MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PearlJr a göre BAM tarihi...

4 posters

PearlJr a göre BAM tarihi... Empty PearlJr a göre BAM tarihi...

Mesaj tarafından Misafir Paz Kas. 27, 2011 10:27 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

önce Conrad Murray belgeselinin kasım 2009 dan beri çekildiğini ama doktorun yargılama sürecinin şubat 2010 da başladığını söylemiş.bunu 2009 da nasıl ürettiniz diyor.belgesel 11.11.11 de yayınlandı ,programın reklamında kullanılan MJ resmi,Jermain in kitap kapağının resmiyle aynıydı.
ve haziran 2009 dan Michael a ait bir el yazısı vardı hatırlarsanız.bunun haberi (TMZ de aralık 2010 da yapılmıştı.TMZ üzerindeki leke kan değil diye belirtmişti.daha sonra dr.klein bu notun kendi muayenehanesinden çalınarak Juliens müzayedesinde satıldığını,resmi makamların kendisini bu konuda h,iç takmadığını falan söylemişti,şahsen benim de en sevdiğim konulardan biri bu.şurda konuşmuşuz; )
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
neyse bunda -digital insanlarla konuş,warner,universal,çok büyük para yapıcam-yazıyordu.
Universal,msnbc ile birlikte conrad murray belgeselinde aynı kampanyadaydı.ayrıca universal,david gest in the life of an Icon unun distrübitörü.bu bir tesadüf mü ? hiç sanmıyorum.haziran 2010 da Imdb de şunu bulmuştuk;conrad murray documentary.yönetmen ismi;Michael Jackson dı.mahkeme salonunun dışındaki elephant posterini ve conrad murray nin uzun zamandır dostu olan bir adamın -tüm bunlar bir tv şovu- dediğini hatırlayın.
the life of an Icon belgeseline dönersek,25. (2+5=7)dk da şunu görürsünüz;SEE YOU SOON-yakında görüşeceğiz.Jermain in kitabında da 43.(4+3=7).sayfada da şunu görürsünüz;''Michael ın 2. adı JOE dur.doğum belgesinde böyle yazar.favori sayısı da 7 dir.''
Juliens müzayedesinde yeni bir el yazısı var.''geri dönmek için şimdi çok geç''ve ''karara inanma'' verdict 7 harf den oluşuyor ve buna inanma demeden önce Michael kararı kastettiğini de söylüyor;7 digits-7 harf-basamak vs.ve Michael ıon TII de deiği gibi tüm 4 yıllar 2013 e çıkıyor.....Pearl Jr...

Pearl jr gerçekten tüm gerçeği biliyor mu bilemem.ama hakkında bana ilginç gelen şeyler var.mesela bazı bilgileri sistemli verdiğini düşünüyorum.mesela Obama-jack wishna-MJ bağlantısı hakkında daha yeni konuştu ve that's it diye bağıra bağıra konuştu.ama bu konuyu taaa 2008 den beri bildiğine eminim.söz konusu obama belgeselini zaten o yazmıştı.Dvd nin de nasıl dağıtıldığını bunu kimlerin yaptığını daha yeni öğrenmiş olacak değil ya.yani sonuçta ya pearl bişey bilmeden oynuyor,biri ona şimdi şundan bahset,bundan bahset diyor,ya da kendi yazdığı bir planı yavaş yavaş oynuyor.ama ortada bir plan olduğu kesin,artık kim yapıyorsa????
Anonymous
Misafir
Misafir

PearlJr a göre BAM tarihi... Empty Geri: PearlJr a göre BAM tarihi...

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Kas. 27, 2011 3:01 pm

2013'e 1000 yıl var.

Pinokyo

Mesaj tarafından KING-MJ Paz Kas. 27, 2011 10:11 pm

ya 2013 ya hiç zaten.
Bunu BoW duvarına çarptıgımızdan beri sölüyorum...

KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Ara. 01, 2011 8:42 am

yani this is it teki gibi son 4 yılımız kaldı falan 2013 alakalı.Ama bence kesin bir tarih beklememek gerek.bana kalırsa çok çok uzun süreli bi iş bu.bam ın olacağına da yaşadığımızı şu polaritede, kısa vadede pek ihtimal vermiyorum.ama kalbim tabikide şu an Michael ın geri gelmesini istiyor.2013 pek uzak değil. beraber berkleriz dimi Very Happy
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından leydis Perş. Ara. 01, 2011 1:04 pm

Bekleriz,bekleriz başka yapabilecek bir şey var mı ki ? Üstelik beklenen o kadar şahane ki Embarassed I love you Heart PearlJr a göre BAM tarihi... 586927
leydis
leydis