MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karen Faye'ın kankası Samantha...

+18
MİsmailJ
deep_inside
MAGIC
nunu
KingofMusic
ecz_mj
Pinokyo
sinem_mj
NotAlone
Ceres
mj988
mjmyhero
mj_derya
frvrmj
Riri
MJ-4EVER
B'uu
nesronic
22 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 4 Empty Geri: Karen Faye'ın kankası Samantha...

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ocak 13, 2012 9:23 am

Karen Faye kendine özgü (zaman zaman da estate e düşman olan bi gruba özgü konuştuğu da oluyor) tuhaflıklara devam ediyor.son olarak şarkıları ve sahneleri gördüğümüzde tüylerimizi ürperten Cirque De Soleil e atıp tutmuş.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
efendim Michael ın işleri böyle ucuz reproduksiyonlara dönüşmemeliymiş..( Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 4 56558 )kenny ortega nın turu bir sirke dönüştürmek istemesi Michael ın stiline ve performansına bi çeşit hakaretmiş..( Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 4 50181 )karen a göre zamanlama berbatmış zaten.( Sleep )..biri de buna ''neden karen'' diye sormuş..o da bla bla..no..I never will..bu Michael a atılmış bir tokattır falan demiş...
bana göre daha önce koyduğumuz teşhiş...MKS..(mutsuz kadın sendromu..)bu kadının kuyruk acısı var.Michael bunu kovdu mu,aşkına mı karşılık vermedi,ya da bu ölüm olayından soyutlandığını ve kendisine yeterince rol verilmediğini mi düşünüyo sa artık nedir?ya bireysel ya da Estate in yaptığı herşeye karşı olan Michael ı kıskançlık derecesinde fazlasıyla sahiplenmiş bir grup var onlarla hareket ediyor.
Anonymous
Misafir
Misafir

Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 4 Empty Geri: Karen Faye'ın kankası Samantha...

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Ocak 13, 2012 9:42 am

Michael Cirque De Soleil'in içinde değilse neden albüm kapağında kocaman sembolü var acaba.Karen kötü polis rolünü fazla ciddiye aldı.Ayrıca Michael'ın yanında çalışan ya da sevgilisi olan bütün kadınlarda onu acayip bir sahiplenme ve dediklerini Michael'a yaptırma isteği var.Bunun etkilerini Lisa'da , Karen'da , Jeanna v.s görüyoruz.Michael'a sahip olmayınca direk tavır yapıyorlar.Allah size onunla aynı havayı soluma şansı vermiş daha ne istiyorsunuz.

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Şub. 02, 2012 9:56 am

Michael'ın tüm arkadaşlarına sempati duysamda Karen'a sinir olmaya başladım.Ne zaman hoax ile ilgili bir şey sorulsa hemen beliverlara laf sokuyor.Bu teoriler saçma ve acı vericiymiş falan filan.. Evil or Very Mad Michael öldü demek kolay sen cevap verebiliyor musun mahkemede onlarca oyuncak niye var diye v.s v.s v.s

Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 4 991999

Pinokyo

Mesaj tarafından KING-MJ Perş. Şub. 02, 2012 5:00 pm

yorulduk be pinokyo. cok yorulduk. işin en komik fakat en acı kısmıda keşke Ripper olsam diyorum ama olamıyorum. okadar cok sacmalık varki. MJ öldü dedirten bir tek şey söleyemiyorum.
KING-MJ
KING-MJ

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Şub. 02, 2012 5:14 pm

KING-MJ demiş ki:yorulduk be pinokyo. cok yorulduk. işin en komik fakat en acı kısmıda keşke Ripper olsam diyorum ama olamıyorum. okadar cok sacmalık varki. MJ öldü dedirten bir tek şey söleyemiyorum.

Anlıyorum çok iyi anlıyorum.Benimde keşke ripper olsam dediğim zamanlar çok oldu ama Michael yaşıyor adım gibi biliyorum.Her hikayenin sonu var.Sonsuza kadar sürmeyecek bitecek bir gün.Ama ne zaman bir tek o biliyor.

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Şub. 02, 2012 10:46 pm

Bu kadın çok yanar döner...İki sene önce LMP dünyanın en kötü insanıydı onun için,o şekilde demeç veriyordu ama geçenlerde twitterdan doğum gününü kutlamış Lisa'nın. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Tamam anladık kıskanıyorsun Michael'ın etrafındakileri de,bu kadar da çok ben burdayım denmez ki Razz
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Mayıs 09, 2012 10:10 pm

Karen beni blocklamış. Very Happy Very Happy Rahatsız oldu zahirrr... Birşeyler yazmış diyorlar Michael alive diye !!! Bilen,gören,duyan ???

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Mayıs 10, 2012 1:50 pm

Pinokyo demiş ki:Karen beni blocklamış. Very Happy Very Happy Rahatsız oldu zahirrr... Birşeyler yazmış diyorlar Michael alive diye !!! Bilen,gören,duyan ???

Pinokyo, ben ne demek istediğini anlamadım bu kadının, dedi ki
Karen Faye‏@wingheart

So what...ppl who think MJ is alive ARE CRAZY! Bazinga! RT @bmcgrew: @wingheart @serum_truth I (cont) [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
"Ne olmuş yani...Mj'in yaşadığını söyleyen insanlar deli! Nasıl yediniz ama! "

Şimdi bu lafı nasıl anlarsınız? MJ yaşamıyor dedim inandınız kek gibi mi, yoksa ne??? Manyak bu kadın...

deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından ecz_mj Perş. Mayıs 10, 2012 2:23 pm

Michael yaşıyor diyenlerle dalga geçiyor aklı sıra...Bize çatlaklar diyor,asıl çatlak kim acaba Very Happy
Örnek 1; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Örnek 2; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Örnek 3; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ama ben de bu twitlerden önce o Michael'ın yaşadığını iddia eden twiti de gördüm ama şu anda bulamıyorum,silmiş olabilir.
ecz_mj
ecz_mj

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Mayıs 10, 2012 2:40 pm

deep_inside demiş ki:
Pinokyo demiş ki:Karen beni blocklamış. Very Happy Very Happy Rahatsız oldu zahirrr... Birşeyler yazmış diyorlar Michael alive diye !!! Bilen,gören,duyan ???

Pinokyo, ben ne demek istediğini anlamadım bu kadının, dedi ki
Karen Faye‏@wingheart

So what...ppl who think MJ is alive ARE CRAZY! Bazinga! RT @bmcgrew: @wingheart @serum_truth I (cont) [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
"Ne olmuş yani...Mj'in yaşadığını söyleyen insanlar deli! Nasıl yediniz ama! "

Şimdi bu lafı nasıl anlarsınız? MJ yaşamıyor dedim inandınız kek gibi mi, yoksa ne??? Manyak bu kadın...

Sizde biliyorsunuz bir kadın, bir erkeğin eski karısından başlayıp,hayatındaki herşeye karışma hakkını buluyorsa,sürekli o erkeğin çevresinde olmak için yapamayacağı şey yoksa o erkeğe abayı yakmıştır.Bence bu kadının Michael'a çok ciddi bir ilgisi var.Kesinlikle haklısın Michael'ın yaşadığı bu kadından gizlendi bence de , hem Michael'ı kaybetmenin hem de Michael'ın hayatının showun bir parçası olmamayı kaldıramıyor.Daha önce believerlara aptal dedi,şimdi de bu.İnsanların duyguları ile niye oynuyorsun ve hangi cüretle bizimle alay ediyorsun.Mutsuz kadın sendromu işte..Ben sana ne diyim Michael , kadınları kendine aşık edip sonra ortada bırakıyorsun , cefasını biz çekiyoruz.Seni kınıyorum diyecem de Michael kıyamam Very Happy :Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Perş. Mayıs 10, 2012 3:07 pm

Kadın çoştu...Beni rahat bırakın diyor diye anladım ben Razz

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Mayıs 10, 2012 5:25 pm

Pinokyo demiş ki:Kadın çoştu...Beni rahat bırakın diyor diye anladım ben Razz

Sayesinde hedef oldum, bana taktı, peşindeki yalakalar da bana saldırıyor!! Kim olduğunu sanıyor bu salak?? Tükürdüklerini bir güzel yalatıcam ben ona!!
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından deep_inside Perş. Mayıs 10, 2012 8:39 pm

Offffffffff ne kadınmış beeee!!!!!!!!! Bu insanlar nasıl insanlar, amma üstüme geldiler!!! Pinokyo nerdesin????
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mayıs 11, 2012 6:28 am

deep_inside demiş ki:Offffffffff ne kadınmış beeee!!!!!!!!! Bu insanlar nasıl insanlar, amma üstüme geldiler!!! Pinokyo nerdesin????

Sorry yaa.Uyuya kalmışım.Çok özür dilerim ama bazı ripperlar çok kalın kafalı oluyorlar.Michael elbet geri dönecek ben Karen'nın yüzünü o zaman göreceğim.İlginç birşey söyleyeyim.Ben bu kadına asla yani hatırladığım kadarı ile Michael yaşıyor diye birşey yazmadım.Kadın zaten ünlü beliverlara (havam batsın Very Happy) direk düşman.Michael'a aslında bir havadis uçurmak lazım.Karen hakkından ancak o gelir çünkü.

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Mayıs 11, 2012 6:56 am

Hmmmm.... Rolling Eyes kulağının çekilmesi gerek, haklısın....o, hayranlarına zarar veriyorlar diye polislerle tartışmış bir adam...bunu kabul edemez...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mayıs 11, 2012 3:15 pm

deep_inside demiş ki:Hmmmm.... Rolling Eyes kulağının çekilmesi gerek, haklısın....o, hayranlarına zarar veriyorlar diye polislerle tartışmış bir adam...bunu kabul edemez...

Şimdi anladım bu bana niye takdı..Malum gün aşırı Michael'a evlenme teklif ediyorum.Ona kızdı zahir.Yoksa cevap olumlu mu ? Sanırım bayılıyorum .... Very Happy Razz Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 4 50181

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Mayıs 11, 2012 3:29 pm

Pinokyo demiş ki:
deep_inside demiş ki:Hmmmm.... Rolling Eyes kulağının çekilmesi gerek, haklısın....o, hayranlarına zarar veriyorlar diye polislerle tartışmış bir adam...bunu kabul edemez...

Şimdi anladım bu bana niye takdı..Malum gün aşırı Michael'a evlenme teklif ediyorum.Ona kızdı zahir.Yoksa cevap olumlu mu ? Sanırım bayılıyorum .... Very Happy Razz Karen Faye'ın kankası Samantha... - Sayfa 4 50181

Laughing Ya evet, nikah tarihi bile saptadı hemen.
Ben çok sıkıldım, insanlar dünden beri başımın etini yiyorlar!! Kendileriyle aynı görüşte olmayanları kabullenememek nasıl bir şeydir ya?? Benim başıma üşüştüklerinde hep ortada yoksun Pinokyo!!
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Mayıs 11, 2012 3:43 pm

deep_inside demiş ki:
Pinokyo demiş ki:

Laughing Ya evet, nikah tarihi bile saptadı hemen.
Ben çok sıkıldım, insanlar dünden beri başımın etini yiyorlar!! Kendileriyle aynı görüşte olmayanları kabullenememek nasıl bir şeydir ya?? Benim başıma üşüştüklerinde hep ortada yoksun Pinokyo!!

I am so sorry.Beni cezalandır lütfen bana Neverlan'de ev hapsi ver Very Happy Very Happy Very Happy

Pinokyo

Mesaj tarafından Pinokyo Cuma Şub. 01, 2013 8:37 pm

Bugün en çok güldüğüm cümledir..Düşman kardeşler kanka olmuşlar Very Happy Very Happy
Michael gitti kavga bitti !!!

Karen Faye ‏@wingheart
Spread the word #HappyBirthdayLMP

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Cuma Şub. 01, 2013 11:27 pm

Pinokyo demiş ki:Bugün en çok güldüğüm cümledir..Düşman kardeşler kanka olmuşlar Very Happy Very Happy
Michael gitti kavga bitti !!!

Karen Faye ‏@wingheart
Spread the word #HappyBirthdayLMP

OMG İkisini de sevmiyorum...
deep_inside
deep_inside

Mesaj tarafından mjlegend Paz Haz. 01, 2014 6:49 pm

Karen birkaç gün önce mj hakkında arka arkaya birçok tweet attı.Konuyu bilen var mı?
mjlegend
mjlegend

Mesaj tarafından deep_inside Paz Haz. 01, 2014 8:12 pm

mjlegend demiş ki:Karen birkaç gün önce mj hakkında arka arkaya birçok tweet attı.Konuyu bilen var mı?

Kendisi beni bloke ettiği için göremiyorum yazdıklarını Smile
deep_inside
deep_inside

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4