MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr. Conrad Murray Help, I'm Dying in Jail!!!

+5
tubM
deep_inside
liberian girl
umut356109
Pinokyo
9 posters

Dr. Conrad Murray Help, I'm Dying in Jail!!! Empty Dr. Conrad Murray Help, I'm Dying in Jail!!!

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Haz. 18, 2012 3:36 pm

Bizim doktor yardım istiyor.Yardım edin hastanede ölüyorum diye ! Propofol mü göndersek ne Smile

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Dr. Conrad Murray Help, I'm Dying in Jail!!! Empty Geri: Dr. Conrad Murray Help, I'm Dying in Jail!!!

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Haz. 19, 2012 5:37 am

Murray ile ilgili gelişmeler hızlanıyor.Bu kezde cnn de haberi var.Temmuza bu kadar az kala sürekli Murray haberleri çıkması ilginç.

Pinokyo

Dr. Conrad Murray Help, I'm Dying in Jail!!! Empty Geri: Dr. Conrad Murray Help, I'm Dying in Jail!!!

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Haz. 20, 2012 10:28 pm

Benim hatlar arada bi gidip geliyo.Bu adam ciddi ciddi hapiste demi ya.İnanamıyorum niyeyse Nerden nereye Very Happy umarım bu ay sonu felan ciddi bikaç gelişme olur.Zira tak etti arkadaş.

Her gün teori araştırıp okuyoruz hepsinin neredeyse tek ortak noktası var.Michael dön artık yahu Smile
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Haz. 21, 2012 8:32 am

Tmz Murray'nin hüceresinden canlı yayın yapıyor bu aralar Very Happy Fotoğrafa çok güldüm , ellerini sanki ben iyiyim işareti yapıyor gibi Smile

Pinokyo

Mesaj tarafından liberian girl Perş. Haz. 21, 2012 5:23 pm

üzülüyorum ya bu adama ne olursa olsun hapis olmak çok kötü bişe bu arada bu adam nsl nete girip tweet atabiliyor?

liberian girl

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Haz. 25, 2012 8:41 am

Yeni konu açamayacağız şurdan devam edelim.Bakın kim döndü hemde yeni video ile.Vallahi çok heyecanlandım.Deep ne olur şunu bir çevir pleaseee

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Ptsi Haz. 25, 2012 12:35 pm

Pinokyo demiş ki:Yeni konu açamayacağız şurdan devam edelim.Bakın kim döndü hemde yeni video ile.Vallahi çok heyecanlandım.Deep ne olur şunu bir çevir pleaseee

İşte çevirdim:
Bugün, sessizliğimi bozmak beni rahatlattı. Yine de, bilinmelidir ki sevgili arkadaşım Michael Jackson’ın yasını tutmaya devam ediyorum. Buna ek olarak, Michael’a duyduğum sevgiyi özetleyebilmek için hiçbir kelimeyi yeterli bulamıyorum. Siz de Michael’ı benim kadar yakından tanımış olsaydınız, bu ilişkiyi layıkıyla tarif etmekte siz de problemler yaşardınız. Michael’ın pek çok eşi dostu vardı ama o ve ben biliyorduk ki bizim ilişkimiz tamamıyla gerçek bir dostluktu. Michael’ı tanıdığım onca yıl boyunca, onun sadece arkadaşı ve doktoru olmadım, aynı zamanda kişisel sorunları ve duygusal acıları için akıl danıştığı biri de oldum. İlişkimize ve konuşmalarımıza rağmen, bugünlerde çıkan medya raporları yoluyla farkına şimdi varıyorum ki iddia edilen ilaçlara olan bağımlılığı konusunda hiçbir problemini paylaşmamış. Her şeye rağmen, şimdi onun karakterini medyada küçük düşürmeye, onu katletmeye devam etmenin zamanı değil. Michael’ı toplum için yaptığı iyi şeylerle hatırlamalıyız. Aynı zamanda masum bir çocuk dışında, hiçbir erkeğin hiçbir kadının sırlardan arınmış olmadığını unutmamalıyız. Bu yüzden, bir sonraki aynaya bakışınızda, birini yargılamaya veya mahkûm etmeye geçmeden önce, kendinize iyice bir bakın ve ince elenip sık dokunarak hiçbir hata bulunmadığından 100% emin değilseniz, o zaman eleştirme hakkına sahip olabilirsiniz. Onun bu dünyadayken yaptığı iyi şeyler için onun hayatını pozitif bir şekilde kutlamanız için dua ediyorum. Böylece onun hatırası daha kutsal olur. Bu, medya ve kamuoyu vicdanı için mahvedici değildir ve negatif haber tufanı değildir. Bazı iyi haberler düşündüğünüzden daha yenileyici olabilir. Niçin iyi haberler vermeyi denemiyorsunuz? Ve niye bir kerecik değişiklik yapıp Michael’ı rahatlatmıyorsunuz? Teşekkürler…
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Haz. 25, 2012 1:15 pm

kendisinden çok Michael ı savunarak,aslında kendini savunmuş galiba..ilaç bağımlılığı iddiasınabir soru işareti koymuş..anlamlı bişey mi bu bilemedim..
yanlış anlamadıysam ağustos-2009 da çekilmiş bu görüntü öyle mi? neden görmemişiz acaba?
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından tubM Ptsi Haz. 25, 2012 2:13 pm

Ben TMZnin videoya yorumuna odaklandım. Basının işidir zaten çarpıtmak ama burda TMZnin yaptığı başka bi çarpıtma. Israrla Murray'nin göz boyamaya çalıştığını söylüyor.
"Bu video Murray'ın Michael öldükten sonra çektiği hiç görmediğiniz, çok duygusal bir kayıt, bir sır.
Murray şarkıcıyla olan ilişkileri hakkında kuyruklu yalanlar söylüyor. Michael'ın ölümünden sorumlu tutularak halkın öfkesini çektiğini hatta Michael'ın hilesinin kurbanı olduğunu ifade ediyor."

Deepin çevirisine göre Murray'nin söylediklerinden böyle bir şey çıkartmamız mümkün değil heralde. O zaman TMZnin amacı nedir? Ayrıca bu video 2009da çekilmiş yine TMZnin dediğine göre. Neden 1 hafta önce değil, dün değil de bugün yayınlandı. Sadece reyting için midir?

Bir de Murray’e yakın kaynakların TMZye söylediklerine göre Conny’nin avukatları videoyu ortadan kaldırmaya karar vermişler çünkü bunun sadece onun canını yaktığını düşünüyorlarmış.

Şimdi TMZ hangi tarafta Evil or Very Mad

tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından KingofMusic Ptsi Haz. 25, 2012 3:55 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Süper zamanlama tam saat 07.00'da paylaştılar. Smile

Ayrıca ''Im Dying in Jail'' haberide 12.40'ta paylaşılmış. 1+2+4=7

Murray'nin videosunun olduğu haberde tam 1'de yayınlanmış...
KingofMusic
KingofMusic

Mesaj tarafından Pinokyo Salı Ocak 15, 2013 7:10 pm

Murray'nin 2013'de serbest bırakılma talebi reddedilmiş.Nokta.

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Çarş. Ocak 16, 2013 12:46 pm

Pinokyo demiş ki:Murray'nin 2013'de serbest bırakılma talebi reddedilmiş.Nokta.

Bıkmadan, usanmadan her sene şansını deniyor Rolling Eyes
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Ocak 16, 2013 1:30 pm

28 Ekim 2013’te tahliye olcakmış galiba.Şurda ne kaldı.Vay be nerden nereye
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından nunu Perş. Ocak 17, 2013 1:06 pm

düşünüyorum da bu oyunda hangi tahmin doğru çıktı?
nunu
nunu

Mesaj tarafından Pinokyo C.tesi Ocak 19, 2013 3:24 pm

nunu demiş ki:düşünüyorum da bu oyunda hangi tahmin doğru çıktı?

Sadece Michael Jackson'nın yaşadığı ve hayal kırıklığının anlamının ne olduğu.

Pinokyo

Mesaj tarafından nunu Ptsi Ocak 21, 2013 9:57 am

Pinokyo demiş ki:
nunu demiş ki:düşünüyorum da bu oyunda hangi tahmin doğru çıktı?

Sadece Michael Jackson'nın yaşadığı ve hayal kırıklığının anlamının ne olduğu.

yedi beni bu adam yedi yedi Smile Evil or Very Mad
nunu
nunu

Mesaj tarafından deep_inside Çarş. Ocak 23, 2013 11:18 pm

Doktor yardım istemeye devam ediyor...TMZ'nin haberine göre, TMZ Murray'nin bir arkadaşına bıraktığı sesli mesajları ele geçirmiş. O sesli mesajlarda Murray hüngür hüngür ağlayarak yardım istiyormuş. Artık hiç uyuyamadığını (hatta TMZ buna ironik demiş, hapiste bulunma sebebi uykusuzluk diye dalga geçmiş), sürekli bir acı içerisinde olduğunu, artık ellerini ve kollarını kullanamadığını anlatıyormuş. Kollarını kullanamıyormuş çünkü sürekli kelepçeledikleri için omzu çok kötü incinmiş. Yine TMZ'nin dediğine göre Murray yardım için herkesi arıyormuş ama...ama kimse yanıt vermiyormuş... Rolling Eyes
Ne kadar da tuhaf değil mi...gözümün önüne Michael'ın kelepçeden morarmış incecik kolları, sürekli yaşla dolu dolu yaşam sevinci sönmüş gözleri, binbir parçaya bölünmüş kalbinin derin acısınınyansıdığı güzelim yüzü, uykuya hasret ince narin bedeni geldi... Sad ne hissedeceğimi bilemedim...bu haberi okuyunca, bunları hatırlayan bir tek ben değilimdir sanırım...(çünkü aynı şekilde Michael'ın da omzu incinmişti ve kolumu kıpırdatamıyorum demişti gözlerinde yaşlarla...) Bu Murray'in TMZ'de verilen haberlerinde bir amaç var...birşeyler anlatılmak isteniyor...değil mi?...
Hep söylüyorum bu işte bu doktor kilit...ne çözülecekse bu adamın üstünden çözülecek...Birkaç gün önce de Katherine'e yardım etmeye hazırdı...Sistemli bir şekilde Murray'i işliyor TMZ...bakalım...görelim...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ocak 24, 2013 10:56 am

Murray = Michael Murray'nin attığı her adım,söylediği her söz Michael'dan geliyor.Kelepçelenirken ellerinin aldığı şekil bile Michael'ın aynısı.Murray ben Mrs.Jackson'nı seviyorum dediği zaman aslında Michael "Ben annemi seviyorum" diyor.Tuhaf,dahiyane,alışılmadık.Murray'nin serbest kalacağı tarih 28 Ekim 2013 yani This is it'in gösterime girdiği 28 Ekim 2009'dan tam 4 yıl sonra.Ben Murray'i gördüğüm zaman hep rahat hissettim kendimi, çünkü biliyorum o bu hikayede Michael'ın ta kendisini oynuyor...This is it !

Pinokyo

Mesaj tarafından umut356109 Perş. Ocak 24, 2013 1:15 pm

dediklerinize katılıyorum ama her şeye rağmen Murray nin orda olma sebebini anlamış değilim. .tmz nin onun üzerine oynaması sürekli ondan bahsetmesi normal bi durum değil tabi.onun adına bişeyler olabilir
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından nunu Perş. Ocak 24, 2013 2:11 pm

Pinokyo demiş ki:Murray = Michael Murray'nin attığı her adım,söylediği her söz Michael'dan geliyor.Kelepçelenirken ellerinin aldığı şekil bile Michael'ın aynısı.Murray ben Mrs.Jackson'nı seviyorum dediği zaman aslında Michael "Ben annemi seviyorum" diyor.Tuhaf,dahiyane,alışılmadık.Murray'nin serbest kalacağı tarih 28 Ekim 2013 yani This is it'in gösterime girdiği 28 Ekim 2009'dan tam 4 yıl sonra.Ben Murray'i gördüğüm zaman hep rahat hissettim kendimi, çünkü biliyorum o bu hikayede Michael'ın ta kendisini oynuyor...This is it !
ewweet
nunu
nunu

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Ocak 24, 2013 7:15 pm

Tom Mesereau Murray'in ağlayan ses mesajından iğrendiğini söyledi scratch Sürekli suçluyor, herşey için Michael'ı suçluyor, yaptığı şeyin sorumluluğunu hiç almıyor dedi...Hadi bakalım... scratch
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Ocak 24, 2013 7:23 pm

deep_inside demiş ki:Tom Mesereau Murray'in ağlayan ses mesajından iğrendiğini söyledi scratch Sürekli suçluyor, herşey için Michael'ı suçluyor, yaptığı şeyin sorumluluğunu hiç almıyor dedi...Hadi bakalım... scratch

Bence Michael iyi durumda değil.Bu korkunç duruma nasıl dayandığını bilmiyorum.Onun kadar kırılgan bir insanın buna dayanması çok zor...Bence sürekli hayatı için savaşıyor ve gerçekten çok acı çekiyor...Akıl sağlını bile korumak zorunda.Bu kadar baskı sevgi ya da nefretle bir insanı bir canavara ya da bir azize dönüştürebilir.Allah Michael'ı bütün kötülüklerden korusun...Dualarımıza ve sevgimize ihtiyacı var.

Pinokyo

Mesaj tarafından MİsmailJ Cuma Ocak 25, 2013 9:57 am

Pinokyo demiş ki:Murray = Michael Murray'nin attığı her adım,söylediği her söz Michael'dan geliyor.Kelepçelenirken ellerinin aldığı şekil bile Michael'ın aynısı.Murray ben Mrs.Jackson'nı seviyorum dediği zaman aslında Michael "Ben annemi seviyorum" diyor.Tuhaf,dahiyane,alışılmadık.Murray'nin serbest kalacağı tarih 28 Ekim 2013 yani This is it'in gösterime girdiği 28 Ekim 2009'dan tam 4 yıl sonra.Ben Murray'i gördüğüm zaman hep rahat hissettim kendimi, çünkü biliyorum o bu hikayede Michael'ın ta kendisini oynuyor...This is it !

Aboovv 4 yıl sonra mı gerçekten. affraid Şimdi heyecan yaptım işte. Very Happy
MİsmailJ
MİsmailJ

- Similar topics