MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Classic Slip-Up

+2
nesronic
Pinokyo
6 posters

The Classic Slip-Up  Empty The Classic Slip-Up

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Nis. 05, 2011 1:18 pm

Bu videonun bir yerinde Michael'ın yanlış görmediysem 4.4.11 tarihinde dün imzaladığı söylenen çok net seçemedim sanırım bir poster var.Michael dün nerede olabilir dün Randy tweetine Frank'i hastaneye ziyarete gittiğini yazmıştı.Ama Frank değil freak yazmıştı.Çok dalga geçtiler twiterda.Sonra he is still alive yazdı.(Frank'in öldüğü söyleniyordu)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

The Classic Slip-Up  Empty Geri: The Classic Slip-Up

Mesaj tarafından nesronic Salı Nis. 05, 2011 2:33 pm

Burada da Michael'ın Staplesten eve varış saati ile ilgili çelişkiler derlenmiş.

Bakıcam diyorum, bakamıyorum sonra utanırık oluyorum ama bunu da çevirmeye çalışıcam, amin Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nunu Çarş. Nis. 06, 2011 7:29 am

Pinokyo demiş ki:Bu videonun bir yerinde Michael'ın yanlış görmediysem 4.4.11 tarihinde dün imzaladığı söylenen çok net seçemedim sanırım bir poster var.Michael dün nerede olabilir dün Randy tweetine Frank'i hastaneye ziyarete gittiğini yazmıştı.Ama Frank değil freak yazmıştı.Çok dalga geçtiler twiterda.Sonra he is still alive yazdı.(Frank'in öldüğü söyleniyordu)

poster için bir şey diyemicem de mesajlar için aboreyy diyorum The Classic Slip-Up  925595 telaş yapmak istiyorum bence günün en güzel haberi
nunu
nunu

Mesaj tarafından KingofMusic Çarş. Nis. 06, 2011 11:08 am

Poster değil de, daha önce Michael'ın imzaladığı söylenen bir tişört. Satılıp, el edilen para bir yere bağışlanmış($99,000'a satılmış). Orda Celebrity Apprentice programında yayınlanan görüntüyü koymuş videomaker, arabanın için de La Toya kameralara doğru tutmuş tişörtü. Hatta Nelson bununla ilgili twitterda yazılar yazmış.
Tişörtte June 25 falan yazıyor sanırım, nasıl Michael imzalayabilir ki bunu. Very Happy
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 06, 2011 12:12 pm

Randy nin Frank e Freak demesi çok ilginç olmuş.dedikodu içerikli duyduğum bişeylere göre,80 li yıllarda Michael , yeni oluşmaya başlayan freak(tuhaf ,garip,ucube vb.) imajından dolayı bir ara Frank Dileo yu suçlamış.frank in basına kendisi hakkında abartılı malzameler verdiğini düşünmüş.ilkbaşlarda bazı haberler için Michael a bilgi veren frank,daha sonra bu işi abartmaya başlayınca(tam da şu fil adamın kemikleri haberinden bahsediyordu okuduğum şey,bu asılsız haberin ortaya çıkması güya frank in başının altından çıkmış) Michael ''onun yüzünden bu freak imajı üstüme yapıştı'' demiş(büyülü ve çılgınca bir yaşam).şimdi de randy nin freak demesi çok komik olmuş.nasıl böyle bir hata yapabilir ki,?bu arada frank in son bir haftadır,yok öldüydü yok still alive dı haberleri sanki 2. bir 25 haziran oldu.mesajın sonu,çok şükür still alive.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Nis. 06, 2011 12:42 pm

Freak sürçmesinin ben de kasıtlı olduğunu düşünüyorum Şengün ve Frank Dileo'nun adı nerede geçse aklıma Moonwalker'daki Frank Lideo geliyor...

Bu arada ben dün hangi videoya baktım da eve varış çelişkileri var falan dedim acep, bu videoda öyle bir şey yokmuş ki, hiç de demiyosunuz hee, ne eve varışı ne çelişkisi diye Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Nis. 06, 2011 1:29 pm

nesronic demiş ki:Freak sürçmesinin ben de kasıtlı olduğunu düşünüyorum Şengün ve Frank Dileo'nun adı nerede geçse aklıma Moonwalker'daki Frank Lideo geliyor...

Bu arada ben dün hangi videoya baktım da eve varış çelişkileri var falan dedim acep, bu videoda öyle bir şey yokmuş ki, hiç de demiyosunuz hee, ne eve varışı ne çelişkisi diye Very Happy

Güzel bir psikolojik baskı kurdun ablacım o yüzden soruyorum ne bu eve varış çelişkisi? Razz Aslında yanlış yazdığını anlamıştım.Ama nesrin abladır falan diyerek üstüne gitmeyeyim dedim.Çünkü nadir bir şeye rastlıyordum... Very Happy Nesrin ablanın bir bildiği vardır dediydim Smile

Bu arada tişörtte sanırım june 23 yazıyor???25 mi yoksa???? yoksa o july mı???? yoksa july 19 mu ????? Razz Razz Razz Razz Razz
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Nis. 06, 2011 1:34 pm

Kaldı mı dokhuz Very Happy

Valla benim kafa kazan gibi bugünlerde, neye bakarken ne düşünüyorum ben de bilmiyorum Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Nis. 06, 2011 1:47 pm

Aklıma gelmişken Michael Jackson is not dead UK müzik listesinde 6.sıradaymış.

The Classic Slip-Up  815857 The Classic Slip-Up  5192 The Classic Slip-Up  604585

Pinokyo

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Nis. 06, 2011 1:50 pm

Pinokyo demiş ki:Aklıma gelmişken Michael Jackson is not dead UK müzik listesinde 6.sıradaymış.

The Classic Slip-Up  815857 The Classic Slip-Up  5192 The Classic Slip-Up  604585

The Classic Slip-Up  604585 The Classic Slip-Up  604585 The Classic Slip-Up  604585
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis Çarş. Nis. 06, 2011 1:52 pm

Bence herşeye bakarken sadece Michael'i düşün Razz Razz Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 06, 2011 2:09 pm

nesronic demiş ki:

bunu görmüşsündür Neso:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Nis. 06, 2011 2:17 pm

yes oksford Very Happy yarın bakayım ama çünkü birazdan paydoslanıyorum Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

- Similar topics