MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gelenler Video Serisi

+7
biyoloji
nesronic
Sirduwolf
B'uu
gismo
umut356109
MJ-4EVER
11 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Gelenler Video Serisi - Sayfa 2 Empty Geri: Gelenler Video Serisi

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 2:30 pm

adamların yöntemlerinden bahsettiği kısım ilginç.altyazılı halini tam görmemiştim daha önce.öldürmek yerine hasta etmek tacizle suçlamak.Tupac de aynı şeyi yaşamış.şimdi aklıma James Brown ın da tecavüzle suçlandığı geldi.Michaelın ikide bir turneyi sevmiyorum demesi bana ilginç gelmiştir.hem sahnede kendimi çok iyi hissediyorum hep sahnede olsam demesi hem de turne yapmak istememesi ilginç gerçekten. Question
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Ağus. 04, 2010 2:44 pm

O konuşmayı hiç duymadım ama Michael'ın onların arasına girdiğini ve sonrasında da başına gelmeyen kalmadığını biliyoruz.Bunlardan biri de öldürülme olabilir.Belki de o çoktan öldü.
Belki de bu Hoax Death fikri o piramitçilerin işidir.Belki de hayranları kontrol altında tutmaya çalışıyorlar.Eğer O'nun öldüğü kanıtlanırsa hayranlar saldıracakları adresi biliyo.Ya da şu andaki durumumuz gibi ne ölüsüne ne dirisine diyip kontrol altında kalacağız.Belli mi olur
Kendimi mi kaybediom ne silent
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Ağus. 04, 2010 2:50 pm

Benimde beynimi kemirenler bunlar işte Neutral
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 2:54 pm

madem herkes korkularını yazıyor,ben de kurtlarımı dökeyim:bana kontrol altına alınması gereken bir kitleymişiz gibi gelmiyor.hayranlar olarak öyle olabilseydik belki Michael bu tarz şeyler yaşamak zorunda olmazdı(illa kendimi suçlu hissedicem ya Sad )
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Ağus. 04, 2010 3:10 pm

Umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar.Ben en çok Michael'ın ailesine güveniyorum.Haklarında ne yazılırsa yazılsın Michael'la her zaman destek olduklarına ve onu koruduklarına inanıyorum.Nothing'de Michael'ın sesi olduğu 100 de bin ama Janet asla Michael ile düet yaptık demiyor.Tito tweete acayip neşeli,dava kocaman bir saçmalık.Yıllarca medya Michael'ı tek kelime ile mahvetti ben şimdi onun medya ile gerçekten oynadığını düşünüyorum.Ghost'ta ne diyor "GAME TİME".

Pinokyo

Mesaj tarafından umut356109 Çarş. Ağus. 04, 2010 3:14 pm

Aman umudumuzu kaybetmeyelim.Hoş ben hiç kaybedemem Laughing
Aklıma Believer tarafından gelen onlarca kanıt var da Ripperlığımda az değil ha.
Sonuçta gerçeğin bilgisini arıyoruz.Gerçek er ya da geç ortaya çıkar
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Ağus. 04, 2010 3:53 pm

19 ve 20. parlar harika..En son planları bir ufo saldırısı deniliyo ve gayet mantıklı bişey..Son zamanlarda daha inandırıcı olsun diye yaşayan En Büyük Fizikçi bile Uzaylılar gerçek onlara inanın dedi ve bunun illuminati işi olduğunu şimdi bu videoları izleyince çaktım..Gerçekten birçok devlet ve o işlerde çalışmış kişiler konuşuyor..aslında gerçek teknoloji,Tıp vb. gelişmişlikler devletlerde 30 yıl kadar daha ilerden gidiyo ve o teknolojiler kullanılsa 200 yaşlarına kada yaşayabilirmişiz..Dünyayı iyileştirebilirmişiz ama yapılmıyor bunlar gizli tutuluyor..Şeytanın İnsanlar Üzerindeki Oyunu uzun yıllar önce etkili olmaya başlamışta bizim daha yeni haberimiz oluyo ..Yazık gerçekten
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından mjmyhero Çarş. Ağus. 04, 2010 8:00 pm

umut356109 demiş ki:O konuşmayı hiç duymadım ama Michael'ın onların arasına girdiğini ve sonrasında da başına gelmeyen kalmadığını biliyoruz.Bunlardan biri de öldürülme olabilir.Belki de o çoktan öldü.
Belki de bu Hoax Death fikri o piramitçilerin işidir.Belki de hayranları kontrol altında tutmaya çalışıyorlar.Eğer O'nun öldüğü kanıtlanırsa hayranlar saldıracakları adresi biliyo.Ya da şu andaki durumumuz gibi ne ölüsüne ne dirisine diyip kontrol altında kalacağız.Belli mi olur
Kendimi mi kaybediom ne silent

yooo hayır yaşıyor böyle deme yaşıyor ;buna inancımı yitirirsem o zaman bende yıkılırım işte Sad
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ağus. 04, 2010 8:22 pm

Eğer Michael öldüyse katili ne bir örgüt ne de Murray'dır... O zaman katil direkt aile bireyleridir, hallerine bakınca kurtulmak istedikleri kardeşlerinden kurtulmanın sevincini yaşıyor gibiler çünkü...

Michael oyuna gelir mi, illuminati falan vs. her ne halt canından bezdirdiyse bile... 50 yılın 45 yılını sektörün içinde geçirmiş, kültür ve bilgi seviyesi, yorumlama seviyesi had safhada bir adamdan bahsediyoruz. Kaçın kurası o... Öldü de oyuna mı geliyoruz düşüncesi benim de zihnimde döner sık sık ama aileye bakınca yok artık demek lazım...

Ha, herşeye rağmen öldüyse ve biz oyuna geliyorsak, aile öldürmüştür ve bizi de bi güzel oyuna getirmiştir... Bu kadar saçmalığın başka açıklaması olamaz...

Ey believerlar, kendinize geliniz Very Happy Dilinize (pardon parmaklarınıza Smile ) acı biber sürer, terliği de fırlatırım valla Very Happy
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Adam Çarş. Ağus. 04, 2010 8:41 pm

Aile öldürdüyse Michael salakmı o aileyle her zaman sırt sırtaydı 25 hazirandan 2 hafta önce bir araya gelip birşey kutlamışlar diye okumuştum .Hadi kardeşler kıskandı diyelim bundan 20 yıl önce kıskanacaklardı şimdi değil Smile Annesi hele ...... yok yok hiç sanmıyorum imkansız denen bişey varsa oda bu aile öldürdü mevzusur bana göre.
Adam
Adam

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 9:00 pm

takıntı gibi Mind Kontrole geri döneceğim ama onlar yenilmez diye düşünmemiz de bu konuda başarılı olduklarını gösteriyor.onları görmemizi istedikleri gibi görüyoruzdur belki de.mesela bu video serisini nasıl izliyoruz haklarında konuşulmasını nasıl engelleyemiyorlar.(yok artık bu videoları da onlar yapmış değildir sanmam)belki de bir kırılma noktasındayız,herşeyin değişeceğine tanık olabiliriz.onlar Michaelın bittiğini düşünüyorlardı,artık Michaelı kimsenin ciddiye almayacağını sanıyorlardı.tekerlekli sandalyedeki pozları verirken de Michael bunu düşünmüş olmalı.her şeyi gören gözlerini onun üstünden çekmişlerdi.hedefledikleri tarihe bu kadar yakınken birçok işleri varken bittiğini düşündükleri biriyle neden ilgilensinlerMichaelı önemsemiyorlardı.tıpkı bizi ,piramidin altındaki milyarlarca kişiyi önemsemedikleri gibi.o yüzden bu adamların Michaelı öldürdüğünü sanmam.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından biyoloji Perş. Ağus. 05, 2010 9:01 am

nesronic demiş ki:Eğer Michael öldüyse katili ne bir örgüt ne de Murray'dır... O zaman katil direkt aile bireyleridir, hallerine bakınca kurtulmak istedikleri kardeşlerinden kurtulmanın sevincini yaşıyor gibiler çünkü...

Michael oyuna gelir mi, illuminati falan vs. her ne halt canından bezdirdiyse bile... 50 yılın 45 yılını sektörün içinde geçirmiş, kültür ve bilgi seviyesi, yorumlama seviyesi had safhada bir adamdan bahsediyoruz. Kaçın kurası o... Öldü de oyuna mı geliyoruz düşüncesi benim de zihnimde döner sık sık ama aileye bakınca yok artık demek lazım...

Ha, herşeye rağmen öldüyse ve biz oyuna geliyorsak, aile öldürmüştür ve bizi de bi güzel oyuna getirmiştir... Bu kadar saçmalığın başka açıklaması olamaz...

Ey believerlar, kendinize geliniz Very Happy Dilinize (pardon parmaklarınıza Smile ) acı biber sürer, terliği de fırlatırım valla Very Happy

aile hakkında benimde kaygılarım var.Nedenini katil olmalarına bağlayamam ama
sanki biraz fazla herşey yolunda tarı takınıyorlar."Evet işte tam böyle olmalıydı.hiçbir problem olmadı.neyini kurcalıyorsunuz.tamam unutun gitsin işte.." der gibiler.
İşleri gereksiz yere karıştırıp,birbirini tutmayan laflarla dikkatimizi dağıtıyorlar.herbiri başka bir şey söylüyor.Sanki bu bilgi çöplüğünün altında kalıp vazgeçmemizi,-ne haliniz varsa görün benden bu kadar- dememizi istiyorlar.
Bunu neden yapıyorlar bilmiyorum. Sad yada bilmek istemiyorum.ama bunun altındanda piramit çıkmasından korkuyorum
Bunu neden

biyoloji

Mesaj tarafından mjmyhero Perş. Ağus. 05, 2010 12:18 pm

nesronic demiş ki:Eğer Michael öldüyse katili ne bir örgüt ne de Murray'dır... O zaman katil direkt aile bireyleridir, hallerine bakınca kurtulmak istedikleri kardeşlerinden kurtulmanın sevincini yaşıyor gibiler çünkü...

Nesrin demek istiyor ki herşeyi bir tarafa bırakın ailesinin tavır ve davranışlarına bir bakın.Gerçekten ölmüş olsaydı böyle rahat ve large olabilirlermiydi acaba???

yoooo hayır bu kadarı biraz fazla olurdu;kardeş,abi,evlat bu ya ötesi var mı??
kim böyle bir acıyı kasmeralara gülümseyerek yaşar ki??
Kesinlikle haklısın Nesrin;her şey bir tarafa ailesi bizim için büyük nimet.ben senin ne ifade etmek istediğini çok çok iyi anladım.belki çok fazla kelimelere dökemedim ama tespitin çok doğru.
son cümleyede çok güldüm hepimizden büyük olarak hakkın var valla;ama ben annemin bana fırlattıkları vardı takunya cinsinden güdümlü füze gibi o terliklerden isterim yanlız Razz
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından MJ-4EVER Perş. Ağus. 05, 2010 12:20 pm

hahaha güdümlü füzemi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Burda en büyük Gülsüm abla yalnız Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından mjmyhero Perş. Ağus. 05, 2010 12:21 pm

öylemi pardon Embarassed
evet taş gibi ağır füze gibi gelirdi valla Razz
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından nesronic Perş. Ağus. 05, 2010 5:46 pm

Tamam siz isteyin ben güdümlü füze terlik ayarlarım Very Happy

Aynen dediğini demek istedim mjmyhero Very Happy Bu kadar saçmalığın içinde illaki biri bir açık verirdi ya da bir noktada kontrolünü kaybederdi. Bir La Toya var mahallenin delisi işte zaten yalancı ölüm belgesini de ona imzalattılar Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından blue sea Çarş. Mart 02, 2011 3:05 pm

Heart Gelenler Video Serisi - Sayfa 2 586927 Heart
blue sea
blue sea

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2