MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album

+4
ecz_mj
KingofMusic
MİsmailJ
nesronic
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album Empty Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Şub. 29, 2012 9:40 am

Hazır giriş yapabilmişken hemen ekleyeyim bu taze haberi;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Paris, "Michael" albümündeki sesin bir impostera ait olduğunu söylemiş. TMZ'nin öğrendiğine göre hatta bunu 2008'de birkaç arkadaşıyla chat ederken söylemiş. isim de vermiş, Jason Malachi!!!
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album Empty Geri: Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album

Mesaj tarafından MİsmailJ Çarş. Şub. 29, 2012 10:28 am

" Sohbet sırasında Hold My Hand şarkısını arkadaşlarına dinleten Paris'e arkadaşlarından biri “Bu ses hiç MJ'nin sesine benzemiyor” diye bir soru yöneltiyor. Paris'in ise cevabı, "Zaten o değil... Hatta albümün tamamında bile o değil. Youtube'a gir şimdi... arat... Jason Malachi'ye bak... İşte o adam!" şeklinde oluyor. Paris, "Sesinin babamın olup olmadığını her halde anlarım. Çünkü sürekli bana şarkı söylerdi" şeklinde sözlerine devam ediyor."

Kaynak : mjturkce

Böyle çevirmişler mjturkce de. Ben ilk duyduğumda Paris'in bir şeyler bildiğini albüm hazırlanırken yapılan küçük hileleri ( başkasının sesini kullanmak ) öğrendiğini düşünmüştüm ki haberi okuyunca fikrim değişti. Çünkü Youtube'u kaynak olarak göstermesi ve gerekçe olarak babasının sürekli kendisine şarkı söylediğini söylemesi geçerli bir neden değil bence. Acaba babası ona 2000 Watts daki gibi mi şarkı söylüyordu? Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album 733568

Kısacası bana göre Paris bu albümün gerçekliğini teyit edemez. Etse bile bu şekilde olmaz. Ben Paris'in ergenliğine bağlıyorum.(Kendim de çok farklıyım ya Cool ) Bir de sohbet ortamının nasıl olduğu da önemli tabi.
MİsmailJ
MİsmailJ

Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album Empty Geri: Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album

Mesaj tarafından KingofMusic Çarş. Şub. 29, 2012 10:29 am

2008? O zaman Michael'ın tüm bu olanlardan haberi vardı. Ama Hold my Hand'de mi Michael değil? bounce
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Şub. 29, 2012 1:09 pm

Hold My Hand 'deki birşeylere dikkat mi çekilmek isteniyor acaba,son zamanlarda çok adı geçiyor.Whitney'e yazıldı bu şarkı dendi şimdi de bu...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Şub. 29, 2012 1:38 pm

Albümdeki şarkıların bazılarının MJ'in sesinden olmadığını biliyorduk zaten, ben de size söylemiştim sağlak bir kaynaktan duyduğumu...ama benim bildiğim sadece 3 şarkıyı Malachi söylüyor: Breaking News, Keep your head up ve Monster...Ancak albümün tamamen Michael'ın kontrolünde yapıldığını da biliyorum(kendi yerine Malachi'yi kullanarak Sony'e kazık etmek istedi şüphesiz)...Belki de bunun şimdi ortaya çıkarılmasının bir amacı vardır... Rolling Eyes
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Şub. 29, 2012 2:01 pm

deep_inside demiş ki:Albümdeki şarkıların bazılarının MJ'in sesinden olmadığını biliyorduk zaten, ben de size söylemiştim sağlak bir kaynaktan duyduğumu...ama benim bildiğim sadece 3 şarkıyı Malachi söylüyor: Breaking News, Keep your head up ve Monster...Ancak albümün tamamen Michael'ın kontrolünde yapıldığını da biliyorum(kendi yerine Malachi'yi kullanarak Sony'e kazık etmek istedi şüphesiz)...Belki de bunun şimdi ortaya çıkarılmasının bir amacı vardır... Rolling Eyes

Asıl amaç Hold my hand'in ortaya atılması bence.Hold my hand klibi hoax resmi geçidi gibi.Paris'in twiter resmi ayrıca bu birşeylerin ön hazırlığı olabilir.Ayrıca sanırım Paris'in profil resmini değiştirdiği tarihte 27 şubat yani Elizabeth Taylor'un doğumgünü.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Şub. 29, 2012 2:37 pm

KingofMusic demiş ki:2008? O zaman Michael'ın tüm bu olanlardan haberi vardı. Ama Hold my Hand'de mi Michael değil? bounce
hislerimi özetlemişsin.2008??insanlar sormalı şimdi zaten,MICHAEL albümü ? 2008? nasıl oluyo? bi de hold my hand..benim favorim,bayıla bayıla dinlediğim şarkı.aman da ne güzel söylüyo dediğim Very Happy TMz nin başlığında yine tek kelime büyük harfli;FAKED Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album 557417
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Şub. 29, 2012 5:44 pm

hah Very Happy TMZ artık 2008 i 2010 olarak değiştirmiş..tabii haberin altındaki bazı yorumlar duruyor;(Didn't Michael Jackson die in 2009?? ya da If this was said in 2008,how did she know what songs? gibi Very Happy )TMz nin huyları bu ilk değil,beş değil,on değil.''ay bi hata olmuş'' u kabul etmiyoruz artık.!yanlışlıkla yazdıkları kaçıncı bu. Wink
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Şub. 29, 2012 10:51 pm

deep_inside demiş ki:Albümdeki şarkıların bazılarının MJ'in sesinden olmadığını biliyorduk zaten, ben de size söylemiştim sağlak bir kaynaktan duyduğumu...ama benim bildiğim sadece 3 şarkıyı Malachi söylüyor: Breaking News, Keep your head up ve Monster...Ancak albümün tamamen Michael'ın kontrolünde yapıldığını da biliyorum(kendi yerine Malachi'yi kullanarak Sony'e kazık etmek istedi şüphesiz)...Belki de bunun şimdi ortaya çıkarılmasının bir amacı vardır... Rolling Eyes

O 3 şarkıyı konuşmuştuk Malachi nin sesi diye.Hold my hand teki ses kesinlikle Michael.Kazık atma meselesine gelince Very Happy ya Sony fake bi isimle bu Michael albümüdür diye bizi aldattıysa.

Yalnız Paris bunları söylediyse herkes her şeyin farkında.E bu da bi türlü anlayamadığım Jackson ailesinin itibarını attırır.

umut356109
umut356109

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 01, 2012 7:50 am

Mdenz demiş ki:TMz nin başlığında yine tek kelime büyük harfli;FAKED Michael Jackson's Kid They FAKED My Dad's Voice on 'Michael' Album 557417

Yeaaahhhh bounce
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Mart 01, 2012 8:54 am

Paris, söylenenleri yalanladı ve TMZ'yi bombaladı! Bakın ne dedi:
Paris Jacksoη‏@ParisJackson
People should know by now not to believe the media when it comes down to TMZ talking about my family. #HoldMyHad IS my dad actually singing.
"İnsanlar, konu TMZ'nin ailem hakkında konuşmasına geldiğinde, bundan sonra medyaya inanmamaları gerektiğini bilmemeliler." Hold My Hand'de şarkıyı söyleyen kesinlikle babamdır.

Hold My hand'den şüphemiz yok zaten de, Paris'in albümün tamamındaki ses babamındır demek yerine Hold My Hand'deki babamdır, demesi o üç şarkı için bizi doğruluyor sanırım...Peki TMZ'yi bombalamasına ne diyorsunuz?
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 01, 2012 9:01 am

Özetle diyor ki; TMZ dün bir dedikodunun maskesini düşürdü...

ama sonrasında Paris de diyor ki; "İnsanlar şimdiye kadar TMZ'nin ailem ve benim hakkındaki haberlerine inanmamaları gerektiğini öğrenmeliler. Hold My hand babam tarafından söylendi. Ve Paris bunu Twitterdaki Tweep adlı kişinin TMZ dünyanın en büyük şakasıdır, herşey bir diyatro, herşeri dramatize ediyor dediği twitten önce söylemiş...

Eh, hadi bakalım şimdi, TMZ yalan söylüyor, TMZ herşeyi dramatize ediyor, TMZ tiyarto yapıyor, TMZ dünyanın en büyük şakası... O halde MJ'ın öldüğü haberi de yalandan ve dramdan ibaret ve dünyanın en büyük şakası, ooo yeaaaahhhh!!!
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 01, 2012 9:06 am

hah, evet ben de şimdi aynı şeyi diyordum, pişti olduk deepinside Very Happy

nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Mart 01, 2012 9:43 am

nesronic demiş ki:hah, evet ben de şimdi aynı şeyi diyordum, pişti olduk deepinside Very Happy

Olsun ne olacak, varsın pişti olalım Smile
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından nesronic Perş. Mart 01, 2012 10:38 am

Bir gün hep beraber Michael'la da pişti olmamız dileğiyle Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Mart 01, 2012 12:01 pm

nesronic demiş ki:Bir gün hep beraber Michael'la da pişti olmamız dileğiyle Very Happy

AMEEEENNNNNNNN!!! Smile
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 01, 2012 2:33 pm

iyi tamam da ..o zaman bişey sorabilir miyim? Shocked
aslında Paris TMz için daha önce de buna benzer bişey söylemişti,yalan söylüyolar gibilerinden.o zaman da ben biraz dumur olmuştum.şimdi biz TMz nin başlıklarında mesaj falan aramayalım mı o zaman? şimdiye kadar TMZ haberlerinde hoax mesajları olduğunu düşündük.öyle yapmayalım mı yani? anladınız siz beni? Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 01, 2012 4:12 pm

kafası karışık ve şaşkın olan tek benim galiba??? TMZ hakkında ne düşüneyim?? kendimi zorlayarak think different yaparsam,TMZ hoax haberleri verdi...bu açıdan onu ciddiye almaya devam etmek istersem,bu son haber ''dünyanın en büyük şakası '' diye bişey çıkardı=Fake ölüm..hala Michael dan mesajlar ararsam,araya şöyle bişey de sıkıştırmış olabilir=''yeter ulan Hold My Hand i ben söyledim diyorum size''..bu arada Paris tarafından TMZ nin azarlanmış olması,bu iki mesajı değiştirir mi? aksine kuvvetlendirir.TMz nin aşağılanmış ve yalanlanmış olması ,TMZ açısından bişey değiştirir mi? onlar için bunun önemli olduğunu sanmıyorum.TMZ nin bir misyonu varsa ve önemli olan mesajsa tabii.siz ne düşünüyor sunuz?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Mart 01, 2012 7:53 pm

Mdenz demiş ki:iyi tamam da ..o zaman bişey sorabilir miyim? Shocked
aslında Paris TMz için daha önce de buna benzer bişey söylemişti,yalan söylüyolar gibilerinden.o zaman da ben biraz dumur olmuştum.şimdi biz TMz nin başlıklarında mesaj falan aramayalım mı o zaman? şimdiye kadar TMZ haberlerinde hoax mesajları olduğunu düşündük.öyle yapmayalım mı yani? anladınız siz beni? Question

üstteki yorumlrı okuyunca bnm de birden Dank etti.E biz bu TMZ ye güveniyorduk Michael ın yardımcı medyası Hoax ın bir ayağı felan diyoduk.Ne yani bütün haberler anketler ipucları yalanmıydı Question
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mart 02, 2012 9:36 am

TMZ uzun zamandır Paris'in ailesi hakkında bir çok yalan veya doğru haber yayınlıyor. Bu haber neden bu kadar TMZ'ye sövecek kadar öfkelendirdi Paris'i ben en çok bunu merak ediyorum?

Bir de söylediği şey aslında önemli, açık açık TMZ bile olsa medyaya inanmayın diyor. Mahkeme ile, ölüm ile ilgili haberler dünyaya neredeyse TMZ'den yayılıyor, TMZ yalan söylüyorsa, mahkeme de yalan, dava da yalan, Murray de yalandır ki zaten biz de böyle olduğunu düşünüyoruz ama biz düşünüyoruz. Dünya bunları gerçek bir hikaye olarak izliyor, Paris sadece bize mi hitap ediyor yoksa daha geniş bir kitleye mi? Medya yalan söyler, TMZ de yalan söyler o zaman MJ'ın ölüm haberi ile başlayan hikaye külli yalandır buna otopsi de, cenaze de herşey dahildir...

Beri yandan belki bizlerde görmek istediğimi görüyoruzdur sadece ve Harvey bizler gibi yalnızca ve yalnızca bir believerdır. Haberleri de bu fikri üzerinden düzenliyordur aslında,u belki de onunda bildiği bir şey yok sadece tahminleri vardır...

Paris bana göre açık mesaj veriyor, medya yalan söylüyor, TMZ de dahil ve okudğunuz hiç şeye inanmayın babamın öldüğüne del diye düşünüyorum...

Başka ilginç detay, TMZ'nin haberini twiterda anında gördüm yani herifler yayınladılar, twitera düşürdüler ve ben de baktım, o kadar okuyucu yorumu hangi ara yazıldı o halde ve aralarında MJ'a açık açık söven, öldüğüne sevinen yorumlarda vardı. Gerçekten okuyucu yorumumu bunlar?
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Mart 02, 2012 10:19 am

Paris'in bu bilinçli olarak yaptığını (ya da ona birisinin bilinçli olarak yaptırıldığını) öğrendim, bunun bir amacı vardı. Gerçeklerin yavaş yavaş açığa çıkmasını sağlamaya çalışıyorlar...Dostlar sıkı durun...MJ geliyor!
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mart 02, 2012 10:50 am

E bir zahmet geliversin artık Very Happy fazla naz aşık usandırır nasıl denir ingilizce deepinside Smile yazayım bari Paris'e o babana olacak adam söyle deyüüü söze başlayarak Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Mart 02, 2012 11:46 am

nesronic demiş ki:E bir zahmet geliversin artık Very Happy fazla naz aşık usandırır nasıl denir ingilizce deepinside Smile yazayım bari Paris'e o babana olacak adam söyle deyüüü söze başlayarak Very Happy
Tam karşılığı bir deyim yok ancak şöyle diyebilirsin: playing hard to get might be boring for the one who loves
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından nesronic Cuma Mart 02, 2012 1:35 pm

Ne diyor şimdi bu demesin bana Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Cuma Mart 02, 2012 2:21 pm

nesronic demiş ki: aralarında MJ'a açık açık söven, öldüğüne sevinen yorumlarda vardı. Gerçekten okuyucu yorumumu bunlar?
TMz nin MJ haberlerinin çoğunda bu tür yorumlar oluyor altta.bunların çokluğuna ben de şaşıyorum.böyle insanlar var gerçekten.ya da hep aynı kişiler mi bi bakiim diye düşünmüştüm ama uğraşmaya değmeyeceği için vazgeçtim.
Anonymous
Misafir
Misafir

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics