MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donte Jackson

4 posters

Donte Jackson Empty Donte Jackson

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Haz. 05, 2012 3:52 pm

Gönderilen tweet fransızca tam anlamadım ama sanırım Donte bunu yayınlamış.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu işaretin anlamını konuşmuştuk.Zümrütü anka kuşumuydu ??? Yeniden doğuş simgesi ??

Pinokyo

Donte Jackson Empty Geri: Donte Jackson

Mesaj tarafından liberian girl Salı Haz. 05, 2012 8:53 pm

işaret zümrüdü anka kuşumu tam anlamadım ama küllerinden yeniden doğmak anlamında daha güzel şekilde Michael daha hiç bişe görmediniz diyodu ya:)

liberian girl

Mesaj tarafından deep_inside Salı Haz. 05, 2012 9:35 pm

Pinokyo demiş ki:Gönderilen tweet fransızca tam anlamadım ama sanırım Donte bunu yayınlamış.

Bu işaretin anlamını konuşmuştuk.Zümrütü anka kuşumuydu ??? Yeniden doğuş simgesi ??

Fransızca çevirim kusur kalmıştı hemen onu da yapıyorum Smile
Diyorlar ki özetle Michael'ın resimlerinde görülen bu işaret eski Mısır'da çokça kullanılan, hayatı, sonsuz hayatı temsil eden bir işaretmiş. Haç'a benziyormuş ama tepeden yuvarlak şekilde çiziliyormuş. eğer dikkat ederseniz, bir yanında bir erkek, diğer yanında bir kadın var ve bu hayatı temsil sembolize ediyor, diyorlar. Bu işaret Mısır'da krallar için kullanılırmış ve krallar sonsuz hayatı istedikleri için bunu temsil eden bu işareti kullanırlarmış. Michael'ın pek çok giysisinde de-özellikle This Is It'te- bu işareti görmemiz mümkün. Bunun tesadüf olmadığı ve Michael'ın "ben sonsuza kadar yaşamak istiyorum" dedi hatırlatılmış. Bu resmi Donte twitter'a koymuş ve dolayısıyla Ne Donte'nin ne de Paris'in BAM'den haberdar olmamalarının imkansız olduğunu söylemişler. Bu tesadüf değil diyorlar...Bu kadar... Wink
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından umut356109 Salı Haz. 05, 2012 11:07 pm

Fransızcana sağlık Deep

Benim bildiğim o sembol okültizmde kullanılıyor.Ritüelistik ifadeleri olabilir,yani birden çok anlamı.sonsuz hayatı temsil ediyorsa anka kuşu mantıklı.

Yalnız bu sembol simge inci boncuk işine hep sinir olmuşumdur.İşi karıştırır, teori ürettirir.Çoğunluklada okültizm ezoterim girer işin içine

Anka kuşu dediğimiz Simurg değil miydi? Bknz---->otuz kuş hikayesi.
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Haz. 06, 2012 5:42 am

deep_inside demiş ki:
Pinokyo demiş ki:Gönderilen tweet fransızca tam anlamadım ama sanırım Donte bunu yayınlamış.

Fransızca çevirim kusur kalmıştı hemen onu da yapıyorum Smile
Diyorlar ki özetle Michael'ın resimlerinde görülen bu işaret eski Mısır'da çokça kullanılan, hayatı, sonsuz hayatı temsil eden bir işaretmiş. Haç'a benziyormuş ama tepeden yuvarlak şekilde çiziliyormuş. eğer dikkat ederseniz, bir yanında bir erkek, diğer yanında bir kadın var ve bu hayatı temsil sembolize ediyor, diyorlar. Bu işaret Mısır'da krallar için kullanılırmış ve krallar sonsuz hayatı istedikleri için bunu temsil eden bu işareti kullanırlarmış. Michael'ın pek çok giysisinde de-özellikle This Is It'te- bu işareti görmemiz mümkün. Bunun tesadüf olmadığı ve Michael'ın "ben sonsuza kadar yaşamak istiyorum" dedi hatırlatılmış. Bu resmi Donte twitter'a koymuş ve dolayısıyla Ne Donte'nin ne de Paris'in BAM'den haberdar olmamalarının imkansız olduğunu söylemişler. Bu tesadüf değil diyorlar...Bu kadar... Wink

Sen Fransızcada mı bliyorsun.Wooow.Büyük hayranınım Deep Very Happy Temmuz yaklaştıkça bizim Hoaxgillere bir haller oldu.Hadi hayırlısı Very Happy

Pinokyo

- Similar topics