MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah

2 posters

Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah  Empty Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Mayıs 21, 2011 1:19 pm

Heyecanlanmayın ama sanırım oprah 25 mayısta hoaxsı işleyecekmiş.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah  Empty Geri: Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mayıs 21, 2011 1:35 pm

bu Oprah nın final şovunun tanıtımı galiba.deminden beri bunu anlamaya çalışıyorum.23-24-25 mayıs da gösterilecek mi,yoksa çekimleri mi o zaman yapılacak,çünkü ben eylül de final yapılıyor sanıyordum.neyse,Pearl diyo ki;,bu görüntülerde niye bir çok hoax videosunda kullanılan müzik kullanılmış,iyi soru ???oprah daha önce final konuğundan bahsederken SHE diye konuşmuştu.galiba finalde ona sürpriz yaparak bir çok ünlü geliyor,öyle anladım bu görüntülerden.1.01 de de şöyle bağırıyo oprah:MJ. IS IN THE HOUSE! ama orda Michael Jordan ı da göstermiş.diğer kısmını anlayamadım ama gel de şüphelenme şimdi???
Anonymous
Misafir
Misafir

Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah  Empty Geri: Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah

Mesaj tarafından leydis Ptsi Mayıs 23, 2011 9:12 am

Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah  50181 Emergency Update Regarding Michael Jackson and Oprah  925595
leydis
leydis

- Similar topics