MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more

4 posters

Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more  Empty Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Tem. 02, 2011 7:47 am

İlluminati prenseslerinin videolarında neden direk Michael vurgusu var biri bunu bana açıklayabilir mi.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more  Empty Geri: Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Tem. 02, 2011 7:54 am

Hoax Death le bunları nasıl bağlamışla, tuhaf. Ayrıca o Telephone klibindeki zarların toplamı 7 değil 13 veriyor. 6'yı niye göz ardı ediyolar anlamadım. Lady Gaga'nın Michael'ı kullanma nedeni iyi değildir eğer mesaj veriyorsa, ha özeniyorsa bunu hoax'a bağlamamak lazım hemen ki bu devirde bütün kliplerde Michael esintisi var.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more  Empty Geri: Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Tem. 02, 2011 8:14 am

Video makerlar Hıristiyan inancıyla bakıyor biz islami açıdan.Bir müslüman olarak iğreniyorum açıkçası artık bu kliplerden.

Pinokyo

Mesaj tarafından MJ-4EVER C.tesi Tem. 02, 2011 8:16 am

Ben de iğreniyorum, bunlara hayran olup azıtıyo gençliğimiz, böyle şeyler normal geliyor ve bir kültür yozlaşması yaşıyoruz. Gençlik özentiliğe bayılır ama bari düzgün insanlara özenin yahu.
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 02, 2011 8:32 am

Benim bu videodaki sözde bağlantılardan çıkaracağım en iyimser sonuç, Michael'ın, hoaxın sonunda bu insancıkları onları kontrol edenlerden kurtaracağı olur. Bunların müziklerine de kliplerine de ilgi duymadığım için ayrıntıları bilemiyorum tabi ama sırf şu videoda gördüklerimden bir MJ taklitçiliği olduğunu dillendirebilirim. Tabi kendi istekleri ile mi yapıyorlar yoksa yaptırılıyor mu bilemeyiz lakin müzik piyasasının tıkandığı tükendiği bir gerçek ve tabi ki, MJ herşeyin en güzelini yaptı, tamamen kendi yaratıcılığında ve yateneklerinde... Bunlara da kalan da ancak sahne, figür, imaj apartlamak oldu... Diğer yandan aralarında eminim ki kendi başına bir şeyler yapmak isteyenler, potansiyelini ortaya koymak isteyenler de vardı da müsadeleri varmı acaba? Michael Jackson dünyayı değşiştirmek ve kurtarmak istiyorsa elbetteki ilk yapması gereken müzik sektörünü ele geçirmek olur, ki muhtemelen yaptığı da yaklaşık böyle bir şey...

Videodaki telefon bağlatısına dair de söyleyebileceğim; Murray haberleri içerisinde, MJ can çekişirken Murray'ın telefonda konuşuyor olması safsatası bu tip bilinçli güya ihmalden ölüme sebebiyet verme girişimlerine gönderme olabilir. Biz hoaxla açtık gözümüzü ama öncesine kim bilir neler oldu neler yaşandı sektörde ve eminim Michael hepsinin iç yüzünü biliyordu...
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Tem. 02, 2011 11:07 am

nesronic demiş ki:Benim bu videodaki sözde bağlantılardan çıkaracağım en iyimser sonuç, Michael'ın, hoaxın sonunda bu insancıkları onları kontrol edenlerden kurtaracağı olur. Bunların müziklerine de kliplerine de ilgi duymadığım için ayrıntıları bilemiyorum tabi ama sırf şu videoda gördüklerimden bir MJ taklitçiliği olduğunu dillendirebilirim. Tabi kendi istekleri ile mi yapıyorlar yoksa yaptırılıyor mu bilemeyiz lakin müzik piyasasının tıkandığı tükendiği bir gerçek ve tabi ki, MJ herşeyin en güzelini yaptı, tamamen kendi yaratıcılığında ve yateneklerinde... Bunlara da kalan da ancak sahne, figür, imaj apartlamak oldu... Diğer yandan aralarında eminim ki kendi başına bir şeyler yapmak isteyenler, potansiyelini ortaya koymak isteyenler de vardı da müsadeleri varmı acaba? Michael Jackson dünyayı değşiştirmek ve kurtarmak istiyorsa elbetteki ilk yapması gereken müzik sektörünü ele geçirmek olur, ki muhtemelen yaptığı da yaklaşık böyle bir şey...

Videodaki telefon bağlatısına dair de söyleyebileceğim; Murray haberleri içerisinde, MJ can çekişirken Murray'ın telefonda konuşuyor olması safsatası bu tip bilinçli güya ihmalden ölüme sebebiyet verme girişimlerine gönderme olabilir. Biz hoaxla açtık gözümüzü ama öncesine kim bilir neler oldu neler yaşandı sektörde ve eminim Michael hepsinin iç yüzünü biliyordu...

İlaç gibisin Nesrin Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more  831850

Dinleyelim açılalım...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis C.tesi Tem. 02, 2011 3:16 pm

Açıldım,çok açıldım ilaç gibi geldi Maykıl her zamanki gibi, teşekkürler Pinokyocum Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more  604585
leydis
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Tem. 02, 2011 3:26 pm

leydis demiş ki:Açıldım,çok açıldım ilaç gibi geldi Maykıl her zamanki gibi, teşekkürler Pinokyocum Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more  604585

Ne demek sen iste Michael'ı tutar getiririm kolundan Very Happy Very Happy Very Happy Michael Jackson death hoax - Michael and videos of Lady Gaga and more  364876

Pinokyo

- Similar topics