MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mj iki tane mi ?

+7
ecz_mj
MJ-4EVER
MJSedef
MAGIC
blue sea
Pinokyo
zingon
11 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Mj iki tane mi ? Empty Mj iki tane mi ?

Mesaj tarafından zingon Perş. Tem. 07, 2011 4:17 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkadaşlar yorum sizin ....ben inanıyorum demiyorum sadece sizinle paylaşmak istedim .......bu arada bu site uzun zamandir açılmıyordu ve bugün açıldı Very Happy ben eski hoaxcılardanım eski adım zaleynaydı eskiler tanır ayrı kaldığımız zarf sürecinde mjtürkfana üye oldum orda devam ediyordum ama orda malesef beni iyi karşılamadılar terbiyesizdir orda çoğu her neyse buraya dönmek güzel esen kalın ......
zingon
zingon
Cezalı Üye

Mj iki tane mi ? Empty Geri: Mj iki tane mi ?

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Tem. 07, 2011 4:23 pm

Efsane geri döndü .... Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından blue sea Perş. Tem. 07, 2011 4:25 pm

zingon demiş ki:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkadaşlar yorum sizin ....ben inanıyorum demiyorum sadece sizinle paylaşmak istedim .......bu arada bu site uzun zamandir açılmıyordu ve bugün açıldı Very Happy ben eski hoaxcılardanım eski adım zaleynaydı eskiler tanır ayrı kaldığımız zarf sürecinde mjtürkfana üye oldum orda devam ediyordum ama orda malesef beni iyi karşılamadılar terbiyesizdir orda çoğu her neyse buraya dönmek güzel esen kalın ......

Sevgi,anlayış,hoşgörü,sabır ve umutun yuvası olan forumumuza tekrar hoşgeldin... Heart Mj iki tane mi ? 586927

L.O.V.E
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından zingon Perş. Tem. 07, 2011 4:33 pm

hoş bulduk arkadaşlar Very Happy uzun zaman girmediğimden nasıl resim yüklendiğini unuttum bu konuda beni mazur görün yardımcı olmak isteyen varsa rica ediyorum çünkü resimler paylaşmak istiyorum .........
zingon
zingon
Cezalı Üye

Mesaj tarafından MAGIC Perş. Tem. 07, 2011 4:47 pm

hosgeldın zelayna... vıdeoyu ızledım bazı resımlerde mıchaelın sol yanagında benmı lekemı tam bılmıyorum bıseye dıkkat cekmıs bazı resımlerınde yokk demıs ama bence resımlerın cekılme acısından kaynaklanan bısey olabılır yada makyajla kapatılmıs olabılır kı mıchael makyaj yapan bırısı ayrıca vıdeomaker ten rengınede dıkkat cekmıs oda aynı sey hastalıgı yenı yenı belırgın oldugunda beyaz yerlerı sıyah boyayla kapatıgını hepımız bılıyor bence sacma bı vıdeo MICHAEL dan bıtane daha olduguna ınanmıyorumm o tek esı benzerı yok Smile

MAGIC

Mesaj tarafından zingon Perş. Tem. 07, 2011 4:53 pm

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [/img]
zingon
zingon
Cezalı Üye

Mesaj tarafından zingon Perş. Tem. 07, 2011 4:55 pm

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [/img]
zingon
zingon
Cezalı Üye

Mesaj tarafından MAGIC Perş. Tem. 07, 2011 5:01 pm

mımıklerden kaynaklanan degısık ıfadeler Very Happy aynı sey gıbı oldu buda janetla mıchael aslında aynı kısı janet dıye bırı yok Razz

MAGIC

Mesaj tarafından zingon Perş. Tem. 07, 2011 5:05 pm

Mj iki tane mi ? 83066
zingon
zingon
Cezalı Üye

Mesaj tarafından MJSedef Perş. Tem. 07, 2011 6:45 pm

MAGIC demiş ki: vıdeoyu ızledım bazı resımlerde mıchaelın sol yanagında benmı lekemı tam bılmıyorum bıseye dıkkat cekmıs bazı resımlerınde yokk demıs ama bence resımlerın cekılme acısından kaynaklanan bısey olabılır yada makyajla kapatılmıs olabılır kı mıchael makyaj yapan bırısı ayrıca vıdeomaker ten rengınede dıkkat cekmıs oda aynı sey hastalıgı yenı yenı belırgın oldugunda beyaz yerlerı sıyah boyayla kapatıgını hepımız bılıyor bence sacma bı vıdeo MICHAEL dan bıtane daha olduguna ınanmıyorumm o tek esı benzerı yok Smile

Videoyu izledim küplere bindim desem yalan söylemiş olmam şu an klavyemi kıracağım sinirden Hoax iyice deliye bağladı nerde ise .. bu videodaki kişiler mj başkası değil..25 senedir deli gibi sevdiğim adamı sanki başkasıymış gibi tekrar tekrar gösteriyorlar yok efendim bağzı resinmlerinde ben lekesi görünmemiş vs vs !!!tövbe tövbe şimdi açıcağım bayramlık ağzımı!! dua etsin o videoyu ekleyen kişi ben ingilizce bilmiyorum..
Yazısındanda alıntı yaptığım MAGIC arkadaşımızın söylediklerine tamami ile katılıyorum.. hem resimlerin çekim açısı hem kamera açışı olsun beninin görünmemesinde etkilidir + mj küçüklüğünden beri ünlü biri mutlaka onu makinaların önüne gecirmeden önce makyaj yapılıyordur makyajın azlığı yada çokluğuna göre o lekersi görünür görünmez olabilir bunu bir idiot bile anlayabilirken böyle salak bir videoyu nasıl yapabiliyorlar ayrıca michaelımın makyaj yöntemi ile bağzı lekelerini çok ustaca kamufile ettiğini hepimiz biliyoruz.. sinir oldum allahım yaaa!!
MJSedef
MJSedef

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Tem. 07, 2011 7:01 pm

Zaleyna nickine ne oldu ? Illuminati konusu açmışsın orada anladım bu zaleyna diye Very Happy .. Bugün üye olmuşsun ve 40 mesajın var maşallah sana
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Tem. 07, 2011 7:02 pm

İki tane Michael fena fikir değil.Biriye partiye gidersin,diğeriyle romantik yemek yersin.Biriyle müzeleri gezesin,diğerinden moonwalk öğrenirsin. Very Happy Very Happy

Not:You tube'daki videolara bu kadar takılmayın arkadaşlar.elini sallayan video yapıyor.Sakin olun

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Tem. 07, 2011 8:18 pm

Pinokyo demiş ki:Efsane geri döndü .... Very Happy
affraid Mj iki tane mi ? 83066
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından zingon Cuma Tem. 08, 2011 6:48 am

mj-4ever sağolasın Very Happy ..... zaleyna nickinin şifresini unuttum Sad uzun zaman girmediğimden dolayı tıklıyordum sayfa yükleme hatası veriyordu ama dün yine şansımı denedim Very Happy açılınca havalara uçtum sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum ........... Mj iki tane mi ? 991999
zingon
zingon
Cezalı Üye

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Tem. 08, 2011 7:54 am

zingon demiş ki:mj-4ever sağolasın Very Happy ..... zaleyna nickinin şifresini unuttum Sad uzun zaman girmediğimden dolayı tıklıyordum sayfa yükleme hatası veriyordu ama dün yine şansımı denedim Very Happy açılınca havalara uçtum sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum ........... Mj iki tane mi ? 991999

eh mukadderat Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Cuma Tem. 08, 2011 9:08 am

