MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TUPAC HOLOGRAM!! ŞOK!!

+5
KingofMusic
ecz_mj
umut356109
Pinokyo
deep_inside
9 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

TUPAC HOLOGRAM!! ŞOK!! - Sayfa 2 Empty Geri: TUPAC HOLOGRAM!! ŞOK!!

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 20, 2012 2:18 pm

temmuzlar yine heyecanlı olacak her zamanki gibi.(burda her zamanki gibi demek çok komik oluyor ama neyse Razz ) bu turne,sonra londra olimpiyatları falan..
Tupac hologram videosu artık görünmüyor.nedense siliniyor tek tek.bi tane henüz görebileceğimiz bi video var.henüz seyretmemiş olan varsa bir an önce baksın;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

neyse Tupac is alive cıların yaptığı bir video seyrettim az önce.şimdi onu ekliycem ama videoya bakmak isteyen olursa uyarayım 2.30 dan itibaren bi otopsi görüntüsü var.ama diyorsanız ki,''pöh TUPAC HOLOGRAM!! ŞOK!! - Sayfa 2 56558 resim falan artık bize vız gelir TUPAC HOLOGRAM!! ŞOK!! - Sayfa 2 283281 biçok dejavu yaşayacaksınız.çünkü bu tupac elemanı da bizim elemanın Ghost u gibi,önceden plastik makyaj kullanmış.bilmiyorum o bir film mi yoksa bir musicvideo mu(Tupac cılar bilir) önce otopsi fotosu,ardından bir proje de Tupac e yapılan makyajın gösterilmesi hoş olmuş.bilmiyorum ya görsel ve işitsel olarak sevdim bu videoyu ben.Rap dünyası Tupac a minnettar olmalı.sevdim bu elemanı(biraz geç kaldım ama) onun sayesinde rapciler hakkındaki düşünceleri mi de geri alabilirim her an.(tabii rap dünyasının da çok umurundayımdır herhalde lol! )
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 20, 2012 2:46 pm

haa,bi de şu var esprit in son videosu.güzel olmuş.konunun illusionist e bağlanması tam oturtmuş.sonra bu hologram kelimesi TII in taaa başından beri vardı.onu hatırlatıyo.TII biletlerinin hologramlı olması ,sonra Tupac in finalinde Off The Wall Melodisinin olmasından bahsetmiş.ayrıca hologramın dağıldığı sahnede Michael ı gördüğünden bahsetmiş esprit.bi de boşverin espriti,Bizim Nesrin de bu videoyu yorumlarken MJHD forumunda yıllar önce(yıllarr önce... Rolling Eyes ) TII de TWYMMF performansında hologram olabileceğinin konuşulduğunu hatırladığını söylüyor.ilginç.bunu duymamıştım ben
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Cuma Nis. 20, 2012 6:45 pm

MJTurkfan'da durum için yapılan yorum aynen aktarıyorum: "Bir detay daha. Aslında bu, Cirque De Soleil'de 2 yıl önce düşünülüyormuş ancak gerçekleştirilememiş. Kimbilir belki de This Is It'te Michael'ın düşündüğü sürpriz 3 boyutlu şov da tam buydu !"

Yavaş yavaş bizim penceremizden mi bakmaya başlıyorlar diye düşünmeden edemedim Smile
O zaman ben de birşey söyleyeyim,2009'da Michael'ın katılıp katılmayacağı belli olmayan Jacksons yaz turu yoksa bu muydu?
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Nis. 21, 2012 5:35 am

TMZ nin şu haberini gördünüz mü?;
SUGE KNIGHT I'm NOT CONVINCED 2Pac is Really Dead
ve konuyla ilgili bir video;
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Nis. 21, 2012 2:50 pm

şimdi Tupac in yaşadığını düşünenler hep demiş ki,''nevada eyaletine sahte ölüm yasadışı değil''.gerçekten böyle mi acaba? bilemiyorum google farklı şeyler söylüyor bununla ilgili.ama mesela bir sayfa da şöyle demiş;
Soru;Nevada Eyaletinde sahte ölüm yapmak illegal değil mi? sigorta işlemleriyle ilgili bir usulsüzlük olmadığı sürece sahte ölümle ilgili bir yasa yok sanıyorum?
seçilen en iyi cevap;yasal olmamakla birlikte bunun cezası minimum seviyededir.herhangibir doktor,bilerek yanlış bir ölüm sertifikası düzenlerse bunun cezası yanlızca 250 dolardır.bir doktor,cenaze levazımatçısı,bir ebe farketmez,yanlış ölüm ya da doğum bilgisi vermenin cezası 250 dolar.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Nis. 21, 2012 4:16 pm

Bu hikaye bana neden şu karavan,çöl hikayesini hatırlatıyor. TUPAC HOLOGRAM!! ŞOK!! - Sayfa 2 733568

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Nis. 21, 2012 4:46 pm

bu hikayede çok fazla şey var bence.Tupac ölmüş olsun ya da olmasın ortada çok renkli bir hoax hikayesi var .gerçekten bir fake death yapmak isteyen biri için üzerinde çalışılacak bir ders gibi.bence Michael hoax planlarken gerçek ya da şüpheli birçok ölüm üzerinde çalışma şansı olmuştur.heath ledger ın ölümü de belki derslerinden biriydi.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Nis. 21, 2012 5:00 pm

bir zamanlar bir yerlerde bi kişi bize -2pac 7 gün teorisi -diye bişey anlatmıştı.her kimse kulakları çınlasın.böylece kim olduğunu hatırlarız belki. Very Happy neyse o paylaşımı bulabileceğimle ilgili hiç bi ümidim kalmadığı için yeniden buraya o konuyu ekliyorum.ikinci kez oluyor belki kusura bakmayın.;
2PAC 7 GÜN TEORİSİ VE 1994 OLAYI
bunu okumak çok ilginçti.yazının başlarında geçen ölümünden bikaç gün sonra çıkan videosu da şuymuş(bazı kısımları cennette geçiyo)
Hail mary videosunu da ilginç buldum.
40 yıllık Tupac çi arkadaşlardan cüretim için özür diliyorum.eklemek istedikleriniz varsa çok ilgimi çeker. Wink
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 C.tesi Nis. 21, 2012 5:21 pm

Tmz Tupac yoksa ölmedimi başlıklı bi haber yayınlamıştı ve bi foto vardı.Maalesef bulamadım.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından KingofMusic C.tesi Nis. 21, 2012 5:28 pm

Buydu sanırım. Smile
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından MİsmailJ C.tesi Nis. 21, 2012 5:53 pm

Sanırım bu yaz 13 temmuz, Illusıon, 7 gün teorisi falan onda tartışmıştık. Biraz aradım ama ben de bulamadım.
MİsmailJ
MİsmailJ

Mesaj tarafından ecz_mj C.tesi Nis. 21, 2012 6:40 pm

Forumda belli tarihten önceki mesaj ve konular yok,belki de kapasiteyle ilgili bir problem vardır.Biz arşivliyoruz zannediyorduk ama geçen ben de eski bir mesajıma bakmak istedim bulamadım...
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından umut356109 Paz Nis. 22, 2012 9:11 am

KingofMusic thx a lot Very Happy
Alın en büyük kanıtı işte.Tmz önce ölmedi diyor oylama açıyor sonra öldü öldü millet diyor. TMZ bir kez daha aklımızı allak bullak edeyor Rolling Eyes
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Nis. 22, 2012 11:12 am

Şöyle bir video var twitter'da gördüm paylaşayım dedim,hem Şengün abla'nın paylaştığı linkteki şarkı sözlerini ve bir röpörtajı içeriyor ve de yeni bir kanıt olarak nitelendirdikleri makyaj olayı var,tupac'a plastik bir makyaj yapılıyor ve ardından bir görüntü var aynen bu makyaj yapılan yerle eşleşen.Ayrıca otopsi fotoğrafını da göstermiş.
Tabi ben bilmiyorum görüntülerin zaman sıralamasını KingofMusic daha iyi açıklayacaktır sanırım Smile

ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Paz Nis. 22, 2012 3:16 pm

ben bu videoyu çok sevdim Very Happy
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Paz Nis. 22, 2012 5:36 pm

Tmz diyorsa kesin yaşayan ölüdür Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Paz Nis. 22, 2012 6:54 pm

Mdenz demiş ki:ben bu videoyu çok sevdim Very Happy

Ben de sevdim de bu görüntülerin tarihi çok önemli,hatta mümkünse bunlar gizli görüntüler olsun bence Very Happy O zaman daha da çok sevebilirim. Yalnız bunca şarkı sözüne,bunca kanıta rağmen hala bu adamın öldüğüne inananlar varya ben asıl ona şaşırıyorum Rolling Eyes
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından KingofMusic Paz Nis. 22, 2012 7:21 pm

O Pac'e makyaj yapılan görüntüler muhtemelen klip için hazırlanmış. Ama o gün Pac bu otopsi fotosunu aradan çıkardıysa bilemem, olabilir yani.
Tupac konusu hakkında bir şey yazmıştım geçen gün, sonra kopyalamıştım buraya koyacaktım ki o tmz linkini kopyalayınca yazı uçtu bi daha yazamadım daha sonra, birazdan aynısını yazıp yollayacağım ilgi çeken bir konu. Very Happy
KingofMusic
KingofMusic

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2