MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson alive living in New Jersey?

+2
MİsmailJ
deep_inside
6 posters

Michael Jackson alive living in New Jersey? Empty Michael Jackson alive living in New Jersey?

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Ağus. 03, 2011 7:14 am

Bir videoya denk geldim, 3 Mayıs 2011'de çekilmiş, videoyu çeken tarihi söylüyor. Yanlarından geçen bir Porsche'u çekmişler ve kullananın MJ olduğunu iddia ediyorlar. Kullanan çok benzemekle birlikte, New Jersey caddelerinde Porsche ve MJ? Laughing Siz de bir bakın bakalım...
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
deep_inside
deep_inside

Michael Jackson alive living in New Jersey? Empty Geri: Michael Jackson alive living in New Jersey?

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 03, 2011 8:02 am

aslında böyle şeylerin olması ne kadar imkansız geliyorsa,Michael ın bunu yapabilmesi o kadar kolay oluyordur herhalde Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson alive living in New Jersey? Empty Geri: Michael Jackson alive living in New Jersey?

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Ağus. 03, 2011 8:09 am

Mdenz demiş ki:aslında böyle şeylerin olması ne kadar imkansız geliyorsa,Michael ın bunu yapabilmesi o kadar kolay oluyordur herhalde Very Happy

Aynı şekilde düşünüyorum... Laughing
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Ağus. 03, 2011 12:19 pm

Bunu çok önceden görmüştük ki o Michael değil. Her şapka takıp saç uzatanı Michael sanmayalım Very Happy Michael normal hayatta şapka takmaz herhalde?
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Ağus. 03, 2011 12:48 pm

Evet daha önce görmüştük hatta Pearl Jr dikkat çekmişti.Her ne kadar olamaz desek de Michael'ın kendi kılığında geziyor olması garip ama imkansız değil.Ve Michael porche sever,porche alabilecek imkana sahip biri neden Michael kılığına girsin ki ???
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ağus. 03, 2011 12:52 pm

Michael araba kullanmaktan çok hoşlanmıyor diye biliyorum.Bütün dünya onu ararken yanında hiç koruma olmadan gezebilir mi.Ben michael'ın çok ciddi anlamda korunduğunu düşünüyorum.Oprah Kate'in evine gittiği zaman güvenliğin çok ciddi aramalar yaptığını hatta arıza çıkardığını söylemişti.

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Ağus. 03, 2011 12:56 pm

Amaaaan oprah'ında ne derece dürüst olduğunu hepimiz biliyoruz,o kadına hiç inanasım yok Evil or Very Mad
Ama araba kullanma konusunda haklısın bence.Öte yandan koruma kullanacak olan biri zaten bu kılıkta dolaşmaz yani ben Michael'ım diye bağırıyor gibi olur Razz
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ağus. 03, 2011 1:03 pm

Belki de cidden kendi kılığında dolanıyordur ortalıkta, hahaha haftasonu arkadaşınla çay içerken yan masada Mike oturuyor ve kimse farkında değil falan, ne keyif ama Razz Murray'a kızıyoruz ya arada, bu adam ortalıkta nasıl böyle elini kolunu sallaya sallaya dolanıyor diye, belki Murray'ın gevrekliği de Mike'ın rahatlığına göndermedir Very Happy ama bence de o arabadaki bizimki olmaz Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından sonajackson5809 Paz Ağus. 07, 2011 5:06 pm

Evet ya,ben de oyle dusunuyorum.Na kadar dunyada believer cok olsa da,Michael bunu yapmaz.Yani ''zaten dunya benim olmedigimi biliyo,rahat-rahat geze bilirim'' demesi komik olurdu Laughing Hem de arabadaki Mayklin eski zamanlardaki halina benziyo,son zamanlarda Maykl en cok takim elbisede filan oluyodu-BENCE. Michael Jackson alive living in New Jersey? 294549
sonajackson5809
sonajackson5809

http://www.fanpop.com/spots/michael-jackson

- Similar topics