MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pariisjaxn

+18
blue sea
sinem_mj
liberian girl
leydis
tubM
emretelime
tarmir
umut356109
bo-bo
deep_inside
MJ-4EVER
MİsmailJ
KingofMusic
KING-MJ
ecz_mj
nunu
nesronic
Pinokyo
22 posters

13 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Pariisjaxn - Sayfa 13 Empty Geri: Pariisjaxn

Mesaj tarafından Minmylife C.tesi Haz. 22, 2013 6:23 am

Ben de şuna katılıyorum. Paris in biyolojik babası kim olursa olsun Paris Michael jackson ın kızıdır. Bu kadar basit!!

Minmylife

Mesaj tarafından Minmylife C.tesi Haz. 22, 2013 6:36 am

Güya Paris babasının ölümüne bu kadar üzülmemiş destek almamış vs vs. Çünkü o sıralar küçüktü, ergen değildi, ayrıca 'keşke babam burda olsaydı' diyen bendim galiba!

Minmylife

Mesaj tarafından mjspeeddemon C.tesi Haz. 22, 2013 11:00 am

bende farklı inançlara saygılıyım fakat parisin şu sözünü untmamak gerekir  "Sadece dışarı çıkarken bize Örümcek Adam maskesi takmasını sevmiyordum. Tanınmamamız için yaptığı bu hareket çok aptalcaydı"  eğer gerçek kızı olsaydı bunu demezdi.ve ne burnu benziyor ne gözü ne kaşı... ayrıca debbie "paris benim kızım Michael ın değil ona söz vermiştim bunu söylememek için fakat kızımla görüşemiyorum" dedi .haklıydıda ve görüştü
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından mjspeeddemon C.tesi Haz. 22, 2013 11:08 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ayrıca [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Haz. 22, 2013 11:44 am

Paris çok akıllı , çok yetenekli bir kız ve babasına inanılmaz yardım ediyor.Paris öyle dediyse vardır bir nedeni. Smile Benim için Michael'ın ağzından çıkan cümleler önemli.Michael bunlar benim çocuklarım dedi - ki bence %100 öz çocukları- gerisi beni ilgilendirmiyor.
This is it !!!

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Haz. 22, 2013 1:49 pm

Paris o röpörtajında bunu daha önce aptalca bulduğunu fakat babasının haklı olduğunu anladığını söyledi...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından mjspeeddemon C.tesi Haz. 22, 2013 2:44 pm

laf ağızdan bir kere çıkar ayrıca  %100 öz çocukları olduğunu nerden biliyorsun? DNA testimi yaptırdın? Shocked ben anlamıyorum sizi ya Michael a aptal diyor siz vardır onun bir bildiği diyorsunuz.
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Haz. 22, 2013 4:02 pm

Michael hakkında kimim neyi , ne kadar bildiğini sadece Allah bilir.Paris gerçek kızı.Nokta.

Pinokyo

Mesaj tarafından Minmylife C.tesi Haz. 22, 2013 4:33 pm

Arkadaşlar biz burda neyi konuşuyoruz? Mjspeeddemon , gerçek babası olsaydı bunu söylemezdi diyosun? Nerden bilecek gerçek babası olup olmadığını ? Ayrıca öz babaları hakkında olumsuz düşünen bir sürü insan örneği sunabilirim sana, bu dediğin bir kanıt olamaz.. Buna kanıt sadece ve sadece DNA testi olur. Peki Blanket hakkında ne düşünüyosun? Hadi prince ve Paris benzemiyor diyorsun...ve ayrıca burada konuşmamız gereken konu bu değil. Hepsi Michael ın büyüttüğü, dizinin dibinden ayırmadığı, onları yeri gelince elleriyle beslediği çocukları..bunu daha fazla tartışmaya gerek yok. Michael istediğini söyleyebilir.. Şunu düşünmemiz gerekirdi: Michael birşey söylüyorsa 'Laf olsun' diye söylemez. Boşuna da konuşmaz. 3 ü de jackson onların..bunu da kimse değiştiremez. Ancak kendileri isterse değiştirirler..

Minmylife

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Haz. 22, 2013 6:21 pm

mjspeeddemon demiş ki:laf ağızdan bir kere çıkar ayrıca  %100 öz çocukları olduğunu nerden biliyorsun? DNA testimi yaptırdın? Shocked ben anlamıyorum sizi ya Michael a aptal diyor siz vardır onun bir bildiği diyorsunuz.

Kimse kusura bakmasın da Michael "çocuklar benim çocuklarım" dediyse bunun aksini iddia eden herkese halt yemek düşer. Hatta ister anaları belli olur, ister olmaz. İster doğal yoldan çocuk sahibi olur, ister taşıyıcı anne kullanarak, ister tüp bebek yöntemiyle. Hem sen DNA testi mi yaptırdın ki durup durup çocuklar bilmem kimin çocukları diyip duruyorsun, Michael benim onlar diyor işte, sana ne kiminse kimin...Ya sabır.
Üstelik kızın babasına aptal dediği falan yok, sadece "önceden maske takmayı aptalca buluyordum ama şimdi babamın haklı olduğunu anlıyorum" diyor, anlamıyor musun???
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Ara. 22, 2013 7:45 am

Paris Utah'daki okuldan ayırmış.Hep birlikte Noel tatili için Hawaii'ye gitmişler.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ocak 03, 2014 8:07 pm

Bunu da gördükten sonra Michael'ın akıbeti konusunda eskisi kadar iyimser değilim.Paris adım adım Miley oluyor.Anlamaya çalışıyorum,genç kız diyorum ama bu işte bir terslik var...Maskeli çekingen Paris'ten nerelere geldik..Ah Michael neredesin.

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Cuma Ocak 03, 2014 10:11 pm

Dimi Pinokyocum. Hatta bazen özellikle Parisin üstüne oynadıklarını düşünüyorum
nunu
nunu

Mesaj tarafından logg C.tesi Ocak 04, 2014 7:46 am

Psikolojisi ne durumdadır hiçbirimiz bilmiyoruz. Her gün, her dakika Twitter'dan gelen nefret mesajları, sürekli olarak babasına hakaret eden kişileri görmek ne kadar zordur 15 yaşında bir kız çocuğu için, hele ki bu kız babasına aşıksa. Eskiden Michael'ın yaşadığına çok inanırdım ancak, Paris'in intiharı, fotoğraflar.. Michael burada olsaydı bunları yapabileceğini düşünmüyorum. Kendisini jiletlemesi de cabası.. Tek söyleyebildiğim bu kızın acilen yardıma ihtiyacı var. Katherine anne nerede? Bu iş sadece rehabilitasyon merkezleriyle çözülebilecek şeyler değil. Kız hayatında bir baba figürü arıyor, annesi bunu karşılayamaz. Amcalarının Michael'ın sırtından para kazanmayı bırakıp, bu çocuklara yardım etmesi gerekiyor. Gerçi, bunları yazıyoruz ama ne işe yarayacak?

logg

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Ocak 04, 2014 5:54 pm

logg demiş ki:Psikolojisi ne durumdadır hiçbirimiz bilmiyoruz. Her gün, her dakika Twitter'dan gelen nefret mesajları, sürekli olarak babasına hakaret eden kişileri görmek ne kadar zordur 15 yaşında bir kız çocuğu için, hele ki bu kız babasına aşıksa. Eskiden Michael'ın yaşadığına çok inanırdım ancak, Paris'in intiharı, fotoğraflar.. Michael burada olsaydı bunları yapabileceğini düşünmüyorum. Kendisini jiletlemesi de cabası.. Tek söyleyebildiğim bu kızın acilen yardıma ihtiyacı var. Katherine anne nerede? Bu iş sadece rehabilitasyon merkezleriyle çözülebilecek şeyler değil. Kız hayatında bir baba figürü arıyor, annesi bunu karşılayamaz. Amcalarının Michael'ın sırtından para kazanmayı bırakıp, bu çocuklara yardım etmesi gerekiyor. Gerçi, bunları yazıyoruz ama ne işe yarayacak?

Ben Paris'in intihar ettiğine inanmıyorum..Paris çılgın bir ergen olabilir ama intihar edecek türden bir çocuk değil.Michael çocuklarını iyi yetiştirdi.Onlara öğrettiği ilk şey hayatın ne kadar değerli olduğudur! Ben bu intihar hikayesinin bir şekilde bir tedbir olduğunu düşünüyorum.Nefret meselesine gelince haklısın ama ortada abuk bir durum var.Michael'ın tek çocuğu Paris değil.Prince ile ilgili en ufak bir problem duydunuz mu ya da Blanket ile ilgili.Sanki Prince'in hiç bu işlerle alakası yok, babası Michael Jackson değil, okulunda gayet başarılı,kız arkadaşları var, rahat yiyip içip geziyor.Blanket desen süreli gülümsüyor mutlu olduğu gözlerinden belli.Yani aynı evde,aynı şartlarda yaşıyorlar ama babasını tek özleyen,tek acı çeken Paris ??? Biraz tuhaf değil mi ? Çocuklar çok gözden ırak büyüdüler , bunun bir yansıması olabilir Paris'in çılgınlıklarında. Belki de okulda ki arkadaşları onu negatif etkiliyor veya Debbie kızını rahat yetiştiriyor.Benim kişisel fikrim "Michael çocuklarıya çok sık görüşemiyor bu nedenle , Paris'in büyüme sancıları daha sert geçiyor"

Yani uzun lafın kısası ortada Paris ile ilgili bir problem var ama bunun Michael'ın yaşaması ile çok ilişkilendiremiyorum.Michael'da sonuçta normal bir baba ve onun başına da istemediği şeyler gelebilir.Daha önce de çocuklar ile ilgili problemler yaşamıştı " Blanket-balkon" Ne olacak bilmiyoruz ,bu işin sonu bekleyip göreceğiz.Ama görünen köy kılavuz istemiyor.Michael'ın Paris'le işi biraz zor!

Pinokyo

Mesaj tarafından mjspeeddemon Paz Ocak 05, 2014 2:53 pm

Pinokyo demiş ki:Bunu da gördükten sonra Michael'ın akıbeti konusunda eskisi kadar iyimser değilim.Paris adım adım Miley oluyor.Anlamaya çalışıyorum,genç kız diyorum ama bu işte bir terslik var...Maskeli çekingen Paris'ten nerelere geldik..Ah Michael neredesin.

işte bende bunu anlatmaya çalışıyordum,MJ ye hiç benzemiyor ayrıca.ben Paris'i sevmiyorum  Rolling Eyes 
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından Minmylife Salı Şub. 04, 2014 12:02 am

bu linkte nasıl bir resim vardı biri bana yazabilir mi rica etsem? tıkladım ulaşılamıyor resme

Minmylife

13 sayfadaki 13 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13