MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Master Number...Master Distraction

2 posters

Master Number...Master Distraction  Empty Master Number...Master Distraction

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Nis. 19, 2011 6:09 am

Bu videodaki teorilere göre gerçekten çok büyük bir şeyin içindeyiz.Michael'ın hayatı ile dünyada olanlar arasındaki bağ şok edici.Bu mesele Michael hemen dönsün bize şarkı söylesinden ibaret değil.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Master Number...Master Distraction  Empty Geri: Master Number...Master Distraction

Mesaj tarafından leydis Salı Nis. 19, 2011 9:33 am

Teşekkürler Pinokyocum,çok anlayamadım içeriğini biraz anlatabilecek bir arkadaş olursa sevinirirm Master Number...Master Distraction  560376
leydis
leydis

Master Number...Master Distraction  Empty Geri: Master Number...Master Distraction

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Nis. 19, 2011 9:46 am

Leydiscim benim anladığım kadarıyla bir takım güçler dünyayı minipule etmek için Michael'ı kullanıyordu.Michael'ın başına gelenlerle dünya tarihinde yaşanan olayları karşılaştırmışlar.İnsanlar Michael Jackson'nın başına şunlar bunlar gelmiş diye konuşurken onlarda kendi emellerine ulaşıyorlardı..Dünyanın en ünlü insanı MJ olduğuna göre bu o kadarda zor değil.

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Salı Nis. 19, 2011 8:23 pm

Teşekkürler Pinokyocum,25 haziran 2009 dan itibaren 2-3 ay Mj den Türkiye'de yoğun olarak bahsedildiği dönemlerde (zaten sonra adeta öyle biri yokmuş gibi davranılıyor ) bir tvprogramında şu anda kim olduğunu hatırlayamadığım biri Michael Jackson küreselleşmenin bir sembolüydü demişti,o zaman ne demek istediğini anlayamamıştım ama sonra bir çok şeyi öğrendikçe anlamaya başladım.1980 yılı küreselleşmenin startının verildiği yıldı işte bizim meleğimizin de yavaş yavaş çıkış yaptığı dönemler, bence Maykıl ilk başta değil ama sonra ne olduğunu anladı bütün bu tepkilerinin sebebi de buydu,peki ama bu hoax'ın gerçek nedeni ne acep, ne zaman öğreneceğiz çok merak ediyorum Shocked
leydis
leydis

- Similar topics