeyle ilgili ama ıt's alive yazıyo ben bu siteye üye olduğumdan beri herşeyde bişe arıyorum bunuda mesela hoax a yordum. Saçmaladım sanırım kafam çok karışık neyi neye yoracağımı bilemiyorum artık ve bam tarihi gelmeden Michaela bişe olacağından korkuyorum yada hiç dönmemesinden gerçi o iyi olsunda

liberian girl

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki