MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P....is Back !

P....is Back ! Empty P....is Back !

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 25, 2011 12:10 am

bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum ama ilginç bir gelişme olabilir;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

15 kasım 1993 de çıkan haber;pepsi,MJ sponsorluğunun bittiğini,çünkü dünya turnesinin son bulduğunu açıkladı.MJ,cuma günü,ağrıkesici bağımlılığına tedavi arayışına girdiğini itiraf ettikten sonra turne sona erdi.pepsi sözcüsü,anlaşmalarının tur sonuna kadar olduğunu söyledi.Michael Jackson bir ses kaydıyla,,bağımlılığı yüzünden ve taciz iddialarının getirdiği stresden artık turu bitirmesinin imkansız olduğunu açıkladı.sesli mesaj Mr. Jackson ın bir süredir yaptığı en uzun açıklmaydı ve artan ilaç kullanımı ve hakkındaki iddialarla ilgili açıklama yaptı.vs.vs.
amaaa,2011 Eylül-mahkeme ayı ve pepsi geri döndü.(pepsinin yeni reklamında Michael?????)
Anonymous
Misafir
Misafir

P....is Back ! Empty Geri: P....is Back !

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 25, 2011 9:15 am

eski reklamların bazılarından azıcık nostalji yapayım gerçi şu ilk olanı ben hatırlamıyorum ama (taraborelli ye göre bu ilk reklamın çekimlerinden Michael memnun kalmamış ve kendi istediği olana kadar defalarca değiştirtmiş?)

ama şu 4 bölümlük Bad dönemi süper -kahraman harikaydı

bizde en çok gösterilen versiyon şuydu;
(burdaki çocuğun sondaki gülüşünün doğal olduğu yazıldı basında o zaman hatırlıyorum.çocuğa demişler ki;başını kaldır ve kapıda Michael Jackson ı görmüş gibi şaşır.çocuk gerçekten Michael ı göreceğini bilmiyormuş yani,öyle yazılmıştı)

bi de Dangerous dönemi var tabii;

MJ-Pepsi anlaşmasının tarihteki en pahalı reklam anlaşması olduğu yazılmıştı o zaman.iki tarafında bundan çok kazandığı söylenmişti.

haa,ama şu da en güzeli galiba

En son Mdenz tarafından Paz Eyl. 25, 2011 9:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Eyl. 25, 2011 9:16 am

Coca cola ve dodo,King of pop ve Mjj.ilginç

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 25, 2011 9:49 am

o -Mr.Jackson - diyen çocuk var ya,soyunma odasına giren,onun ben olduğumu hayal ederdim o zaman:))Michael-bana mı bakmıştın -diyordu bana:))
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics