MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship 2011 Documentary

Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship 2011 Documentary  Empty Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship 2011 Documentary

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Kas. 11, 2011 7:02 am

Murray belgeselinin yayınlamış bir believer.Ben ilk linki yazıyorum diğerleri hesabın içinde var.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship 2011 Documentary  Empty Geri: Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship 2011 Documentary

Mesaj tarafından Misafir Cuma Kas. 11, 2011 2:45 pm

daha ilk bölümde bile,en çok kullandığı kelime FRIEND.böylece doktor avukatlar falan tescilli birer aktör olduklarını gösterdiler.sanırım ilerleyen bölümlerde yargıçı ve savcıları falan da cast listesine ekleyince tamam artık.bi sahnesini görmüştüm,chernoff kısa kollu bir tişörttten kaslarını falan gösteriyor,maşallah herbiri birer jön.ne bu şimdi ben şu an 3. bölümdeyim,böyle böyle tamamını mı yayınlamışlar.nasıl oluyo bu,yine bi internet servisi,daha tv de gösterilsin mi tartışması yapılırken sızıvermiş Very Happy allahallah nasıl oluyo acaba Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship 2011 Documentary  557417
Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship 2011 Documentary  Empty Geri: Michael Jackson and the Doctor: A Fatal Friendship 2011 Documentary

Mesaj tarafından Misafir Cuma Kas. 11, 2011 4:07 pm

her ne kadar meraklısı değilsem de başka açılardan ilgi çekici ;chernoff un illa ki görmemizi istediği kasları 1.32 de(anladık tamam jön olabilirsin büyüyünce Very Happy )
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(o-ha Razz bi de 2.29 a bakın,chernoff farklı bi sinema kariyeri düşünüyor da olabilir9
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics