MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÖNEMLİ!! LONDON 2012 OLYMPICS!!

+3
Pinokyo
umut356109
deep_inside
7 posters

ÖNEMLİ!! LONDON 2012 OLYMPICS!! Empty ÖNEMLİ!! LONDON 2012 OLYMPICS!!

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Nis. 13, 2012 1:28 pm

Londra ve 2012 Londra Olimpiyatları uzun zamandır, masaya yatırmak istediğim bir konuydu. Çünkü Michael da özellikle Londra üzerinde çok durmuştu. Ben de bir araştırma yaptım. Londra’dan pek çok açıdan masonluğun merkezi olarak bahsedildiğini duymuşsunuzdur. Çünkü masonluğun bu şehirde 1717 yıllında dört locanın birleşip, büyük locayı oluşturmasıyla kurulduğu söyleniyor. Dolayısıyla da şehri masonik işaret çevreliyor. Şimdi sizi kısa bir Londra gezisine çıkarayım, şehrin her yerindeki masonik işaretleri kendi gözlerinizle görün:
1- Freemason’s Hall: 1927-1933 yılları arasında 1. Dünya Savaşı’nda hayatını kaybeden 3225 mason anısına inşa edilmiş. Great Queen caddesi üzerinde yer alıyor ve içinde freemasonry kütüphanesi ve müzesini barındırıyor.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
2- London Eye: 1999’da milenyumun gelişinin şerefine inşa edilen devasa dönme dolap. 135 metrelik yüksekliğiyle, Londra’nın her yerini “gören bir göz”, o yüzden de adı London Eye. (All seeing eye masonluğun simgelerindendir malum).
3- Cannon caddesi üzerinde bir finans şirketi (Fidelity Investments) ve şirket tabelası:
4- Bracken House: Fidelity Investments’ın karşısında Friday caddesi’nde yer alan Financial Times’ın eski ofisi, Bracken House’un girişindeki anıt (ortada masonların kutsal gördükleri güneş ve güneşin ortasında da Winston Churchill’in yüzü var, güneşin etrafındakiler de yine masonluğun sembolleri)
5- St. Paul Katedrali: Bracken House’dan 1.5 dakika mesafede karşınıza St. Paul Katedrali çıkar. Katedralin büyük kubbesinin çevredeki doğal enerjileri ve frekans dalgalarını çekmek için yapıldığı söylenir (güneş enerjisi gibi).
6- Bank of England: Londra’nın finans bölgesinde tapınak şövalyelerine dair pek çok sembole rastlamak mümkün. Çünkü banka sistemini kuranların masonlar olduğu söylenir. Bunlardan biri de Bank of England. Bina tapınak şövalyesi biçiminde inşa edilmiş.
7- Bir otel ( Temple Court):
8- Bir tane daha( Mithras Temple): Mithras masonların İsa’nın yerine koyup, taptıkları ilahlardan biri.
9- The Freemason’s Arms Pub: Great Queen caddesi üzerinde Mason locasının tam karşısında yer alan bir pub ve 1860’dan beri çalışıyor.
Evet gördüğünüz gibi, Londra masonluğun kurulduğu yer ve merkezi gibi. Peki bunları niye gösterdim? Gösterdim çünkü bu açıdan Londra Olimpiyatları’nı önemli buluyorum. Olimpiyatlar 27 Temmuz’da açılış seremonisi yapılacak ve bu olimpiyatlar esnasında büyük şeyler olabileceğini iddia edenler var. Bilindiği gibi çeşitli filmlerde, çizgi filmlerde ya da resimli hikayelerde 9/11 ya da 7/7 olmadan önce olacağını gösteren şeyler vardı. Tıpkı bu iki büyük olay gibi Londra Olimpiyatları için de aynı öngörüler yapılıyor. Bu videoya bir göz atın, daha iyi anlayacaksınız:

Bu olimpiyatlar “The Greatest Show On Earth” olarak lanse edildi. Bu da Michael’la bir bağlantı. Olimpiyatlar için seçilen maskotlar da tek göz şeklinde iki maskot (yine all seeing eye):
Olimpiyatların resmi logosu da bütün bunları açıkça gösteriyor. London 2012 yazısı içinde fazladan bir nokta yer alıyor ve harfler yer değiştiğinde ZİON (siyon) şeklini alıyor:
Michael’ın dört senemiz var dediği şey bu olabilir mi diye düşünüyorum kendi kendime. (2009-2010, 2011-2012-dört sene) Uyarmaya çalıştığı şey bu olabilir mi? “Temmuz’da görüşürüz”??? Temmuz’da başlıyor olimpiyatlar malum. Belki de dönüşü de büyük bir olay patladığında olacak, belki de uyarmak için dönecek. Ne dersiniz olabilir mi??

deep_inside
deep_inside

ÖNEMLİ!! LONDON 2012 OLYMPICS!! Empty Geri: ÖNEMLİ!! LONDON 2012 OLYMPICS!!

Mesaj tarafından umut356109 Cuma Nis. 13, 2012 5:29 pm

olimpiyatların simgesi Zion u temsil ediyo daha ne olsun.aynı oscar gecesinde W.houston ritüelini yapmak gibi.Milyonlar ortada spor yapıldığını zanndiyor.Ne kadar saçma

Michael ın dönüşü Londra da olacaktı.Bu açıdan ilginç şeyler olabilir.

4yıl teorisini michael daha farklı ve kapsamlı şeyler için kullanmıştır.tabi olimpiyatlarda binlerce insan katledileceği de michael tarafından biliniyorsa en azından farklı şeyler olacağı 4 yıl teorisinin içine alabiliriz.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Nis. 13, 2012 6:18 pm

Çok güzel araştırmışsın Deep.Eline sağlık.Ama benim anlamadığım şey deprem yapabilen,11 Eylül'ü gerçekleştiren böyle bir tekel, böyle bir güç buna izin verir mi.Michael diyelim Temmuz'da döndü ,herkesi uyardı peki Michael'ı kim koruyacak. Anında öldürürler.

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Nis. 13, 2012 8:27 pm

Pinokyo demiş ki:Çok güzel araştırmışsın Deep.Eline sağlık.Ama benim anlamadığım şey deprem yapabilen,11 Eylül'ü gerçekleştiren böyle bir tekel, böyle bir güç buna izin verir mi.Michael diyelim Temmuz'da döndü ,herkesi uyardı peki Michael'ı kim koruyacak. Anında öldürürler.
Orasını bilemiyorum işte Pinokyo...Öldürmek istedikleri aşikar, belli ki Michael'ın bu kadar çok hayranı varken, bu kadar çok sayıda insanı uyandırmasından korktular, ama korkunun ecele faydası yok işte, Michael bizi uyandırdı bile...Gelsin şu Temmuz da görelim bakalım neler olacak...

deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Tem. 27, 2012 11:12 pm

Belki bana inanmayacaksınız ama şu an açılış töreninde zeminde dev bir göz var. Evil or Very Mad
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Cuma Tem. 27, 2012 11:36 pm

big brother is watching you:)
seramoniyi seyretmedim ama duyduğuma göre peter pan ve alice in wonderland dan bölümler okunmuş?
şimdi London 2012 şarkısının v
ideosuna bakıyordum
Muse-Survival:
güzel bi şarkı ve video.ama whitney in Seul 1988 şarkısı ile kıyaslamadan edemedim.
kesinlikle whitney daha olumlu duygular uyandırıyor.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Tem. 28, 2012 10:21 pm

Bu konu çok haşin Very Happy
Koyu uzun yazı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] den alıntı

2012 Londra Olimpiyatları

""""27 Temmuz 2012 günü açılış seramonisi yapılacak olan Londra Olimpiyatları üzerinde çok fazla spekülasyon dönüyor. Bunlardan logosunun ZION'a benzediği konusunu tartışmıştık. Ama bununla kalmıyor. Olimpiyatların yapılacağı yerdeki cadde isimlerinden yolların şekillerine kadar harita üzerinde pek çok detay var. (Ley hatları ve Leystone caddesi vb...) Yavaş yavaş seramoni provaları görüntüleri de gelmeye başlıyor ve büyük bir mısır kültüne atıfta bulunan ritüel olacağını görüyoruz. Londralılar mısırı çok seviyor olmalı. İsis'e tapınma ritüellerinin olacağı da söylentiler arasında...

