MJ Hoax Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

büyük bir filmin içinde miyiz?

+6
sinem_mj
nesronic
leydis
MJ-4EVER
Adam
rrain
10 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 Empty Geri: büyük bir filmin içinde miyiz?

Mesaj tarafından rrain Çarş. Kas. 03, 2010 1:04 pm

olabilir selo ama tersi de olabilir yani souza ve mo belki illuminatiye dikkat çekmek için de bu iddiayı ortaya atmış olabilir malum bu illuminatinin reklamı yapılacak bir icraatı yok nereden tutsak elimizde kalıyor Razz
bu illuminati hakında insanları bilgilendirmek uyarmak anlamında da ortaya atmış olamazlar mı büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 733568
rrain
rrain

büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 Empty Geri: büyük bir filmin içinde miyiz?

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Kas. 03, 2010 1:04 pm

Olabilir Selocum, aslında artık herşey olabilir. Ben sabah işe gelirken dolmuşta Michael'la yanyana oturuyor olmayı bile bekliyorum artık Very Happy

Souza ve Mo çok pirim yaptılar bu bir gerçek. Belkide onlar ezelden beri Illuminati karşıtıydılar, zaten uzmanlıkları bunun üzerineydi ve bir şeyler yapmak istiyorlardı da, atıyorum MJ'ın ölüm haberini fırsat bilip kendi davalarında kullanmaya başladılar Rolling Eyes

Attım yine, tutarsa Smile
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Kas. 03, 2010 1:08 pm

Bilemiyorum öylede olabilir ama ozaman da Illuminati bunlara bir şekilde mani olmak isterdi ama onlardan bir atak göremedik şu ana kadar..

Illuminati'nin felsefesi şudur ''Medya anarşinin sağ koludur..Reklamın İyisi kötüsü olmaz ''
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından rrain Çarş. Kas. 03, 2010 1:08 pm

nesronic demiş ki:Olabilir Selocum, aslında artık herşey olabilir. Ben sabah işe gelirken dolmuşta Michael'la yanyana oturuyor olmayı bile bekliyorum artık Very Happy

Souza ve Mo çok pirim yaptılar bu bir gerçek. Belkide onlar ezelden beri Illuminati karşıtıydılar, zaten uzmanlıkları bunun üzerineydi ve bir şeyler yapmak istiyorlardı da, atıyorum MJ'ın ölüm haberini fırsat bilip kendi davalarında kullanmaya başladılar Rolling Eyes

nes biz artık bu bu hoax işlerinden emekli olucaz ikide bir aynı şeyleri yazıp duruyoruz muppet showda locada oturan o iki amca gibiyiz lol!
rrain
rrain

Mesaj tarafından MJ-4EVER Çarş. Kas. 03, 2010 1:10 pm

nesronic demiş ki:Olabilir Selocum, aslında artık herşey olabilir. Ben sabah işe gelirken dolmuşta Michael'la yanyana oturuyor olmayı bile bekliyorum artık Very Happy

Bu da güzel bir düşünce..Michael ında ne de olsa Illuminati davası var onlarda bunu fırsat bilmiş olabilirler..Fakat TII te Michael mesajını veriyor '' 4 yılımız kaldı,Geri dönüşü yok'' diyor buna ne demeli Rolling Eyes
MJ-4EVER
MJ-4EVER

Mesaj tarafından nesronic Çarş. Kas. 03, 2010 1:16 pm

rrain demiş ki:

nes biz artık bu bu hoax işlerinden emekli olucaz ikide bir aynı şeyleri yazıp duruyoruz muppet showda locada oturan o iki amca gibiyiz lol!

valla he Gülsüm, zihinlerimiz aynı anda aynı eksende çalışıyor olmaya başladı cidden Razz

Ne desem ki Selo Smile Hepsi fırsat kolluyormuş demek, olan bize oluyor arada, hem Illuminatiyle uğraş hem Michael'la hem o neden bunu yapıyor, şu neden aynı şeyleri giyiyor diye diye halimiz nice olacak ben de bilmiyorum valla Razz
nesronic
nesronic
Admin
Admin

Mesaj tarafından Pinokyo Çarş. Kas. 03, 2010 5:15 pm

Herkese selam.Kafeteryada karşımda oturan adamı Kenny Ortega sanıp buna ciddi ciddi inanınca hoaxsa biraz ara vereyim demiştim.Woowww neler olmuş.Kasım pek bir bereketli maşallah.Çok özlemişim herkesi.HOAXSIZ HAYAT ÇOK BAYAT

Her zaman bir Oscar almak istiyordu diye biliyorum.Yanlışsam düzeltin.Hoax geleceğin filmi bence,öyle bir filmki beyaz perdede oynamıyor,içinde hepimize yer var,gerçek hayatımızın içinde bile devam ediyor.Herkes bu oyunda bir parça rol alıyor.İnteraktif,gerçek üstü.Bütün yönetmenler senden çok şey öğrenmeli .Büyüksün Michael.

Pinokyo

Mesaj tarafından mjmyhero Çarş. Kas. 03, 2010 6:05 pm

büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 50181 büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 50181 büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 50181 büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 50181 büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 50181 büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 50181

ne zamandır uğrayamamıştım siteye içimemi doğmuş ne bundan iyisi şamda kayısı Shocked
arkadaşlar harikasınız ne diyeyim büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 815857
Mike sende harikasın büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 586927
mjmyhero
mjmyhero

Mesaj tarafından sinem_mj Çarş. Kas. 03, 2010 6:18 pm

Çok teşekürler emeği geçen herkese. Malum sınavlar yüzünden konuya hakim olamıyorum. Sad . Sinirlerim zıplamıştı Hoax iyi geldi vallahi Razz
sinem_mj
sinem_mj

Mesaj tarafından Nalan Demiral&MJ Çarş. Kas. 03, 2010 7:42 pm

aynen katılıyorum çok iyi oldu bu büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 5192 büyük bir filmin içinde miyiz? - Sayfa 2 83066
Nalan Demiral&MJ
Nalan Demiral&MJ

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 03, 2010 9:04 pm

valla Michael bunu ne için yapmış olursa olsun,sırf eğlence vizyonu olarak bile yapmış olsa ''helal olsun'' cheers
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından asmj C.tesi Kas. 06, 2010 10:37 pm

Yönetmen iyi yönetmiş filmi Very Happy Very Happy
asmj
asmj

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2