MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teddy:MJ Get Ready

3 posters

Teddy:MJ Get Ready Empty Teddy:MJ Get Ready

Mesaj tarafından Misafir Cuma Mayıs 27, 2011 12:57 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anonymous
Misafir
Misafir

Teddy:MJ Get Ready Empty Geri: Teddy:MJ Get Ready

Mesaj tarafından KING-MJ Cuma Mayıs 27, 2011 3:12 pm

Mdenz harikasın valla

yalnız çeviri yada bilgi verirmisin lütfen.

videonun yorumlarında birkaç yıl önceden alınan bişi oldugu yazıyor ama.

bu arada video yalan olabilir şemsiyeli resim MJin 21-22 yaslarında bir hayranıymış ameliyatla kendini ona benzetmiş MJturkfanda ozamanlar haberini görmüştüm.
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mayıs 27, 2011 4:37 pm

Bir Are you ready!!!!! modasıdır gidiyor.Hadi bakalım...

Very Happy Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Mayıs 28, 2011 7:23 am

aslında Teddy yi yanlış anlamktan çekiniyorum ,kendi anladığım şöyle;
mayıs 25-Teddy Riley mesajlarında özür dilemek istemiş çünkü çok fazla karışıklık ağırlık getirmiş oysa o barış ve huzur getirmek istemiş drama değil.ilk kez böyle bişey diyecekmiş,biliyormuş ki gerçek hoşnutluk için önce gerçek acıyı yaşamak gerekiyormuş.bir kişiye de ,ben de sabırsızlanıyorum,keşke şu anda neler olduğunu size anlatabilsem,bir sanatçı dünyayı şokedebilir.dostumu çok seviyorum...ve MJ GET READY!MJ hazır-ya da hazır ol! gibi bir şeyler söylemiş. bunları görünce aklıma yine Teddy nin bir kaç ay önceki mesajı geldi.''şu anda bu konudan fazla bahsedemiyorum ama mayısdan sonra daha çok konuşabilirim'' demişti bunu hatırlıyorum.
sonra GREEN HAT Films diye bir film şirketinden bahsetmiş.bunların logosunda da MJ. şapkasına benzeyen bir şapka varmış.bu Green Hat tabii başka çağrışımlar da yapmış.sonra bu film şirketini araştırırken ilginç bir şey bulmuş.gelecek filmlerinden birinin adı şuymuş:Murray at large...yönetmen Todd Phillips..konusu:Murray farkus un yanlışlıkla suçlandığı anlaşılınca ismini ve prestijini kurtarmak için uğraşmaya başlar.2013 gösterim yılıymış.
ayrıca çocukları,Will Smith in çocuklarıyla gördük(TMZ)acaba 3. Men In Black de 2. de olduğu gibi Ajan M. de olacak mı?
sonra o fotoğrafları göstermiş.şu uçaktan inerken ki fotoğrafla ilgili düşünüyorum da.bu fotoğraf daha o zamanlar ilk çıktığından beri hiç kimse buna inanmadı,yani ben inanmamıştım,çoğunluk bunun eski olabileceğini ya da başka biri olabileceğini söyledi.iddianın sahibi de eylül 2009 da 30 kadar şahit olduğunu söyledi.biz de ona inanmadık,çünkü onun Michael olduğunu gösteren bir delil yok,ama aslında olmadığını gösteren bir delil de yok.eylül ve ekim 2009 da Miami de onu gördüğünü söyleyen insanlara inanmamamızın sebebi neydi?neden o olmadığını düşünmeye başladık bunu merak ediyorum.neyse..şu gerisayımdan sonraki haritada sarı tuğlalı yolu gördünüz mü diyor.
video bu kadar.
şunlara bakmak lazım:
Green Hat Films;
Comingsoon Murray At Large:
Todd Phillips (IMDb)Projects In Development(2013)
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KING-MJ C.tesi Mayıs 28, 2011 10:38 am

2013 benim inandıgım tarih. This Is It te 4 yılımız var dediği olaya denk geliyor.

ama o tarih neden anlamıyorum. eger tehdit için kaçtıysa nasıl en basından dönüş tarihini söleyebilir.
eger sadece dünyayla oyun oynamak istiyorsada neden 4 yıl kadar uzun bir süre olsun anlayamıyorum.

Teddy nn cok daha fazla şeyler söylemesi gerek artık MJ Hazır derken bu haziranda dönecek havasımı yaratmaya çalışıyor yine offfffffffffffff.

MJ seni uzaktan sevmek aşkların en b.ktanı
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından sonajackson5809 Ptsi Ağus. 08, 2011 2:41 pm

offfffffffffff ya!!!Bu ne boyle simdi?Ted neden boyle soyledi?2013-e az kaldi mi ne? Crying or Very sad
sonajackson5809
sonajackson5809

http://www.fanpop.com/spots/michael-jackson

- Similar topics