Hoşgeldin Zingon Wink

2 Michael bana da güzel bir fikir geliyor Very Happy Ouuu may gad kör istedi bir göz rabbim verdi 2 göz'ün sözlük anlamı olur resmen BAM'ın 2 Michael'la gerçekleştiğini düşünemiyorum, biri bizim olsun lütfen, saçımızı süpürge edelim, besleyelim, ninniler söyleyelim, ben menemen yaparım çok güzel, herkes marifetlerini sıralasın bakliyim Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından blue sea Cuma Tem. 08, 2011 9:13 am

nesronic demiş ki:Hoşgeldin Zingon Wink

2 Michael bana da güzel bir fikir geliyor Very Happy Ouuu may gad kör istedi bir göz rabbim verdi 2 göz'ün sözlük anlamı olur resmen BAM'ın 2 Michael'la gerçekleştiğini düşünemiyorum, biri bizim olsun lütfen, saçımızı süpürge edelim, besleyelim, ninniler söyleyelim, ben menemen yaparım çok güzel, herkes marifetlerini sıralasın bakliyim Very Happy

Misafir ol gel bana su börekleri açarım sana Michael... Heart Mj iki tane mi ? 586927 Heart
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından leydis Cuma Tem. 08, 2011 9:59 pm

Kendimi ben anlatmayayım,bizzat gelsin ,görsün,denesin Razz madem iki tane var biri kesin buraya gelmeli Razz dünyadaki bütün bayan fanlarından daha iyi bakacağımıza yüzde yüz eminim Heart hadi annem çok özledik........ Heart Mj iki tane mi ? 991999
leydis
leydis

Mesaj tarafından MJ-4EVER Cuma Tem. 08, 2011 10:37 pm

leydis demiş ki:dünyadaki bütün bayan fanlarından daha iyi bakacağımıza yüzde yüz eminim Heart

Çok iddialı, ee bayanlar yok mu ben daha iyi bakarım diyen Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 09, 2011 6:51 am

yok, sadece biz varız Mj iki tane mi ? 364876
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Tem. 09, 2011 7:01 am

MJ-4EVER demiş ki:
leydis demiş ki:dünyadaki bütün bayan fanlarından daha iyi bakacağımıza yüzde yüz eminim Heart

Çok iddialı, ee bayanlar yok mu ben daha iyi bakarım diyen Very Happy

Ben bakamam vallahi bir kere acayip sakarım,kesin üstüne çay falan dökerim.Yemeklerim ya muhteşem ya iğrenç olur.Yolda elele yürüyelim dese bende denge sorunu var düşerim onuda düşürürüm.Lafım sözüm belli olmaz sonda söyleyeceğimi başta söylerim.Ben bakamam öyle usanır ki adamcağız 2.Hoaxsı yapmak zorunda kalır Very Happy Very Happy Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu C.tesi Tem. 09, 2011 7:09 am

ben kendisiyle uğraşamayacağım kusura bakmasın fasulye pilav yanına da kuru soğan sabaha kadar bol bol zaaarrrttt bize çektirdiklerine saysın
nunu
nunu

Mesaj tarafından MİsmailJ C.tesi Tem. 09, 2011 7:22 am

nunu demiş ki:ben kendisiyle uğraşamayacağım kusura bakmasın fasulye pilav yanına da kuru soğan sabaha kadar bol bol zaaarrrttt bize çektirdiklerine saysın

nunu Mj iki tane mi ? 5192 Mj iki tane mi ? 5192 Mj iki tane mi ? 815857 Mj iki tane mi ? 815857 Bu kadar içten olmayı nasıl becerebiliyorsun Smile
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından nunu C.tesi Tem. 09, 2011 7:45 am

Gerçekten herkesi çok seviyorum ve sizlerle kendimle konuşur gibi konuşuyorum. abesliklerime aldırış etmeyin delidir ne yapsa yeridir Mj iki tane mi ? 557417 ama haketmedi mi fasulye soğanı bu adam bounce
nunu
nunu

Mesaj tarafından nesronic C.tesi Tem. 09, 2011 7:55 am

Etti nunu etti hatta fasulyeyi pişirirken acı süs biberi de kat, poposu acısın sonra Mj iki tane mi ? 56558
nesronic
nesronic
Admin
Admin

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki