MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Simpsons' Bombshell -- The TRUTH About MJ Song!!!

+2
MJ-4EVER
KingofMusic
6 posters

'Simpsons' Bombshell -- The TRUTH About MJ Song!!! Empty 'Simpsons' Bombshell -- The TRUTH About MJ Song!!!

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 29, 2011 3:42 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bu da TMZ nin BAM temalı haberlerinden biri aslında.başlık; Simpson's bombshell(sürpriz-bomba,bomba etkisi yaratan şey) MJ şarkısı hakkında gerçekler..
kısaca 1991 de Simpson ların bir bölümünde Happy Birthday Lisa şarkısını aslında Michael ın değil de bir impersonator un söylediğini keşfetmiş TMZ Razz bunu da Lisa yı seslendiren kadın söylemiş TMZ ye.demiş ki,Michael şarkıyı söylemek için izin alamadı(sanırım plak şirketi-Sony nin michael ı engellediğinden bahsediyor) bu yüzden kendi yazdığı şarkıyı,onun gibi söyleyecek birini kendisi buldu(kendisi sunny )Kipp Lennon.kadın düşünsenize diyor,Michael ın önünde oymuş gibi söylemeye çalışmak nasıl bir duygu?
TMZ nin kişisel notu;Biz Kipp Lennon a ulaşmaya çalışıyoruz ama hala cevap vermedi(aferin size sizden kaçmaz )

Haberin ilginçliği ,TMZ nin sanki bu ilk kez duyulmuş bir şey gibi davranması.başlıklara Bomba yazmalar falan.halbuki bu eskiden beri tartışılan ,bilinen bir konu.adamın ismini duymamıştım ama şarkıyı bir başkasının söylediğini bi yerlerde duymuştum.zaten yorum yapanlar da eeee ? biz biliyoduk zaten demişler.o bölümle ilgili bilgi,konusu da ilginç.Michael ın seslendirdiği karakterle homer bir akıl hastanesinde tanışıyor.yanlış anlamadıysam seslendirdiği karakter de -kendini MJ. sanan bir deli- Very Happy bu son söylediğime emin değilim ama kulağa çok hoş,andy kaufman tarzı geliyor.ayrıca da vikipedi den bakınca,jenerikte Michael ın adını John Jay Smith olarak yazdırdığını görünce daha bir A. Kaufman tarzı oldu.neyse bölüm bilgisi(tabii bazı başka sırlar da olabilir) burda;

ama daha önce bazı hoax videolarında gördüğümüz şu resme bakın.söz konusu bölümden bir kareymiş bu(şu bölümü bulup seyretmek lazım)

ben hoax un 1991 de planlandığını sanmıyorum.ama bu kare o zaman ordaymış işte.adamımızın aklı fikri böyle şeylerdeymiş belki de.
TMZ nin eski bir haberi bomba başlığıyla sunması bu kareyi hatırlatmak için mi;MICHAEL JACKSON HOAX-everyone mad at....
Anonymous
Misafir
Misafir

'Simpsons' Bombshell -- The TRUTH About MJ Song!!! Empty Geri: 'Simpsons' Bombshell -- The TRUTH About MJ Song!!!

Mesaj tarafından KingofMusic Çarş. Haz. 29, 2011 3:50 pm

Bu arada Michael Jackson Resmi Facebook sayfasında sorulan soruda tam haberin üstüne gelmiş, bugün. Smile

Trivia day: How was Michael credited when he voiced a character on “The Simpsons” in 1991?
KingofMusic
KingofMusic

'Simpsons' Bombshell -- The TRUTH About MJ Song!!! Empty Geri: 'Simpsons' Bombshell -- The TRUTH About MJ Song!!!

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Haz. 29, 2011 4:45 pm

Şimdi o şarkıyı Michael söylemiyor mu ???? Shocked
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Haz. 29, 2011 6:04 pm

Dikkat şarkıya çekilmiyor.Simpsonlar daki Michael Jackson hoax resmine dikkat çekiliyor.Yani Tmz açık açık bu iş Hoax dedi.

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Çarş. Haz. 29, 2011 6:48 pm

demekki bazı şarkılar Michael'a rağmen, kendisine ait olmayabiliyormuş. simpson filmlerinde bolca yer alan illuminati sembolleri ve Michael Jackson+hoax yazısı birlikte neyi ifade eder ona takıldım ben
nunu
nunu

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Haz. 29, 2011 6:55 pm

Pinokyo demiş ki:Dikkat şarkıya çekilmiyor.Simpsonlar daki Michael Jackson hoax resmine dikkat çekiliyor.Yani Tmz açık açık bu iş Hoax dedi.

Tamam biliyorum ama ses acayip derecede benziyor bu yüzden çok şaşırdım, bunu ilk kez duydum. TMZ bu işin hoax olduğunu zaten açık etmişti öncelerden ve şimdi de açık ediyor. İlginç.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Haz. 29, 2011 7:26 pm

nunu demiş ki:demekki bazı şarkılar Michael'a rağmen, kendisine ait olmayabiliyormuş. simpson filmlerinde bolca yer alan illuminati sembolleri ve Michael Jackson+hoax yazısı birlikte neyi ifade eder ona takıldım ben

Beynimi okumuşsun nunucum. Rolling Eyes

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 29, 2011 10:06 pm

vakit bulanlar olursa 3. sezon 1. bölüm.burda 4 part halinde.ben yarım yamalak seyrettim.hoax haberli gazete 4. partta sonlara doğru.ve hikayenin akışıyla uyumlu olmuş.yani orda bahsedilen başka bir Michael jackson hoax u.ama 20 yıl sonra şu an konuşulması da daha mantıklı olarak hoax death e uygun.TMZ nin ve Michael ın elinde materyal sıkıntısı yok.böyle dolu bir geçmiş düşünülünce.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Perş. Haz. 30, 2011 6:18 am

Süpersin Şengün cheers
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Perş. Haz. 30, 2011 6:24 am

Pinokyo demiş ki:Dikkat şarkıya çekilmiyor.Simpsonlar daki Michael Jackson hoax resmine dikkat çekiliyor.Yani Tmz açık açık bu iş Hoax dedi.

Katıldım bu dediğine Pinokyo cheers
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Perş. Haz. 30, 2011 6:28 am

nunu demiş ki:simpson filmlerinde bolca yer alan illuminati sembolleri ve Michael Jackson+hoax yazısı birlikte neyi ifade eder ona takıldım ben

Nunu ben simpsonları hiç izlemedim o yüzden ne bu sembollerlerle ilgili ne de genel içerikle ilgili fikir yürütemem ama you tube da şurda burda rastladığım Illuminati deşifre videolarında bu diziden sahneler bolca yer buluyor dediğin gibi de, taa o zamandan da düşündüğüm bir şeyi söylemek istedim. Bu dizi de gizli ya da subliminal bir sembol kullanımı yok diye düşünüyorum, bu semboller gayet açık deyim yerindeyse kabak gibi kullanıyorlar, bu onların alaycılığından veya kinayeciliğinden de ileri geliyor olabilir, diziyi yapanların yani. ama tabi yine de tümden izlemeden fikir yürütmek yanlış olur, sadece aklıma gelmişken söyleyeyeim dedim Wink
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Haz. 30, 2011 1:26 pm

Dizinin bu bölümünün yayınlandığı 1991 yılında böyle bir hoax'ın düşünüldüğüne inanmıyorum.Evet dizide çok fazla subliminal mesaj var fakat bu olay bambaşka bir kulvara giriyor bence.Dediğiniz gibi materyal sıkıntısı yok.TMZ bu örneği sadece hoax'a dikkati çekmek için kullanıyor,yoksa önceden beri planlanan bir kayboluş için yayınlandığını düşünmüyorum o gazete manşetinin.Zaten çok başka bir konu üzerine Michael Jackson Hoax deniyor,ortada sahte bir MJ var dizinin bu bölümünde.
Michael in dizide kullandığı sahte isim üzerine gidilse bir şey bulunabilir mi acaba? Question
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Perş. Haz. 30, 2011 1:48 pm

evet o değişik bir isim benim de aklıma geldi ama bakacak zamanım olmadı.bi de bişey bulunsa Twitter a düşerdi diye düşündüm.çünkü haberin üzerinden kaç gün geçmiş.
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics