MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson death hoax - The dark side of the rainbow

Michael Jackson death hoax - The dark side of the rainbow Empty Michael Jackson death hoax - The dark side of the rainbow

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 01, 2012 12:18 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Oz filmindeki Dorothy yi oynayan Judy Garland la ilgili bi video yapılmasına sevindim .bi ara biyografisini seyretmiştim.daha 20 yaşına gelmeden bizzat film endütrisi tarafından bir madde bağımlısı haline getirildiğini anlatıyordu.o bir çocuk yıldızdı ve ve çok ağır şartlarda çalışıyordu.Dorothy yi oynadığında da çok küçüktü zaten.çalışma saatleri çok uzundu.çocuk yaşlarda onu çalıştıranlar önce ağır tempoya dayanabilmesi bazı ilaçlar verdiler.sonra da uyuşturucu verdiler.biyografi böyle anlatılıyordu.bunu hatırladığım zaman onun kızı olan liza minelli ile michael ın dostluğunu düşünüyorum.Michael da bu yıldızın yaşadığı şeyler hakkında daha fazla şey biliyordur muhtemelen.neyse bu video bir biyografi değil.aslında Michael ile Judy Garland ın ölümü hakkında bazı bağlantılar kurmaya çalışmış galiba.çeviriye gerek yok sanırım .yanlızca şu kısım (3.08-4.40) şöyle demiş;
-Londraya gitti,bir ev satın aldı ve mart 1969 da evlendi.ve şöyle dedi; ''Londra da olmayı seviyorum.This Is It,hayatımda ilk kez gerçekten mutluyum.sonunda sevilmeyi hissediyorum.'' üç ay sonra 22 haziran da öldü.25 haziranda cenazesi amerikaya getirildi.ölüm sebebi olarak kendisine barbitürat yapması gösterildi(barbitürat anestezi de kullanılır,kullanım amacı propofole benzer)
ve sonlara doğru,2009 oz büyücüsünün 70. yılıydı.10.47 de dorothy nin sihirli kırmızı ayakkabiları ve hold my hand den tanıdığımız şans yıldızı.ve sonda 2012 oscarlarında söylenen ''somewhere over the rainbow''aslında tabii başka şeyler de var videoda ama bunların çoğu tesadüf olabilir.
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics