MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı.

+7
nesronic
Ruhkıran
umut356109
NotAlone
blue sea
Pinokyo
MJ-4EVER
11 posters

Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. Empty Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı.

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 16, 2010 1:32 pm

tmz nin haberine göre CSD isimli rap grubu yeni şarkılarında ultra özel bir ismin imzası olduğunu söyledi:Michael Jackson.1972 tarihli I Wanna Be Where You Are ı yorumlayacaklarmış ama şarkının ismi Where you are olacakmış.:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bu arada sayfanın sağında zaman zaman bir hoax sitesinin reklamı geçiyor.ayrıca şarkı çok eski olabilir ama sözleri gerçekten çok güzel ve anlamlı,genel olarak şöyle:
neredeysen orda olmak istiyorum
yeterince uzun zaman oldu uzaklarda olmak için
gittiğimde zihninden de silindim mi?
geri dönmem için izin yoktu
ama bu sefer izin ver nerde olduğumu söyleyeyim.
üzülme çünkü geri dönüyorum
her zaman olmam gereken yere
(tam olarak anlayamadığım bu kısımda senin hikayeni duydum ve sevgi yanında olmak için yeterli bir sebep vb. birşey diyor.
bu dandik çeviri için kusura bakmayın(çeviri denilebilirse)hatalar olsa bile genel olarak bunlar anlatılıyor,geri dönmeye karar vermiş bir adam.bu şarkının seçilmiş olması bana ve anladığım kadarıyla habere yorum yapanlara göre çok ilginç.

Anonymous
Misafir
Misafir

Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. Empty Geri: Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı.

Mesaj tarafından MJ-4EVER Ptsi Ağus. 16, 2010 2:11 pm

Vay be şakının sözleri harika helede bu yerleri Michael söylerse daha şık olur..Mükemmel bir haber çok saol Şengün abla
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. Empty Geri: Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı.

Mesaj tarafından Pinokyo Ptsi Ağus. 16, 2010 2:40 pm

Çeviri prenseslerimiz şu şarkıya bir el atıverseler.Malum haber TMZ'den se işin içinde iş var demektir.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 16, 2010 2:57 pm

şarkının orjinal sözlerinin de bulunduğu bir videosu:
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından blue sea Ptsi Ağus. 16, 2010 3:06 pm

Yeterince uzun zaman oldu uzaklarda olmak için. Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 586927

Evvet dön artık Michael I love you
blue sea
blue sea

Mesaj tarafından NotAlone Ptsi Ağus. 16, 2010 5:25 pm

offf vayyyy beee Very Happy bu şarkıyı Michael dönune onunla bırlıkte söylesinler.ya da yooo yooo.şimdiden soylesınler.gözlerini gerçeklere kapamaya çalışanlar için kuşku uyanırıcı bi gelişme daha olur böylece..illa ki duyar bu şarkıyı ripperlar Very Happy heyttt beee Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 83066 dööööönnnn Miiiiiiiikeeeeeee Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 586927
haber ıcın cok tesekkurler Wink
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından umut356109 Ptsi Ağus. 16, 2010 10:09 pm

Herşey O AN'ı işaret ediyor daaaa No
umut356109
umut356109

Mesaj tarafından Ruhkıran Ptsi Ağus. 16, 2010 10:49 pm

"üzülme çünkü geri dönüyorum"

üzülmemek elde değil...merak bizi çatlatacak bu gidişle Very Happy
nerede,nasıl ve en önemlisi ne zaman dönecek? Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 283281
Ruhkıran
Ruhkıran

Mesaj tarafından NotAlone Ptsi Ağus. 16, 2010 11:12 pm

üzülmeyin arkadaşlar.herşey bigün güzel olacak..
onu beklemesi bile güzel ya..çünkü beklenen çok özel Very Happy amanınn ben ne dedim beee vavvvvvvvvvvvv Very Happy

ha bu arada aklıma bi söz geldi. Very Happy
"beklemek güzeldir,dönecekse eğer beklenen"..

şair olcam sayende Mike lol!
NotAlone
NotAlone

Mesaj tarafından nesronic Salı Ağus. 17, 2010 10:36 am

Vay anasını Smile Güzel haber Mdenz, çeviri de güzel olmuştur eminim Wink

Evdeki PC'im arızalı, halledilsin diye bekliyorum, iş yerinde de sınırlı girebiliyorum nete Sad
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Misafir Salı Ağus. 17, 2010 1:14 pm

yok aslında ona çeviri denemez Very Happy zaten yanlış anladıysam diye korkmuştum ama bilen birine sordum anlamı değiştirmeyen bir iki ıvır zıvır dışında doğru olduğunu söyledi.zaten bu ilk pragraf gerisini anlamadığım için yazmadım.daha iyi anlayan biri komple bakabilirse çok güzel olur,daha yaşayacak şeyler var ,kapıyı kapatma gibisinden şeyler de söylüyor. Very Happy
demek PC arızalı ben de bişey mi oldu diye endişelenmiştim.az da olsa işyerinden girdiğini tahmin ettiğim için sesin çıkmayınca ne oldu ki dedim.neyse.(ya aslında bu bir sorun yani bağımlılık.birimizin başına birşey gelse ne yaparız diye bencilce birşey düşünüyorum şu anda) Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 925595
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Ağus. 18, 2010 6:27 am

PC'nin durumu çok fena bir hal aldı, haftasonu bir diz üstü almaya çalışıcam bakalım, ne msnye girebiliyorum ne video açabiliyorum... Bazı sitelere de giremiyorum sürekli hata raporu çıkıyor falan... Sonrada açtığım sayfa kapanıyor vs.. Bir tane de hard diskim var, onu da mümkün değil ki tanımıyor. Bilgisayarcıya da götürdüm ama problemi bulamadılar, hard diski bir çok bilgisayarda denedim sorun yok, açılıyor ama benimki ısrarla görmezden geliyor. Cumartesi'den beri cinnet noktasına gelip gelip gidiyorum yani Very Happy Ama Murray'ın mahkemesine de Michael'ın doğumgünü partisine de yetişicem yeni bir bilgisayarla inşallah bakalım Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından tubM Çarş. Ağus. 18, 2010 7:36 am

Sabah sabah ne yapsam diye düşünüyordum, çeviriye ihtiyaç varmış Very Happy
Yaptım bir şeyler, umarım eksik yoktur. Şarkı hakkaten çok güzel, bayılırım ben bu şarkıya ama çevirince daha bir güzel geldi. Gayet de mesaj veriyor ya hadi hayırlısı Very Happy

Buyrunuz..

OLDUĞUN YERDE OLMAK İSTİYORUM

Uzun süre gelememem mümkün mü?
Gidince unuttum mu seni?
Geri gelmeyi denemek benim elimde değil
Ama bu sefer, nerede olduğumu söyleyebilirim
Endişelenmene gerek yok çünkü geliyorum
Her zaman olmam gereken yere geri dönüyorum
Şimdi, belki de senin hikayeni duydum
Ve kalmam için bu Sevgi yeterli..

Senin olduğun yerde olmak istiyorum
Olduğun her hangi bir yerde
Olduğun her yerde

Geleceğimize kapıları kapatma lütfen
Yapmadığımız daha çok şey var
Öncekinden daha çok sevebilirim seni
Ve verebilirim içimdeki tüm sevgiyi

Olduğun herhangi bir yerde
Olduğun her yerde..

Biz burdayız Michael, sen gel Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 484175
tubM
tubM
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Ağus. 18, 2010 8:15 am

çeviri için saol Tuba Smile

Bekliyoruz Michael ..Hemde hiçbişeyi beklemediğimiz duygularla bekliyoruz seni Heart Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 586927
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 18, 2010 8:19 am

hah işte.eline sağlık Tuba ,meğer ne güzel şeyler söylüyormuş. Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 815857 ayrıca kalmam için sevgi yeterli kısmı beni çok etkiledi.bu sefer hayranların onun yanında olduğunu görebiliyordur umarım,yanımızda olmaya karar vermesi için bu iyi bir sebep.L.O.V.E.
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından leydis Çarş. Ağus. 18, 2010 11:31 am

Çeviri için teşekkürler,ellerine sağlık,sözleri nasıl bu şarkının böyle çok fena dokundu yüreğime,genellikle çeviri olunca bazı sözler tam oturmazdı ama bu sözler.... No Bayıldım yazamıyorum....
leydis
leydis

Mesaj tarafından mjmyhero Çarş. Ağus. 18, 2010 12:34 pm

mesajları alıyoruz Michael seni tüm benliğimizle bekliyoruz.hiç bir korkun,hiç bir tedirginliğin olmasın.kocaman bir ordu var ardında.belki sen bile bu kadarına inanamayacaksın ama koskocaman bir ordu.seni kayıtsız şartsız seven ve seni gerçekten ama gerçekten tanıyan fanların burda seni bekliyor,hepimiz yaşadığına inanan inanmayan hepimiz arkandayız Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 586927
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından hsbmj Çarş. Ağus. 18, 2010 1:21 pm

Teşekkürler Tuba ..

Mesajlara bak Michael Jackson ,CSD grubu tarafından canlandırıldı. 925595 bekleyin geliyorum diyo ya ..

Gel biz seni bekliyoruz bitanem , özledim Michael Heart
hsbmj
hsbmj

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Ağus. 18, 2010 5:29 pm

Yaa Michael ın bizden haberi olmasını okadar çok isterdimki..Bu sene kaç defa sabahladığımı sayamadım valla..Bilseki beni bukadar seven hayranlarım var bize mesaj yollardı heralde Very Happy ..Bi Michael Çağırma seansımı yapsak Very Happy Very Happy
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mayıs 16, 2011 4:14 pm

bi dakka.. Shocked BREAKING NEWS.....
bu grubun bir üyesi olan M-Bone,dün gece ateşli silah yaralanması ile ölmüş,TMZ ayrıntıları aktaracağını söylüyor pale
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Mayıs 18, 2011 4:40 pm

22 yaşındaki M-Bone(Mante Talbert) un vurularak ölmesiyle ilgili çok fazla bilgi yok.arabasındayken vurulmuş ve hareket eden bir arabadan ateş açılmış.hastaneye götürülmüş ve orada ölümü anons edilmiş.TMZ önce polislerden ,olayın rastgele bir şiddet hareketine benzediğini,M-Bone un yanlış yerde ve yanlış zamanda bulunmak gibi bir talihsizliğe uğradığını tahmin ettiklerini öğrenmiş Rolling Eyes
bir kaç saat sonraki bir haberde de,arkadaşlarının polise şu ifadeyi verdiğini yazıyor;kız yüzünden herifin biriyle düşmanlığı varmış ve adam twitter üzerinden M-Bone ile kavga etmeye çalışıyormuş.içinde olduğu araba da kadının üzerine görülüyormuş.şahitlere göre,ateş açan araba U dönüşü yaparak hedefini vurduğuna emin olmak için dönmüş.TMZ diyor ki;bu hiç de rastgele bir şiddet eylemine benzemiyor

sonra Twitter da Jackie Jackson grubun geçen sene Michael ın şarkısını söylediğini hatırlatarak üzüntüsünü falan yazdı.Michael Berden da;Bu anlamsız saldırı durmak zorunda,bu çocuklar bizim şovumuzdaydı ve mütevazi ve iyi çocuklardı..demiş.
Anonymous
Misafir
Misafir

- Similar topics