Burada çok daha farklı bir detaydan bahsedeceğim. Çok özel ve mantıklı açıklaması imkansız bir detay...
Bu linkte Rockefeller Foundation resmi sitesinden, vakfın geleceğe dair ön görü ve planlarının anlatıldığı bir pdf var:
Asıl önemli olan cümle ise şu

The years 2010 to 2020 were dubbed the “doom decade” for good reason: the 2012 Olympic bombing, which killed 13,000, was followed closely by an earthquake in Indonesia killing 40,000, a tsunami that almost wiped out Nicaragua, and the onset of the West China Famine, caused by a once-in-a-millennium drought linked to climate change.
13000 kişinin 2012 londra olimpiyatlarında öldürülmesinden bahsediyor. Böyle bir şey olmayacaksa bile neden burada bunun yazdığının mantıklı bir açıklaması yok.

Olimpiyatların;
Logosu:ZİON.Yeni Kudüs anlamında.Londra'yla bağlantısını araştırın.
Ürkütücü görünümlü maskotlar:Wenlock ve Mondeville
Tanıtım videosunda:Uçan yılan,UFO, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
1995 ten beri satılan İlluminati Oyun Kartlarında Big Ben havaya uçuruluyor.https://www.youtube.com/watch?v=Vus83uFlWIc&feature=related
Londra'da kara-hava füzeleri,savaş uçağı,amfibi hücum gemisi konuşlandı.Makinalı tüfekler kullanılacak.Mayıs 2012 de Amerikan yapımı sonik bir aygıt LRAD -uzun bir mesafe boyunca sözlü uyarı gönderen,bu uyarıyı gönderirken de bir ışın yayan- bir çıkartma gemisine sabitlendi.
Güya El Kaide Bin Ladin'in intikamını almak için Londra'da büyük bir saldırı düzenleyecek.""""

Olay çok karışık.Her yerde teori var.Sonunda en mantıklı cvp geldi.Bi arkadaşımın olaya yorumu

Merhaba,
Bende olimpiyatlar hakkındaki teorileri okudum. Güvenliğin acemiliği, askeriyenin provaları, anti-terör çalışmaları. Öncelikle olimpiyatlara terör karıştırmak business açısından oldukça kötü bir tercihtir – çünkü gelecek senelerde bunun acısı mutlaka zaten git gide azalan seyircilerin korkudan artık hiç gitmemesi demek olur. Oteller boş kalır, insanlarda işsiz. Münih olimpiyatı katliamı sonrasında tersine bir artış olmuştu çünkü o zamanlar henüz insanlar korkuyu şimdiki gibi bilmiyorlardı. Olimpiyatlar ve onlarla ilgili yapılan haberler sadece şuanki ortadoğu ve uzakdoğu operasyonları için gereken dikkat dağılımı için yapılmakta. Belki şehirde bir yerde bir bomba patlar, bu oldukça normal! Bu sahne “Children of Men” filminde var.... fakat amaç sadece dikkat dağıtmak. Londrada bir katliam olmayacak, sadece dikkatler oraya odaklatılarak diğer operasyonlar için zaman kazanılacak. Ardından Suriye'deki katliamları haberlerde alt yazıdan okuyacaksın.
Snow White tüm bu olasılıkları hesaplayarak dezinfo yayılmasını sağlatıyor. Dikkat et, onca komplo teorisi önceden ne olabileceğine dair yayınlanıp kafalar bulandırılıyor ve sonuç olarakta hiçbirisi olmuyor. Rockefeller vakfı yayınladığı bir kitapçıkta “ya yarın olimpiyatlarda 13.000 kişi biyolojik saldırıya uğrasa” diye bir senaryo yazdı diye tüm komplocular buna sanki “olacak” gibi bakmaya başladı. Böyle birşeyin gerçekleşmesi ile bu vakfın altında kalacağı zan ve maddi manevi kayıplarını bir düşün.
Olimpiyatlardan fazla birşey bekleme.... kitle imha artık komplocuların anlattığı şekilde yapılabilecek şeyler değiller. Meteoroloji bunu zaten yavaşça hallediyor. Londrada bomba patlasa hemen devleti suçlamak için teoriler sunulur, fakat hava durumu yada tektonik olaylarla binleri yok ettinmi kimden hesap sorulabilir – tanrıdan? Birşeyleri incelerken sadece eldeki delillere bak, yazanın teorisine değil! Eldeki 3-5 delille sana 20 tane teori yazabilirim, fakat bunlar delillerin ne olduğunu değil sadece fantaziyi değiştirir. Atom bombası atmak yerine nükleer santrali depremle yıkmak daha zekicedir!(Fukuşima) Millete salgınları sel vasıtası ile bulaştırmak tepelerine spreyle sıkmaktan daha zekicedir. Milletin kullanmaya alıştığı şeyler (kozmetik, plazma/lcd tv, hazır gıda, kablosuz yayınlar) vasıtası ile yavaş yavaş öldürülmesi zekicedir. Göz göre göre vuracağım deyip vurmak ise sadece aptalcadır!!!
Dediğim gibi deliller ve esaslara bağlı olarak düşün. Bazen ortaya görgü tanıkları çıkıp aşırı detaylı anlatımlar yaparlar – bunlar ajandır. Anlattıklarını çok dikkatli dinlemelisin ve hemen her duyduğun ve “kulağa hoş gelen” izahlara kanmamalısın.

Michael ın olimpiyatlar yapılırken geri gelmesi ve bazı şeylere dikkat çekmesi çok olağan.Çünkü bütün dikkat Londra da
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Tem. 30, 2012 9:58 pm

Açılışın yapıldığı günden beri yazmak istiyorum ama bir türlü video bulamadım. Evet, açılışta Michael'ı akla getirebilecek pek çok şey vardı. Açılış teması İngiliz halkının çiftçi bir toplumdan sanayi devriminden sonra sanayi toplumuna geçiş yapışıydı. İngilizlerin en fazla önem verdikleri şeylerden biri olan sğlık sektörü de anlatıldı ve çocuklarla konuya bağlandı. Çocuklar anlatılırken de İngiliz edebiyatının olmazsa olmazı çocuk edebiyatından alıntılar yapıldı. En başta J.K.Rowling'in Peter Pan'den bir bölüm okuması, Alice in Wonderland, Harry Potter ve Nurse Matilda...hepsinden biraz alıntı yapıldı, tabi burada ister istemez Michael geldi aklımıza. Ancak gözünüze takıldı mı bilmem, gençlerin parti yaptıkları bölümde dans edenlerin arasında Michael'ın Billie Jean kostümünü giymiş bir genç vardı. Görüntü bulamadığım için gösteremiyorum fakat ben görünce yerimden şöyle bir doğruldum Smile Bir diğer şey de açılış şarkısı olarak Frank Turner tarafından seslendirilen şarkıydı: I Still Believe ( Ben Hala İnanıyorum) Bunun Michael'la ilgisi var mı yok mu bilmiyorum ama ben de hala inanıyorum... Wink
Sözleri de pek ilginçmiş Smile "Elvis brings his children home" kısmı özellikle Laughing
Hear ye, hear ye Friends and Romans, countrymen Hear ye, hear ye Punks and folks and journeymen
Hear ye, hear ye My sisters and my brethren Our time is coming near
Come ye, come ye To soulless corporate circus tops Come ye, come ye To toilet circuit touring stops
Come ye, come ye To bedrooms, bars and bunker squats The sound is ringing clear
And who'd've thought that after all Something as simple As rock 'n' roll would save us all? Who'd've thought that after all It was rock n roll
Hear ye, hear ye Now anyone can take the stage Hear ye, hear ye And make miracles for minimum wage
Hear ye, hear ye These folk songs for the modern age Will hold us in their arms
Right here, right now Elvis brings his children home Right here, right now You never have to feel alone
Right here, right now Teenage kicks and gramophones We hold them in our hearts
Now who'd've thought that after all Something as simple As rock 'n' roll would save us all? Who'd've thought that after all It was rock n roll
And I still believe in the saints Yeah, in Jerry Lee And Johnny and all the greats I still believe in the sound That has the power To raise a temple and tear it down
And I still believe in the need For guitars and drums and desperate poetry I still believe that everyone Can find a song for every time they've lost And every time they've won
So just remember, folks We're not just saving lives We're saving souls And we're having fun
And I still believe Now who'd've thought that after all Something as simple As rock 'n' roll would save us all? Now who'd've thought, after all Something so simple, something so small
Who'd've thought that after all It's rock n roll
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından ecz_mj Ptsi Tem. 30, 2012 10:50 pm

Şu dansçıdan bahsediyorsun sanırım Smile

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından KingofMusic Salı Tem. 31, 2012 12:01 am

Billie Jean kostümlü genci bende gördüm, 2-3 saniyelik bi görüntüydü hemen geçti. Smile
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından deep_inside Salı Tem. 31, 2012 6:37 am

ecz_mj demiş ki:Şu dansçıdan bahsediyorsun sanırım Smile

Harikasın!! Very Happy Teşekkür ederim...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Tem. 31, 2012 9:06 am

deep_inside demiş ki:
ecz_mj demiş ki:Şu dansçıdan bahsediyorsun sanırım Smile

Harikasın!! Very Happy Teşekkür ederim...

Aradınız kişi bu arkadaşlar..X Factor İngiltere finalistlerinden Suleman Mizra

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ağus. 18, 2012 10:42 am

aslında olimpiyatlarla ilgili hiçbişeyi takip etmedim desem yeridir.konu pek ilgimi çekmedi.ama beğendiğim bi blog açılış-kapanış seramonilerindeki okültizm ile ilgili bişeyler hazırlamış.ben de tam bakmadım.ilgilenen olursa;
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından liberian girl C.tesi Ağus. 18, 2012 9:18 pm

haberlerde kapanış törenlerinin bir kısmını göstermişlerdi efsaneler diye freddie mercury i fln anmışlaren büyük efsane michael dan bahseden yok sinir oldum

liberian girl

Mesaj tarafından mjspeeddemon Paz Ağus. 19, 2012 11:20 am

liberian girl demiş ki:haberlerde kapanış törenlerinin bir kısmını göstermişlerdi efsaneler diye freddie mercury i fln anmışlaren büyük efsane michael dan bahseden yok sinir oldum

evet,çok sinir bişey ya,dünyayı sallayan efsane kraldan hiç bahsetmediler. Evil or Very Mad

olimpiyatları batsın Razz Very Happy
mjspeeddemon
mjspeeddemon

Mesaj tarafından KingofMusic Ptsi Ağus. 20, 2012 1:53 am

Sadece İngiliz sanatçıları göstermediler mi zaten, o yüzden normal Michael'dan bahsedilmemesi. Very Happy
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından liberian girl Çarş. Eyl. 05, 2012 8:52 pm

KingofMusic demiş ki:Sadece İngiliz sanatçıları göstermediler mi zaten, o yüzden normal Michael'dan bahsedilmemesi. Very Happy
yanlış anımsamıyorsam elvis ten falanda bahsettiler oda mı ingiliz biraz cahilimde MJ den başka fazla yabancı tanımam Very Happy

liberian girl