MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Death Illusion - The Middle

+2
KING-MJ
nesronic
6 posters

Michael Jackson Death Illusion - The Middle  Empty Michael Jackson Death Illusion - The Middle

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 25, 2011 11:14 am

Bu çok güzelmiş, akşama çevirmeye çalışıcam, benden önce çeviren olursa da 40 yıl kölesi olurum Very Happy

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Michael Jackson Death Illusion - The Middle  Empty Geri: Michael Jackson Death Illusion - The Middle

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 25, 2011 4:33 pm

Amanın MagicalXscapism videosu. cheers
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson Death Illusion - The Middle  Empty Geri: Michael Jackson Death Illusion - The Middle

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 25, 2011 5:43 pm

Zaman Geçtikçe..Hayat devam ediyor.(Elizabeth..)hayata devam etmenin zor olduğu günler.ve harika unutulmaz günler.Dünya döndükçe..Rock opera devam eder ve ''TOGETHER WE CAN MAKE A CHANGE IN THE WORLD'' Üzgünüm,geçtiğimiz aylarda internette olamadığım için.gittiğimde aklınızdan da çıktım mı?(arkadaşlar bu cümleyi daha önce nerden biliyoruz biz,hatırlamazsam olmaz şimdi;Did I Leave Your Mind When I Was Gone?bu bir şarkı sözüydü dimi?)siz benim aklımdan çıkmadınız. Hepinizi çok özledim.sizinle konuşmayı.videolarınızı izlemeyi özledim.arkadaşlığınızı ve sevginizi özledim.bu ikisi olmadan kayboluruz.umarım bunlara sıkı sarılıyorsunuz.uzaktayken bile sizi düşünüyorum.bazen elektromanyetik alanlardan uzaklaşmak ve doğaya dönmek istiyorum.ayakkabılarımda kumları ,yüzümde ve saçımda rüzgarı hissetmeye ihtiyacım vardı.ağaçlara ve çiçeklere yakın olmaya ihtiyacım vardı.suyu seyretmeye ve toprağa basmaya.eminim ilişkiyi kurabiliyorsunuz??teknoloji beni bazen hasta edebiliyor.umarım insan ırkı dünyanın vibrasyon frekansını kaybetmez???son 52 yılda dünya çok fazla değişti...Michael ve ailesi (çocuklar) doğayla barışık görünüyor.seni hala özlüyoruz.seni seviyoruz.kısa bir süre için gidiyorum ama ağustosun sonunda geri döneceğimi umuyorum.eğer bu ''This Is It ''se ,What is ''THIS''? Very Happy 2009 da Michael bize 4 yılımız olduğunu söyledi.2 yıl sonra...sizce dünya 2 yıl öncesine göre daha mı güzel,....yoksa daha mı kötü?kendi bakış açınıza göre değerlendireceğinizi varsayıyorum.4-2...yarısı.yarısı-ortası nedir?başlangıcın sonu,sonun başlangıcıdır.başka nedir.?(sonra burda KJV Bible-bunun ne olduğunu bilemiyorum ama üstünkörü arayınca İncilin King James Versiyon diye bi versiyonu var herhalde.neyse bilgisi olan yanlış bişey yazıyorsam düzeltsin)bölümleri saydığınız zaman 117. psalm(ilahi-bölüm vb.) tam yarısında,ortasındadır.:''Efendinize dua edin ey ülkeler,onu övün ey insanlar.bitmez tükenmez sevgisi için ve sonsuza dek dayanacak bağlılığı için??..''Psalm 117....11 ve 7...117,kitabın en kısa bölümüdür.öncesinde ve sonrasında 594 bölüm var ve toplam 31,102 ayet...3+1+1+2=7 7,saflık,bütünlük ve ruhsal mükemmelliktir...Tanrı nın sevgisi.iyi eğlenceler???NEVER STOP BELIEVING AND KNOWING.arkadaşlarınızı arayın ve şöyle haykırın:MICHAEL IS ALIVE...korku değil,yanlızca umut.birlikte yeni bir başlangıç yapabiliriz.sizi daima ve sonsuza kadar seveceğim.HAPPY RE-BIRTHDAY. 117.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KING-MJ C.tesi Haz. 25, 2011 6:28 pm

ya samdi MJ dönüyormu dönmüyormu 2 hazirandır bi çalkalanma oluyor ama sonuç hep tırt. ben artık cok büyük bir ipucu görmeden paçayı sıvamıcam. hayalimdeki olay mesela teddy nn twitterda son 1 hafta demesi gibi bişi. e cazonavanın twitterda geri sayım yapması gibi. ama oda bugünü göstermişti BoW gibi ne oldu yine tırt. galiba biz bu this is it teki 4 yılı beklicez.
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Haz. 25, 2011 7:02 pm

Bence de ne olursa olsun Michael'a güvenip 4 yılı kabullenmeliyiz gibime geliyor benim de.Ama tabi ki bu july'ı gözardı etmemeli ve yeni ipuçlarının en sağlamlarının bu ayda gelebileceğini unutmamalı Cool
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 25, 2011 7:09 pm

daha önceki Magical videolarıyla kıyaslayınca bir şey önce beni rahatsız etti.size de ikili bir anlatım varmış gibi geldi mi?normalde bu kişinin dili anlatımı falan güçlüdür.daha önce bazı videolarını çok ilginç bulmuştuk ve sanki michael ın bakış açısıyla görüyormuş bazı şeyleri gibi gelmişti bana.uzun zamandır yoktu.hatta neden yeni bir video yapmıyor acaba diyordum.şimdi burda int ortamından neden uzakta olduğunu anlatmış ama sanki insan Michael konuşuyormuş gibi hissediyor.sonra tam ortada bi yerde,çocukların görüntülerinden sonra eski Magical anlatımı başlıyor ve Michael dan yine ''O'' diyerek bahsediyor. Michael Jackson Death Illusion - The Middle  733568
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 25, 2011 8:00 pm

Şengün, ben senin hayranızızım cheers

Çeviri için kocaman öpüyorum ve bugün ben de aynı hisse kapıldım ama emin olamadım, kurcalayacak vaktim de yoktu, ben de bir an için Michael'dan mesaj mı okuyorum dedim Rolling Eyes
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Haz. 25, 2011 8:21 pm

This is it 'den sonraki kısımda özüne dönmüş Magical ama daha sonra gene MJ oluyor sonlara doğru
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Haz. 25, 2011 9:09 pm

I'm a Nesronic fan I love you
mesela Elizabeth...vah tüh dedik ,sonra zaman geçti gerçekten.ben kendi adıma konuşayım,bu gün june 25 için uyandığımda aklıma bile gelmedi Elizabeth.ama videonun en başında ve en can alıcı kısmındaydı...biraz çarpıcı oldu bu.
bi de şunu merak ediyorum yahu;insan hoax videoları yapacak kadar işi takip eder de sonra- dur biraz elektromanyetik dalgalardan uzaklaşmam lazım-diye aylarca nasıl bilgisayar falan kullanmaz.allahallaaaah Shocked
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 25, 2011 9:22 pm

Mdenz demiş ki:
bi de şunu merak ediyorum yahu;insan hoax videoları yapacak kadar işi takip eder de sonra- dur biraz elektromanyetik dalgalardan uzaklaşmam lazım-diye aylarca nasıl bilgisayar falan kullanmaz.allahallaaaah Shocked

etimi kemiğimden ayırdın an itibari ile Razz Razz Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Haz. 25, 2011 9:26 pm

Bam sadece geri dönüş değil aynı zamanda bir saygı duruşu.Michael kimin elinden tutup Bam yapmak isterdi eğer şartlar değişmeseydi..

Think different Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Haz. 25, 2011 10:00 pm

benim Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından leydis C.tesi Haz. 25, 2011 10:13 pm

Hayır beniiiiimmmmmmm Razz Razz Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Haz. 26, 2011 6:22 am

Kesinlikle benim değil.Henüz basının karşına çıkmayı düşünmüyoruz. Very Happy Razz

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Paz Haz. 26, 2011 8:12 am

Razz Razz
leydis
leydis

Mesaj tarafından blue sea Salı Haz. 28, 2011 11:17 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MJ.Death Hoax -believe Jr king
Heart Michael Jackson Death Illusion - The Middle  586927 Heart

blue sea
blue sea

Mesaj tarafından ecz_mj Salı Haz. 28, 2011 2:14 pm

Adam inkar etmiş bu şarkının hoax ile alakalı olduğunu ama bariz gözüküyo yani kulaklarımıza mı inanalım adama mı ? Shocked
ecz_mj
ecz_mj

- Similar topics