MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris & The Murray Sentencing

2 posters

Paris & The Murray Sentencing Empty Paris & The Murray Sentencing

Mesaj tarafından Misafir Salı Ara. 20, 2011 4:25 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
videolardan sıkılanlar Sleep umarım sırf Magical ı seviyorum diye videolarını ekleyip durmama kızmazsınız.ama bu videonun içindeki fikirlerden biri çok hoşuma gitti de ondan .
şimdi Michael geri döndüğünde herhalde duymaktan en üzüleceği şey şu olurdu;fanların ona ,ölüm haberin bizi çok üzdü,bunu seni seven hayranlara nasıl yaptın? demesi.burda işte believer misyonunun gerçekten savaştan galip çıktığını anlıyoruz.çünkü fanlar ona böyle birşey söyleyemeyecek.sayenizde dostlarım,dünya üzerinde -HOAX - teorisini duymamış olan hiç bir ripper kalmadı. Paris & The Murray Sentencing 736249 Paris & The Murray Sentencing 560376 Paris & The Murray Sentencing 991999
Anonymous
Misafir
Misafir

Paris & The Murray Sentencing Empty Geri: Paris & The Murray Sentencing

Mesaj tarafından MJ-4EVER Salı Ara. 20, 2011 4:28 pm

Belki de bu kadar ipucunu da geri döndüğünde hayranlarım karşımda değil de yanımda yer alsın düşüncesiyle veriyordur Smile
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Salı Ara. 20, 2011 4:59 pm

gerçek bir fan herhalde bir ripper olsa da onun yanında olacaktır mutlaka.ama bizi üzdün diyemeyecektir.çünkü believerlık (şimdi düşünüyorum da) gerçekten çok başarılı şekilde duyruldu.inanmasalar da iddiaları en azından duydular. Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ara. 22, 2011 3:42 pm

videonun içinden bazı bölümler;
(Michael ın çocuklarının ne kadar harika oldukları,Paris bir oyuncu olduğu takdirde ne kadar başarılı olacağı kısımları geçerek..)
Conrad Murray olarak bilinen şahısın,gerçekten hapiste olup olmadığına dair tartışmalar var.varsayımsal olarak hapiste olduğunu düşünürsek,LA Hapishaneleri peluş hapishanelerdir(komforludur)burası ,çok fazla alkol alıp Ferrarisiyle kaza yapan zengin hanımların bulunduğu bir yerdir.Temiz,güvenli ve pek kötü sayılmaz.insanlar bana soruyor,;''peki Michael suçsuz bir adamı hapse gönderir miydi?'' onlara şöyle diyorum;''Evet,yapardı''..Michael ona bu işi teklif etti.Conrad bu işin artılarını,eksilerini,hesabına düşenleri biliyordu.Michael ın bu işi nereye götüreceğini..bu adamın hapiste güvende olduğunu düşünüyorum.çünkü eğer suçsuz bulunsaydı,çılgın bir MJ hayranı tarafından öldürülebilirdi.o güvende olacak.bir hücrede oturacak,bir banyosu olan bir hücrede,TV seyredebilecek,kitap okuyabilecek,ziyaretçileri olacak ve dışarıda geçirebileceği zamanları olacak.hapiste geçireceği 4 yılla birlikte bu iş onun 7 yıllık bir zamanını alıyor.belki Michael ona 10-20 ya da 30 milyon vermiş olabilir.mücadele içinde ve çocukları olan biri için hiç de kötü bir anlaşma değil.konforlu,temiz ve güvenli bir hücrede,kitap okumak.(öyle bi anlatmış ki,murray e özendim nerdeyse Very Happy )bazı özgür insanlar,korkunç işlerde 50 yıl çalışarak,aynı kazanımı yapamazlar.yani dışarda bu işi yapabilecek bir çok insan var.
sanırım MJ ,müzik yayıncılığı işini çok ileri taşımak istiyor.bir insan hakları savunucusu lider ve bir öncü olma isteği gibi.bu hoax un en önemli nedenlerinden bence.yayıncılık haklarını satmaya zorlayan borçlardan uzaklaşmak(business videos-Thriller 2 part 12 de anlattığım durumlar)ölümünden beri Michael 1 milyar ın üstünde kazandıran anlaşmalar yaptı.bu süre içinde bitirdiği işler,ailesinin finansal güvenliğini sağlamak,sanatsal projeleri,müzik ,film işleri ve yapmak istediği şeyler için gerekli parayı sağlamak oldu.çocukları yaratıcı işler yapacak kadar hayatlarını yaşamaya başladı.parasal kısıtlamalardan uzak,sevdikleri ,şlerde kariyer yapma şansına sahip olarak..MJ ve çocukları bir daha asla hollywood un onay ve saygısı için endişe etmeyecek.onların artık steven spielberg in falan dikkatini çekmeye ihtiyacı yok,çünkü kendi işlerini yapabiliyorlar.Michaerl ın daha önce de sevgiyle yaptığı insani işler için artık yeterince parası var.onun fonu,dünyanın her yerindeki aç,kimsesiz ya da hasta çocuklar için hayırsever işler yapmaya devam edebilecek.ve Michael,bu yolla ,daha önce olduğundan çok daha fazla yardım edebilecek.
sanırım Michael ın bu işte en korktuğu şey,fanların kalbini kırmak ve onları üzmek ti.sanırım bu yüzden birşeylere dikkat çekmeye çalıştı.Michael kendini suçlu hissetmek istemedi ve herhangi bir fandan şunu duymak istemedi;''ölüm haberin beni çok üzdü ama..''bu noktada,hiç kimse Michael ın hayatta olduğunu milyonlarca yolla ifade ettiğini inkar edemeyecek.(bu çok doğru arkadaşlar,fan sitelerinde çeşitli tartışmaların ortasında kalmayı,ceza almayı falan göze alarak bunu ifade eden arkadaşlar,aslında Michael a bu iyiliği siz yaptınız.doğrusu ben amaaaan,bununla uğraşamam tavrıyla uzak kaldım hep.bunu yapan arkadaşların da boşyere üzüldüğünü düşündüm .ama şimdi ne kadar yanıldığımı anlıyorum.sizin sayenizde hiç bir ripper kalmadı ki hoax denen şeyi duymamış olsun.inanıp inanmamak artık onların seçimi oldu.''vay ben duymadıydım,vay benim haberim hiç yoktu diyen biri kalmadı .çok önemli bir şey yaptınız aslında, I love you )o tüm bunları kafamıza vurucu bir şekilde yaptı.
tavşan yılının bitmesine üzülüyorum.illüzyon açısından iyi bir yıldı.yeni yılınız kutlu olsun tüm dostlarım.LOVE.MagicalXscapism....
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Perş. Ara. 22, 2011 5:01 pm

Şengüncüm ellerine sağlık çok güzelmiş,evet hiç düşünmediğim bir olaydı ripperların olayı duyması meselesi,o gözle bakıldığında evet hiçkimse bundan haberim yoktu diyemeyecek,dilerim en yakın zamanda ona kavuşuruz da tek sorun benim haberim yoktu diyenler olur Laughing
leydis
leydis

- Similar topics